Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā saprast šādu izturēšanos?

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Pusgadu strādaju kopā ar vīrieti, kuram ir sieva un bērns, viņam patīk ar mani flirtēt u.tt!!
Regulāri viņš mani ved mājās, ved mani pēc darba paēst, flirtē nepārtraukti! Bet viņš ne reizi nav mēģinājis mani noskūpstīt vai pavedināt, arī dažreiz sēžam pie manas mājas viņa mašīnā un pļāpājam!! Kā saprast šādu uzmanību???
08.07.2014 00:23 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, es Tevi nenosaucu nevienā no tiem vārdiem, tikai izteicu savas domas.
10.07.2014 12:49 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
jā es neesmu bijusi šādā situācijā, jo kā jau minēju mani pat atgrūž šādi vīrieši, kam nav nekādas morāles normas. nu ko var uzķerties uz klasiskajiem makaroniem, tiešām. es neatkārtošos, bet meitenes jau minēja, ka šī ir viss izplatītākā pasaciņa. tagad gan padomājot, atceros, kad man bija 17 arī kantējās viens čalis vecāks par mani, atceros viņam bija draudzene. man viņš neinteresēja , tāpēc uzreiz atšuvu. arī tajā pašā vecumā esmu satikusies ar puisi, kam bija draudzene, bet es to uzzināju tikai pēc tam, kad mēs jau krietnu laiciņu bijām izšķīrušies, ja nemaldos pat tikai pēc kāda gada. un draudzējas viņš ar šo meitenei vēl joprojām. bet toreiz, kad mēs jau izšķīrāmies, viņš man tā stāstīja, ka vēlas atkal būt kopā, cik es forša utt. tagad es veselo saprātu es vispār ar viņu nebūtu tikusies, kur nu ja vēl būtu zinājusi, ka viņam draudzene. nu vienvārd sakot es nesaprotu kāpēc nevar mest acis uz brīvajiem :)
10.07.2014 13:01 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
zuze - Dzīves situācijas ir dažādas! Un nekad neiezvēlamies, kuros ieķeramies, tas notiek dabīgi... nevis tā uz pasūtījuma!
Turklāt kā var zināt, ka džeks ir brīvs? Cik neesmu dzirdējusi, ka cilvēkiem ir dubultas pat trīškāršas dzīves-es to neatbalstu... Bet, kā varu zināt, ka džekam nevienas nav? Situācijas ir dažādas.
Mana draudzene šobrīd ir laimīgi precējusies un audzina kopīgu dēliņu... ar vīrieti ar kuru sāka tikties, kad viņš bija precējies... Izšķīrās dēļ manas draudzenes un arī tāpēc, ka nebija laimīgs savā iepriekšējā laulības dzīvē... un ģimenei nepatika. Ja viņa toreiz nebūtu klausījusi sirdij...tad tagad nebūtu tiešām laimīgi precējusies un nebūtu māmiņa savam fantastiskajam dēlēnam :) Tai otrai sievietei arī paveicās -atrada savu īsto ar ko tagad ir laimīga :)
10.07.2014 13:09 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
Daina, zināt to nevar, bet ja es to zinātu, tad noteikti liktu izvēlēties. Ja viņam tiešām tik slikti tajās attiecībās un tiešām es tā piesaistu, tad uzrakstīs man tad kad izšķirsies. Ir laimīgi stāsti, bet vēl vairāk ir nelaimīgu, jo mūsdienās tik smagi zūd visi morāles principi. Nu var mani saukt par vecmodīgu vai vēl sazin kādu, bet es neuzskatu par normu līst svešās attiecībās :)
10.07.2014 13:17 |
 
Reitings 106
Reģ: 08.02.2014
Es domāju, ka tu viņam patīc, bet aiz cieņas pret ģimeni, viņš izrāda tikai simpātijas un neko vairāk!
10.07.2014 14:02 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Un nekā viss nebeidzās, jo nemēģināju viņu noskūpstīt! Varbūt mani kaut kur aizķēra šie komentāri!!
10.07.2014 18:20 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Man tā bija. Biju jauna, stulba ( jā, tagad tā nedarītu noteikti ), sabojāju savu un citu dzīves. Viņš bija precējies, bet bez bērniem. Man bija uzmanības trūkums. Visu sapratu, ilgi neko nedarīju, viņam vajadzēja papūlēties. Pirmais pieķērās, tad arī padevos. No sievas aizgāja, izšķīrās arī. Sagājām kopā, nodzīvojām 2,5 gadus kopā. Sākumā biju ļoti laimīga, bet vēlāk atklājās visas viņa "labās" īpašības. Lieliski sapratu tad viņa sievu, viņas pamatotu neapmierinātību ( viņš man stāstīja, ka sieva tāda un tāda). Viņa man rakstīja ka viss jau nāk atpakaļ, neticēju, bet nu NĀK. Vēlāk sākās tāda elle ar viņu, ka pati visu izbeidzu. Sievas jau vienmēr tās sliktās viņiem. Izbeidzu attiecības, atvainojos viņa ex sievai par visu. Viņa piedeva, precējusies, piedzemdējusi bērnu un ir laimīga. Pat paldies pateica ka atbrīvoju viņu no ex vīra. Bet man bij neveiksmīgas attiecības kur pati tiku krāpta. Sapratu cik sāp, sapratu kāda biju egoiste un maita. Dzīve māca! Pēc savas pieredzes saku - nav tā vērts! Jo īpaši ja ir bērni. Tas sāp arī bērniem. Ļoti maz ir veiksmīgu stāstu.
10.07.2014 19:22 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.07.2014
Manuprāt vīrietis vienkārši meklē kādu ar ko paspēlēties un kādu ar ko nav garlaicīgi jo ģimenes dzīve ir nogurdinoša.
13.07.2014 19:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits