Jociigie, diivainie virieshi

 
Reitings 6
Reģ: 06.08.2014
Rakstam par smiekligaam, divainaam tikshanaam, randinjiem, piedavaajumiem, komplimentiem utt. :)

Sarunaju tiksanos ar puisi. Majas domaju, ko vilkt, zaketi un kurpes vai sportiskaku apgerbu. Beigas izlemu par labu sportiskajam stilam. Un paldies dievam, ka ta, jo puisis uz tiksanos atnaca sporta terpa un nike botas. Man smiekli naca iedomajoties, ka mes kopa izskatitos, es sagerbusies lietiski un vins sporta terpa, staigajot pa pilsetu.

Randinja laika es skatos edienkarte uz kokteiliem un gribu ko izveleties, bet tad dzirdu no viriesa "neskaties uz kokteiliem, parak dargi, izvelies sulu"


Satikos ar viirieti, kurs pec 20 minutem piedavaja doties uz vinja majam un veikt vinjam blowjob. Kad atteicos, vins centas mani parliecinat, sakot, ka nopirks man vakarinjas un tad gan es noteikti gribesot veikt blowjobu :)
06.08.2014 18:59 |
 
Reitings 148
Reģ: 16.06.2014
Džeisons nu kā, lai iedrošina?:D
15.08.2014 13:48 |
 
Reitings 256
Reģ: 25.01.2014
https://pbs.twimg.com/media/BsZ0Qt1IIAAE-rt.jpg
Patiesība par sievietēm, jums galvenais lai čalim būtu smuks ģīmis, raksturs un personība ir mazsvarīgi.
15.08.2014 13:48 |
 
Reitings 148
Reģ: 16.06.2014
Džeisons muļķības, ne jau ar puiša seju es esmu kopā, izskats parasti ir pirmā lieta,kas man piesaista, jo raksturu es nevaru kā izskatu ieraudzīt un tad seko viss pārējais :)
15.08.2014 13:51 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
tieši tāpēc man labāk patīk britu meičas - nav stulbas, negaida princi baltā Chevrolet, jo pašas spēj sevi nodrošināt, nav gold diggeres, ir par ko parunāt

cosmo dāmas gribētu būt gold diggeres, bet pretīgais mūlis un fiziskie trūkumi to neatļauj, diemžēl
15.08.2014 13:51 |
 
Reitings 148
Reģ: 16.06.2014
Serijs kādēļ uzreiz visas cosmo dāmas? es ticu,ka šeit ir daudzas meitenes ,kas cenšas un var sevi nodrošināt. Piemēram tā sajūta,ka man kādam jādzīvo uz kakla beidz mani nost, labāk pati pelnu naudu , nevienam neprasu un nejūtos nevienam parādā.
15.08.2014 13:54 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
patika te vienas vistas koments - ka čalis veda uz Mcdonalds jo nauda palikusi mazāk :D

dīvaini, dīvaini, ka cilvēks ir godīgs

bet ko var gribēt no neaudzinātas gold digger
15.08.2014 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 627
Reģ: 31.03.2012
pretterorisma opperācijās ar ieročiem, esot cilvēks, kurš Eiropā visātrāk varot nogalināt cilvēku, bet neesot to vēl darījis. Esot reiki speciālists, esot patronsesis kaut kādiem pulsa pulksteņiem.


Ārprāc kā es smējos. :D:D:D:D

Bet par tēmu, man kaut kā nav gadījušies šādi frīki, nu ja neskaita vienu lielībnieku (godīgi sakot jau sākumā sapratu, ka galvā skaidas, bet nu bija viņš ļoti skaists), kurš jau no pirmās iepazīšanās sāka stāstīt, ka ir iemīlējies manās acīs un saprot, ka es nēesmu tāda kā visas utt. Stāstīja, ka 90% meiteņu LV interesē tikai nauda, bet kas ir pats interesantākais, ka pēc 3 kokteiļa glāzes, sāka stāstīt par savu māju ar baseinu un džakuzi, un savu kažoku veikalu :D:D Un tā visu vakaru:tu man liecies tik nesamaitāta-paskaties kāda man Cartier aproce. :D uttt,utt. Patiku jau es viņam ļoti, bet ko tu iesāksi ar tikai skaistu konfekšu papīrīti. :D
15.08.2014 14:01 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Serijs

Problēmas rodas no tā, ka dažs labs lec augstāk par savu "pakaļu" un ir truls iekšēji.
Nevis tāpēc , ka meiteni ved uz MaCDonaldu!

Man senā jaunībā ir bijis viens jauks randiņš tieši iekš MacDonalda. Tajā laikā bijām studenti- gan es, gan džeks.

Uz randiņu ieradās ar skaistu dāliju ( manuprāt bija plūkta kādā apstādījumu dobē), bet vienalga viens no visskaistākajiem ziediem, ko esmu saņēmusi un ko puisis mācējis pasniegt.

Randiņa laikā abi nopirkām MaCdonaldā saldējumu un bija brīnišķiga pastaiga pa vecrīgu. Sarunas bija interesantas, persona harizmātiska. Beigās mājās gājām kājām, jo nedz man nedz viņam nebija naudas transportam, bet pa zaķi negribējās braukt. Plus bija jauka nakts.
Un šo randiņu atceros ar vissiltākajām sajūtām, jo persona ar kuru devos satikties "paņēma " manu cieņu ar patiesumu, toleranci, sirsnību un gādību.


Uz randiņu nieiet dzert un ēst- iet iepazīt cilvēku! Jaunībā no jauna puiša nevar neko vairāk gribēt, iestājoties kaut kādam briedumam parādās materiālā situācija, kas atspoguļo personas smadzenes, mērķtiecību.
15.08.2014 14:19 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
Latvijas sieviešu loģika - es varu dzīvot pie vecākiem, varu strādāt Drogas vai sliktākajā gadījumā nestrādāt vispār, varu paņemt 100 eiro kredītu un neatmaksāt vai vnk būt parādā telefona rēķinu, bet džekam OBLIGĀTI jābrauc man pakaļ ar jaunāko Mercedes vai Hyundai, jāuzdāvina man puķu pušķis, jāved uz restorānu, vēlams Vinsentu, bet ja čalis gribēs mani paņemt, tad es viņam nedošu un iesitīšu pļauku, jo esmu pārliecināta kristiete

:D:D:D
15.08.2014 15:16 |
 
Reitings 5
Reģ: 15.08.2014
Nesoprotu, godīgi runājot, kādēļ puisim vienmēr ir meitenei jāizmaksā. It īpaši 1. randiņā, kur abi var nebūt droši par simpātijām. It īpaši, ja abiem ir līdzīgi atalgoti darbi.
15.08.2014 15:29 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Džeisons - no kurienes tāds secinājums?
15.08.2014 15:30 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
patika te vienas vistas koments


Serijs

Labi, ka zinu, kādi komentāri un uzskati Tev ir tuvi...šis uzbrauciens mani nepārsteidz.
15.08.2014 15:34 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Biju uz pāris satikšanos/randiņiem ar puisi, viņam nelūdzu par sevi maksāt vai tml., bet viņš pats to uzņēmās. Kad beigās mums nekas nesanāca, viņš caur draugiem.lv palūdza atpakaļ naudu par vienu nopirkto lietu aptuveni 3lvl vērtībā. Es atdevu - tā kā sapratu, ka šis kapeikpisējs, saskaitīju sīknaudā. Šis puisis jau sākumā bija ar putniem galvā un es to zināju, bet tie putni šķita pozitīvie, bet izrādījās, ka tomēr nē. :D

Gandrīz aklajā randiņā viens čalis, kuru, protams, tikpat kā nepazinu, ļoti uzstājīgi gribēja, lai braucu pie viņa "paskatīties filmu" , kad vairākkārt atteicu un atvadījos, gāju uz savu sabiedrisko, viņš man skrēja pakaļ un prasīja "vismaz buču" un "kad būšot nākamais randiņš".
15.08.2014 15:38 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
Gandrīz aklajā randiņā viens čalis, kuru, protams, tikpat kā nepazinu, ļoti uzstājīgi gribēja, lai braucu pie viņa "paskatīties filmu" , kad vairākkārt atteicu un atvadījos, gāju uz savu sabiedrisko, viņš man skrēja pakaļ un prasīja "vismaz buču" un "kad būšot nākamais randiņš".

dīvains čalis :D:D:D LOL, tas tak ir normāli iedot buču vai pateikt kad būs nākamais randiņš

cosmo mūķenes :D
15.08.2014 15:45 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Serijs, kad meitene pēc pārgulēšanas 1. randiņā mājieniem ir pateikusi skaidru "nē, atšujies", tad tas ir vairāk nekā dīvaini SKRIET (burtiski) meitenei pakaļ pa ielu un kliegt par bučām un nākošajiem randiņiem..
15.08.2014 15:46 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Bet es tā sāku domāt.. Varbūt tas biji tu, ja reiz tev tas liekas norma? :D :D
15.08.2014 15:47 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
bet ko var gribēt no neaudzinātas gold digger


Serijs

Pirmkārt - Tu nevari argumentēti spriest par manu neaudzinātības pakāpi. Un otrkārt - nauda mani interesē tikpat daudz, cik Tavas domas par maniem komentāriem, tātad neinteresē.
15.08.2014 15:49 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
domāju, ka cosmo mūķenēm vispār nevajag vīriešus, ja no aicinājuma paskatīties filmu un buču lūgšanas uztaisa drāmu un nereālāko nelaimi :D
15.08.2014 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Inetā iepazinos ar džeku, kas blatoja ar to, ka strādā Rīgas Pils prezidenta apsardzes dienestā. Kad piedāvāju satikties uz pusdienām un iepazīties klātienē, viņš paziņoja, ka pazīstot tādas meitenes, kas tik par velti grib paēst. :-D Tā arī nesatikos ar viņu, paziņojot, ka paēst pa 2 Ls pusdienas gan jau, ka pati varēšu atļautis. :-D
15.08.2014 16:20 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
viņš paziņoja, ka pazīstot tādas meitenes, kas tik par velti grib paēst.

Da labrīt 99% tādas tusējas iekš cosmo, kam tik acīs nauda spīd :D

kas blatoja ar to, ka strādā Rīgas Pils prezidenta apsardzes dienestā.

Kāda šķirba, jūs te blatojat, ka esat krutās mājsaimnieces, kuriem veči visu uz paplātes izsniedz :D

paziņojot, ka paēst pa 2 Ls pusdienas gan jau, ka pati varēšu atļautis.

Tad jau apsveicu tevi esi tajā 1% kosmiešu, kas pašas strādā un ir neatkarīgas, gudras sievietes :) Pārējām vēl augt un augt :D
15.08.2014 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits