Puisis un Nauda !

 
Reitings 97
Reģ: 20.01.2014
Vai jūs ar puišiem esat kopā tikai dēļ naudas ?
Piemēram ja puisim tās ir daudz, sava mašīna, dzīvoklis un citi labumi.
Esmu daudz dzirdējusi no jauniem puišiem kuri saka, ka tagad meitenes interesē tikai kāda tev mašīna, dzīvoklis nu vieniem vārdiem sakot cik tev naudas, jo redz uz parastiem puišiem neviena pat vairs negrib skatīties. Es atzīšos ka man arī vairāk saista džeks kuram ir sava mašīna, dzīvoklis tik pat labi var būt arī īrēts, toties būtu vismaz kas pavizina :D
Kā ir ar jums meitenes, vai izvēloties draugu skatāties cik puisim naudas ?
01.06.2014 17:35 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Es neteiktu, ka naudai nav nozīmes, taču tas pilnīgi noteikti nav primārais.
Manam puisim ir tikko iegūts maģistrs ārzemēs, līdz ar to atgriežoties LV, viss ir jāsāk no pamatiem, taču man pats būtiskākais viņā ir potenciāls nevis jau esoša bagātība, jo es zinu, ka viņš ir spējīgs sasniegt virsotnes un savus nospraustos mērķus.
Man viņš teica, ka viņam lielāks dzinulis to visu sasniegt esmu es, neatkarīgi no tā, cik es pati esmu nodrošināta. Viņš grib dzīvot labi, un tā kā viņa nākotnes plānos esmu iekļauta arī es, noteikti nebūs tā, ka ceļojumā brauks tikai viņš, ja, piemēram, uz to brīdi es nespēšu to atļauties. Tā lūk!
01.06.2014 22:03 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
armand, nav jāsamierinās, bet jāsaprot, kāpēc konkrētā persona ir kopā ar tevi.
01.06.2014 22:10 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Tak ejiet dziivot ar bomzi un eediet no miskastes, sveetaas govis, ja nu gadiijumaa shim bomzim ir smuka sejinja. Vai arii savaaciet to bomzi ar smuko sejinju pie sevis un uzturiet, kaa te viena otra arii pa laikam dara.

Tas ir ļoti pārspīlēti.
01.06.2014 22:28 |
 
Reitings 144
Reģ: 27.04.2014
Man nekad nespīd draudzene, nu nevaru es sacesnties ar tiem kam sencīši ir bieizi :(
01.06.2014 22:43 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Hmmm izglitiba man ir , naudu es pelnu lielu, patiesiba pat loti lielu ari Rietumeiropas limeni, tas gan man neliedz izveleties virieti, kura finansialais stavoklis stipri domine par manejo. Es varu visu pati, ari savu gimeni es uzturu pati, bet es daudzus gadus esmu pavadijusi naudu skaitot un kaukulejot. Sodien es vairs skaitit negribu un tadel negribu ari virieti , kuram ta ir jaskaita.
Un tas apgalvojums , ka turigs virietis grib sev lidzvertigu sievieti nav gluzi precizs. Visiem patiesam turigiem viriesi ir pilnigi vienalga, cik naudas ir vina sievietei. Sieviete pati ir daudz vairak no svara. Tikai pasa viriesa intereses ir parupeties, lai vina sievietei butu labas drebes, kurpes un darglietas. Vecaja Eiropa un Krievija to saprot loti labi.
01.06.2014 22:43 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
nē, nesaprotu jēgu, kādēļ būt ar čali, jo viņam ir dzīvoklis. es labāk savam sakrāju, jo kur gan ir garantija, ka mani kādu dienu no tā dzīvokļa neizliek ārā?
01.06.2014 22:48 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Nenoliedzami, ka cilvēkam piederošās lietas liecina par tā prātu, uzņēmību, neatlaidību - kuram gan nepatīk veiksmīgi, gudri cilvēki.
Pats lielu uzmanību pievēršu sievietes inteliģencei, izglītības līmenim un raksturam. Arī sīkumi, piemēram, autovadītājas tiesību esamība, manās acīs sievietes vērtību tikai ceļ. Taču esmu pārliecināts, ka šie faktori nedrīkst aizēnot pašu cilvēku.
Ja, piemēram, man piezvanītu pavisam vienkārša meitene un pieklājīgi uzaicinātu uz tikšanos, es, visticamāk, pieņemtu piedāvājumu. Ja viņai nebūtu ne sava automobiļa, ne vadītājas tiesību, varētu kaut ar sabiedrisko pabraukāt - neesmu iedomīgs snobs. Galvenais, manuprāt, ir un paliek cilvēks. Es pat ļoti priecātos par šādu piedāvājumu. Nepārprotiet mani - nemeklēju iepazīšanos šajā portālā, bet runāju vispārīgi.
Savādi, taču ļoti labi spēju saprast lietotāju 194. Apzināties, ka tiec izmantots vai izmantota materiālam labumam - tas ir pretīgi un pazemojoši. Tad iztēlojieties, dāmas, kā jūtas vīrietis, kad apjauš, ka nepieciešams jums tikai kā bankomāts. Novēlu 194 satikt tādu vīrieti, kas viņu neizmantotu, bet būtu līdzvērtīgs!
01.06.2014 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Cik cilvēku, tik viedokļu.
Esmu dzīvē iemacījusies ,balstīties uz sevi un nevienu citu.
Pat randiņos , neļauju izmaksāt puisim, tāds princips :D :).
Un esot attiecības, (ar exiem ) arī esmu kaut kā plānojusi uz pusēm , jo negribas viņu apbižot un pašai sevi, lai visiem labi, izeju vienmēr uz tādu principu!

Bet ir paziņas, kas tīri satiekas ar vīrieti, dēļ mašīnas, jo var aizvest. Dēļ tā, ka dzīvoklis pašam ir, lai ir kur dzīvot. Pastāvīga nauda, lai var čīkstēt, kad vajag aplidot sievieti. Bet tas , lai paliek uz viņu sirdsapziņām :)
01.06.2014 22:59 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Cat, vai tās sievietes tiešām nevar atļauties iegādāties mazlitrāžas automobili?
01.06.2014 23:04 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Man nekad nespīd draudzene, nu nevaru es sacesnties ar tiem kam sencīši ir bieizi

Nē, draudzene Tev nebūs, jo visu laiku čīksti! Sāc mainī savu attieksmi. Čīkstuļi nevienai nepatīk!
01.06.2014 23:12 |
 
Reitings 398
Reģ: 12.05.2014
Hmmm izglitiba man ir , naudu es pelnu lielu, patiesiba pat loti lielu ari Rietumeiropas limeni, tas gan man neliedz izveleties virieti, kura finansialais stavoklis stipri domine par manejo. Es varu visu pati, ari savu gimeni es uzturu pati, bet es daudzus gadus esmu pavadijusi naudu skaitot un kaukulejot. Sodien es vairs skaitit negribu un tadel negribu ari virieti , kuram ta ir jaskaita.
Un tas apgalvojums , ka turigs virietis grib sev lidzvertigu sievieti nav gluzi precizs. Visiem patiesam turigiem viriesi ir pilnigi vienalga, cik naudas ir vina sievietei. Sieviete pati ir daudz vairak no svara. Tikai pasa viriesa intereses ir parupeties, lai vina sievietei butu labas drebes, kurpes un darglietas. Vecaja Eiropa un Krievija to saprot loti labi.


Tu saproti ka neviens tev netic un visi par tevi smejās, kad tu šitos tekstus raksti?
01.06.2014 23:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
, vai tās sievietes tiešām nevar atļauties iegādāties mazlitrāžas automobili?
Jēga? Ja manejam ir ,mums pietiek. Dzīvoju centrā,strādāju arī turpat. Kam man tagad vel viens auto?
01.06.2014 23:20 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
nabags, Kāpēc sievietei nevar būt labs darbs un izglītība? Paskaties realitātei acīs, čali.
Tu laikam, kā vienmēr - smejies vienīgais... Nevari pārdzīvot, ka sieviete var pelnīt labāk par tevi?
01.06.2014 23:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu saproti ka neviens tev netic un visi par tevi smejās, kad tu šitos tekstus raksti?
pirmo reizi tev piekrītu. Nav meitene no tādām kas labi plenīu, nu nav! Vienmēr smejos:D Bet sapņot nav aizliegts:D
01.06.2014 23:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dzīvoju centrā,strādāju arī turpat. Kam man tagad vel viens auto?

Man tas pats - kopš pārvācos uz centru, auto stāv darba stāvvietā. Uz manas ielas auto labāk vispār neturēt - te regulāri visādi pigori notiek, bet tuvākajā apkaimē maksas autostāvvietu iedomāties nevaru. Kaimiņam līdzīga sāpē - aplasīt BMW taču ir tik stilīgi...
Tāpēc, ja ārpus centra kaut ko vajag 2x mēnesī, piekrītu, savu auto nevajag.
01.06.2014 23:24 |
 
Reitings 398
Reģ: 12.05.2014
nabags, Kāpēc sievietei nevar būt labs darbs un izglītība? Paskaties realitātei acīs, čali.
Tu laikam, kā vienmēr - smejies vienīgais... Nevari pārdzīvot, ka sieviete var pelnīt labāk par tevi?


Protams var, bet tad nerakstītu šādā forumā par to, PILNĪGI VISĀS diskusijās kur ir sakars ar naudu, un 80% diskusijās kur nav sakars ar naudu.
01.06.2014 23:24 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Nu es citās diskusijās neesmu manījusi viņu rakstam par naudu, soooriii :D
01.06.2014 23:27 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
Novērojot citu meiteņu pieredzi, daudzas paliek nelaimīgas, ja turas pie puiša tikai naudas dēļ.. Manuprāt, lielu lomu spēlē tas, kāds ir mērķis, ja meklē sev puisi, vīrieti, un nākošo vīru, tad te labāk izvēlēties tādu, ar kūru kopā iet pie tā mērķa. Kopa iegādāties mašīnu, kopā iegādāties dzīvokli, kopā iekārtot to..Tad tas viss tiek sasniegts kopīgi... Runājot par sevi, es divus mēnešus atpakaļ apprecējos, kopā ar viņu jau 3 gadus. Pirms mēs sākām tikties, viņš strādāja ārzemēs, viņu Latvija nesaistīja, viņam nebija ne mašīnas, ne dzīvokļa nekā principā. Taču tagad, pateicoties manam atbalstam, maniem mudinājumiem, viņam ir gan mašīna, gan labi apmaksāts darbs Latvijā, remontējam kopā vasarnīcu, plānojam iegādāties dzīvokli savu, jo pagaidām dzīvojam viņa mammas, bet viņa protams nedzīvo ar mums.. :) un man vnk prieks, ka mēs pie tā ejam divata un divatā kārtojam savu dzīvi, un es domāju ka viņš novērtē to, ka es viņam visu šo laiku biju blakus.........runājot par tām, kas lec uz kakla tiem, kuriem viss jau ir, puisis jūt, kad ar viņu ir naudas dēļ..tapēc tādas meitenes bieži vien vēlāk tiek pamestas kā salauztas lelles... tas protams ir tikai un vienīgi mans viedoklis :)
01.06.2014 23:27 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Tas ir apsveicami, ka Cataleya ieguvusi izglītību un atradusi labi apmaksātu darbu. Vēl jo patīkamāk ir tas, ka viņa neliekuļo, netēlo lielo mīlu, bet skaidri pasaka, ka viņai svarīgs ir vīrieša materiālais stāvoklis. Domāju, ka ir viegli saprasties ar sievieti, kura nespēj savas prioritātes.
Par Krievijas Federāciju gan nepiekritīšu, jo, kad pēdējo reizi tur uzturējos, pamanīju, ka samērā pievilcīgas sievas ir pat bezcerīgiem vīriešiem. Krievija jau nav tikai Maskavas centrs.
01.06.2014 23:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Protams var, bet tad nerakstītu šādā forumā par to, PILNĪGI VISĀS diskusijās kur ir sakars ar naudu, un 80% diskusijās kur nav sakars ar naudu.+

ja nauda ir, to cenašas ta īpaši neteikt. Un tam ir ļoti daudz iemeslu. Arī labu amatu vai darbu te un vispar internetā neizcels. Arī veiksmīgu privāto dzīvi ne. :)
01.06.2014 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits