Esmu nosūtījusi jau savu jautājumu Rtu, bet kamēr gaidu atbildi, varbūt kāda ir ar šo saskārusies. Pieteikties ir iespējams līdz 3. jūlijam, bet bakalaura diplomu saņemšu tikai 8.jūlijā (augstskola, kuru absolvēju, ātrāk izsniegt nevarot). Vai ir iespējams pieteikties tagad, bet dokomentus iesniegt vēlāk?