Brendu noziime

 
10 gadi
Reitings 850
Reģ: 17.12.2010
Cik svarigi Jums ir brendi? Kuram precem tos izvelaties un kapec?
15.08.2014 13:03 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man ir ļoti intresants stils.
Reti, kad varu atras to kas man patīk, tāpēc iepirkšanās man sagādā galvassāpes un sliktu garastāvokli - jo veikalos nekā nav.
Rezultātā mana garderobē sastāv no dažādiem brendiem, Latviešu dizaineru un citu valstu mazo dizaineru brendiem un pašas darinātiem tērpim :)
Protams apavi, somas un aksesuāri man kvalitatīvi un diezgan dārgi!
15.08.2014 17:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man patīk skaistas mantas :)
15.08.2014 17:37 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pērkot apģērbu, es meklēju siluetu, glītas šuves un tīkamu materiālu, tas arī viss. Brends nav prasība, lai gan tad, ja tas ir labi saskatāms, es preci neizvēlēšos (patiesi riebjas MK somiņas, piemēram).
Izvēloties mēbeles, vīrs konsultējas ar kādu galdnieku, kurš vienmēr iesaka, vai konkrētā prece ir kvalitatīva. Man patīk ozols, patīk glītas lietas, bet arī tām man zīmols neko nenosaka.
Ar tehniku ir vēl tīkamām, vīrs izvēlas tikai to, kas viņam patīk pēc tehniskajiem rādītājiem, viņš saprot, ko grib, cik ātri kam jāstrādā+ko vajag/nevajag.
15.08.2014 17:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
The-one-tu saki ,ja tev buutu liidzekli ?Interesanti ir tas,ka es varu atlauties ,un man nevajag to dreebes gabalu ,ja jaamaksaa 1000$-esmu nenormaali skopa uz sevi-ja es nevaru dabuut to leeti,tad varu iztikt(laikam ziidu asinis tomeer manii ir)Es to naudu noteiti ieguldiisu kaut kur citur,bet ne dreebees.Apavus gan esmu pirkusi par 500$,jo nespeeju staigaat sliktos apavos,bet dreebees noteikti nee,taapat arii somaas nee!
15.08.2014 17:46 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Man patīk skaistas mantas


Varētu padomāt, ka skaistas ir tikai brendīgās mantas un kas nav ar skaļu brendu, tas nav skaists.
Taču, tas, protams, ir gaumes jautājums. Man 90% no vietējo brendīgo šmotku liekas briesmīgas un neglītas, un skaistākās lietas ir atrastas tieši mazos veikalos par lētām naudām un uz birkas nosaukumi, kas nevienam neko neizsaka, bet par kvalitāti sūdzēties nevar.

Man brendi ir svarīgi pērkot tikai lietas ilgtermiņam - santehnika, tehnika, telefons, dators utt. Lupatām...nē. Ieraugot, cik maksā tāda viena brendīga šmotka, uzreiz sagribas to naudu iztērēt lietderīgāk.
15.08.2014 17:49 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Emmanuelle+


Pat zinu kāpēc, nav vērts uz lupatu parak daudz tērēt un ..tracina gadiem vienu un to pašu nēsāt. Labak letak bet ko citu. Dārgu tomer būs vien gadiem jātur..
15.08.2014 17:50 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Still.
Nesaku, kad lētas ir neglītas, bet ir ļoti grūti atras skaistu, lētu, kvalitatīvu mantu no laba meteriāla.
Es negribu tērēt savu laiku meklējot šādas lietas tāpēc izvēlos - iepriekš jau rakstīju!
15.08.2014 18:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Dārgākai drēbītei reizēm ir tas bonuss, ka materiāls būs citādāks, dizains ne tik bieži sastopams, ja runājam par apģērbu. Bet arī piekrītu - kvalitāte primāra, tikai tad vārds. Kaut tas bieži iet roku rokā, to nu nevaru noliegt. Patīk kaut kādas atsevišķas lietas, piemēram, zīda blūzes, šķiet tiešām burvīgas, bet nekad nav tā šķitis, ka jāpērk tāpēc, ka vārds. Bet jāskatās jau, protams, ienākumu kontekstā, aug tie, aug prasības, iespējas :)
15.08.2014 18:14 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ja runājam par apģērbu, tad man nav iebildumu pret parasto tirdzniecības centru apģērbiem - bershka, pull&bear, mohito, stradivarius, H&M, house, cropp town un daudziem citiem, kāpēc? Kolekcijas mainās pietiekami bieži, ir no kā izvēlēties, nevis kā nosacīti dārgajos veikalos - ieej iekšā un piecas kleitas, no kurās tā īsti pie sirds neiet neviena, bet pirkt tikai tādēļ, ka zināms brends un kvalitāte? Nu nezinu. Apģērbs nav tā lieta, kurai ļoti pieķeros, labāk biežāk pamainu, nopērku ko jaunu un to, kas apnicis bez nožēlas atdodu tālāk, nevis velku katru trešo dienu divus gadus pēc kārtas. Nu tas tā - mans viedoklis, ļoti iespējams, kļūstot vecāka, domas krasi mainīsies :)

Par pārējām lietām - kā kuru reizi, mēbeles pavisam nesen pirku, skapi nopirku jysk`ā, kur ielūkoties nolēmu joka pēc - labāku nekur neatradu, man jau šķiet, ka izskatās ļoti ok un saskaņojot ar citām mēbelēm, neizskatās tā .. lēti? :)
15.08.2014 19:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man ir piegriezies pirkt apģērbu, kurš pēc dažiem mēnešiem valkāšanas jau sāk prasīties uz miskastes pusi. Džemperi reizēm sabumbuļojas pēc 1-2 mazgāšanas reizēm (mazgāju saudzīgi), krekliņi zaudē formu, utml. Tāpēc esmu sākusi iespēju robežās meklēt kaut ko kvalitatīvāku. Nu nevaru es uz darbu iet sabumbuļotā, pabalējušā H&M. Pieminu konkrēti viņus, jo viņu krekliņš man sacaurumojās pēc pirmās mazgāšanas, bet TIK smukā krāsā un mīksts bija! :(
15.08.2014 20:22 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Emmanuelle, mans stils ari nav Gucci,bet Diesel dzinsas un kvalitatīvu basic kreklu no Hilfiger gribētu tomēr. Kādai protams tie nav nekadi brendi,bet es nevaru kreklblūzi pa 90eiro.
reiz humpalaas mexx kreklinu nopirku. taa ari nonesat nespēju,atdevu uz laukiem. Parasts t-kreklins,maigi rozā krāsā.Bet ne izstaipījās,ne krāsu nomainīja, neko!
15.08.2014 20:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
The _one-es loti labi saprotu tevi...kaadreiz arii tie 50 utt euro vajadziigi kur citur...Man loti patiik DIESEL arii pasai -es parasti izstaigaaju to veikalu taa riktiigi,lai var izbaudiit to stilu ta kaartiigi-ja redzu labas cenas -rauju uzreiz ,saviem puisiem!Deeliem loti patiik DIESEL !:)
15.08.2014 22:11 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Brends svarīgs tikai smaržām, somām, makiem, kosmētikai kā arī sporta apģērbiem/apaviem.
Bet drēbēm nav svarīgi, jo man tāpat ātri apnīk un nepaaspēju pat nonēsāt, kā jau skapja dziļākajā stūrī nobāzts.
15.08.2014 22:20 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Svarīgs tikai kosmētikai un smaržām.
15.08.2014 22:23 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pieturos pie klasiskam vertibam +man vissvarigaka ir kvalitate.
Zimolu drebes perku un patereju , bet vissvarigakie man ir somas, kurpes un apavi. Chanel soma ir Chanel soma un Jimmy Choo kurpes ir Jimmy Choo kurpes. No kurienes nak t- kreklins man nav tik svarigi. Man loti svarigi ir auduma piegriezums un linijas un lielakoties zimola drebes tiesam "sez" labak.
15.08.2014 22:30 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Somas, kurpes un aksesuari
15.08.2014 22:31 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Kvalitatīvs un ar vārdu man ir sporta apģērbs. Uz pārējo neiespringstu. Galvenais, lai kvalitatīvas ir basic lietas- apavi, ziemas mētelis, labi džinsi.

Šobrīd ļoti uzmanību pievēršu kvalitatīviem audumiem un, jā, ja kādam interesē, tad manā iecienītākajā audumu veikalā šie audumi nereti ir ar vārdu, bet tam es tiešām nepievēršu uzmanību. Iepriekš man likās, ka no lētiem audumiem var šūt lietas un būs ok, bet, jo vairāk sanāk darboties ar drēbēm, jo vairāk es redzu acīmredzamas un taustāmas atšķirības starp lētu un dārgu audumu- dārgs audums labāk krīt, nesaveļas jau pēc pirmās mazgāšanas, apģērbs ilgāk kalpo un izskatās kā jauns.
15.08.2014 22:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam esmu zinaamaa meeraa laimiigs cilveeks,jo kosmeetiku lietoju loti maz ,un smarzas vispaar nelietoju-tur ietaupaas daudz liidzeklu "citiem untumiem",kaa piemeeram labas ellas kraasas gleznosanai utt .Katram savs!Es kadreiz taa padomaaju,cik diivaini-nebija taas naudinas ,un biju taupiiga,ir taa nauda tagad vairaak ,un esmu taapat taupiiga.Galvenais zeel sev:D(tiesi izdot par dreebeem ,somaam utt),to neviens nevar izprast gimenee.
15.08.2014 22:33 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Uz zīmolu skatos apaviem un tehnikai. Tur mani ir jēga to darīt un tur redzu atšķirību, redzu par ko maksāju, ja maksāju par dārgāku zīmolu utt.

Lupatām - neredzu nekādu atšķirību. Neredzu nekādu labāko sēdēšanu vai audumu, kas pēc 100 gadiem vēl izskatīsies tāpat. Dārgā lupata uz manis izskatās tieši tāpat kā kkāda Mango vai līdzīga veikala. Esmu agrāk pirkusi kleitas, kuras ir dārgas. Novalkājās tik pat ātri kā parasta kleita(mazgāšana un kopšana, vadoties pēc birkām). Slavenā Victoria's secret apakšveļa arī nebija ne labāka, ne kvalitatīvāka par Lindexa vai citu iepirkšanās centru veikalu apakšveļu. Dārga un brendīga, bet citādi ne ar ko neatšķīrās.
Toties, man ir aptuveni 5 gadus veca, humpalās pirkta toreiz jauna(vai arī maz lietota) blūze, pa piecdesmit sančikiem, kurai uz zīmītes, pirms to nogriezu, jo man besī tās zīmītes, bija kaut kāda nezināma firma, kaut kāds jocīgs burtu savārstījums, toties kalpo ilgāk un izskatās labāk par vienu dārgu zīmola kleitu, kurai ir tikai gads.
15.08.2014 22:48 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
man skapī ir riktīgs mikslis.
Apavus man vajag labus, augstapēžu kurpēm jābūt ar labām liestēm. Patīk Next, Clarks, Skechers brīvā laika apavi, Marks and Spencer balerīnas, BHS. Ir vienas Kurt Geiger, atlaižu laiks ir tas labākais :D
Virsjakām - mēteļi, žaketes, jakas/parkas- izvēlot tādus kā asos, wallis (BHS), vila.
Džinsiem vairs tik lielu uzmanību nepievēršu, skapī stāv CK, Zara, Levis, Next džinsi, bet tagad esmu pārgājusi uz džegingiem, Dorothy Perkins atradu riktīgi labus. Bet džinsiem man vienmēr būs svarīgs sastāvs (vismaz 95% kokvilna, pārējais elastāns).
Blūzes, topi, krekliņi un kleitas man ir no lētakiem un dārgākiem galiem. piemēram, man patīk primark kokvilnas t-kekli, tank topi, camis un 3/4 - garo piedurkņu džemperīši.

Tādas ikoniskas lietas gan gribētu no konkrēta zīmola. Piemēram, polo krekls no Ralph Lauren.

kopumā es pieturos pie domas: ja patīk un varu atļauties - pērku!
15.08.2014 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)