Lūdzu,dotiet padomus.

 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Labdien,dārgās sievietes.Jau sen sekoju šim portālam,tā nu sanācis ka šoreiz man ir ļoti nepieciešama Jūsu palīdzība.

Situācija:
Nu jau 5 gadus esmu laimīgi precējusies ar brīnišķīgu cilvēku.Ilgi centāmies tik pie bērniņa,beidzot šogad tas izdevās,esmu jau pēdējos grūtniecības mēnešos.Šo lielisko brīdi mūsu dzīvē aizēno kas ļoti nepatīkams.
Tātad kad ar vīriņu aprecējāmies tākā mūsu ienākumi bija ļoti labi nolēmām uz vīra pirms laulībām iegādātās zemes uzcelt sev mājiņu.To arī realizējām,mājas celtniecībā ieguldijām visus savus līdzekļus.Pirms 2 gadiem māja jau bija gatava dzīvošanai. Uz to brīdi mēs nevarējām uzreiz sākt tur dzīvot,jo man bija darbs un studijas citā pilsētā.Ar vīru dzīvojām manā dzīvoklī.Pa šiem 2 gadiem mājā ,lai to pieskatītu remontdarbu laikā ievācās 55 gadus vecā vīra māte ar savu 45 gadus veco vīru (nav mana vīŗa Tēvs) Man pret to nekas nebija jo visus šos gadus ar vīra māti bija IDEĀLAS attiecības.Kā izrādās vienkārši līdz galam šos cilvēkus nepazinu. Pirms pus gada nolēmām ar vīru beidzot ievākties savā mājā,pārdevām manu dzīvokli,lai arī to naudiņu ieguldītu mājas remontdarbos.Uz māju savedām visas mēbeles,sākām dzīvot. No vīra vecākiem sapratu ka viņi vēlas palikt dzīvot mūsu mājā,un šo faktu arī pieņēmu.Nepagāja ne nedēļa kā sākās tādas šausmas kādas nekad mūžā nebiju piedzīvojusi. Izrādijās šiem abiem cilvēkiem ir nopietnas problēmas ar alkaholu,kaut no malas to neviens nepateiks. Nedēļu dzīvojot,tiku pilnībā pazemota,lamāta,grūstīta.Kāmēr biju darbā visas manas mantas tika izmestas ārā. Nesaprotu par ko man tas ,jo biju ļoti laba pret viņiem.

Nu jau pagājis pus gads,ar vīru dzīvojam īrētā vienistabu dzīvoklī.Vīram lieku kaut ko darīt lietas labā ,bet šie cilvēki uzstāj uz to ka tā esot viņu māja un ja viņiem būs jāizvācas māja tikšot izdemolēta.Visus cenšas noskaņot pret mums sakot ka paši ir lielus līdzekļus ieguldijuši mājas celtniecībā,kaut gan paši apzinās ka tās ir pasakas.


Ko darīt mīļās sievietes? Man tik pat kā vairs nav spēka cīnīties ar šo visu,jūtos pazemota,apmelota visos veidos. Bērniņa dēļ nevaru atļauties vairs uztraukties,bet no otras puses negribu ,lai bērniņam nāktos augt īrētā,briesmīga paskata dzīvoklī.



Ar cieņu Indra.
11.08.2014 15:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
un kādā sakarā ārsti tev tādfu info sniedz ? Bet lai jau... teici ka skolotaji abi...tad ka bezdarbnieks, ka tur isti ir? Un saki ka tā mate uz skolu uz darbu iet piedzerusies katru dienu?
11.08.2014 16:49 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
,patēvs atlaists skolotājs.
zini ka LV sledza daudz lauku skolu un mazpilsetu? Kāds tur brīnums?
11.08.2014 16:50 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Es jau nesaku ka tas ir brīnums :D Nav lauka skola Rīgas skola.
Kubiete,zini man ir žēl vīra mātes,tapēc esmu tik pasīva. Kā vīra māte savam vīrietim pasaka,ka mums jau tāpat ir taisnība un ka vajag ļaut ,lai mēs viņiem nopērkam dzīvokli.Tā viņas vīrs uzreiz krāmē čemodānu un solās viņu pamest,ja nevarēs dzīvot mūsu mājā. Vīrs ir tik pasīvs,jo viņam arī žēl mātes. Viņa sākusi ļoti lietot alkaholu,saka ka mans vīrs viņai vairs neesot dēls,ļoti rupji uzveds,lamājas.
11.08.2014 17:08 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
vecis ir mīkstais! Ja viņš netiek galā ar tiem dzērājiem, vajag to māju pārdod un miers! Vispār, kas tas par vīrieti, ja neaizstāv savas ģimenes intereses? Fu... Turies, sargi bērniņu! Lai skaists un veselīgs bērniņš!:)
11.08.2014 17:13 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
S80,paldies :)
11.08.2014 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 925
Reģ: 03.08.2011
Es pilnīgi neatbalstu mājas pārdošanu, kādā sakarā jums būtu jāpārdod pašu celta māja tikai tādēļ, ka 2 cilvēki tajā uzkundzējušies? Te meitenes jau minēja, kā tos vecākus dabūt ārā, gan ar labu un mierīgi, gan skarbākiem līdzekļiem. Un tiešām vīram vajadzētu šo lietu kārtīgi ņemt savās rokās, nevis grūtniecei par to lauzīt galvu. Lai veicas atgūt māju un lai vesels bērniņš!
11.08.2014 17:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kā vīra māte savam vīrietim pasaka,ka mums jau tāpat ir taisnība un ka vajag ļaut ,lai mēs viņiem nopērkam dzīvokli.Tā viņas vīrs uzreiz krāmē čemodānu un solās viņu pamest,ja nevarēs dzīvot mūsu mājā. Vīrs ir tik pasīvs,jo viņam arī žēl mātes. Viņa sākusi ļoti lietot alkaholu,saka ka mans vīrs viņai vairs neesot dēls,ļoti rupji uzveds,lamājas.

Tas jau vairaak izklausaas peec patiesaa iemesla. Neba maate no zila gaisa saaks slikti iztureeties pret savu miesiigo deelu un neveelees vinjam labu. Pie vainas ir riebiigais vecis, ko vinja ir nopreceejusi. Maatei ir bail palikt vienai, taapeec daudz ko pieciesh. Veci vajag aizvaakt no sceenas un panaakt, lai vinjsh notinaas. Tad varbuut arii maate beigs dzert un kljuus atkal pati.
11.08.2014 17:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es brinos ka skolotaja var iet uz darbu dzerusi?
11.08.2014 17:24 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Iespējams neiet dzērusi,ir izgulējusies uz to laiku,tiešām nezinu.
Bet tici man kubiet, var un kā vēl var. Mana mammīte arī ir skolotāja un viņai daudziem kolēģiem ir problēmas ar alkaholu,daudzi dēļ šī iemesla ir atlaisti no darba.
11.08.2014 17:29 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
leonella ,paldies :)
11.08.2014 17:30 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
krista,vīrs tā arī uzskata,ka patēvs vainīgs. Nesaprotu kā vīrs grib šo situāciju risināt,jo tā īsti nestāsta.
11.08.2014 17:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista,vīrs tā arī uzskata,ka patēvs vainīgs. Nesaprotu kā vīrs grib šo situāciju risināt,jo tā īsti nestāsta.

Esi meeginaajusi ar vinju par to runaat? Domaaju, ka vinjam ir saapiigi redzeet to, kaa tas vecis velk vinja maati purvaa.
Mana ideja buutu taa, ka buutu jaameegina dabuut maati savaa pusee. Vairaak vinju izvikt aaraa, aicinaat ciemos un panaakt to, lai vinja saak vairaak domaat par sava beerna labklaajiibu, nevis kaut kaadu nodzeerushos teevinju.
11.08.2014 17:35 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Lūk, arī situācijas izskaidrojums, ko sniedza pati autore:

Par grūstīšanas iemesliem-esmu ļoti mierīgas dabas cilvēks,vīra patēvs bija dusmīgs par to ka es neļauju vīram lietot alkaholu kopā ar viņiem


Ko tu tur starp tiem trim alkoholiķiem dari?! Jā, jā, trim alkoholiķiem! Kādu vīru izvēlējies, ar tādu jādzīvo. Vai jāšķiras. Cosmo te te tev nepalīdzēs...
11.08.2014 20:13 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Oij, Kubiet, es mācījos labākajā pilsētas skolā un zināju 3 skolotājas, kurām patīk iemest.
Viena mazajās klasītēs (mūsu audzinātāja) nereti smirdēja pēc šmigas.
Otra vidusskolā pēc stundām gāja sev blašķīti pirkt, trešā vienmēr pārsmaržinājusies, bet varēja redzēt, ka rīkle sarkana, acis dzeltenas un izskatās vecāka par saviem gadiem. (kaut ko jau manai mammai bija pasniegusi un tad jau bijušas problēmas ar alkoholu)
Vispār daudziem skolotājiem, nez kāpēc, ir manāma šāda atkarība. Protams tas nemaina viņu profesionalitāti un zināšanas, bet tomēr nav pats labākais piemērs. Skolēni tak arī nav akli un bez ožas. :D
11.08.2014 20:43 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Sinitja_sk , es mācijos Rīgas labākajā skola un mums neviens skolotājs- skolnieks nekad nebija iereibis. Tā pilsētā neko neizsaka, daļa, kas brauc no laukiem ar to apziņu, ka ir "pilsētas gudrinieki" ātri aplaužas. Ir cilvēki ar noslieci iemest, bet profesionāli- karjeriski domājoši cilvēki nedzer - vairāk kā fakts.

Autorei izsaku līdzjūtību un man bija cilvēcīga velm , izmest viņus arā un paraustīt Tavu vīrieti, paraustītu es viņu vai viņš mani tas paliek uz ?

Kas attiecas uz padomu. ko spēju Tevi sniegt - tāda nav. Jo es redzu, ka esi ieņēmusi upures lomu, bet es nezinu cik tas ir patiess. Dažas meitenes Tev iesaka ar dūres vilkt ārā un lielo balsi sevī veidot, bet es arī nezinu kā tas visu mainīs. Fakts ir tas, ka īpašums ir uz vīrieša vārda un pie situācijas vainīga esi Tu pati. Neklausies neviena padomos šeit, vajag kādu kas reāli zin situāciju, zin kāds ir Tavs vīrs un kas par cilvēkiem mājo viņa mājā.

Vēlu veiksmi, Tev un sievietēm mierīgu prātu un laimīgu bērnību Tavam bērnam
11.08.2014 21:01 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
No reibuma ātrāk tiek vaļā nekā no smakas, tāpēc neteikšu, ka kāda no šīm skolotājām strādāja piedzērusies.
11.08.2014 21:34 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
mincīt, neiet runa par to.
11.08.2014 21:36 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es ļoti labi saprotu kā tas ir, ka pāris pats ir cēluši savu māju, ieguldījuši līdzekļus, laiku un rūpes - un gribas šajā mājā pašiem arī dzīvot. Tas noteikti būtu pirmais variants - izlikt vīra vecākus, lai ko tas prasītu - un pašiem tur dzīvot. Bet no otras puses - ja reiz viņi ir tik agresīvi, pat tad, ja izdotos viņus izlikt, vismaz man būtu bail vienai palikt mājās ar mazo, jo vīra vecāki varētu nākt un sākt kaut ko demolēt, vai Tevi pazemot. Ja situācija ar vīra vecākiem būtu ļoti kritiska, es tomēr, domājot par ģimenes labklājību, mieru, savu veselību un mazā veselību, māju pārdotu un nopirktu sev citu
12.08.2014 07:24 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, var, var iet uz darbu alkohola reibumā. Manā skolā bija vienaq skolotāja, kas stundas laikā mierīgi aizgāja aiz sekcijas (aiz tās bija vieta viņas mantām), iedzēra nedaudz un atkal vadīja stundu. Ilgs laiks pagāja, kamēr sapratām, jo sīki bijām.
12.08.2014 09:42 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Jā, arī es esmu saskārusies ar pāris pasniedzējiem, kas labā dzērumā atrodas nodarbībās (gan ne skolā, bet koledžā, bet tas nav tik būtiski). Un nemaz viņi vairs to neslēpa.
12.08.2014 09:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits