Cosmo piegulētājas :D

 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Sveicināti dāmas un piegulētājas :D Šodien lasīju cāļa forumu. (tur uzturās jau parātīgi cilvēki)
Kas man iekrita acīs, ka cālī daudzas sievas ap 30- 40 gadiem tiek krāptas. :( Viņu vīrieši satiekas ar mazgadīgajām.
Kāpēc to rakstu, jo esmu ievērojis ka cosmo ļoti daudzas meitenes sajūsminās par to, ka guļ ar precētiem vīriešiem. :D Kā arī patīk ņemties ar 40 gadniekiem.

Kāpēc jūs noceļat nabaga sievām viņu vīrus un vēl par to priecājaties? Jūs esat ļaunas? Vai kā?

Divi piemēri:
05.08.2014 14:55 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Miss Joker, to Tu neprasi man. :D :D :D

Es tik palasīju un pasmējos. :D PM :)
05.08.2014 19:19 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Šī tēma, it īpaši wee izteikumi, man atgādināja vienu krievu filmu. Ja nu kādam ir krievu valodas zināšanas, lieka pusstunda un interese, tad lūk:

https://www.youtube.com/watch?v=4i2xknIXdgM

Pieņemu, ka rutīna, mednieka instinkts un vienkārša neapmierinātība ar dzīvi ir iemesli, kādēļ precētie iet pa kreisi. Ja vien cilvēki iemācītos runāt un uzklausīt, tad problēmu būtu daudz, daudz mazāk.

Nenoliegšu, ka ārējais izskats ir svarīgs, tomēr priecāties par to, ka tas ir vienīgais cilvēka trumpis ir nedaudz...sekli. Jebkurā gadījumā mani neinteresētu cilvēks, kurš ir ar mani tikai tāpēc, ka noteiktā vecumā neesmu izplūdusi un krūšu izmērs ir lielāks par vidējo statistisko.
05.08.2014 19:42 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Vnk vīrieša vērtība ar gadiem aug, bet sievietei - otrādi - maksimums kkur ap 21-23, pēc tam - vērtības grafiks ir dilstošs.
05.08.2014 22:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vnk vīrieša vērtība ar gadiem aug, bet sievietei - otrādi - maksimums kkur ap 21-23, pēc tam - vērtības grafiks ir dilstošs.

Sapnjo vien taalaak. Nekas nav nozeelojamaaks par tirlinju pusmuuzjaa, kursh nav izskatiigs miljonaars (un tas ir nospiedoshais vairaakums), kursh uzvedaas kaa pusaudzis, skrien pakalj meitas draudzeneem un meegina kaut ko sadariit ar savu pusstaavosho. :D Vismaz sievietei nedraud impotence.
05.08.2014 23:46 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
helloandbye, ļoti labs video! iesaku!:)
06.08.2014 00:02 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Sapnjo vien taalaak. Nekas nav nozeelojamaaks par tirlinju pusmuuzjaa, kursh nav izskatiigs miljonaars (un tas ir nospiedoshais vairaakums), kursh uzvedaas kaa pusaudzis, skrien pakalj meitas draudzeneem un meegina kaut ko sadariit ar savu pusstaavosho. Vismaz sievietei nedraud impotence.

Es saprotu ka te ir dažas (ar pirkstu nerādīsim - tāpat viss skaidrs) kuras uzskata ka veča dzīvei pēc 40 defaultā ir jābūt garlaicīgai, jājūsmo un jāgrib gulēt tikai ar celulīta briesmoni ar ļumīgu aizmuguri un nokārušos vēderu (viss kas palicis no otrās puses novītušā skaistuma). :-D :-D :-D kurš turklāt ir piradis diktēt noteikumus komplektā ar uzskatu ka visa pasaules labsajūtai jāoieder tikai viņai :-D :-D :-D. Jāstrādā kā zirgam un visa nauda jāatdod savai droetaliņai un katra vārda galā jāsaka jā, dārgā. lai kas kuram liekas nožēlojami (gaumes lieta un par gaumi nestrīdas)
06.08.2014 00:15 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
... tāda dzīve lai paliek pareizajiem zem pazoles sēdētājiem kurus te turklāt vēl par īsitem vīriešiem sauc.
06.08.2014 00:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es saprotu ka te ir dažas (ar pirkstu nerādīsim - tāpat viss skaidrs) kuras uzskata ka veča dzīvei pēc 40 defaultā ir jābūt garlaicīgai, jājūsmo un jāgrib gulēt tikai ar celulīta briesmoni ar ļumīgu aizmuguri un nokārušos vēderu (viss kas palicis no otrās puses novītušā skaistuma). kurš turklāt ir piradis diktēt noteikumus komplektā ar uzskatu ka visa pasaules labsajūtai jāoieder tikai viņai . Jāstrādā kā zirgam un visa nauda jāatdod savai droetaliņai un katra vārda galā jāsaka jā, dārgā. lai kas kuram liekas nožēlojami (gaumes lieta un par gaumi nestrīdas)

A kaapeec tu domaa, ka sievieteem buutu jaajuusmo par veciem vechiem? Vecums nav skaists, ne tikai sievieteem, bet arii viirieshiem. Reti kuri labi saglabaajaas. Ja pati esmu celuliita briesmonis, tad veel var pieciest to, ka viirietis ir novecojis, bet ja es esmu formaa, tad arii pieprasu tieshi to pashu no viiriesha. Eh, kaa daziem biksainjiem kremt tas, ka sievietes beidzot saak izriikoties tieshi taapat kaa vinji.
06.08.2014 00:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
... tāda dzīve lai paliek pareizajiem zem pazoles sēdētājiem kurus te turklāt vēl par īsitem vīriešiem sauc.

Tieshi taa, un taadi "iistie" viirieshi kaa tu lai paliek vieni. Nevajag mums taadus, jo ir citi, labaaki. Kaapeec sievietei buutu vajadziigs brutaals apseeklotaajs, kursh veelaas lai sieviete nemitiigi danco zem vinja stabules, ja var dabuut kaudzeem normaalu un patiikamu viirieshu? Mums, sievieteem, ir vienalga kaads skaitaas iists viirietis viirieshu aprindaas, galvenais, lai vinjsh atbilstu muusu standartiem. Es dziivoju peec standarta - ja es varu dabuut ko veelos, taatad manas prasiibas ir reaalas un atbilstoshas situaacijai. Kaapeec man vajadzeetu tev liidziigo, ja es varu dabuut izskatiigu vienaudzi, kursh ir straadiigs un gjimenes cilveeks?
06.08.2014 00:33 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
A kaapeec tu domaa, ka sievieteem buutu jaajuusmo par veciem vechiem? Vecums nav skaists, ne tikai sievieteem, bet arii viirieshiem. Reti kuri labi saglabaajaas. Ja pati esmu celuliita briesmonis, tad veel var pieciest to, ka viirietis ir novecojis, bet ja es esmu formaa, tad arii pieprasu tieshi to pashu no viiriesha. Eh, kaa daziem biksainjiem kremt tas, ka sievietes beidzot saak izriikoties tieshi taapat kaa vinji.

Slinkums bija rakstīt, bet tas kā atbilde uz tavu pēdējo teikumu labi der.
Skaidroju. Ir notikusi sieviešu emancipācija. Pašas bļaujat ka jums nu ir un vajag vēl vairāk tiesību tas kas ir bijus vakar ir nemoderni, bla bla bla. Neredzu iemeslu kāpēc veču pusē kkam būtu jābūt savādāk. Mēs arī gribam dzīvot ne tā kā vakar. Runāsim atklāti - vīriešus 99% gadījumu dzen iekāre. Pat iemīlēšanās ar tukšām bumbām nesākas. Pārējais - romantika un citas figņas līdz šim ir bijušas tikai lai tiktu pie iepriekšminētā seksa. Tagad arī mēs gribam savādāk - nav vēlēšanās tēlot un mocīties mēnešiem lai to dabūtu. Daudzi - jā - ir kļuvuši atklātāki - tiešā tekstā jums saka ko grib un kas notiks ja nedabūs. Nepatīk? Neko darīt - pašas esat procesu izprovocējušas un iesākušas.

Par veciem večiem - vēlreiz saku - gudri cilvēki par gaumi nestrīdas.
06.08.2014 00:37 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Tieshi taa, un taadi "iistie" viirieshi kaa tu lai paliek vieni. Nevajag mums taadus, jo ir citi, labaaki. Kaapeec sievietei buutu vajadziigs brutaals apseeklotaajs, kursh veelaas lai sieviete nemitiigi danco zem vinja stabules, ja var dabuut kaudzeem normaalu un patiikamu viirieshu? Mums, sievieteem, ir vienalga kaads skaitaas iists viirietis viirieshu aprindaas, galvenais, lai vinjsh atbilstu muusu standartiem. Es dziivoju peec standarta - ja es varu dabuut ko veelos, taatad manas prasiibas ir reaalas un atbilstoshas situaacijai. Kaapeec man vajadzeetu tev liidziigo, ja es varu dabuut izskatiigu vienaudzi, kursh ir straadiigs un gjimenes cilveeks?

A es tev sevi nēesmu piedāvājis un tādām pat netaisos. Un nerunā visu vārdā. Paliek vieni :-D :-D :-D. Lai nu kā, bet man tas tuvākaja laikā nedraud. Esmu kā tu saki iekārtojies atbilstoši saviem standartiem. Un vienaudzi (vai jaunāku) taču zem papēža vieglāk padabūt, ne? Ar vecāku buku tādas kā tu parasti divos gājienos aplaužas :-D.
06.08.2014 00:42 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Labi - viss man jābrauc.
06.08.2014 00:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Runāsim atklāti - vīriešus 99% gadījumu dzen iekāre. Pat iemīlēšanās ar tukšām bumbām nesākas. Pārējais - romantika un citas figņas līdz šim ir bijušas tikai lai tiktu pie iepriekšminētā seksa.

It kaa sievieteem tas straadaatu savaadaak. Atskaitot zeltraces un kompleksu maaktaas, arii sievieteem viss saakaas ar iekaari. Normaala sieviete neies guleet ar viirieti kuru neiekaaro.
Par veciem večiem - vēlreiz saku - gudri cilvēki par gaumi nestrīdas.

Ja? Tad kaapeec tu meegini ieskaidrot ka 40 gadnieces nevienam nepatiik?
06.08.2014 00:45 |
 
Reitings 97
Reģ: 14.02.2013
Cik daudz sievietes tiešām iedomājas, ka viņu vīrietis ar viņu būs līdz mūža galam.. Vai tas nav tik naivi domāts??
Īsta mīlestība un utt.. Mūsdienu pasaulē nekas nav patstāvīgs.
Protams, ka vīrietis krāps sievu, ja mīļākā būs seksīgāka, interesantāka un laimīgāka. Visu dzīvi tikai domat, kas ir labi, kas ir slikti arī nav pareizi. Nesen lasīju krievu rakstu par to, ka mēs nevienam neko neesam parādā/nekādas atskaites nav mums jādod.
Ne jau vīrieši pie mīļākajām skrien kotletes paēst :)
Visi tie sabiedrības rāmji un nosodījumi :)
Un ja sieviete vēlas lielīties, ka ir kāda mīļākā, lai jau, mūsdienās tas pat vairs nepārsteidz. Sieviete ceļ savu pašapziņu, ka ir labāka par kādu un kāpēc ne..
06.08.2014 00:51 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Sieviete ceļ savu pašapziņu, ka ir labāka par kādu un kāpēc ne..


Man gan nešķiet, ka otrās vijoles spēlēšana nozīmē, ka viņa ir labāka. Drīzāk pieejamāka. Tā, kura ir iedevusi brīdī, kad sieva dot negrib. Labāka viņa būs tad, kad viņa tiks izvēlēta par dzīvesbiedri, nevis slapstīšanās kompanjoni.

Kopumā cenšos par šīm lietām nedomāt, jo svešas dzīves nav mana darīšana.
06.08.2014 00:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cik daudz sievietes tiešām iedomājas, ka viņu vīrietis ar viņu būs līdz mūža galam.. Vai tas nav tik naivi domāts??
Īsta mīlestība un utt.. Mūsdienu pasaulē nekas nav patstāvīgs.
Protams, ka vīrietis krāps sievu, ja mīļākā būs seksīgāka, interesantāka un laimīgāka. Visu dzīvi tikai domat, kas ir labi, kas ir slikti arī nav pareizi. Nesen lasīju krievu rakstu par to, ka mēs nevienam neko neesam parādā/nekādas atskaites nav mums jādod.

Taas miiljaakaas nereti ir sliktaakas par taam sievaam, bet taa kaa vinjas ir briivi pieejamas, veel neizpeetiitas prieksh viiriesha un tur muti ciet par sakaru, tad arii vinjas njem priekshaa. Ja buutu labaaka, tad viirietis pie vinjas aizietu. Beerni, iipashumi utt. ir tuksha atruna. Ja patieshaam viirietis atrod taadu, kuraa samiilaas, tad aizies kaut vai ar pliku chemodaanu.
06.08.2014 00:59 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja patieshaam viirietis atrod taadu, kuraa samiilaas, tad aizies kaut vai ar pliku chemodaanu.
Tas gan. Un nevajag uzreiz pat buut preceetam ar beerniem. Taa riikosies arii vienkarsi virietis ar draudzeni,kursh buus iemiileejies citaa no sirds.
Shada veida var labi redzet virieshu patiesos nodomus. Ja ilgstoshi neriikojas,tad nav ko gaidiit zilus briinumus,uz pasaules ir veel daudz.
06.08.2014 01:16 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Ja patieshaam viirietis atrod taadu, kuraa samiilaas, tad aizies kaut vai ar pliku chemodaanu.


Kādreiz dzīvokļus dalīja pa labi pa kreisi. Nezinu ka tagad tos dzīvokļus dala, bet savējo īpašumu nevienam tik vienkārši neatdotu.
06.08.2014 03:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Weee, sev apkārt es redzu slaidas un koptas 40gadnieces, kādā sabiedrībā Tu uzturies?


Es neizturos 40gadnieku sabiedrībā , bet tie it mani novērojumi apmeklējot sabiedriskas iestādes un vietas. Veikali, kino, tirgus u.tt.

neko tādu nebiju redzējusi. vai weee kaut kas ir sakāpis galvā? wee , bija tāds izteikums no Tavas puses?

S80, es ne līdz galam saprotu par ko trīs runa, ja kāda var paskaidrojiet , ja ne nav ko liet tukšu ūdeni .


Ja par tēmu ... Kādas sajūtas pārņem Jūs meitenes , kad attopaties, ka tas foršais seksigais puisis ,kurš jums tā patika pirms n-tajiem gadiem vairs nav tik stalts un tvirts ? Un es te ne par dabīgu novecošanu, bet kad vecis ņem un palaižas ... ?

Es nedomāju , ka esmu kaut kāds monstrs jo atdzīstu, ka man āriene ir svarīga , drīzāk jau jūs liekuļojat sakot, ka Jums pilnīgi vienalga nu-nu...

Tām , kas uztraucās, ka mans vīrs aizmuks , viss var būt , bet ceru, ka ne ... Vispār mēs viens otram varam norādīt uz to, ka kaut kas nepatīk otra ārienē, bet ja nu aizies ,lai iet pilna pasaule ar smukiem puišiem ....

Bet ne jau tikai es , liela daļa pasaules ir tendēta iz ārieni , to lieliski parāda instagrams u.c lietas .
06.08.2014 07:41 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nav vērts cepties, jo galu galā mēs katrs esam kaut kam piegulētājs- gultai, draugam, vīram, mīļākajai...
06.08.2014 07:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits