Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nolaidība veikalos!

 
Reitings 6
Reģ: 20.11.2013
Sveikas, dāmas!
Pamatīgi saniknoja veikala nolaidība. Pareizāk sakot maxima. Nosaukums jau vien neko labu nesola. :D šodien izlēmu nopirkt vaska strēmelītes. Veet- firma laba, cena arī nav zemākā. Lai vai kā, atnākusi mājās atvēru paciņu, bet tur tikai instrukcija. Pavērojot kārtīgāk kārbiņu, redzams, ka kāds jau ir vēris vaļā. Veikalā man parasti neienāk prātā tādas lietas vērt vaļā un skatīties kas iekšā, un tās strēmeles arī vieglas, tāpēc neko aizdomīgu nemanīju. Bet runa nav par to. KĀ GAN VEIKALĀ (PĀRIS METRUS NO KASĒM, LABI REDZAMĀ VIETĀ) CILVĒKS VAR PIEIET, ATVĒRT PACIŅU, SABĀZT SATURU SOMĀ UN TĀ MIERĪGI AIZIET?! Es jau protams nevaru neko iet pierādīt, vai mainīt. Meitenes, esiet uzmanīgas!!!
17.07.2014 17:23 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Garšot gan drīkst


Mazākos veikalos ir tā, ka, ja klients kaut ko pagaršo bez prasīšanas un nenopērkot, tā teikt, lai nogaršotu vai ir vērts, pārdevējam ir jāsamaksā par šīm klienta izdarībām.
06.08.2014 18:18 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Tu lasit maki? Es teicu iedomajos, nevis dienam domaju.
19.07.2014 17:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un vairākas dienas 10 lapu garumā domaji. Īsti vesela tu točna nav:D :D :D
19.07.2014 17:01 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Jee es jau pie 8lpp nodomaju, kur kubiete saviem citatiem:D
19.07.2014 16:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ko uzdriksteties? Zagt? Te mums jau bija Zoya vai kaa sauca, kura e-talonu nekad nepirka. Beigas vinjai pasai velosipedu nozaga. Sauc to par karmu vai sazin kaa veel.
+Sabiedrībai zagšana, suņu kaku nenovakšana , papiru metasana uz ielas jo luk setnieks novaks, brauksana bez tiesibam un etc. nav jaatbalsta. Atbalsts un klusesana ir motivesana turpināt tādā pat stilā.Faktiski uzmindrinajums no dažu labu aizstāvju puses.laikam pašas tādas!
19.07.2014 16:30 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
A ziniet ko es nesaprotu? Kāpēc pēkši te tās bravurīgās zagles tā aizsvilstas,kad tiek pieminēts tas,ka viņu bērni ar var izaugt tādi paši? Bez maz viņu bērni ir kaut kas tik svēts un noteikti nedarīs kā viņu vecāki. Galu galā jums taču vienalga ko par jums domā, tad nav vienalga ko kāda cosmo meitene domā par jūsu bērniem? Un par to,ka Bante rakstīja,ka bērni dabūs dubultā par vecākiem ar- kas ir? Jūs taču neko sliktu nedariet, tad bērnam ar nekas slikts dubultā nebūs. Vai tomēr ir kaut kāda apziņa pašām,ka tas nav labi?
Un par to,ka te raksta meitenes,kas tā jau bērnam nemācīs,ka zagt ir labi, a kā jūs iedomājieties,ka bērns neko neredz ko vecāki dara? Ķipa, teorētiski visu pastāstīsim kā vajag, bērns jau tāpat skatās ko dara vecāki un darīs tāpat!


Vienaldziba nogalina! Un tadi izaudzina ..neizteišos pat.
19.07.2014 16:26 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
A jums nav vienalga? Kads iet un dzer kolu no jusu somas?
19.07.2014 16:08 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
A ziniet ko es nesaprotu? Kāpēc pēkši te tās bravurīgās zagles tā aizsvilstas,kad tiek pieminēts tas,ka viņu bērni ar var izaugt tādi paši? Bez maz viņu bērni ir kaut kas tik svēts un noteikti nedarīs kā viņu vecāki. Galu galā jums taču vienalga ko par jums domā, tad nav vienalga ko kāda cosmo meitene domā par jūsu bērniem? Un par to,ka Bante rakstīja,ka bērni dabūs dubultā par vecākiem ar- kas ir? Jūs taču neko sliktu nedariet, tad bērnam ar nekas slikts dubultā nebūs. Vai tomēr ir kaut kāda apziņa pašām,ka tas nav labi?
Un par to,ka te raksta meitenes,kas tā jau bērnam nemācīs,ka zagt ir labi, a kā jūs iedomājieties,ka bērns neko neredz ko vecāki dara? Ķipa, teorētiski visu pastāstīsim kā vajag, bērns jau tāpat skatās ko dara vecāki un darīs tāpat!
19.07.2014 11:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es nesaprotu, kāpēc ir šādi jācepas par divām - trīs foruma lietotājām, kas vienu reizi ir atļāvušās izdarīt ko ne visai labu...
Vienreiz ????????? :D :D :D
19.07.2014 11:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
niftygirl, aiztaisi muti. Ko gribēšu, to teikšu, vienīgā, kas izskatās pēc krokses, esi Tu, ja nemāki ļečīt virsū, nemaz nesāc. :D Stalkot jau mēs visi mākam, bet cik labi.. :D
Selavie - jā, nosodītu.

Vot šodien pajautāšu tam apsargam, kā tad īsti ir ar to samainīšanu Drogās un vai to tā ātri var izdarīt nemanot, šamējais jau domās, ka esmu zagle, bet es teikšu, ka tas ir aptaujas ietvaros. :D
19.07.2014 10:20 |
 
Reitings 201
Reģ: 12.01.2014
Es piekrītu demoisellei un royally.
Jo, jā, tas ko dara wee, wolf un dzimums ir nosodāmi, bet ir bezjēdzīgi censties pāraudzināt un cepties par viņām 18.lpp. garumā! Tas nav tā vērts.
Hm, ja te kāda lietotāja pateiktu to, ka viņa braukājas pa ielu ļoti lielā ātrumā, vai jūs viņu tikpat (vai pat vairāk) nosodītu? Vai par atvērtu alkohola pudeli sabiedriskā vietā?
19.07.2014 08:46 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Strādāju veikalā, ne jau pārtikas, bet citā:) Varu pateikt, ka maz, bet ir cilvēki, kuri ir drausmīgi :( Nenovēlu nevienam izjust to cilvēku attieksmi
19.07.2014 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Bante - kā tev nav kauna kaut ko tik pretīgu rakstīt?
Par cik tu tā atļaujies, es atļaušos pateikt- ar tavu krokša seju un džeku kurš izskatās pēc neandertālieša, nebrīnos par to žulti kas tevī sakrājusies, izklausies tāda ''po zhiznji obizhennaja'', un tad nu vienīgā vieta kur tu kaut ko vari kādam pateikt ir forums. Na obizenih vodu vozjat-to redzēs tavi bērni. :D
18.07.2014 23:58 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tām, kas lepojas ar to, ka "uzdrošinās" un fenderē veikalos dažādas lietas - diez, pašas tieši tā to arī uztvertu, ja jums kāds kaut ko nozagtu, izkrāptu? Skatītos uz to cilvēku un domātu - re, kāds apsviedīgs un veiksmīgs cilvēks, vai tomēr besītos, kāds nelietis, ka jūs apčakarēja?
Jūs esat parazīti, kas izmanto tās priekšrocības, ko sniedz dzīve sabiedrībā, taču atsakāties ievērot saistības pret citiem tās pašas sabiedrības locekļiem.
18.07.2014 22:19 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Vispār , foruma jēga un būtība ir dalīties ar pieredzi un diskutēt ... Daudzām no jums ir problēmas saprast un pieņemt to, ka ne visi dara un domā vienādi, labi, ka šeit ir meitenes, kas draudzējas ar vesalo saprātu un māk lasīt , es šeit konkrēti par sevi neko nemineju ,jo man reāli ir apnicis, ka man piešuj visas pasaules grēkus un katrā otrajā tēmā piesauc manu meitu! Tāda sajūta, ka citām pašām nevar būt bērnu tāpēc lej savu žulti pār mani... Nu kā Jūs varat apgalvot ko es mācu vai nemācu savai meitai?
Te daudzām tā patīk pārspīlēt, vienas vīna glāzes vietā piešuj n-tās pudeles, dažu cigarešu vietā n-tās paciņas dienā ... Tas viss ir smieklīgi un vēl smieklīgāk, kad visas kā vistas velkas līdzi provokācijām , kā tāds aitu bars.
Dumji ir izlikties svētākai nekā esi ... Vienkārši, man un dažām citām meitenēm pietiek drosmes atklāti runāt par lietām a Jūs tik mākat nosodīt, varu derēt ,ka lielākā daļa no Jums dzīvē ne pusplēstu vārdu nepateiktu, tik nobolītu acis, atnāktu mājās un ar šausmām sāktu te drukāt , kādu ārprātu viņas te redzējušas ...
18.07.2014 16:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
demoiselle, mēs tā runājām tāpēc, ka viņas ar to lepojas un mūs sauc par pelītēm. Attiecīgi amorālu rīcību nostāda augstāk par normālu rīcību.
18.07.2014 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
stellaglmr, nu NAV labi zagt, arii ne mazliet un pa pusei :D Es meeginaaju pateikt tikai to, ka tik nenormaala nosodiishana no juusu puses ir mazliet par traku. Es nezogu, es ceru, ka mani draugi nezog, es nevienam nemaaciishu zagt, ja kaads manaa acu priekshaa kaut ko nozog - es paskatos ar shkjiibu aci, bet mani tas tik ljoti dzilji neaizskar. Juus vinekaarshi runaajat taa, it kaa vinjas buutu ljoti slikti cilveeki.
18.07.2014 16:37 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Royally
Tad iesaku Tev iesākumā izdomāt ko tad Tu īsti vēlies pateikt ar uzrakstīto. Un, ja jau lasīji tad vajadzēja iedomāties, ka runa no manas puses ir par Wee. Tātad, Tavs pirmais komentārs nebūtu bijis pamatots manā adresē. Jo tur Tu iesaki noskaidrot par visiem 100%. Un tad saki, ka neiedomājies. Bet izlasīji visu.

Labi meitenes. Šī diskusija man atgādina to zagto trauku diskusiju - ir skaidrs, ka ir bezcerīgi runāt par morāli pēc visa šeit lasītā. :D :D Es atvados - visu labu.
18.07.2014 16:25 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Triis meitenes, katra atsevishki pastaastiija par vienu sliktu lietu, ko ir izdariijushas


Tad drusciņ zagt ir labi? :D
Problēma nav iekš fakta, ka viņas to būtu vienu reizi izdarījušas. Bet dusmas uzsit, ka viņas to dara, jo uzskata par normālu. Par attaisnojamu un pašsaprotamu.

Un ar savu attieksmi pret lietām un rīcību attaisnošanu - nav pat skaļi jāsaka, ka zagt ir labi savai meitai. Pietiek ar to, ka par to nerunā un nenostāda par nepareizu. Jo drusciņ zagt var - tas ir normāli. :D
18.07.2014 16:19 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
demoiselle vispār neko nepateica, bet attaisnoja noziegumu, jo, redz, tas netiek pastrādāts katru dienu, turklāt nav slepkavība. Loģika!
18.07.2014 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits