Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nolaidība veikalos!

 
Reitings 6
Reģ: 20.11.2013
Sveikas, dāmas!
Pamatīgi saniknoja veikala nolaidība. Pareizāk sakot maxima. Nosaukums jau vien neko labu nesola. :D šodien izlēmu nopirkt vaska strēmelītes. Veet- firma laba, cena arī nav zemākā. Lai vai kā, atnākusi mājās atvēru paciņu, bet tur tikai instrukcija. Pavērojot kārtīgāk kārbiņu, redzams, ka kāds jau ir vēris vaļā. Veikalā man parasti neienāk prātā tādas lietas vērt vaļā un skatīties kas iekšā, un tās strēmeles arī vieglas, tāpēc neko aizdomīgu nemanīju. Bet runa nav par to. KĀ GAN VEIKALĀ (PĀRIS METRUS NO KASĒM, LABI REDZAMĀ VIETĀ) CILVĒKS VAR PIEIET, ATVĒRT PACIŅU, SABĀZT SATURU SOMĀ UN TĀ MIERĪGI AIZIET?! Es jau protams nevaru neko iet pierādīt, vai mainīt. Meitenes, esiet uzmanīgas!!!
17.07.2014 17:23 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Kasieru pienakums NAV meklet zaglus un petit, ko kurs pircejs dara.
Tas ir apsargu darbs!!!
Reali Tu pati vainiga, ka nepamaniji to, ka pacina bijusi atverta un to, ka aizdomigi viegla.

Es nekad nenemu no plauktiem pirmas preces, parasti izvelku no vidus utt.
17.07.2014 17:42 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.11.2013
Neiet runa par kasierēm, bet tur vienmēr ir cilvēku pilns! Kā var kaut ko nozagt kad visur apkārt staigā cilvēki un lūr viens uz otru? Pie tam vēl ir kameras, un apsargi kuriem maksā, lai viņi vērotu notiekošo.
17.07.2014 17:41 |
 
Reitings 177
Reģ: 06.07.2014
Lenne - the same. Kopš tā laika visu atveru, apskatos. Ja iepirkties sanāk Maksimā
17.07.2014 17:40 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Pārdevējām nu dien nav tas vieglākais darbs, lai pieskatītu tagad visas vaska stēmeļu iepakojumu paciņas. Varbūt katrai, kas uzskata, ka tas ir tik viegls darbs, vajadzētu mēnesi pastrādāt veikalā... Nākamreiz pārbaudi iepakojumu, tas ir atļauts veikalā darīt. Pašai par sevi jārūpējas, lai nesanāk izmest naudu par neko.
17.07.2014 17:40 |
 
Reitings 108
Reģ: 27.08.2013
Varbūt ražošanas brāķis un nav nemaz vērts vaļā.
17.07.2014 17:37 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es esmu nopirkusi Drogās krāsu bez balzāma. Arī netaisīju vaļā, neskatījos, jo nekad tā nebija bijis. Aizgāju un nopirku jaunu, prasīju pārdevējai, lai iesaka kādu, kas der tai krāsai un teicu, ka nopirku bez. Atpakaļ negāju, jo vēlu paskatījos, bet, pat, ja paskatītos, diez vai ticētu. Tagad ir mācība, ka vajag apskatīties.
Jebkurā veikalā tā var notikt, bet nu Maxima jau tikai tas grēkāzis, protams :D
Piekrītu šim:
Tu gaidi, ka pārstrādājusies kasiere, kam jāapkalpo garu garas pircēju rindas, tam paralēli vēl pieskatīs produktu plauktus, nevis strādās, acis no letes nepacēlusi..?
17.07.2014 17:36 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nu, nākamreiz varbūt tad neej uz tiem nāves slazdiem, ja reiz pati saproti, ka nosaukums vien neko labu nesola.
Bet, kas attiecas uz "pāris metrus no kasēm, labi redzamā vietā" - Tu gaidi, ka pārstrādājusies kasiere, kam jāapkalpo garu garas pircēju rindas, tam paralēli vēl pieskatīs produktu plauktus, nevis strādās, acis no letes nepacēlusi..?
17.07.2014 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits