Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Daiļais dzimums runā pretī stiprajam/neiedomājami/

 
Reitings 85
Reģ: 18.05.2014
Nezinu,kā to pareizi nosaukt,bet dažreiz esmu saskāries,ka meitenes/sievietes jeb daiļais dzimums runā pretī man...man parasti tad lielas acis paliek..es tā kā samulstu vai man tas šoks ir tik nereāls ka vienkārši aizraujas elpa un neko pateikt nevaru..iedomājieties kā ir no manas puses..kamēr jūs nagus lakojāt,krāsojāties pie spoguļiem es uz ielas sitos diendienā par vietu zem saules,lai pierādītu savu vietu zem saules,gulēju slimnīcās lauztu degunu untmldz,kaujoties pat pret vairākiem krieviem vienlaicīgi,jo man ir 0 bailes,un šie trakie kriminālie laiki,kas bija,kad dzīve paiet skrienot lecot pār žogiem bēgot no policijas,visa dzīve vienās cīņās,lai būtu līderis starp vīriešiem,un piemēram ar meiteni gultā es ar viņu gultā daru visu ,ko vien vēlos..un gultā meiteni nopīkstinu līdz pilnīgam meitenes bezspēkam .. un galva pēc tam vēl dienu divas meitenei parasti reibst pēc seksa ar mani..un tagad sanāk situācija,esmu tāds,kurš var saplēst jebkuru es acis nepamirkšķināšu varu izkauties ar 4 krieviem vēlreiz,ja viņi nepareizā tonī pret mani vērsīsies savu godu es aizstāvēšu,un pretī tagad gadās kaut kāda mammas lielā meitiņa 18-30g meitiņa augstpapēžu kurpēs sakrāsojusies..ar savu LIELĀ ES PERSONĪBU,kura tagad man pretī sāk runāt:) Jūs iedomājieties situāciju,ka pretī ir būtne meitene,kura nekur sevi nav pierādījusi tikai deguntiņu uzpūderējusi un umņičīt iemācījusies..un visu savu tēlu ir izdomājusi..,mani vienkārši šis šoks atstāj bez valodas..:)
20.05.2014 11:08 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Brīnos, ka jūs atbildat. Iepriekš bija viņa veidotā diskusija, kuru visas veiksmīgi noignorēja. Varbūt šo arī ignorēsim un pārējos viņa gara darbus arī? :)
21.05.2014 15:15 |
 
Reitings 106
Reģ: 08.02.2014
Tu uzskati, ka meitenēm nav nekādu tiesību, jādara visu ko vīrietis lieks? Tagad ir 21. gadsimts. meitenēm un puišiem ir vienlīdzīgas tiesības! Labāk dzīvot bez puiša, nevis ar puisis, kurš visu laiku tevi komandēs! Novēlu tev atrast meiteni, kurai nebūs viedokļa un bez rakstura, jo normāla meitene ar tevi neies!
21.05.2014 15:11 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
peekaboo, izskatās, ka cosmo admini nemāk banot cilvēku IP adreses, tikai retu reizi ienāk šeit, izdzēš kādu troļļprofilu un neliekas ne zinis, kad šis pats trollis veido jaunus un jaunus profilus.
20.05.2014 17:40 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
kāpēc viņa ip adrese vēl nav bloķēta??? kautkāds slimais kam nav savas dzīves.
20.05.2014 17:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
daiļais dzimums runā pretī man

daiļajam dzimuma nav jāpiekrīt visam ,ko saka vīrieši un jāpakļaujas viņu varai. viņām ir arī smadzenes un savs viedoklis.
kaujoties pat pret vairākiem krieviem vienlaicīgi.trakie kriminālie laiki,kas bija,kad dzīve paiet skrienot lecot pār žogiem bēgot no policijas,visa dzīve vienās cīņās,lai būtu līderis starp vīriešiem

taisot sūdus, piekaujot citus, dzīvojos kriminālu dzīvi Tu neesi līderis..ja vienīgi esi līderis savā kriminālajās aprindās, bet meiteņu sapnis parasti nav tādi puiši. vārds līderis man asocējas ar ko pavisam citu, ar reāliem sasniegumiem.

gultā meiteni nopīkstinu līdz pilnīgam meitenes bezspēkam
:D :D :D
visu savu tēlu ir izdomājusi

manuprāt, Tu visu savu tēlu esi izdomājis ..esi pārāk augstās domās par sevi nekā vajadzētu
20.05.2014 17:26 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Neuzskatu, ka sievietei jābūt kā mājas mīlulim, bet vīrietim - saimniekam. Ja man nebūtu tiesības izteikt savu viedokli, tad es nejustos kā cilvēks. Ja vīrietis ir nopelnījis, arī varu uzdot viņam un kārtīgi. Neredzu jēgu sēdēt klusu un darīt visu, ko kāds tēvainis man liek. Ja tevi tas pārsteidz, tad dodies uz valstīm, kur sievietēm nav nekādu tiesību izteikties, tikai pakļauties tēviņam, kas nemaz tādu godu nav izpelnījies.
20.05.2014 17:17 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
visas iemīlēsieties manī un atkal sāksiet cum tu tik forši pateici..cum ir tik foršs puisis man viņš patīk..cum ir ļoti interesants man viņš patīk..


Nopietni? :D Izklausās,ka Tu runā par 14 gadīgām Bībera fanēm. :D
Tātad, Tu tikai izliecies par seklu muļķi, jo baidies, ka,ja sāksi runāt kā normāls, pieaudzis vīrietis , mēs visas metīsimies pie tavām kājām, Tevi pielūdzot un, tādā veidā, apgrūtinot? :D
20.05.2014 17:11 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Man jau vispār liekas, ka šis kadrs vnk sēž un fantazē uz vietas un to arī raksta. Tās nav nekādas viņa dzīves teorijas, bet gan vienkārši stulba fantāzija un domu plūsma, ko viņš ļooti nesakarīgā veidā mēģina izlikt, lai sakacinātu pārējos lasītājus.
20.05.2014 12:39 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
kreimene personīgi man šīs KADRS pacēla garīgo, interesanti, kāda būs nākamā pareizās dzīves teorija , CUM ? Japabaro visu pasauli?
20.05.2014 12:32 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Es nesaprotu, kapēc vispār jūs atbildat un kko rakstat šajās provokatīvajās diskusijas??? Tak pa pilno šeit ir tādas diskusijas, kuras sarakstījis kkāds uzmanību gribošs, pumpains tizlenis. Un jūs apmierinat viņa vēlmi, jo aktīvi iesaistaties diskusijā un kko ierakstat šeit! Tādas diskusijas vajag vienkārši ignorēt, bez nevienas atbildes. A to autors redz, ka viņam atbild un viņš turpina piesārņot forumu.
20.05.2014 12:27 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
cum, tu tik seksīgs, tik spēcīgs un varošs, nahuj tev vīsas mīlēt un pārmācīt. Atrodi savu vienu pareizo un mīli! Lai auni drāž aitas. Esi visiem kā piemērs! Es ticu, ka vari.
20.05.2014 12:22 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Varbūt visas uz Tava fona ir salīdzinoši jaunas un viņām viss vēl dzīvē ir priekšā!
Un iedomājies visas tās sievietes, kas ir pārākas par Tevi! Ko nu, šīs jāšauj nost?!


Tev ir jāmeklē tikai un vienīgi šāda tipa sievietes un lūdzu, liec svētu mieru mums. http://www.apollo.lv/zinas/sieviete-kura-velas-klut-par-bezsmadzenu-barbiju/638169
20.05.2014 12:19 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
izklausās,ka esmu dzīvē ieguldījis tādu darbu,kāds jums pat sapņos nav rādījies ēdis tonnām sāli,gājis caur uguni un ūdeni un esmu sasniedzis vairāk kā jūs visas kopā šinī forumā.

Tādi cilvēki parasti ir daudz gudrāki (ne jau izglītības ziņā) nekā tu...
20.05.2014 12:14 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Bet kā ar iepriekšējo tēmu!?
Kā tur bija...? Sievietes meklē tikai bagātus, lai nav jāstrādā...?
M?
Tu tu esi ļoti interesants, tev ir UNIKĀLĀ logika.

Dāmas, beidzam strādāt, lai vīrieši mūs nodrošina, pofig ja bērnus nebūs ar ko barot!

Tevi bija jānosauc tēmu:
Sex ar cum apgriež pasauli kājam gaisā!
20.05.2014 12:13 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.05.2014
Izklausās tā it kā Tu dzīvotu kādam uz kakla, jo nav jādomā par citiem izdevumiem kā tikai par dāvanām. pfff!


izklausās,ka esmu dzīvē ieguldījis tādu darbu,kāds jums pat sapņos nav rādījies ēdis tonnām sāli,gājis caur uguni un ūdeni un esmu sasniedzis vairāk kā jūs visas kopā šinī forumā.
20.05.2014 12:10 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.05.2014
Vai, sēžu smejos, šito jāizlasa vīram, lai tagad rūpējas par mani!!!
Rītdien iešu prom no darba, bērnam nolīgšu auklīti, lai tik mani vīrs nenomet no Vanšu tilta!!!


Te viss vienkāršāk,meitenei jāstrādā nav..strādāt strādāšanas pēc tā ir muļķība.vīrietim jāatbalsta vnk visu,ko meitene dzīvē vēlas darīt,ja vīrietim nepietiek naudas tam,tad jau tas nemaz īsti nebūs vīrietis.
20.05.2014 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ei tu sperma aizej aizrijies ar savu spermu. Iedomājies paņem apmierini sevi, nebūs jāpērk dāvanas un tev tavs draudziņš nerunās pretī. Nebūs tad jāmet no tilta lejā.


Nu kur var būt tāds tupums. :D:D:D:D
20.05.2014 12:04 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Acinredzot tu svini dzīves svētkus pa pilno un noteikti neesi skaidrā!
Piedod, bet tu saki sev pašam pretrunīgas lietas!
Kāpēc neturpināji rīta tēmu bet iesaki jauno!?
Kas ir ko?!
Pārdomāji, vai?

Noteikti neesi normāls, tad tu esi nabags un visas sievietes tevi nīcina, tad tu apber mīļoto ar dāvanam un NEDOD Dievs viņa nebūs baltā un pūkaina un nebučos tev kājas pirkstus, tu viņu ŠVĪĪĪC no tilta!!!
WOW!!!
Man protams patīk vīrieši kuri ir situācijas noteicēji, vīrieši savā visumā bet tas, ko tu tagad mēģini pieradīt ir slima cilvēka murgs.

Tomēr man ir jaatzīstas, tik interesantas tēmas te sen jau nebija!!! :)
20.05.2014 12:04 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
lielakai dalai meitenu nemaz nepatik tadi kausli..kas zina nakamreiz sadusmosies un kraus vel draudzenei/ sievai. Daudzas turas no tadiem pa gabalu
20.05.2014 12:02 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
dzīve nav tik nopietna,dzīve=svētki


Izklausās tā it kā Tu dzīvotu kādam uz kakla, jo nav jādomā par citiem izdevumiem kā tikai par dāvanām. pfff!
Man prieks, ka visiem vīriešiem nav tik debīla domāšana kā Tev, un diez vai kāda no šeit esošajām dāmām izrāda Tev uzmanību dzīvē.
20.05.2014 12:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits