Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Telefons, īsziņas.

 
Reitings 5
Reģ: 11.07.2014
Laba nakts visiem!
Esmu sašutumā un nezinu ko darīt. Jau labu laiku esmu kopā ar savu vīrieti. Šovakar viņš iedeva man uzlādēt savu telefonu. Intereses pēc domāju palasīšu sms, jo kā nekā ir bijuši skandāli par krāpšanu. Ķēros pie darba un sāku ķidāt sms. Un kas tur? Sarakste ar savu bijušo meiteni, kura pirms Jāņiem bija atbraukusi ciemos no Vācijas. Pēc 2 nedēļām aizbrauca atpakaļ.
Ar draugu kopā nedzīvojam pagaidām jo vecākiem problēmas ar veselību. Saprotu, viņš dzīvo savas bijušās meitenes dzīvoklī, viņai bija tiesības atbraukt uz turieni. Bet sarakstīties viņam ar viņu, no rīta pirmā sms nevis man bet viņai..nu piedodiet..tas jau ir par traku..
No drauga mutes tikai dzirdu vārdus par viņu ''šļuha, mauka, kuce, sterva''. Telefonā gan sarakstes abiem bija. + daudzas sms tika dzēstas. Es tiešām nezinu ko lai dara. Tajā vakarā kad tā bijušā atbrauca es sacēlu pamatīgu skandālu, draugi mierināja un sacīja ka viņam vajagot tikai mani. Pēkšņi kaut kā tā neizskatās. Ko lai es daru? Izlikties ka neko neesmu redzējusi? Vai tiešām esmu tāda muļķe ka nesaprotu ka mani izmanto ?
12.07.2014 00:09 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Bebe.Marta

Bet normālās attiecībās tas ir savādāk kā šajā situācijā. Redzi, Tu ar sevis rakstīto liec skaidri saprast, ka krāpšanu nepiedotu. Bet no autores situācijas izklāsta sanāk, ka viņa ir piedevusi. Tātad, lielais ļaunums jau ir noticis. Viņa nespēj vairs uzticēties savam puisim. Viņā ir nemitīga trauksmes sajūta. Tāpat, viņa šķiet ļoti kompleksaina un vairāk tendēta uz sevis vainošanu - vai esmu tik neglīta, ka jākrāpj; vai viņa bija skaistāka/tievāka/garākiem matiem; un tā tālāk. Kaut gan īstenībā vainīgais ir puisis. Tas bija viņa lēmums krāpt.
Un tad sākas - meitene raksta, ka viņa skandalē. Loģiski, ka viņa skandalē, jo attiecībās nav drošības sajūtas. Automātiski tas izslēdz uzticību un rada nemitīgo trauksmes sajūtu līdz ko iziet uz ielas. Par to liecina arī fakts, ka viņai ir svarīgi, lai viņš viņai raksta pirmajai, tātad - arī raksta regulāri. Tas norāda uz to, ka viņa cenšas puisi kontrolēt un droši vien tagad, kad bijusī ir Latvijā viņa nemitīgi cenšas atrast puiša teiktajā nesakritības. Jo viņai liekas, ka viņš to darīs atkal. Jo viņa nav tik laba kā citas.

Būtībā - es jau teicu - puisis ir pilnīgs draņķis. Jo tas, kurš spēj par sievieti izteikties tādiem vārdiem nav vīrietis manās acīs. Bet ir pilnīgi skaidrs, ka šīs (vai kādas citas pagātnes attiecības) ir ļoti sagrāvušas meiteni un viņa ir vāji spējīga veidot veselīgas attiecības.

Ir ļoti liela starpība vai Tu to dari, jo esi ieraudzījusi lūpukrāsu uz krekla vai to dara, jo visu laiku jūties nedroši attiecībās dēļ netīras pagātnes. Ir jāpiedod, ja ir piedots un ir jāaizmirst. Un veselības (sava miera) dēļ ir jāpārstāj izspiegot. Ja to nespēj, uzskatu - attiecības ir jāpārtrauc. Jo pati situācija nāks tikai par ļaunu meitenei.
12.07.2014 22:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
iemēram, arī mūsmājās ir brīvi pieejamas pilnīgi visas otra mantas, taču nav nekādas vajadzības kaut ko darīt "pa kluso".

Tas ari ir tas atslegas vards - NAV VAJADZIBAS! Ja ir vajadziba, si nojauta, intuicija, sauc ka velies, tad uzskatu, ka pa kluso var. Man goda vards tada gadijuma nosplauties par kautkadam morales normam. Mani neviens aiz deguna nevazas, vajadzes, uzzinasu un ar kaju pa dee.
Bez vajadzibas es nekur nekad nelienu.
Mums katram ir savs dators, bet neviens nekur nav aizbazts ar parolem, eju kad gribu, skatos ko gribu, tapat ar manu datoru var darit ko grib. Viss kas man te ir, ir filmas, bildes, muzika un sadi tadi faili skolai. Neka slepjama un virietim tapat.
12.07.2014 22:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kas attiecas uz autores probleemu, tad nu kaa vairums te jau ir izteikushaas - puisis ir stipri diivains un arii autore neatpaliek, un abu attieciibas man nav saprotamas un pienjemamas...

Kas kopumaa attiecas sms lasiishanu un privaato telpu - piekriitu katram kristas vaardam.
12.07.2014 19:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Grūti droši vien būt pārliecinātam par attiecībām, ja viena no pusēm dzīvo ex mājoklī :D :D :D
12.07.2014 19:30 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
+ stellaglmr

Domāju, uzzinot, ka kāds (vienalga kurš) slepus racies pa manām īsziņām, e-pastiem, sajūtas būtu līdzīgas, kā reiz studiju gados, kad istabiņā bija iekļuvuši zagļi - nekas īpaši vērtīgs nebija paņemts, taču viss bija savandīts un sajūta tāda, ka netīrs. Riebīgi.
12.07.2014 19:27 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kādēļ slēpt uzreiz? Kādēļ uzreiz celt traci, ja pieskaras telefonam? Tās ir divas pilnīgi dažādas lietas - cieņa, pret otra privāto telpu un histērija par neko. Piemēram, arī mūsmājās ir brīvi pieejamas pilnīgi visas otra mantas, taču nav nekādas vajadzības kaut ko darīt "pa kluso". Mums ir pieņemts, pabrīdināt otru. Piemēram, man izlādējas telefons es vīram pasaku - paņemšu tavu telefonu uzzvanīt Annai. Viņš saka - protams! Un atkal otrādi. Viņš pasaka - izņemšu no Tavas somiņas pildspalvu... utt. Bet līst kaut kur slepeni ir zem mana goda. Ja otrs saka, ka nekādā gadījumā neņem manu telefonu - tas ir signāls par IESPĒJAMU problēmu. Ja viņš atsakās no loģiska pamatojuma, kādēļ neņemt viņa telefonu ir skaidrs, ka kaut kas nav tīrs. Bet, ja paskaidrojums ir konkrēts - man ar draugu/draudzeni/māsu/mammu/brāli/tēti (vienalga) ir personīga rakstura nesaskaņas/problēmas/sirds kratīšanas, kuras nav jāredz trešajām personām - lai būtu. Bet tieši greizsirdība un neuzticēšanās ir tā, kura sēj automātiskas bailes par krāpšanu. Un tas nav nekas veselīgs. Divi pieauguši un nobrieduši cilvēki nemedī viens otru un nemitīgi necenšas pieķert pie meliem. Viņi risina lietas veidojot sarunu, dialogu un cienot viens otra viedokli - ja tas ir nepieciešams nonāk pie kompromisa. BEt nevis slepus ložņā pa otra mantām un sarakstēm. Tas ir... nu, riebīgi.
12.07.2014 18:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu mes ar sēžam viens otra draugos, zinam visas paroles un tad? Ari bankas paroles zinu, ari internets bankas. Ja vajag skaitu sev naudu. Kas tur tads?
12.07.2014 18:21 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja kāda te paziņotu, ka čalis rakņājies viņas telefonā vai datorā, diez vai pārējās apgalvotu, ka tas ir normāli un viņam uz to ir tiesības. Reakcija būtu gluži pretēja - viņš būtu stulbais kretīns, kurš nekaunīgi uzdrošinājies līst meitenes personīgajā telpā.

Mans sēž pie mana datora, zinu, ka ir skatījies bildes, kuras nevienam nerādu, sēž manos draugos utt. Es daru tāpat. Man nav ko slēpt. Savu privāto telpu es saprotu savādāk, nevis tā, ka otrs pieskaras manam telefonam un es ceļu traci.
12.07.2014 18:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tak smejat veselas. Man ir pilnīgi pie p ja vīrietis pa kluso skatās manās mantas, telefonā. Ja viņam tas liek justies labāk, vai man žēl?! Man nav ko slēpt.
12.07.2014 17:06 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Smieklīgi. Tie dubultie standarti ir smieklīgi
Te par pilnigi visu ir dubultie standarti, par jebko:D nav tas nekas jauns:)
12.07.2014 16:38 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Smieklīgi. Tie dubultie standarti ir smieklīgi :D
Ja kāda te paziņotu, ka čalis rakņājies viņas telefonā vai datorā, diez vai pārējās apgalvotu, ka tas ir normāli un viņam uz to ir tiesības. Reakcija būtu gluži pretēja - viņš būtu stulbais kretīns, kurš nekaunīgi uzdrošinājies līst meitenes personīgajā telpā.
Tāpat kā tas parādās daudzās citās diskusijās - meiča var kontrolēt kur un ar ko čalis ies, taisīt skandālus par katru tikšanos, kurā nav uzaicināta un iebāzt savu garo degunu visur kur vajag un kur nevajag, un tas esot pieņemami, viņai uz to tiesības, bet kad čalis sāk rīkoties tieši tāpat - tad pēkšņi vairs nav pieņemami un viņš ir kretīns.
12.07.2014 16:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
. Jā, neticēsiet, bet arī partneriem katram ir sava privātā dzīve.
Bla bla bla...beidzat dzit shito ljerbastu. Ja ir aizdomas, ir visas tiesibas list un skatities jo personigi par mani aiz muguras neviens nenirgasies. Ja apstiprinasies, ka melo, lai iet rataa. Ja neka, dzivoju talak un skatos kas notiek turpmak.
Es nesedesu rokas klepi salikusi tikai tapec, ka redz otra nabadzinjam privataja telpa list nevar. Tas, ka ta privata telpa pilna meliem, izliksanos jau nav neka svai ne?! Smaidam un dzivojam.
12.07.2014 16:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
No drauga mutes tikai dzirdu vārdus par viņu ''šļuha, mauka, kuce, sterva''.
Kāpēc esi kopā ar idiotu? Neviens sevi cienošs vīrietis par ex mīļoto sievieti šādi neizteiksies. Ja nebus ko labu pateikt, klusēsl.
12.07.2014 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja viņš tevi iepriekš krāpa un tu vairs nespēj viņam uzticēties, kāpēc vēl esat kopā?
Dīvaini, ka čalis, kurš dzīvo bijušās dzīvoklī, viņu apsaukā tādiem vārdiem.

Mēs, piemēram, speciāli neslēpjam neko, bet mums arī nešķiet, ka ja esam attiecībās - tātad, viss, otram vairs nav tiesības ne uz ko privātu, tātad var līst telefonā, kompī, dienasgrāmatā, rakāties pa somu, mēteļu kabatām un visur citur. Mēs attiecībās kkā...nesaaugam viens ar otru tā, ka katram vairs nav nekādas savas telpas, savu lietu utt.
Draugs savu telefonu neslēpj, bet man nenāk prātā iet klāt un pa to vandīties. Uzticos viņam. Tāpat kā viņam nenāk prātā lasīt manu dienasgrāmatu vai pārbaudīt manas somas saturu. Taču, katram savādākas attiecības un savādāka uztvere.
Mans bijušais tādā veidā līda visur, kur varēja ielīst, lai gan pamata nebija vispār nekāda un kad es to uzzināju, tad sajūta bija tik pretīga.
12.07.2014 12:07 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
es laikam arī piederu pie tiem, ka ja būtu kaut kāda baigā privātā telpa , tad mums nebūtu pa ceļam. es nesaprotu, kāpēc jābūt attiecībās, ja baigi ir kaut kas jāslēpj telefonos, datoros utt. ok es nelienu nepārtraukti drauga telefonā, taču kādreiz iemetu aci un viņš tāpat. mēs uzskatām, ja tik ļoti vajadzīga telefonu slēpšana, tad ir ko slēpt, tad kam tādas attiecības?
12.07.2014 11:54 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja tu tur ieliidi un kaut ko atradi, tas noziimee, ka tava intuiicija, zemapzinja jau zinaaja to, ko tu uzzinaaji, izlasot iiszinjas. Ja nebuutu nekas sleepjams, tad nekaadas zinjas nedzeestu. Turklaat cik sapratu, jau pirms tam ir bijushi precendenti.
Par privaatuma robezjaam runaajot, ir driizaak necienja pret sevi izlikties ka viss ir kaartiibaa un ljaut sevi kraapt, nekaa paarbaudiit savas aizdomas un tad pamest kraapeeju, nevis pamest tikai uz pliku nojautu pamatojuma un peec tam domaat vai tieshaam pareizi tika izdariits. Es personiigi attieciibas paartrauktu momentaali ar taadu viirieti, kursh saaktu kaut ko piiksteet par privaato telpu. Ja nav ko sleept, tad arii nav vajadziibas kategoriski pazinjot ka tur nekaadaa gadiijumaa nedriikst paskatiities un tur nekad nedriikst ierasties. Ja otrs paarlieku nesleepj savu privaato telpu, tad arii partnerim nerodaas veelme tajaa ieliist. Dziivoju peec principa - nekur nesarakstos par taadaam teemaam un neko nedaru taadu, ko nedariitu savas otraas pusiites klaatbuutnee un to pashu sagaidu no otra cilveeka.

+
Mums viens otra telefoni nav tabu..
12.07.2014 11:43 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nazīc
Ar trakošanu, es nebiju domājusi kā trauku plēšanu. :D
Ai, man šodien ir stresaina diena - Tev taisnība. Iešu labāk salikt koferi.
12.07.2014 11:26 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
ne sms ir tās trakākās. Es nezinu, man būtu pretīgi klausīties, ka vecis, kurš dzīvo bijušās dzīvoklī atļaujas viņu saukt par kuci un ko tur vēl.


Exactly! Nepieņemama attieksme
12.07.2014 11:24 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
stellaglmr Atvaino,bet shoreiz neviena,iznjemot tevi pashu,netrako. ;)
12.07.2014 11:19 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ne sms ir tās trakākās. Es nezinu, man būtu pretīgi klausīties, ka vecis, kurš dzīvo bijušās dzīvoklī atļaujas viņu saukt par kuci un ko tur vēl.

++++++++++
12.07.2014 11:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits