Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skarbai Dāvids

 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Manuprāt, viņš izsakās skarbi, bet patiesi, labs raidījums sanācis, žēl, ka Kas Jauns nav pievienojuši pilnu video. ;)

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/158430/salasnas-un-idioti-pie-varas-modes-makslinieks-davids-skarbi-izsakas-par-politikiem-video
04.07.2014 10:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
aŗī pārējie tur apvainoti uz pasauli? :D Cilveki pusi mūža nodzivojuši un skatās reāli uz lietām.
06.07.2014 10:49 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Viņš ir apvainojies uz visu pasauli

Tieši tāds iespaids man arī radās,ko arī rakstīju.
Es neapšaubu,ka Dāvids būtu talantīgs modes sfērā,kur viņš spēj arī argumentēti izteikties,bet nu no viņa puses, runas par politiku,ekonomiku skan kā vienkārša klaigāšana.
06.07.2014 09:25 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Kubiet, neteicu, ka viņš kaut ko nepareizi saka, tikai to kāds priekšstats man par viņu radies. Tas arī iemesls kāpēc neinteresē to video noskatīties un klausīties viņa viedoklī. :D
Man vienalga par to, kas viņam pieder, hotj viņam kamieļi sētā ganās, man no tā ne silts, ne auksts.
06.07.2014 09:18 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
viņš tak pirms tam spēlēja kumēdiņus pa TV5
06.07.2014 09:08 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Sanāk, ka nekas dižs kā no modes mākslinieka vairs nav, varēja savus priekšlikumus iesniegt Saeimā. :D
06.07.2014 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Dvīne es varbūt arī kļūdos, bet man šķiet,ka arī pašā sākumā (pirms viņš bija apvainojies uz visu pasauli), viņš mācēja un nebaidījās paust viedokli, kas brīžiem varēja šķist pārāk skarbs.
06.07.2014 01:15 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Mans tētis pazīst Dāvidu. Viņš ir apvainojies uz visu pasauli, jo viņam bija maksātnespēja, viņu lauka īpašumu atsavināja, un viņš pašlaik pelna minimālo algu. :) Cilvēcīgi jau var saprast, bet piekrītu tam viedoklim, ka gudri jau runāt māk visi, bet jāmāk arī darīt:) Neesmu vēl redzējusi, ka viņš nāktu klajā ar jaunām idejām vai kaut ko tādu, tikai kaut ko paurkšķ un ar to viss beidzas.
06.07.2014 01:11 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Interesanti, kā noritētu centralizēts eksāmens ārstniecības programmā pie pacienta gultas...

Un kas liegtu centralizēti pārbaudīt zināšanas ķīmijā, bioķīmijā, anatomijā, fizioloģijā utt.?
06.07.2014 00:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Domāju, ka būtu krietni jāpaceļ latiņa augstskolu noslēguma pārbaudījumiem, liekot lielāku akcentu uz tiem, nevis bakalaura/maģistra darbiem. Uzskatu, ka arī šos pārbaudījumus būtu nepieciešams veikt centralizēti, lai izslēgtu iespējamu neobjektivitāti.


Interesanti, kā noritētu centralizēts eksāmens ārstniecības programmā pie pacienta gultas... :D :D :D :D
06.07.2014 00:45 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ar interesi pārlasīju šo diskusiju.

Sāksim ar to, ko vispār saprotam ar vārdu "plaģiāts". Ja darbu ir rakstījis kāds cits, taču tas ir oriģināldarbs, tad plaģiātisma faktu šim studentam pierādīt ir gandrīz neiespējami, ja vien darba patiesais autors nav kādā veidā parūpējies par to.
Biežām sastopami "brutālie" plaģiāti, kad darbam vienkārši nomaina autoru. Saprotams, ka tādus identificēt ir elementāri. Otra grupa ir "gudrie" plaģiāti, kuru pamatā tiek izmantots jau esošs darbs, taču pārveidots un aprakstīts saviem vārdiem. Lūk, šī sadaļa ir pati strīdīgākā, jo, pirmkārt, kā automatizēti salīdzināt lielu dažādu darbu apjomu? Triviāli atslēgas vārdi šeit nedarbojas. Otrkārt, ja arī tiek konstatēta līdzība, kā lai pierāda, ka tas ir ļaunprātīgs plaģiāts?

Tie, kas naivi cer, ka, aizstāvot "brutālo" plaģiātu, ir sveikā "tikuši cauri", rūgti maldās, jo nav nekādu juridisku šķēršļu atņemt jau iegūtu diplomu.

Domāju, ka būtu krietni jāpaceļ latiņa augstskolu noslēguma pārbaudījumiem, liekot lielāku akcentu uz tiem, nevis bakalaura/maģistra darbiem. Uzskatu, ka arī šos pārbaudījumus būtu nepieciešams veikt centralizēti, lai izslēgtu iespējamu neobjektivitāti.
06.07.2014 00:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un tas panks toreiz bija dzeris, caurām dienām vazājās vienā iemirkumā. Nekads teātris:D :D :D
05.07.2014 19:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nebija vis, dažu panku pazīstu, un vēl šo to... viss ir reālitātē ( nu bija)
05.07.2014 19:06 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Atraduši kamī klausīties :D Nepietiek ar viņa pirms 10 gadiem bijušo šovu pa TV5 :D Okna 2 viss iestudēts, kā saka Fake and gay.


Bet runājot par meistariem jau tagad viņi nav. Paprasiet kādam bez sieta apmest ar cementu sienu neviens nepiekritīs :D Bet ar sietu un to plāno kārtiņu špakteļa es pats māku uzklāt :D Tāpat arī ar santehniku :D un elektriķiem :D Pieejamie materiāli mūsdienās ir ļoti daudz, bet darba kvalitāte zudusi.
05.07.2014 18:50 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kubiet, nebūs. :D
05.07.2014 15:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Liekam jaunu bildi iekšā :D :D :D :D
05.07.2014 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Vispār lielākā mērā piekrītu Alisei. Protams, daļa taisnības ir arī S80 un Alexxa.
05.07.2014 12:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja nu visu varētu perfekti iztulkot, tad reklāmdevējs varētu ieklikšķināt, ka viņa produkts paredzēts visai pasaulei un lai google to pienācīgi iztulko.

Tā tas notiek arī tagad. Jaunu ameriku Tu neatklāji. Taču to dara cilvēki manuāli - tulko.
Skaidroju vēlreiz. Ja man lapa ir kaut kādā valodā, kurā runā nu 100 000 cilvēku pasaulē, bet man tur ir vieta googles addiem, tad to lapu Tev rāda tajā valodā, kurā man viņa ir, bet reklāmas, tās kas googles - latviski. Tā tas strādā jau šodien.

Principā, pareizi sastādot datu bāzi, sistēma spēs atšķirt plaģiātu no īsta darba. Tas, protams, nav vienas dienas darbs, taču rezultāts ir gana iespaidīgs, lai tas būtu tā vērts.
Ja Tu lielai datubāzei paredzi 90% kļūdu, tad pēc Tava sacītā sanāk, ka Google, Facebook un citi giganti vispār nespētu eksistēt.

Attiecīgi - saprotu Tavu skepsi, taču, lai ko Tu tur arī nebūtu studējusi, Tev derētu saprast, ka šajā lauciņā Tavs viedoklis nav objektīvs. Līdz ar to, protams, ka Tev ir tiesības uz saviem pieņēmumiem, taču es teiktu, ka Tev derētu šos te pieņēmumus pārbaudīt ar faktiem pirms spert ārā kādas muļķības.

Tālākas diskusijas, kā jau minēju, turpināšu tikai tad, kad būsi kompetenta attiecīgajā jomā. Manis teikto Tev var apstiprināt jebkurš cilvēks, kas ir zinošs IT jomā, taču no atbildēšanas uz tālākajiem absurdajiem apgalvojumiem es distancēšos, jo esmu nogurusi no skaidrošanas pašpasludinātam jomas pārzinātājam, kas ir kas un kā tas viss realitātē strādā. Pulkstens ir pus trīs un, ja vien Tev nav kāds tiešām ar reāliem faktiem pierādāms arguments (Nevis pieņēmums), kas atkal Tavuprāt nav pareizi, es došos gulēt.
05.07.2014 02:27 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2014
Nē, kā tas strādā šobrīd, es apmēram zinu, bet es runāju par nākotni. Ja nu visu varētu perfekti iztulkot, tad reklāmdevējs varētu ieklikšķināt, ka viņa produkts paredzēts visai pasaulei un lai google to pienācīgi iztulko. Taču tāpat, ja es varētu lasīt jebkuras valsts mājaslapu savā valodā, tad arī reklāmas, kas šobrīd tur parādās pēc tā, ko google ir nolēmis man par labu esam (skatoties manu meklēšanas vēsturi), varētu tur parādīties un google no tā būtu tikai ieguvējs.

Sistēma nav 100% automatizēta, tas ir skaidrs, bet tu vari apgalvot, ka tā sistēma ziņos pasniedzējam par aizdomām, ja es būšu tulkojusi un kopā salikusi kādus 3 darbus no angļu valodas un ielikusi savā darbā pavisam citas atsauces. Ņemot vērā lielo apjomu, kas tai sistēmai būs jāpārbauda, ja tiks salīdzināti arī ārzemju augstskolu darbi. Domāju, ka tur vismaz 90% darbu tā sistēma bļaus par plaģiātismu.
05.07.2014 02:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vai tad googlei nepatiktu, ja es varētu latviski lasīt visas pasaules mājaslapas, kurās parādās viņu reklāmas, kuras arī būtu perfekti iztulkotas?

Viņu reklāmas, ja papētīsi, ir latviski arī tajās lapās, kas no dzimšanas par Latviju nav dzirdējušas - tās tur tiek pielāgotas pēc Tavas valts un akkaunta. Lapās vienkārši ir vieta, kur būt googles reklāmai, taču kādu reklāmu kurā mirklī tur rādīt, nosaka google.
Pats reklāmu saturs latviski ir daudz labāks, nekā translitors to spētu iztulkot - tur cilvēki nopietnāk strādā.
Tev nav ne jausmas, kā tas viss strādā, bet muldēt gribas,

Sistēma nav 100% automatizēta, tā tāda nekad arī nebūs. Cilvēks, kas to pieskata, būs vajadzīgs. Arī tad, ja runa ir tikai par tiem darbiem, kas ir latviešu valodā. Tad, kad būs datu bāzē arī darbi no ārzemju skolām, atradīs arī tos.
05.07.2014 02:04 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2014
Alexxa, kādā ziņā neviens nav ieinteresēts Google translate uzlabošanā. Google arī nav? Vai tad googlei nepatiktu, ja es varētu latviski lasīt visas pasaules mājaslapas, kurās parādās viņu reklāmas, kuras arī būtu perfekti iztulkotas?

Tu tiešām man vari apgalvot, ka es, iesniedzot darbu LU vai RTU, kas tulkots no angļu valodas (darbs, kas nebūtu no ārzemju augstskolas, bet rakstīts angļu valodā kādā no vietējām augstskolām) uzrautos, jo nostrādātu plaģiātisma noteikšanas sistēma (tā tur automatizētā, bez pasniedzēju iejaukšanās). Domāju, ka pati tam īsti netici.
05.07.2014 01:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!