Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

barošana

 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Tā kā beidzot esmu atradusi savu jauno mājdzīvnieku (pie manis nonāks tikai pēc 2 nedēļām, vēl ir laiks informācijas ievākšanai), gribēju jautāt... krustu šķērsu lasu rakstus internetā par ausu tīrīšanu, nagu griešanu un visām citām nodarbēm, bet mani mulsina tas, ka gandrīz katrā lapā raksta kaut ko citu, kad runa ir par Čihuahua kucēnu (4 mēneši) barošanu!

Protams, tā kā kucēns ir no audzētavas, tad saimniece noteikti kaut ko pastāstīs, bet tā vai tā vēlējos uzjautāt Jums, tām, kam ir sunīši.

Dažviet raksta, ka sākumā pietiek ar sauso barību, kas aplieta ar ūdeni. Dažviet, ka vajag dot arī slapjo barību, lai veicinātu normālu vēdera izeju. Bet tas viss vairāk vai mazāk attiecināms uz 2 - 3 mēn. veciem kucēniem, ne tā? 4 mēnešos viņš jau sāk normālāk ēst... no info pārbagātības esmu apjukusi :D gribu pamatīgi sagatavoties, lai būtu vislabākā saimniece!
21.05.2014 07:14 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Taadas lietas vislabaak jautaat veterinaaraarstiem, jo tieshi vinji meegjina tikt galaa ar taam sekaam, ko sastraadaa saimnieki nepareizi apruupeejot suni. Nedomaaju, ka forums iistaa vieta, kur smelties informaaciju, jo vairums staastiis, ko un kaa dara, nevis kaa ir pareizi vai labaak sunim.
21.05.2014 07:55 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Protams, klausīšos arī, ko veterinārārsts teiks, bet bieži dzirdēts, ka tieši vets iesaka kko ne tā un sunim problēmas...gribu dzirdēt pieredzes stāstus, lai izlemtu, kā darīt vislabāk! ;)
21.05.2014 08:29 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ieteiktu rīkoties tieši tā, kā saka audzētavas īpašnieki. Un ieteiktu arī Tev nepārcensties ;)
21.05.2014 08:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits