Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pārliecināt draudzeni sākt sportot?

 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2014
Sveiki!
Vēlējos pajautāt, kā pārliecināt draudzeni sākt sportot? Viņa pati visu laiku īd par to, ka ir resna, bet neko nedara lietas labā. Esmu mēģinājis aicināt viņu kopā sportot, bet viņa vienmēr kaut ko atrunājas, un tik īd tālāk. Apncis jau, gribēju padomu, kā beidzot piedabūt viņu pie reālas darbības.
13.07.2014 17:35 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Šādā situācijā, kad meitene pati saprot, ka ir liekais svars un kad puisis viņu zāģē par to, kad tas svars reāli traucē, bet grūti ar motivāciju, draudzīgi pasmieties nevar. Jebkurš šāds "draudzīgs pasmējiens", kāds ir autora attieksmē, meitenei var būt ļoti aizvainojošs. Ja viņš grib tiešām palīdzēt, tad ir 1) jāpārstāj zāģēt, apvainot, smieties, motivēt var arī normālā veidā 2) jāpalīdz meitenei ar kopīgo veselīgo dzīvesveidu, kas izslēdz ne tikai meitenes našķošanos un nesportošanu, bet arī puiša.

Man arī bija daudzkārt aizrādījuši par svaru, bet toreiz biju normāla, pat tieva, bija nākuši pāris kg klāt, bet tas nemainīja kopskatu un nāca tie klāt no medikamentiem, ko viņš zināja. Puisis pats nebija ideāls izskata ziņā, bet es vinam nekad nebiju par neko aizrādījusi, tāpēc man ļoti sāpēja šādi pārmetumi. Tāds riktīgs spiediens bija.. Man nepalīdzēja, nezaudēju toreiz svaru, bet gan pārdzīvoju, ka viņam vairs neliekos skaista un iekārojama, ka citas ir labākas utt. līdz mūsu ceļi pašķīrās.
Tā kā varbūt autoram būs līdzīgi.
16.07.2014 10:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Var jau arī draudzīgi pasmieties. Kad man uznāk kādreiz vēlme pavingrot, bet es tur pūšu un elšu, vīrs arī pasmejas. Bet amnī gan tas aizvainojumu nerada, varbūt tāpēc, ka liekā svara problēmu nav.
16.07.2014 09:55 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
57days, šis komentārs parāda attieksmi. Labi, varbūt viņš nestāvēja blakus un balsī nesmējās, bet nedomāju, ka ir tik viegli noslēpt savu attieksmi pret viņas mēģinājumiem un nevarēšanu.

Es, protams, atvainojos, ja kļūdos un mājās Jānis tikai to vien dara, kā viņai māca nekautrēties no sevis un motivē censties. Tikai tad nav skaidrs, kāpēc tapa šī diskusija.
16.07.2014 09:52 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Pāris dienas pastrādāju GC un esmu šokā - nebiju domājis, ka Latvijā ir tik daudz skaistu, slaidu un koptu sieviešu. Tiešām super. Jūs esat labākās!


A pirmo reizi šeit forumā es dzirdu kaut ko tādu :)
16.07.2014 09:51 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Jāni
Diezgan smieklīgi izskatījās, jo viņa ne pusi no tiem vingrojumiem nevarēja izpildīt un pusi laika vnk nogulēja stenēdama. Bet, cerams, turpinās.


Pēc tam viņai pasaki kādu labu vārdu, samīļo, norādi uz kādu kļūdu, nu tā lai viņai būtu interese taisīt vēl un vēl. :)
16.07.2014 09:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kur teikts, ka Jānis meitenes klātbūtnē lika manīt, ka viņam šķiet smieklīgi? Varbūt stāvēja blakus nopietnu ģīmi un slavēja meitenes pūles.
16.07.2014 09:47 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Diezgan smieklīgi izskatījās, jo viņa ne pusi no tiem vingrojumiem nevarēja izpildīt un pusi laika vnk nogulēja stenēdama.


Tagad ir skaidrs, kāpēc tava meitene negrib sportot. Es arī negribētu, ja par mani šitā smīkņātu. Tā vietā, lai teiktu, ka viņa ir malacis, motivētu viņu turpināt un spēt izdarīt vairāk, tev viņas cenšanās sagādā jautrību. Kā noprotu, tu par sportistu piedzimi un tev nekas nav bijis grūti, ja?
16.07.2014 09:43 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2014
Storm, viņa jau pati to saprot un pati par to runā. Un no kompleksiem es tieši cenšos viņu "izvilkt", sakot, ka viņa ir pievilcīga un skaista arī tāda kāda ir, un nav jākautrējas par savu augumu, ka tas sievišķīgs un seksīgs. Bet vienlaikus arī mēģinu viņu atbalstīt, kad viņa vēlas kaut ko darīt, lai augumu uzlabotu.

Lai vai kā šorīt viņa beidzot saņēmās taisīt kaut kādu "8 minutes abs workout", par ko jau nedēļu runāja. Diezgan smieklīgi izskatījās, jo viņa ne pusi no tiem vingrojumiem nevarēja izpildīt un pusi laika vnk nogulēja stenēdama. :D Bet, cerams, turpinās. :)
16.07.2014 09:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Vēl viens ieteikums: iesaki viņai piedalīties un atskaitīties diskusijā: "Ko tu apēdi pa dienu?" :D
15.07.2014 12:40 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Viņa vnk izklausās pēs slinkas, resnas meitenes. Ja negribi, lai viņa tevi pasūta, tad kādam citam, mammai vai draudzenei ir jāpasaka acīs, ka ir par daudz tie kg un jāsāk kkas darīt. Tu viņu iedzīsi kompleksos, ja pats pateiksi.
15.07.2014 12:10 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Pāris dienas pastrādāju GC un esmu šokā - nebiju domājis, ka Latvijā ir tik daudz skaistu, slaidu un koptu sieviešu. Tiešām super. Jūs esat labākās! :)
15.07.2014 12:00 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
Cormeum, es izlasiju tavu pievienoto saitu " tievēšanas sāga" un silti rekomendeju izlasit pilnigi visiem kam ir problemas ar svru.
Tas tiešums,skarbais tiešums, ir tas, ka dazam labam vajadzīgs lai saņemtos.
Es pat aizdomajos :D
14.07.2014 19:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nav ajed teiksim tiaki 2-3 produkti visu laiku.. butiab var est teju visu


Es saku to pašu, ka nav ta, ka daudzkur izskan, ka vajag no visa atteikties.
14.07.2014 11:53 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Katrs mūlāps nez ko no sevis iedomajas. Vīrieši LV diemzēl uz sevi spogulī kritiski nekad neskatās


Šoreiz piekrītu savai draudzenie Kubietei
14.07.2014 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
pielauju ka mana edienkarte produktu zinja ir pat plasaaka neka vairuma parasto lautinju ...
14.07.2014 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
57days
domu virziens Tev ir pareizs bet pieeja kautka neriktiga... nav ajed teiksim tiaki 2-3 produkti visu laiku.. butiab var est teju visu - tiaki ja tas ieklaujas ikdienas uzturvielu bilancee.... turklaat pat 1 produktu tici amn var pagatavot entajas variacijaas, garsaas, konsistencees.... vajag tikai info (recepti) , veelmi un laiku to darit... piemeram Es vistuu edu katru dienu pa 2x un saadi jau 3 gadus un nekads riebums man no ta nav pienacis....
14.07.2014 11:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet viena butiska atkape - iesakot nepareizi nereti pirmie rezultati ari var izpalikt...


Nu, ja ar vārdu "diēta" saprast griķus ar paniņām mēnesi no vietas (vai jebko citu dramatisku), tad nav brīnums, ka pēc trīs dienam griķi lido miskastē un tiek izrīts viss cits, kas ir ledusskapī. Iesākt (manuprāt) vajag pamazām. Atrast veidu, kā ēst sabalansētāk un kustēties vairāk tā, lai tas neizraisītu riebumu un nenāktu ar šausmīgu piespiešanos.
14.07.2014 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
vel lieta tada ka notievet ir daudz vienkarsak neka teiksim uzaudzet kaut nelielu muskulu relefinju.... ja notievet var pat vienkarsi neko needot (nesaku ka tas ir pareizi) tad muskulus audzejot tas vis uzturs un trenins ir daudz specifiskaks un komplicetaaks... ytur vairs nejies cauri vienkarsi cilasu smagumus un edisu kautkaa
14.07.2014 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
57days
pilniba piekritu ka svarigakais ir iesakt.. bet viena butiska atkape - iesakot nepareizi nereti pirmie rezultati ari var izpalikt...

cormeum
atvainojos - ta ari neatbildeji par tam salatlapaam... :)
protams ka ir savs pozitivisms ka cilveks sasniedzis merki un rada varbut iedvesmu vel daudziem citiem - tas jaa... bet ir ari otra puse - vins rada ari reizem acgaanu pienemumu par so visu.... cilveki kuri pasi neko nesaprot o si visa tagad teiksim salaasas so visu un nedod dievs sak macit ari citiem .... teiksu ta - sii tievesanas saga ir tikai 1 labums - motivaciaj citiem.. bet ne ka vertigs info citiem...

par izmaksam - uzreiz varu teikt ka ieverojot pareizu uzturu nereti uz partiku tere pat mazak naudas neka ieprieks edot vius pec kartas.... reals piemers no mana klientu loka - cilveks no amnis panema uztura planu+treninprogrammu+ klienta progresa monitoringu.. sanaksajot par to visu vienu konkretyu summu... ieverojot so uzturu vins uz partiku vien jau 3 menesos ieekonomeja so amn samaksato summu...
14.07.2014 11:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gurri, tā kā viņš nav minējis, kurā vietā ir pircis cīsiņus, es to neanalizēju (varbūt pats taisīja :D)..

reizēm pats svarīgakais ir iesākt, redzēt pirmos rezultātus un turpināt.

Tieši tā iesākšana ir trakākā.. viena lieta ir tad, kad cīnies par 2 liekiem kilogramiem.. cita, kad lieki ir kādi 20.. Tie cilvēki parasti netic, ka kaut kas var mainīties.. sarežģītās proteīnu, ogļhidrātu utt. kalkulēšanas viņus var iedzīt vēl lielākā depresijā :D
14.07.2014 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits