Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Vacija

 
Reitings 4
Reģ: 30.06.2014
Vai ir sheit kada meitene, kuraa tagad plano doties uz vaciju stradat? Man ir Plans drīzumā doties,bet gribējās zinat vai te ir vel kada,kura dosies? dodam zinju :))
30.06.2014 14:50 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.06.2014
neviena??
30.06.2014 21:51 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tu jau darbu esi atradusi vai plano tur meklet?
30.06.2014 21:57 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Uz Vāciju darba meklējumos iesaku doties tikai tad, ja ļoti labi pārvaldi vācu valodu.
30.06.2014 22:00 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.06.2014
Mi amor Esmu tagad darba meklejumos :) kaa ar tevi?
01.07.2014 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!