Aktieris kā profesija.. :)

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Sveikas! :)

Šodien ome "'izspļāva'' tādu interesantu pieņēmumu :D runājot par profesijām viņa man ieteica, lai kļūstu par aktrisi, kapēc- nezinu :D

Skolas biedri arī to vairākkārt minējuši, pat skolotāji, taču, kad jautāju kapēc, tad atbilde ir- tev interesanta mīmika, māki izjokot cilvēkus u.tt. :D

Jautājums, vai aktieris kā profesija Jums nešķiet smieklīga un bezvērtīga??? Atceros, kad agrāk ko tādu minēju un atbilde bija- nē, tur neko nenopelnīsi, tik tizlosies :D

Tagad pieaugot saprotu, ka tas būtu ļoti pat interesanti :) Varbūt ir vērts pamēģināt un pēc 12. braukt uz Valmieru mācīties?

Ja runā tā, tad visu šo laiku vēlējos kļūt par ārstu, nezinu, kas ar mani tagad ir :D
23.07.2014 15:27 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Komentēt ir viens, dzīvē pazīt ir , kas cits. Kas Tu tāda esi, lai norādītu, kas cilvēkam der un, kas ne?

Tukša vieta! nekas!
Sapratu,ka nelasi,ko rakstu. :)
23.07.2014 19:00 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Stulbākais ko var darīt - spriest par cilvēku pēc tā, ko un kā viņš raksta internetā

Atceros, ka Cosmo bija viena lietotāja, kas nemitīgi lēja žulti pār visām, un kaut kad atzinās, ka viss tas negatīvisms, kas sakrājas, lai labāk tiek anonīmiem lietotājiem, nekā tuviniekiem. :D Nu jā, internetā izārdies, tad noej nost no PC, un esi balta un pūkaina, pavisam cits, no jauna dzimis cilvēks. Ticu, ka internetā parādās īstā seja, jo viss te ir vairāk vai mazāk anonīms, tā teikt, uzliec masku un redzēsi, kāds cilvēks esi. :D
23.07.2014 19:01 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nu es laikam tagad sapratu, ka šeit nedrīkst vienkārši izklāstīt kaut ko no savas dzīves daļiņas, sanāk pieļaut kļūdas, un?
23.07.2014 19:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man arii liekas,ka loti gruuta profesija!Tur noteikti ir jaabuut talantam-mainiities!Reizeem gan ,skatoties savus miilos aktierus,liekas-taadi noteikti ir dziivee arii,jo tik liidziigas lomaas vienmeer-piemeeram Meg Rayen-vienmeer taadaas, liidziiga rakstura filmaas teelo...
23.07.2014 19:03 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Elīn, ka tev kāds pasaka kaut ko tādu, tad uzreiz dusmojies. Reizēm der ieklausīties viedoklī no malas un paanalizēt, vai tas atbilst, neatbilst patiesībai. Ne vien viena lietotāja bija ievērojusi tavu nepastāvību un domu svārstības.
23.07.2014 19:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vieniigais, ar aarsta diplomu var peecaak arii straadaat liidziigaa jomaa, kas nav saistiita ar slimniicu vai pacientiem, bet ar aktiermaakslas izgliitiibu ja savaa jomaa neatrod darbu, ir beedigi.
23.07.2014 19:05 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
aj, Andas, tu nesaprati.. es neesmu dusmīga, vienkārši tagad pat ja vēlēšos kaut ko uzsākt un uzjautājot šeit- nē, tu nevari, tev neder, tu nevari u.tt?
23.07.2014 19:06 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Tu jau pajautāji, tev godīgi atbildēja. :)
23.07.2014 19:07 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
aj, Andas, tu nesaprati.. es neesmu dusmīga, vienkārši tagad pat ja vēlēšos kaut ko uzsākt un uzjautājot šeit- nē, tu nevari, tev neder, tu nevari u.tt?

Pierodi, šāda šeit ir sabiedrība. ;)
23.07.2014 19:07 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
aj, Andas, tu nesaprati.. es neesmu dusmīga, vienkārši tagad pat ja vēlēšos kaut ko uzsākt un uzjautājot šeit- nē, tu nevari, tev neder, tu nevari u.tt?
Dziivee nekad nebuus taa,ka visi teiks,ka tu visu vari un tev viss der. Katrs cilveeks situaaciju redz savaadaak un arii no taa rodas viedoklis.
23.07.2014 19:09 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Bija jau lietotājas, kas teica, lai tu to mēģini, ja vēlies! Aktieru karjerā tevi nopels līdz ar zemi, tāpēc jau laikus iemācies uzklausīt visus viedokļus, negatīvos un pozitīvos, un paturēt sev vērtīgāko no tā visa.
23.07.2014 19:10 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Aktieru karjerā tevi nopels līdz ar zemi, tāpēc jau laikus iemācies uzklausīt visus viedokļus, negatīvos un pozitīvos, un paturēt sev vērtīgāko no tā visa.


Tas gan. Ne jau vienmēr kritiķi vai skatītāji būs sajūsmā. Un tie, kas nebūs sajūsmā, neklusēs. Šī diskusija blakus tam, ko var nākties lasīt vai dzirdēt pēc tam, izskatīsies pēc komplimentu diskusijas.
Būs kas spēs normāli kritizēt, bet būs arī tādi, kas uzbrauks par to, ka acis par lielu, krūtis par mazu, balss par spalgu utt.
Aktierim ir jābūt ar ļoti biezu ādu, lai neļautu tam visam sevi ievainot, jo ja ļaus, tad būs ļoti grūti tālāk strādāt.
Iedomājies, ja tā, kas tēlo Jolantu ''Viņas melo labāk'' nopietni ņemtu pie sirds visu, ko par viņu saka...tad taču viņa vispār nevarētu kameras priekšā iziet.
23.07.2014 19:17 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
nē, vnk pēc tā ka es te apspriežu kādas citas tēmas,, meitenes uzreiz domā, ka esmu kaut kāda haļavšica, kurai nekas neinteresē, kura ir tāda un šitāda un pareizi teica, es šeit izlieku, ko jūtu iekšēji, jā, man ir grūts periods un viss, tikšu galā un atkal triekšos dzīvē ar visu enerģiju, bet no Jums tikai negācijas, ne kaut kas, būtu vnk pateikušas, nu jā būs grūti, bet Jums uzreiz - tu tak nevai noturēties vienā darbā, tev neder, tu nemāki, tev nebūs apņemšanās, jau teicu, kritika ir laba lieta jā, ok, bet nu ne tad, kad tevi te sāk nopelt līdz pēdējam, nu nepazīstat mani, nu ne grama..

plus, te tās dzīves gudrās. :)))

Man neizsakāms prieks par tām meitenēm, kuras pieminēja saldējuma pārdevējas un friziera amata darbu- cik jauki, ka Jums dzīvē uzreiz ienāca galvā profesiju kuru arī izmācijāties un Jums nebija nekādu šaubu par savu izvēli, apveicu!
23.07.2014 19:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Aktierus kritizee ne jau tikai karjeras laucinjaa. Taapat tiek kritizeeta un iztirzaata privaataa dziive, jauniibas kljuudas u.t.t. Ja veelies apguut taadu profesiju, reekjinies, ka visa tava dziive buus publikas priekshaa un kritizeets tiks viss, arii kaut kaadas muljkjiigaas teemas forumaa kaadreiz tev var atspeeleeties, ja kljuusi slavena, protams...
23.07.2014 19:25 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Tikai negācijas? Nu lai nu tā būtu. Katrs redz to, ko grib redzēt.
23.07.2014 19:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tagad aizdomaajos par to kritiku ,kas parasti jaadzird-un tad veel visam klaat parasti ,piemin personiigo dziivi-tur tiesaam ir jaabuut "biezai aadai'.Profesija liekas loti interesanta!Man rados arii ir aktieris:)
23.07.2014 19:26 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Fuj meitenes kaa juus runaajat!

Tieshaam katram cilveekam psihe ir savaadaaka. Turklaat tie,kuri uzdroshinaas skalji par to runaat taadaa veidaa luudz paliidziibu no apkaarteejiem. Sapratni,padomus un iespeejamo riiciibas plaanu nevis slikta veeleejumus. Iesaku aizdomaaties tomeer par to,ka mums katram apkaart var buut cilveeki,kuri iespeejams nav laimiigi un luudz paliidzeet. Galu galaa sabiedriibai tomeer ir jaarda drosha vide,kuraa nav jaakaunas par to,ka dziivee iespeejams ne vienmeer ir gaajis spozhi. Katrs saakumaa censhas izkjepuroties kaa maak.
Ir tomeer jaapastaav iecietiibai un spert pa pakalju var tikai tad,ja cilveeks necenshaas neko labot,bet gruuzh sevi veel dziljaak ieskhaa bezdibenii.


Smiekli nāk par šo gaužām labo citātu, kura autore šodien pati parādīja sevi ne tai labākajā gaismā.

Nu, tad dubultie standarti vai pašai arī tomēr domas mainās?


Vai Tu 17 gados zināji, kas būsi un ko gribēsi? Ja tā, tad kāpēc tikai tagad iestājies skolā? Jocīgi, ka nosodījumu otram izsaka cilvēks, kam pašam viss nav gājis gludi un nav skrējis no vienas skolas uz nākamo.
23.07.2014 19:28 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Smiekli nāk par šo gaužām labo citātu, kura autore šodien pati parādīja sevi ne tai labākajā gaismā.

Nu, tad dubultie standarti vai pašai arī tomēr domas mainās?


Vai Tu 17 gados zināji, kas būsi un ko gribēsi? Ja tā, tad kāpēc tikai tagad iestājies skolā? Jocīgi, ka nosodījumu otram izsaka cilvēks, kam pašam viss nav gājis gludi un nav skrējis no vienas skolas uz nākamo.
Paldies par man veltiito laiku. :)
23.07.2014 19:29 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ja nespēj pieņemt to, ka vienmēr būs kāds, kas izteiks ne tās labākās domas par tevi, tad neuzdod publiskā forumā jautājumus. Un te bija tikai atklāta savu viedokļa izteikšana, nevis aizvainošana vai pazemošana, vai jebkas cits tamlīdzīgs.
23.07.2014 19:30 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dāmas, autorei vēl 18 nav, nebrīnos, ka viņa pati nezin ko grib un vēlas pamēģināt 1000 lietas. Jūs negribējāt? Pie kam, studiju izvēle ir nopietns lēmums, loģiski, ka meitene izvērtē visas iespējas.

Tas, ka 17.gadniece nespēj noturēties darbā, mani nepārsteidz. Liela daļa no jums, visticamāk, tajā vecumā pat nedomāja par darbu.

Aktieri, kā profesiju gan neieteiktu. Man, kā praktiskajam latvietim, tā šķiet tāda nenopietna profesija ar ko dzīvei nenopelnīsi un kuras visam mūžam nepietiks. Jā, ir arī slavenas aktrises, kas arī cienījamā vecumā piedalās lielās filmās un ir slavenas. Taču, cik tādu ir uz pasaules iedzīvotāju skaita fona?
Varbūt es tiešām varēju kļūt par slavenu gleznotāju, un samaitāju savu mākslinieces karjeru, izvēloties datorgrafiku, taču tagad es zinu, ka man vienmēr būs iespēja pelnīt un attiecīgi ēst, ko nevar teikt par gleznošanu. Domāju, ka ar aktieriem ir līdzīgi.

Protams, vari jau mēģināt, ja nu sanāk, bet es skatītos uz ko praktiskāku. Pie kam, ņemot vērā Tavus dzīves apstākļus - tiem, kas studē aktieros un māksliniekos vispār, vajadzīgs ļoti liels atbalsts no tuviniekiem, jo šīs studijas paņem ļoti daudz laika un enerģijas, savienot ar darbu to ir praktiski neiespējami, taču Tev šāda atbalsta nav, kā rezultātā cietīs studijas, kas nozīmē, ka nav vērts nemaz sākt - ja nevari tam atdot sevi visu, nekas labs tur nesanāks. Tā nav grāmatvedība, ko var iekalt no grāmatas.
23.07.2014 19:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits