Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Huawei Ascend P6...vai telefons ir labs?

 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 24.06.2009
sveiki, veletos pajautat atsauksmes par sho telefonu?
kada ir kamera - vai bildes sanak laba (aprotu ka izcilas ar telefonu dabut nevar), cik ilgi iet baterija pie normalas lietoshanas?vai telefons nekaras - ljoti simpatize shis telefons vizuāli, arii gan P7 ir tads pats bet lielaks....vai tie kas lieto - esat apmierinati ar pirkumu?neesmu nekads datoru un programmu spechuks tadelj neko iisti nesaprotu no visiem tiem parametriem!
juutubee video ir labs, bet varbut kads var patastit kko tuvak par sho telefonu, ja lieto?
Paldies
15.08.2014 10:43 |
 
Reitings 11038
Reģ: 18.08.2014
Es arī domāju iegādāties šo telefonu. No sākuma vēlējos Blackberry q10, jo tuva ir qwerty klaviatūra, bet izvēli mainiju, jo nav latviešu valodas atbalsta.

Huawei Ascend P6 aizmugurējā kamera 8megapikseļu kamera, kas telefonam, manuprāt ir ļoti labi, un priekšējā kamera, kas mani pārsteidza, 5megapikseļi.

Kādā no tele2 veikaliem bija izlikts šis modelis testēšanai, man patika, gan ērti turāms un apmierinošs dizains.
18.08.2014 13:33 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Atvedu mammai iepriekšējos huawei modeli, nepagāja mēnesis un viņš sāka mētāt visādus jokus, baterija turēja 4h nespaidot, kamera visu laiku meta ārā errorus. Katrā ziņā aiznesām viņu uz lombardu uzdāvinājām kā teikt gandrīz to telefonu. Un tad uz Ziemassvētkiem es ar brāli mammai uzdāvinājām iphone 4s, mamma ir starā, priecīga un laimīga par to ka spēj iemūžināt visus kadrus un visu viņa saprot un ļoti patīk, nekad nav uzkāries bijis un nekad nav bijis bremzēts. :)
18.08.2014 13:45 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Bet noteikti kā man arī mans vīrietis teica- vienkārši uzrāvies uz brāķeta telefona tapēc arī visas nelaimes notika! Tā ir laimes spēle nopirkt telefonu. :)
18.08.2014 13:48 |
 
Reitings 11038
Reģ: 18.08.2014
Šodien iegādājos šo telefonu. Pagaidām viss apmierina un esmu ļoti priecīga. tiešām skaists modelis, parocīgs. Vienīgi baterija aizdomīgi ātri izlādējas, varbūt tāpēc, ka visu laiku spaidelēju. :dd
20.08.2014 22:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits