Lai kā cenšos - nesanāk..

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Izstāstīšu savu sāpi - manam draugam pilnīgi nekas neapmierina, kā un ko es daru. Katru dienu mani māca un baksta.Sajutos tik neaptēsta. Ēdienam pārāk maz sāls, ne tā esmu izmazgājusi veļu (uzlikusi uz izspiešanas režīmu - tas lūk drēbes staipot).
Vakar pārmeta ka no salātlapām neesmu kārtīgi ūdeni nokratījusi - tāpēc salāti ūdeņaini sanākuši. Šodien labu gribēdama izliku ārā pie loga kreklu žāvēties - tur visādi sūdi no kokiem var sabirt uz krekla. Vēl tam visam nāk klāt ikdienas mazie pazemojumi, kurus vairs necenšos ņemt pie sirds.
Nesen biju satikusi bijušo kolēģi un kopā iekāpām mašīnā parunāt, jo lija lietus. Protams, kad mans mīļais to redzēja, bija gatavs rokas vicināt un tagad ikdienā saka, ka man neuzticās un ka esmu staigule (īstenībā man ir šausmīgi grūti tajā klausīties) "Kur šodien biji? Atkal tikies?" vai arī "Kur tu tā taisies, tikties ar viņu?".Punkts visam bija tas ka gribēju viņu iepriecināt orāli, bet biju iepriekš ēdusi M&M konču un tāpēc mēle palika zila un šis - varbūt labāk nevajag, tev mēle zila - man bija tāds WTF!?
Varbūt man nav taisnība? Vai es no mušas uzpūšu ziloni? Varbūt jābūt piezemētākai, jo draugam taisnība? Katru reizi, kad viņam ko taisu, vai arī aiztieku viņa lietas, vai arī daru kautko saistībā ar viņu gribu izdarīt pēc vislabākās sirdsapziņas, bet vienmēr viņs atrod, ko tādu kur piekasīties. Liekas, ka nekad viņam nebūšu pietiekama.
04.06.2014 21:49 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore - Tu esi lupata un esi pelnījusi šādu izturēšanos. Nākamreiz nokrati taču to ūdeni no salātlapām. Ir viņam cita, a Tu esi apbesījusi.
05.06.2014 14:00 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
nelasiju visu diskusiju bet…

Nu labi nebūtu viņam jāmelo- mm cik slapji garšīgi salāti. bet pēc tā ko raksti liekas ka visu laiku ir šie pārmetumi. Varbūt darbā bja grūta diena, labi vienu dienu kritizēja tevi. bet tā nedrīkst būt ikdiena. sāc kritizēt viņu pretī, varbūt sapratīs kā jūties, bet vispār je es būtu tavā vietā- šķirtos, tev nav ko zaudēt, tu vēl esi jauna
05.06.2014 14:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man gan liekas, ka tiem salātiem nebija ne vainas, vienkārši tas vīrietis kasās pie visa - lai ko tā meitene darītu.
05.06.2014 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits