Sveikas! Meklēju domubiedri :)
Man ir 42 gadi un divi dēli (8 un 12 gadi). Pirms pusgada izšķīros, ne oficiali, un šobrīd eju cauri ļoti emocionali smagam periodam. Notiek sarežģīti jautājumi par bērniem, un bieži jūtos vientuļa un nesaprasta.
Diemžēl no saviem tuviniekiem īstu atbalstu neesmu atradusi, tāpēc nolēmu uzrakstīt šeit.
Ļoti gribētos iepazīties ar kādu sievieti vai mammu, kura arī ir piedzīvojusi šķiršanos vai šobrīd iet kam līdzīgam cauri. Ne tik daudz pēc padomiem, cik pēc cilvēcīgas sarunas, savstarpēja atbalsta un sajūtas, ka neesam vienas un ka viss ar mums ir kārtībā.
Ja arī kāda no mums šobrīd cīnās ar līdzīgām emocijām un gribētu reizēm parunāt vai vienkārši uzrakstīt viena otrai, ļoti priecāšos, ja atsauksies. Ā esmu no pardaugavas 🌷