Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brendu noziime

 
10 gadi
Reitings 850
Reģ: 17.12.2010
Cik svarigi Jums ir brendi? Kuram precem tos izvelaties un kapec?
15.08.2014 13:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tik daudzas saka-nav noziime brendam-kvalitaatei.Piekriitu ,ka daudzi brendi ir tikai vaards-tur no iistas kvalitaates nav ne smakas,bet ja es tagad noliktu jums prieksaa divas lietas un abas buutu par briivu ,vai jus arii izveeleetos to sinteetiku,leeto variantu,ne to labo kokvilnu,ziidu vai linu?
16.08.2014 17:30 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Neesmu tik bagāta, lai pirktu "lielo" brendu apģērbu, apavus un aksesuārus. Bet daudzi no tiem (ne visi, ne tuvu visi!) atšķiras ar tādu netveramu lietu dizainā - kaut kas interesants, neredzēts, uz katra stūra nesastopams. Tas man patīk, ka dažiem zīmoliem tieši dizains ir to lielākais trumpis. Piemēram, H&M drēbes ir pieklājīgas, jā, pievilcīgas, bet 99% gadījumu tās ne mazākajā mērā nav interesantas.

Bet es paļaujos uz atpazīstamiem, kvalitatīviem zīmoliem citās jomās, piemēram, smaržas, kosmētika. Man pirms kāda laika bija milzīgs krājums ar lētu kosmētiku, ko tagad pakāpeniski paretinu, septiņas lētās acu ēnu paletes aizvietojot ar vienu Naked un tamlīdzīgi. Manuprāt, tas ir jēdzīgāk, jo galvenā atšķirība ir noturībā. Elektronika man arī ir labas kvalitātes, tiesa gan, tā lielākoties ir dāvināta, bet izraudzījusies esmu pati.
16.08.2014 15:12 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
brendi manā dzīvē ir maznozīmīgi, jo ikdienā uz tiem neskatos, taču, protams, ir lietas, kurām naudu nežēloju :) pievēršu uzmanību to gadījumos, kad iegādājos - zābakus rudenim/ziemai, gribās, lai tie ir kvalitatīvi un var izturēt vismaz 2 sezonas bez problēmām, tāpat arī pievēršu uzmanību rudens/ziemas virsjakām/mēteļiem, smaržām, naudas makam, zināmā mērā arī mazliet kosmētikai, t.i. - atsevišķiem produktiem.
viss, ko uzskaitīju, nav ikdienas pirkumi, tie ir reizi kādā konkrētā laika posmā, vairāk skatoties uz to, cik nepieciešams un vai vispār nepieciešams.
pieņemsim,tagad arī ilgu laiku meklēju naudas maku, sāku ar ļoti lēto galu, bet nu sapratu, ka nebūs, meklēju ļoti ilgu laiku un beigu beigās domāju - nē, viss.. es gribu kvalitatīvu, labu maku un naudu varu arī nepažēlot, ja vien zinu, ka konkrētā lieta kalpos ilgi! beigu beigās paliku pie Guess varianta tikai tāpēc, ka viņu sortiments kopumā ļoti uzrunāja un jutu arī kvalitāti, bet, ja es būtu ko tādu atradusi arī lētāk - iegādātos :)
apģērba zīmoliem pievēršu uzmanību tik daudz, cik - lai nu būtu patīkams audums, kvalitatīvi nošūts , labi izskatītos man un tas arī viss... iepērkos tajos pašos - mohito, reserved, zara, H&M utt.
16.08.2014 11:56 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.07.2014
Te meitenes pieminēja latviešu ražotājus.. Man drausmīgi patīk ''La Vita'' kleitiņas, bet es vienkārši nespēju samaksāt 70€ vai vairāk par kleitu, kuru uzvilkšu varbūt 2 sezonas..
Brendi manā dzīvē vispār ir diezgan mazsvarīgi - nav man baigo brendu somiņas, apavi, smaržu kolekcija vai aksesuāri.. Lai gan nenoliegšu, ka manā skapī var atrast gan Nike somu, gan Marko Tozzi kurpes, gan Escada smaržas. Reiz pasūtīju Avon smaržas - super foršas, man ļoti patika, bet nejutos slikti, kad uz jautājumu ''Kur tu pirki šīs smaržas?'' atbildēju, ka pasūtīju Avon..
Tā kā man ļoti patīk nēsāt auskarus, tad tiem brends man ir nu tik mazsvarīgs, cik mazsvarīgs vien var būt - tos es pērku visur, kur vien ieraugu sev tīkamus eksemplārus..
Arī vakar saņemtais Victoria's Secret ķermeņa sprejs manī ienesa patīkamu sajūsmu un es ar pārliecību varu teikt - jā, arī nākotnē es pasūtīšu VS produktus, jo tie man patīk un tie mani uzrunā. :)
16.08.2014 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 4974
Reģ: 29.01.2009
Ne tik ļoti man ir svarīgs pats brends kā tā kvalitāte. Pieņemsim, vīram pērku tikai dārgā gala apakšveļu, jo tai ir ļoti laba kvalitāte. Nesaukšu tagad tos brendus, bet nu maksā dārgi.
Varbūt ne gluži kvalitatīvas, bet skaistas somiņas ir tieši Guess firmai, tāpēc manā somu kolekcijā ir tikai šīs firmas somas. Bet tur man patīk tieši izskats, piekrītu, ka kvalitāte nav tā augstākā.
16.08.2014 11:26 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Man nav svarīgi, pērku to, kas patīk.

Ir viena paziņa, kurai tas ir tik svarīgi, ka gatava atdot visu savu algu par dažiem apģērbu gabaliem, ka tik tie ir brendi. Uzskatu, ka tas ir pat vairāk kā muļķīgi. Bet, katrs jau dara kā grib! :)
16.08.2014 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Ir daži brendi, kas mani uzrunā, nekad nav pievīluši, savu kvalitāti ir turējuši līdzi cenai.
Līdz ar to, dažreiz izvēlos principu, labāk divas labas, piemēram, bikses nekā 4-5 par līdzvērtīgu cenu, lai tik vairāk būtu (tad arī pazūd kvalitāte).
Bet vairāk orjentējos , kas attiecas uz apgērbu, uz lietam ,kas mani uzrunā acu mirklī, nepārspīlējot. Kombinēju galvā.
Brendus neizvēlos uz aksesuāriem ,somām, makiem , vai pulksteņiem, jo tās ir tādas lietas,kas man ātri apnīk, reti turos pie kā konkrēta , šajā kategorijā.
16.08.2014 08:47 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man brendi ir pilnīgi vienaldzīgi, bieži vien pat it kā slavena brenda vārds man neko neizsaka. :D Ja pērku ilgtermiņā lietojamas lietas, pievēršu uzmanību materiālam, kvalitātei, bet tam manā skatījumā nav saistības ar brendu.
16.08.2014 08:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Varbūt viņi ir izrēķinājuši, ka viņiem izdevīgāk ir uzšūt vienu kleitu uz pasūtījuma, nekā uzražot 100 un tad mēģināt pārdot par zemāku cenu ar minimālu peļņu.
16.08.2014 08:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Still, ja godīgi, es nezinu. Tas jāprasa chanely. Iespējams, tēmē uz cilvēkiem, kam ir pilnīgi vienalga, cik viņi tērē, bet tādu nav daudz. ..
Bet tevis minētie piemēri ir viena galējība, otra galējība ir, kad nozākā latviešu dizaina kleitu ar izstrādātu rakstu, kuru šeit viena meitene mēģināja pārdot par 40 eur.
16.08.2014 08:29 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Brendus izvēlos apaviem,tehnikai,kosmētikai,smaržām,aksesuāriem (somām,makiem,jostām,saulesbrillēm,pulksteņiem). Pārējais ir jau mazāk svarīgi.
16.08.2014 02:45 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Pērkot tehniku izpētu parametrus un tehniskos rādītājus, nevis zīmolu. Arī iegādājoties apģērbu vairāk nozīmes pievēršu audumam, nevis "ui, smuki!". Kosmētikai, attiecīgi, tiek izpētīts sastāvs un atsauksmes.
16.08.2014 02:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Navigator-"sit pieci"!Es tagad tiesi nemos ar kaut ko ,kas ir jaapaartaisa no taalajiem 40g!Viirs smejaas-nedod man eest,bet nemties ar kaut ko taadu...Laikam rakstiisu tev privaati ,jo pat kauns teikt ,ko jaucu aaraa un paartaisu modernu:DPareizi vien mana kaiminiene buus teikusi-kaapeec es nespeeju buut normaals cilveeks-buutu vieglaak dziivot:D
Par latviesu preci-ja vareetu to pasu katuunu ,batistu,linu uzsuut par leetaaku naudu ,un taa loti avangardiski,kaa es redzeeju "Madam Bon Bon" veikalinaa,kur es biju pilniigi sajuusmaa par taas maakslinieces darbiem,tad tur gan es "atstaatu naudu nezeelojot",buutu viena no taam,kas babalsta letinu maaksliniekus,kuri ir loti labi!To saka arii maaklslinieki(normaali maakslinieki,ne taadi ,kaa es) citaas valstiis,ka letiniem ir ieksaa loti daudzaas jomaas-loti laba gaume utt
16.08.2014 02:04 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Donata, intereses pēc, kas sastāda tās briesmīgi augstās cenas vietējam ražojumam? Daudziem patīk žēloties, ka cilvēki nepērk vietējo dizainu, bet es, piemēram, nesaprotu, par ko man tādas summas būtu jāmaksā, ja tas nav nekas oriģināls vai individuāli pasūtīts. Piemēram, tādos gadījumos, kā šie, kur ne modelis ir interesants vai sarežģīts, ne arī izskatās pēc kaut kā satriecoša, bet cena ui, ui. Par ko?
http://www.creativelatvia.com/lv/blackmini-dress
http://www.creativelatvia.com/lv/dress-janne
16.08.2014 01:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nedaudz pastrādājot tajā industrijā iekšā (esmu strādājusi uzņēmumā, kas iepriekš ražoja citiem atpazīstamiem un luksus zīmoliem) sapratu, ka brenda vārds ne vienmēr (par dažiem varētu teikt - gandrīz nekad) garantēs augsto preces kvalitāti. tāpat man paliek neomulīgi, zinot, kā lielie un slavenie zīmoli pelna, cik viņiem reāli izmaksā tā produkta ražošana, kas pēc tam tiek pārdots pa bargām naudām un ar kādām, bieži vien noziedzīgām, metodēm viņi panāk tās zemās ražošanas izmaksas. daudzi brendi pēc kāda laika ''uzsēžas'' uz sava vārda lauriem, pazemina kvalitāti un pārceļ ražošanu uz 3. pasaules valstīm un beigās uzliek birku ar piem. ''made in Italy''.
maksājot par brendu, mēs it kā maksājam par garantiju, ka konkrētais produkts būs labs, bet cilvēks, kuram ir acis pierē, var atšķirt arī nepazīstama ražotāja kvalitatīvu produktu. tāds parasti maksā par 30% mazāk, kaut arī ražošanas izmaksas tam būs augstākas.
tā kā mana atbilde būs - es cenšos izvairīties no slaveniem brendiem. cenšos atbalstīt mazos ražotājus. parasti tieši viņi ražo augstākās kvalitātes produktu, vismaz līdz brīdim, kad iekaro savu vietu tirgū.
16.08.2014 01:36 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Es priekšroku dodu šuvējas šūtām lietām, vai Latvijas dizaineru darbiem.
Protams, ir daudzas lietas no parastiem veikaliem, bet, tās sakombinējot ar pašveidotiem svārkiem, vai dizaineru veidotiem kičīgiem tērpiem, es iegūstu tādu nedaudz netveramu veclaicīgu izskatu.
Ļoti patīk tieši 30' -50' gadu lietas, to kvalitāte(tikai žēl, ka tādas atrast ir grūti + dārgi sanāk)
Skapī mētājas arī zīmoli, bet vairāk tādi netipiskie-elīnas dobeles, pierre cardin, karen millen u.c.
Noteikti neesmu gucci, LV, chanel cienītāja.
16.08.2014 01:01 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Par apģērbu brendiem neuztraucos. Es ikdienā neuzturos tādā sabiedrībā, kam tas īpaši kratītu. Kvalitāte arī. Nu es varu nopirk to džemperi pa 300 €, bet ko es darīšu pēc 2 mēnešiem, kad viņš man apniks? Es labāk nopērku 7 lētus un nēsāju katru dienu citu.
Svarīgi, kāds brends man ir tikai apaviem, jo ja man dienas visū saplīst kurpe, pie jaunas nav tik viegli tikt kā pie jauna tkrekla.
Vairāk uzmanības pievēršu atsauksmēm, īpaši pērkot tehniku un kosmētiku.
16.08.2014 00:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ne tik cik brendi ir svariigi kaa tieshi kvalitaate. Daudziem muusdienu ziimoliem kvalitaates nav. Zaraas un tamliidziigas vietas tirgo briesmiiga paskata lupatas no leetiem, saburziitiem audumiem, diegi reegojaas aaraa utt. Taa kaa man iepirkties ne paaraak patiik, izveelos mantas, kuras kalpos ilgi, lai nav atkal jaadodaas mekleejumos. Visvairaak patreiz nevaru ciest to, ka gandriiz jebkur paardodaas tikai pljurziigie t-krekli, kuriem visa velja spiid cauri un peec paaris mazgaashanaam jau ir caurumi.
15.08.2014 23:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jasmin-varbuut taa leetaa bluuziite nemaz tik leeta arii nebija,ja labi un ilgi neesaajaas?Es vienmeer paskatos sastaavu,ja dizainera vaards nav zinaams-paziistams ,un dreebe leeti maksaa,tad noteikti nemu.Protams, ir liels prieks ,par labu atradumu,kaa man veicaas ,piemeeram ,Riigaa.Nopirku Ivan Grundhal lina bikses-loti plaanas,gaisiigas-veel neesaaju tagad!Izdevu laikam 2ls toreiz ,bet izraadaas tas ir labs dizaineris-viss maksaa diezgan daargi-saakot no 500$ ,un uz augsu.Man patika tas,ka bija tas labais lins ,un loti plaanas-arii stilins bija taads -manai gaumei.Kaadreiz mees nezinam,ko atradiisim tajaa humpalu bodiitee arii-es savas vintage lietas arii loti miilu!:)Sajaa sakaraa nepatiik ,ka saka "lupatas"-tas taa necieniigi izklausaas pret to dreebi,kura kaadreiz ir darinaata ar "lielu miilestiibu"!:)
15.08.2014 23:40 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
man skapī ir riktīgs mikslis.
Apavus man vajag labus, augstapēžu kurpēm jābūt ar labām liestēm. Patīk Next, Clarks, Skechers brīvā laika apavi, Marks and Spencer balerīnas, BHS. Ir vienas Kurt Geiger, atlaižu laiks ir tas labākais :D
Virsjakām - mēteļi, žaketes, jakas/parkas- izvēlot tādus kā asos, wallis (BHS), vila.
Džinsiem vairs tik lielu uzmanību nepievēršu, skapī stāv CK, Zara, Levis, Next džinsi, bet tagad esmu pārgājusi uz džegingiem, Dorothy Perkins atradu riktīgi labus. Bet džinsiem man vienmēr būs svarīgs sastāvs (vismaz 95% kokvilna, pārējais elastāns).
Blūzes, topi, krekliņi un kleitas man ir no lētakiem un dārgākiem galiem. piemēram, man patīk primark kokvilnas t-kekli, tank topi, camis un 3/4 - garo piedurkņu džemperīši.

Tādas ikoniskas lietas gan gribētu no konkrēta zīmola. Piemēram, polo krekls no Ralph Lauren.

kopumā es pieturos pie domas: ja patīk un varu atļauties - pērku!
15.08.2014 23:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits