Lūdzu,dotiet padomus.

 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Labdien,dārgās sievietes.Jau sen sekoju šim portālam,tā nu sanācis ka šoreiz man ir ļoti nepieciešama Jūsu palīdzība.

Situācija:
Nu jau 5 gadus esmu laimīgi precējusies ar brīnišķīgu cilvēku.Ilgi centāmies tik pie bērniņa,beidzot šogad tas izdevās,esmu jau pēdējos grūtniecības mēnešos.Šo lielisko brīdi mūsu dzīvē aizēno kas ļoti nepatīkams.
Tātad kad ar vīriņu aprecējāmies tākā mūsu ienākumi bija ļoti labi nolēmām uz vīra pirms laulībām iegādātās zemes uzcelt sev mājiņu.To arī realizējām,mājas celtniecībā ieguldijām visus savus līdzekļus.Pirms 2 gadiem māja jau bija gatava dzīvošanai. Uz to brīdi mēs nevarējām uzreiz sākt tur dzīvot,jo man bija darbs un studijas citā pilsētā.Ar vīru dzīvojām manā dzīvoklī.Pa šiem 2 gadiem mājā ,lai to pieskatītu remontdarbu laikā ievācās 55 gadus vecā vīra māte ar savu 45 gadus veco vīru (nav mana vīŗa Tēvs) Man pret to nekas nebija jo visus šos gadus ar vīra māti bija IDEĀLAS attiecības.Kā izrādās vienkārši līdz galam šos cilvēkus nepazinu. Pirms pus gada nolēmām ar vīru beidzot ievākties savā mājā,pārdevām manu dzīvokli,lai arī to naudiņu ieguldītu mājas remontdarbos.Uz māju savedām visas mēbeles,sākām dzīvot. No vīra vecākiem sapratu ka viņi vēlas palikt dzīvot mūsu mājā,un šo faktu arī pieņēmu.Nepagāja ne nedēļa kā sākās tādas šausmas kādas nekad mūžā nebiju piedzīvojusi. Izrādijās šiem abiem cilvēkiem ir nopietnas problēmas ar alkaholu,kaut no malas to neviens nepateiks. Nedēļu dzīvojot,tiku pilnībā pazemota,lamāta,grūstīta.Kāmēr biju darbā visas manas mantas tika izmestas ārā. Nesaprotu par ko man tas ,jo biju ļoti laba pret viņiem.

Nu jau pagājis pus gads,ar vīru dzīvojam īrētā vienistabu dzīvoklī.Vīram lieku kaut ko darīt lietas labā ,bet šie cilvēki uzstāj uz to ka tā esot viņu māja un ja viņiem būs jāizvācas māja tikšot izdemolēta.Visus cenšas noskaņot pret mums sakot ka paši ir lielus līdzekļus ieguldijuši mājas celtniecībā,kaut gan paši apzinās ka tās ir pasakas.


Ko darīt mīļās sievietes? Man tik pat kā vairs nav spēka cīnīties ar šo visu,jūtos pazemota,apmelota visos veidos. Bērniņa dēļ nevaru atļauties vairs uztraukties,bet no otras puses negribu ,lai bērniņam nāktos augt īrētā,briesmīga paskata dzīvoklī.



Ar cieņu Indra.
11.08.2014 15:26 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
nu vel var atslegt elektribu, ar latvenergo par to var vienoties. Atslegt uedeni, nepasutinat miskastes izvešanu... pardot mebeles. un darot visu lai apsi izvaktos. pusi majs iziret kadiem jauniesiem

tur jau riskētu ar to, ka sāk dedzināt sveces (risks ar mājas nodedzināšanu) vai ievelk kaut kādu kreiso elektrību. Un kur teikts, ka viņi miskastes neizvešanas faktu vispār pamanītu :D Varbūt turpat aiz mājas stūra visu sāks kraut...

Tagad padomājot... es laikam tomēr darītu tā, ka sarunātu bariņu draugu, kurus paņemt līdzi it kā mēbeļu nešanai - visiem kopīgi sapakot viņu mantiņas un pārvest uz dzīvokli vai jebkur citur, kur esat gatavi uzturēt to vecāku dzīvošanu. Nomainīt atslēgas, kārtīgi māju izdezinficēt, pat izstaigāt ar to baznīcas degošo čibriku un dzīvot laimīgiem. Pirms tam, protams, izdeklarēt.
Kārtīgs veču bariņš būs gan garants, ka lieki muti nevirinās, gan ātri un operatīvi "palīdzēsiet" viņiem izvākties.
11.08.2014 15:59 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Kubiete, domāju ka arī pārdosim.
11.08.2014 16:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu lai jums veicas, to vajadzeja sen jau darīt.:)
11.08.2014 16:01 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Es sākumā mēģinātu kaut kā piedraudēt, vispirms sakot, ka zvanīs policijai bla bla bla, pēc tam jau realizēt.
11.08.2014 16:02 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
A kā jūs pārdosiet? Tàpat jau viņiem būs jāvācas ārā, tad jau labāk jūs ejat tur dzīvot.
11.08.2014 16:03 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pēc tam taps diskusija - gribam pārdot māju, bet vecie nelaiž potenciālos pircējus apskatīt māju.
11.08.2014 16:04 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Problēma ir arī tajā ka viņi nav tādi lētie alkaholiķi,bet savā pilsēta ļoti cienijami cilvēki,skolotāji. Un visi viņus aizstāv,pati līdz šim nebūtu pat iedomājusies ka šie cilvēki ir tādi.
11.08.2014 16:04 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Es pardotu un miers.


Kad tev būs pašai savs īpašums, kurā būsi ieguldījusi sirdi, laiku, materiālos līdzekļus, diez vai tik viegli varēsi pateikt "pārdodu un miers"!?
Kā arī pārdot un iegādāties jaunu mājokli nemaz nav tik ātri un bieži vien arī ne tik viegli.

Bet vīram izskatās, ka trūkst gan pāris skrūvītes.
11.08.2014 16:05 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Selīna,Tev ir taisnība,viņi ar to arī draudēja,ka ja pārdošot,nelaidīšot potenciālos pircējus māju apskatīt.
11.08.2014 16:06 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Vaitad jums ar vīru nav nevienu draugu?
Sarunājat savus draugus lai atnāk palīgā izmest vienkārši viņus ārā no mājas, negribēs ar labu nākt ārā tad vienkārši paņems un ar varu izmetīs un lai iet dzīvot kur grib.
Tādu valodu viņi tikai sapratīs;)
11.08.2014 16:06 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Atpūtniece
Zini, ir tāds termins - inteliģentie alkoholiķi. Un tiem tu ne sūda nepateiksi, ka dzer!

Šī nemaz neizklausījās pēc inteliģentās alkoholiķes.


Pilnīgi žēl, ka jūs ar vīru esat abi tādi mīkstmieši, ka nevarat ierādīt uz kakla sēdētājiem vietu.
Jūs jau tā darījāt visu labāko, atļāvāt pat palikt dzīvot (ko es nekad nedarītu) un tad vēl tev tā paņem pie*irš dvēseli.
Nu, nezinu.. es būtu tik aizvainota, ka sētā sarīkotu ugunskuru no viņu mantām. Saprotu, ka esi grūtniece utt, bet, nu..vecis.. veča tev nav, diemžēl!
11.08.2014 16:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Indra - kāpēc jums neder variants ar izdeklarēšanu un policijas izsaukšanu?
11.08.2014 16:07 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
visi viņus aizstāv,pati līdz šim nebūtu pat iedomājusies ka šie cilvēki ir tādi.

nu kāda jums starpība! značit tāpat jau šobrīd nostājušies viņu pusē, ko jūs vēl varat zaudēt???!!! Ak jā, tikai māju...
11.08.2014 16:08 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Raise,paldies,tas arī mani uztrauc katra pavadītā diena šajā pusizdemolētajā vienistabas dzīvoklī ir kā elle.Pardošana un jauna īpašuma iegādāšanās aizņems ļoti ilgu laiku.Bet citas izejas jau laikam nav. :(
11.08.2014 16:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Tavs vīrietis ir riktīga lupata! Viss, ko varu teikt.

+++
jums ir tiesības izmest viņus ārā, pat ja tie ir vīra vecāki, tā taču jūsu pašu līdzekļiem celta māja, ja pareizi saprotu
11.08.2014 16:09 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Raise,paldies,tas arī mani uztrauc katra pavadītā diena šajā pusizdemolētajā vienistabas dzīvoklī ir kā elle.Pardošana un jauna īpašuma iegādāšanās aizņems ļoti ilgu laiku.Bet citas izejas jau laikam nav.

Ir izmetiet ar varu ārā viņus un lai staigā prom un meklē paši kur dzīvot;)
11.08.2014 16:10 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Selīna der,šovakar centīšos vīru pierunāt uz šo soli,pārāk labi esam bijuši.
11.08.2014 16:10 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Atkal, nu, tač mīļā, labā, Indra - kurš ticēs, ka šie "cienījamie skolotāji, alkoholiķi" par savām skolotāju algām uzcēla un iekārtoja jūsu māju?
Tiem, kuriem pašiem galva uz pleciem paši visu sapratīs. Tiem, kuriem smadzeņu nav -nevajadzētu tevi uztraukt. Lai domā ko grib, galvenais, ka jūs paši laimīgi! :)

Nu, pieņemsim, ka Ilze un Andris pie vakariņu galda pašausmināsies par to, ka jūs izlikāt nabaga, labos, kārtīgos skolotājus no mājas. Un? 5min saruna viņiem - tev visa dzīve!!!
11.08.2014 16:11 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2014
Vienkārši vīrs vēl cer ka sanāks ar labu,bet tā noteikti nebūs!
11.08.2014 16:13 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
A tevi nesatrauc tas, ka cilvēki runās par to kādos apstākļos tu ved savu mazuli no slimnīcas?! Mani tas vairāk uztrauktu, un pat ne tik daudz, ko citi runā, bet tas, ka man bērns jāved uz sliktiem apstākļiem!
Vot interesanta māte tavam vīrietim. Pofig par dēlu, pofig par mazbērnu, galvenais, ka pati dzīvo kā karaliene. Gan jau vēl pārmet dēlam, ka tas viņu nemīl, ja jau dzen ārā no mājas...
11.08.2014 16:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits