Lai kā cenšos - nesanāk..

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Izstāstīšu savu sāpi - manam draugam pilnīgi nekas neapmierina, kā un ko es daru. Katru dienu mani māca un baksta.Sajutos tik neaptēsta. Ēdienam pārāk maz sāls, ne tā esmu izmazgājusi veļu (uzlikusi uz izspiešanas režīmu - tas lūk drēbes staipot).
Vakar pārmeta ka no salātlapām neesmu kārtīgi ūdeni nokratījusi - tāpēc salāti ūdeņaini sanākuši. Šodien labu gribēdama izliku ārā pie loga kreklu žāvēties - tur visādi sūdi no kokiem var sabirt uz krekla. Vēl tam visam nāk klāt ikdienas mazie pazemojumi, kurus vairs necenšos ņemt pie sirds.
Nesen biju satikusi bijušo kolēģi un kopā iekāpām mašīnā parunāt, jo lija lietus. Protams, kad mans mīļais to redzēja, bija gatavs rokas vicināt un tagad ikdienā saka, ka man neuzticās un ka esmu staigule (īstenībā man ir šausmīgi grūti tajā klausīties) "Kur šodien biji? Atkal tikies?" vai arī "Kur tu tā taisies, tikties ar viņu?".Punkts visam bija tas ka gribēju viņu iepriecināt orāli, bet biju iepriekš ēdusi M&M konču un tāpēc mēle palika zila un šis - varbūt labāk nevajag, tev mēle zila - man bija tāds WTF!?
Varbūt man nav taisnība? Vai es no mušas uzpūšu ziloni? Varbūt jābūt piezemētākai, jo draugam taisnība? Katru reizi, kad viņam ko taisu, vai arī aiztieku viņa lietas, vai arī daru kautko saistībā ar viņu gribu izdarīt pēc vislabākās sirdsapziņas, bet vienmēr viņs atrod, ko tādu kur piekasīties. Liekas, ka nekad viņam nebūšu pietiekama.
04.06.2014 21:49 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Ja godīgi, nespēju iedomāties, kā var būt tādi vīrieši un kā viņi var tā uzvesties attiecībās!

Tad palasi diskusiju nevainīgās. Tur šitais pats bars ir izteikušās par nevainību līdz kāzām :-D. Izlasi un sapratīsi kapēc te tik daudzas gaudo par to ka vēči neciena un pie pirmajām problēmām paņem pēdu :-D :-D :-D Tāpēc arī sauc par staigulēm ka pašas esat sev tādu vērtību noteikušas. :-D :-D :-D
05.06.2014 03:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja nekas nav labi, tad nedari neko, lai dara visu pats. Bet nu jaa, man nervi aatri ar taadu pamaacosho tipinju uzdotu. Es personiigi pati saaktu piekasiities ik visaa, lai sagrauztu nedaudz tipinja ego un tad pasuutiitu 3 maajas taalaak. Miilestiiba, pieradums utt. tomeer nav tik stipri, lai vareetu diendienaa zaagjeeshanu pieciest.
05.06.2014 03:43 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Kapec, tu ar vinu esi kopa????????
05.06.2014 04:32 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ja vīrietim nepatīk kā tu mazgā veļu, es pateiktu, ka nākamreiz pats mazgās savas drēbes un žāve, gludinās un ari salocīs pats. Jo ja jau ir tāds gudrītis. Otrs, ja neapmierina manā ēst gatavošanas paņēmienā, ok salāti nākamreoz vai nu nebūs, vai, ja jautās kāpēc nav salāti klāt, tad es aizietu uz virtuvi un parādītu kur atrodas viss, nē laikam pat neietu rādīt. Pateiktu, lai pats taisa. Un trešais, ja man nosauktu par staiguli es viņam pirmām kārtām uzdirstu virsū, ka ārā lija lietus un kolēģis bija tik laipns, ka piedāvājās man paslēpties no lietus VIŅA mašīnā, bet nu tev jau nav mašīna un tu nevarēji atbraukt/atnākt pretī. Un tad atklāti paņemtu koferi un dotos prom.
05.06.2014 08:19 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Arī mana atbilde uz tādām apsūdzībām ir gaužām vienkārša:"Nepatīk? Dari pats!" Protams, konstruktīva kritika, kas pasniegta pieņemamā formā, vienmēr ir vērtīga un der tajā ieklausīties, bet, tiklīdz tiek pārkāpts pieņemamās formas slieksnis, tā "Nepatīk? Dari pats!"

Tām, kas te "Gogo, pamet" saka, tad iesaku Jums nodzīvot ar kādu 6+ gadus kopā, kuru Jūs vēl joprojām mīlat (un autore izskatās, ka vēl mīl) un pamēģiniet vieglprātīgi pamest šo cilvēku. Nu vismaz mazliet ar galvu padomājiet ..

Protams, situācija nav pieņemama un vīrieša rīcība ir galīgi garām, bet pirms pēdējā soļa speršanas, kas ir aiziešana no attiecībām, vajag izmēģināt visu, lai labotu situāciju sev vēlamajās sliedēs, protams, pie noteikuma, ka šis cilvēks ir tuvs.

Pirmām kārtām vajag sākt ar izrunāšanos - apsēsties divatā un izkratīt sirdi, pastāstīt, kas Tevi sāpina, kas liek justies slikti. Bez negatīvām emocijām un bez otras pusītes vainošanas. Izstāsti, kā Tu jūties un kāda Tava vīrieša rīcība Tevi sāpina. Piedomā pie formas, kā to visu pasniedz, galvenais, nevaino viņu, bet pastāsti kā jūties Tu! Pie vainošanas jāķeras jau nākamajos posmos, kad miermīlīgais risinājums nedarbojas :D

Ja tas nepalīdz, tad ķerties pie jau radikālākām metodēm, kur galējība ir ultimāta uzstādīšana. Ja tas nestrādā, tad jā, nav variantu un, ja vien nav vēlmes turpināt paciest uz galvas kāpšanu, tad no attiecībām ir jāaiziet.

Un ir lietas, kā, piemēram, nosaukšana par staiguli, kur vajag uzreiz asi reaģēt pretī, jo, ja tas netiek darīts, tad tā zemapziņā ir kā pakļaušanās un "patiesības apstiprināšana" agresoram. Nekad neļaujiet sevi nosaukt par vieglas uzvedības asi nereaģējot pretī! :D Ja vien tā nav patiesība, protams :D Konkrētajā situācijā, viņam nebija pamata Tevi tā nosaukt.
05.06.2014 08:51 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Ja es parasti teiktu, ka par attiecībām ir jācīnās un pie tā jāstrādā, tad šoreiz tiešām..es mestu plinti krūmos! Neizlasīju visus komentārus, bet varbūt palīdz izrunāšanās?
05.06.2014 08:58 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Šie patoloģiski pedantiskie un greizsirdīgie vīrieši - nākamais būs rokas pacelšana pret Tevi, jo dvieļus kārtīgi nesalocīji un/vai runāji ar kaimiņu (vīrieti). Bēdz, ko kājas nes!!!
Te nekas nepalīdzēs un nekas nemainīsies! Ar Tevi viss ir vislabākajā kārtībā, nenoniecini sevi. Tam otram viss ar galvu nav kārtībā...
05.06.2014 09:02 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
manuprāt, vīrietis nav tik daudz pedants, cik pats ar milzīgiem kompleksiem un ļoti zemu pašpārliecinātību, tāpēc arī tevi "gruzī" par to pašu kāpšanu kolēģa mašīnā, utt. Tā teikt, pašam simts un viens tarakāns galvā, un grib arī tevi čakarēt, lai tu justos slikti un sūdīgi. Tu noteikti esi pelnījusi labāku, jo cilvēki jau visbiežāk nemainās, drīzāk, uz vecumu kļūst tikai neciešamāki. Kas tas par vīrieti, kurš ar savām piezīmēm sievieti bradā kājām un padara zemāku par zāli? Vīrietim pret savu sievieti jāizturas kā dievieti
05.06.2014 09:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Kas tas par vīrieti, kurš ar savām piezīmēm sievieti bradā kājām un padara zemāku par zāli?

+++
vēl piebildīšu - kas tās par attiecībām, kur otru bradā kājām...
05.06.2014 09:08 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
nu Tavam vecim gan liels ego, ka peerkot biljeti sabiedriiskajaa transportaa ,vajadzeetu pirkt pat divas biletes :D
05.06.2014 09:10 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Nu, ja Tu tagad nepārspīlē uz aizvainojuma rēķina, tad es nesaprotu kāpēc esi ar viņu kopā. Baidies atrast ko sliktāku? Tu tā saki, it kā Tev būtu spiesta lieta ar kādu būt kopā.

Bet iespējams, ka pārspīlē. Varbūt viņš to visu nedomā ļauni, bet vnk tāds ir. Automātiski nokomentē. Man draugsarī ir pedants, bet es haotiskā. No sākuma bija grūti, bija daudz nesaprašanās, bet tagad ir ok. Es pati kkaa tos viņa komentārus uztveru savādāk. Piem. Tualetes rullītis beidzas, es neuzlikšu jaunu, vnk neuzlikšu, nezinu kāpēc. :D viņš to pamanīs un sāks lamāties:"nu, vai tiešām tik grūti?", es tikai smiešos un teikšu, ka speciāli viņam atstāju. Nu, tā, kkaa jau ir jāpieņem vienam otru.
05.06.2014 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Izlasot tavu stāstu, es domāju, ka esat neilgi kopā. Jo man bija līdzīgi pašā attiecību sākumā- patstāvīga kontrole- ar ko tiekos, ar ko sazvanos un bieži kaut kas viņam nepatika, līdzīgi kā tavā piemērā. Bet tagad, kad pagājis mazliet vairāk kā gads, viņš ir nomierinājies, ir ikdienā šādas tādas piezīmes, bet es to vairs neņemu tik ļoti pie sirds, un man tas netraucē. Es arī no viņa esmu iemācījusies piekasīties pie sīkumiem, un šad tad aizrādu viņam:D Arī kontrole vairs nav tik ļoti kā bija sākumā.
Tāpēc es brīnos, ka pēc 7 gadiem var būt kas tāds attiecībās. Izklausās, ka viņš tev neuzticas. Uzticība ir viena no attiecību pamatlietām. Pajautā pati sev, vai tu ar šo cilvēku vēlētos precēties, kopīgus bērnus. ja nē, tad nemaz nav vērts tērēt savu laiku...
05.06.2014 09:20 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.03.2013
Fuj, preteklis :-/
05.06.2014 09:22 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Jebkurš čalis nav arī vīrietis. Es tādam būtu ar pannu pa seju iemaukusi. Ej, saule, prom no viņa. Tu pati labi zini, ka tas ir vienīgais rezultatīvais risinājums. Es 5 gadus nomocījos ar vīrieti, kas tikai komandēja, bet pats neko nedarīja un mani mocīja. Pametu un tagad dzīvoju, un esmu Tavā vecumā.

Dzīvo sev! :)
05.06.2014 09:26 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzīvojusi kopā ar vīrieti 5+ gadus, un sākumā bija ļoti forši, bet tiklīdz jutu, ka nav labi un nebija labi ilgāk par 4 mēn., tā tiku tam pāri un pametu, protams, bija žēl, sagrauti sapņi, asaras utt., bet pēc mēneša jau novērtēju to, cik laimīga ir dzīve, ja tu to dzīvo laimīgi un cieni sevi :) vnk vajag tikt šitam pāri un iet dzīvē tālāk ar augsti paceltu galvu!
05.06.2014 09:35 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Domāju Tu esi viņam līdz " brošai" un tāpēc reakscija ir tieša, bez aplinkiem, bez pamācīšanas.

Pašai no pieredzes ir bijušas attiecības, kurās viss vienā momentā sāka kaitināt. Viss, kas saistās ar otru pusi.
Sākumā meloju sev un mēģināju būt savādāka, paciešot visu.
Pēc tam teicu visu, ko domāju nepiedomājot tas otru pusi sāpina vai nē, man vienkārši riebās tas kāds viņš bija.

Ja nav organikas, nevajag mocīt nedz sevi , nedz viņu. Tu vienkārši neesi viņa otrā ( iespējamā puse).

Domāju Tu esi pelnījusi citu cilvēku un arī viņš. tas, ka jums nesaskan kopā, vēl nenozīmē, ka esat slikti cilvēki.
05.06.2014 10:21 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
Biju kopā ar līdzīgu ķēmu 5 gadus, uz beigām šim vairāk un vairāk nekas nepatika, piesējās par sīkumiem utt. Pametu. Nožēloju vienīgi to, ka neizdarīju to ātrāk.
Tagad esmu kopā ar normālu vīrieti, un nekad neesmu vairs sastapusies ar kaut kādām noniecināšanām, greizsirdībām, piesiešanos "nepareizai" kartupeļu mizošanai un līdzīgām lietām. Tā kā nav vērts taisīt nekādas izrunāšanās un attiecību glābšanas - vnk nav īstais.
05.06.2014 11:18 |
 
Reitings 101
Reģ: 20.05.2014
Aij aij aij....
Iz daudzām draudzeņu pieredzēm,arī mammas...
Vīrietis sievieti šādi pazemo tikai tad,kad ir kāda cita sieviete :)
Sīkumos negribu iedziļināties.
05.06.2014 13:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ārprāts, cik autore pacietīga.

Es būtu paņēmusi sāls paku un sabērusi katlā un tos salātus uz galvas salējusi. Jo, ja vīrietis uzvedas cūciski, tad tur vairs atpakaļceļa nav.
05.06.2014 13:10 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
ESs, nevajag mācīties no draudzenēm, bet gan no psiholoģijas pamatiem. Tāda tipa cilvēki ir tādi visu mūžu neatkarīgi no kaut kādām sievietēm, jo viņiem tāds raksturs un kompleksi.
05.06.2014 13:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits