Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Selfiju bildeeshana atziita par psihisku trauceejumu!:D

 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Juusu domas? :D:D Man vairaak psihisks trauceejums liekas taa savu jauno mantu atraadiishana publikai - viirs uzdaavina mashiinu - bam, jaaliek Instagram, viirs uzdaavina VS velju - bam, jaaliek Instagram un taa. :D Pati arii mazliet greekoju, bet labi, ka mans viirs man tur seko, un tad "iegruzii" man smadzenes atpakalj. :D
01.07.2014 11:32 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man liekas traucējums tām, kuras selfijus liek profilā katru dienu, iespējams, pat vairākas reizes dienā. Tā ka atver galeriju un tur ir tikai selfiji. Pati taisu selfijus ar draugiem, bet tie ir tā, atmiņām. Nekur nelieku, nepublicēju.
Mantu atrādīšana vispār ir fascinējoša. Īpaši Valentīndienā un 8. martā, kad liekas, ka man twitterī notiek sacensība - kurai dārgāka dāvana un lielāks puķu pušķis :D
01.07.2014 11:35 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
sad un tad ir ok, bet vairakas reizes parastaa dienaa(ne izbruaciena, celojuma u.taml) un foce tikai sevi no vairakiem lenkiem nav normali. manupraat, tas norada, ka cilveks ir paaraak paarnemts ar savu izskatu.
01.07.2014 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Nu, kāda gaumīga selfija bildēšana droši vien nē, bet, ja katru dienu tās kaut kur publicē... :D
01.07.2014 11:39 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Piekrītu mistalee, bet psihisks traucējums tas nav, tam derētu kāds vieglāks apzīmējums, iespējams mazvērtības kompleksi, nepašpārliecinātība (sekojoši - ir liela vēlme apliecināt sevi ar tādām bildēm), utt.
01.07.2014 11:39 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Es tikai kaut kaadaa latvieshu lapaa izlasiiju par to psihisko trauceejumu, veel nupat, bet neatceros avotu. ;/
Vieniigais, logjika kur? Visa kaa jau gana, i bildes ar daargiem celjojumiem, maltiiteem, mashiinaam, kaapeec lai buutu slikts pashveerteejums? :D
01.07.2014 11:41 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu, ja pa retam ieliek, tad vēl neko... bet, ja regulāri... Tad tas tiešām ir jau kaut kāds uzmanības deficīts.
01.07.2014 11:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nav normāli, ja cilvēks katru dienu ieliek selfiju, kur principā nekas interesants nav - ģīmis tas pats kas pārējos selfijos, bet virsraksts mainās - pirms tāda un tāda notikuma, bez kosmētikas, savā dzimšanas dienā utt.
01.07.2014 11:44 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
kaapeec lai buutu slikts pashveerteejums?

Es domāju, ka tas var nebūt slikts pašvērtējums, vienkārši uzmanības deficīts, kad prieku gūst no tā, kā apkārtējie tevi apbrīno un izsaka komplimentus. Iespējams, ikdienā to nesaņem tik bieži, cik gribētos vai varbūt nesaņem nemaz.
01.07.2014 11:47 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
vienkārši uzmanības deficīts, kad prieku gūst no tā, kā apkārtējie tevi apbrīno un izsaka komplimentus. Iespējams, ikdienā to nesaņem tik bieži, cik gribētos vai varbūt nesaņem nemaz.


++

Vāc pēc iespējas vairāk "man patīk" un tad baigi priecājas par to, ka ir populārs sociālajā vidē.
01.07.2014 11:49 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man vienmēr likusies amizanta šī Instagrama (un ne tikai) bilžu apspriešana - selfiji ir slikti, dāvanas ir ārišķīgi, ēdienu bildēt pavisam stulbi. Bet Instagram ir bilžu blogs, tā pamatdoma ir bildēs parādīt to, kas pašam ir svarīgs. Ja cilvēkam patīk kā viņš izskatās, viņš liek selfijus (kā savādāk nobildēties, ja nav kas nofočē?), ja cilvēks aizraujas ar gatavošanu vai daudz apmeklē interesantas ēstuves, viņš padalās ar ēdienu bildēm, ja sieviete ir ļoti laimīga par jauno pirkumu vai saņemto dāvanu - viņa padalās ar to. Tāpat kā te forumā ir beztēmas, kur viss iepriekšminētais tiek aprakstīts vārdiem, tur ir bildes. Katram ir savs konts, un, ja kāda liktās bildes liekas bezjēdzīgas, vienmēr ir iespēja nesekot un neskatīties :) Bet iet, skatīties un šausmināties - kāda jēga?
01.07.2014 11:53 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nekad neesmu publiskojusi selfiju. Nopietni. Uzņēmusi varbūt pa visu dzīvi esmu tikai kādus 10 selfijus, pēc tam izdzēsu, jo nepatika kā izskatas.
01.07.2014 11:56 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Idiotisms! Meitenes, taču izbeidzat ticēt visām muļķībām. Šis ir pavasara joks no psihiatru asociācijas, uz ko Delfi noreaģēja nepilnus divu mēnešus vēlāk, jautājumu neizpētot.

http://psychcentral.com/blog/archives/2014/05/28/taking-too-many-selfies-dont-worry-its-not-a-disorder/

"Taking Too Many Selfies? Don’t Worry, It’s Not a Disorder
By JOHN M. GROHOL, PSY.D.

Taking Too Many Selfies? Don't Worry, It's Not a DisorderA news article was recently published that described how the American Psychiatric Association had classified taking too many selfies as a new mental disorder.

The only problem? It wasn’t true.

Showing that far too many people don’t ever bother to check to see what kind of website they’re on, thousands of people tweeted and posted links to the fake news article. Nobody stopped for a minute to ask, “Hey, is this true? How come no other news website is reporting it?”

Don’t worry — taking too many selfies isn’t a mental disorder.

Selfies are photographs a person takes of oneself, usually with one’s mobile phone. They’ve become all the rage since the advent of smartphones which often have a camera facing the user. This makes taking a self-portrait in-the-moment easy to do.

The fake news article was published to a parody news website ala “The Onion” based in the Philippines called the Adobo Chronicles at the end of March 2014. It began:

The American Psychiatric Association (APA) has officially confirmed what many people thought all along: taking ‘selfies’ is a mental disorder."

The APA made this classification during its annual board of directors meeting in Chicago. The disorder is called selfitis, and is defined as the obsessive compulsive desire to take photos of one’s self and post them on social media as a way to make up for the lack of self-esteem and to fill a gap in intimacy.

Thousands of people read the article, didn’t bother to understand they were reading a parody site, and then tweeted (or retweeted) and posted the link to their Facebook page. The social media mania effect then ensued.

Very few of those people ever got the update or news that the article — and its claim about selfies — was fake.

As regular readers of our site know, the American Psychiatric Association only updates its list of official diagnoses — in the Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM) — once every decade or two. It’s a lengthy process and certainly isn’t something decided at a “board of directors meeting.”

http://psychcentral.com/blog/archives/ 2014/05/28/taking-too-many-selfies-dont -worry-its-not-a-disorder/

http://www.delfi.lv/izklaide/populara-zinatne/zinatne/psihiatri-selfiju-bildesanu-atzist-par-psihisku-traucejumu.d?id=44671550#ixzz36Cn75SuW
01.07.2014 11:57 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Libra, man šķiet, ka ir ļoti liela atšķirība, kas to dara gaumīgi, nu tā - liek bildes, bet ne par daudz. Vairāk gan esmu saskārusies ar tādiem cilvēkiem, kas liek tās bildes bezjēgā - brokastu krūzi, pusdienu šķīvi un vakariņu apelsīnu. Eju uz veikalu - selfijs, atnāku no veikala ar maisiem - selfijs. Visi spiež sirsniņas un apbrīno - wow, cik skaisti, apburoši. Lūk, tas ir smieklīgi. Man, personīgi, netraucē, bet arī nesaprotu, kāpēc tik ļoti ir jāpublicē sava ikdiena, tiešām katrs solis. Labi, ka vēl wc darīšanas nepublicē...
01.07.2014 11:59 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Es bieži taisu selfijus ar draugiem vai viena, bet nekur tos nepoustoju. Man nav jadzība pēc atzinībām. Es to vairāk daru, lai būtu saglabājušās kādas uzskatās atmiņas :)
01.07.2014 12:00 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
vajadzība*
01.07.2014 12:01 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Piemēram, man ir kursabiedrene, kas twitterī raksta to, kā vemj. Nopietni, jau kādas trīs reizes to ir pieminējusi. Tā liekas sakarīga meitene, bet nu cmoon :D
01.07.2014 12:01 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Tas ir forever alone sindroms

Sevi fotogrāfē tikai cilvēki, kam nav ģimenes un dzīvo kopā ar suni, pārējie var iedot fotoaparātu kādam ģimenes loceklim, lai uzbildē smuku bildi.
Pašai nav jālokas 10 līkumos :D

http://s30.postimg.org/l117srysx/selfie_h.jpg


Tikai vientuļi cilvēkiem tā jādara. Pirmssākumi selfijam nākuši no mstera bīna filmām kur viņš sevi bildēja ar savu lāčuku.
01.07.2014 12:07 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
01.07.2014 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Ja tas viss tiek izlikts tam speciālajos portālos, man netraucē, bet ja ieejot kaut vai tajos pašos draugos vai facebookā un es nevaru apskatīties normālu galeriju/ierakstu, bet man izlec entās bildes ar sašķobītu seju pie spoguļa, kārtējās brokastis/pusdienas/vakariņas ar mīļoto vai arī tas un tas tikko bija veikalā, nogāja 7km klāt vēl karte ar maršrutu.. nu tas gan man liekas mazliet kaitinoši!
01.07.2014 12:09 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kāds sakars ar zemu pašvērtējumu? Elementārs. Zems pašvērtējums - nepietiekami daudz atzinību dzīvē - mazvērtības kompleksi - vēlme pēc uzmanības un atzinības. Tas viss ir saistīts. Pašpietiekama meitene neliks ikkatru puķīti vai dāvanu, vai arī sevi katru dienu no 20 gandrīz vienādiem leņķiem, vēl jo vairāk liekot klāt aprakstus: ''Esmu neglīta :('', utml, burtiski diedelējot pēc uzmanības.
01.07.2014 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits