Meklēju modeles

 
Reitings 3
Reģ: 15.05.2014
Sveikas,Cosmietes
Tā ka drīz jau kursi uz beigām,vingrinos arī mājās sakopt citām rociņas.Piedāvāju gēla lakas pārklājumu par simbolisku cenu 5 Eur,vairāk prasīt nebūtu godīgi,jo mācos :)
Lūdzu PM
15.05.2014 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Cukurvavere.
Nevajag jau arī galējības ieslīgt. Kūkās, gada deklarācijas taisīšanā vai uzņēmējplāna uztaisīšanā.

Es nosaucu 2 piemērus. Ar virspusēju konsultāciju.
15.05.2014 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Gan jau, ka mācās, lai pēc tam varētu ar to iztikai pelnīt.

:D:D:D
Nē, galvenais mērķis ir visu dzīvi lakot nagus un smaidīt klientam. Un viss. :D
15.05.2014 22:20 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Floral, atšķirība tāda, ka,

1) tā draudzene diez vai Tev pati uzprasās, lai Tu viņai ļauj kūku cept, - viņai nav vajadzības cept kūkas, šai meitenei ir vajadzībamācīties taisīt manikīru, lai neizgāztos eksāmenā un tad nebūtu par velti mācību maksa par kursiem izdota,

2) ja Tava draudzene tos produktus, ko sapērc, sad**** un kūku pretīgu izceptu, tad Tev nebūtu nedēļām ilgi ar to kūku jādzīvo. Bet ar nagiem ir.
15.05.2014 22:21 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Da cosmo takš vienmēr visu grib na haļavu dabūt :D Ja kāda tirgo maku, uzreiz parādās: a tur un tur līdzīgs maksā lētāk. cosmo tirgus vecenes :D
15.05.2014 22:22 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Nu ,lai beigās vēl pasaka..laikam neko.Reāli žēl te dažu meiču.Labāk mazāk tupiet te un ejat palasīt kādu izglītojošu gramatu. ;)
Eju gulēt,reāli pretīgi.Tas vnk ir pizģets šitā
15.05.2014 22:27 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Tas laikam kaut kāds latviešu skopuma gēns. Pat tirgojot mantas par kapeikām bieži vien atradīsies kāda, kas mēģinās nokaulēt cenu līdz kapeikām un tad vēl pieprasīs, lai pieved viņai pie mājas izdevīgā laikā.
15.05.2014 22:27 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
aizej uz crazynails skolu par modeli par baltu velti,tur būs izslavētā pasniedzeja blakus,a mājās aiziesi ar tādam lāpstām,kādas man mājās neviens nav uztaisījis!!
Ha, tad Tu iedomājies, ka šeit meitene noteikti māk manikīru labāk taisīt tikai tāpēc, ka viņa prasa naudu par to, bet tur neprasīja?
Jopcik, galvenais triks paprasīt piķi, un daļa meiteņu izdomās, ka, ja jau naudu prasa, tad noteikti nadziņus labāk māk taisīt, nekā tās, kas taisa skolotāju klātbūtnē?
Kā Tu zini, ka arī no šīs meitenes, kas tieši tāpēc meklē modeles, jo nemāk vēl gana labi taisīt manikīru (ja tas vēl ir salonā = skolas obligāts pasākums, kas jātaisa visiem - māk vai nē, tad varētu spekulēt par meistarību, taču, ja meitene tieši tāpēc te aizina modeles, jo vajag iepraktizēties - tad skaidrs, ka vēl nav iepraktizējusies!), mājās neaizietu vēl briesmīgākām lāpstām, tikai vēl naudu samaksājot?

P.S - atvainojos diskusijas autorei, nesaku neko sliktu par viņu personīgi, tikai teorētiski spriežu par situāciju, jo zināt jau neviena nezin, cik daudz autore prot, cik - neprot.
15.05.2014 22:28 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
zaptesburka

tikai tāpēc, ka viņa prasa naudu par to, bet tur neprasīja?
Jopcik, galvenais triks paprasīt piķi, un daļa meiteņu izdomās, ka, ja jau naudu prasa, tad noteikti nadziņus labāk māk taisīt, nekā tās, kas taisa skolotāju klātbūtnē?


bļetstva.Tu domā arī?Tas bij kā ,piemērs,no dzīves,ka tas,ka taisa nagus pasniedzeja klātbūtne,nenozimē,ka uztaisīs labāk kā mājās.

Kā ar gēllaku var uztaisīt lāpstas,ko,mīļā?

Protams,ka nemāk perfekti visu ,tapec ir japraktizējas un kāpēc gan nepaprasīt 5euro?TEVI neviens nespiež iet.Bet reāli,ja neviens nepieviena neies par modeli frizēties,maikīrēties,utt,tad ,kas vispār būs? Kā gūs pieredzi?Tas,ka aiziesi bez maksas,Tu,domā,ka tas izslēgtu iespēju,ka neuztaisīs labi? a,ja prasa 5euro,tad vsjo,tev jau kipa skaidrs -būs lāpstas.dun,dun.
15.05.2014 22:34 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
šitādu kapeiku pisekļu dēļ arī cilvēki krīt tik zemu,ka ssā jau paradās sludinājumi,ka cilvēks ir gatavs bezmaksas piestrādāt kādā restūzītī,lai gūtu pieredzi!KUR TAS REDZETS? tikai pie mums.
15.05.2014 22:38 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Floral,
bļetstva
man šķiet, Tu kaut kādas neloģiskas paralēles velc.

Pirmkārt, Tu pati atzīsti, ka praktikantes mēdz strādāt štruntīgi pat pasniedzēju klātbūtnē. Un tad to iedomājies kā argumentu, kāpēc drīzāk būtu jāmaksā praktikantei, kas mācvās mājās, nekā tādai, kas mācās salonā, pasniedzēju klatbūtnē?
Protams, nagus sabojāt var gan viena, gan otra, gan arī tāda, kas diplomu jau nopelnījusi. Bet ir neloģiski to, ka salonā mēdz sabojāt nagus, minēt kā pamatojumu, kāpēc maksāt naudu tādai, par kuras zināšanām nav zināms nekas (vai vispār patiešām kādus kursus apmeklē, vai ir izieta sanitārā grāmatiņa utt), un kuras darbs netiek kontrolēts nemaz. Pat ne tik, cik salonā, kur Tev "lāpstas" uztaisīja.

Otrkārt, neesmu Tev nekāda mīlā. Pievaldi mēli.

Treškārt, nezinu, kā ko ar gēllaku var uztaisīt, jo sev netaisu (daļēji arī tāpēc, ka tos pēc tam nevarētu normāli dabūt nost, ja nu gadītos kādi fušieri, būtu nagus jāsačakarē), bet nu nestāsti, ka ar gēllaku neko nekādā veidā nevar nočakarēt un nepareizi uztaisīt. Da pietiek kaut vai, ja ar trīcošu roku šķībi nolako, izskatās nesmuki un pēc tam jātīra tas nost.

Ceturtkārt, protams, mani nespiež, un personīgi es arī neietu, ja par brīvu taisītu (jo - cik nu savā mūžā ir bijusi pieredze ar visādiem skaistumkopšanas meistariem, vienmēr esmu nonākusi pie secinājuma, ka pati mājās labāk varu), un neietu, ja arī man piemaksātu. Es šeit izsakos vispārīgi par to, cik prātīgi man šķiet maksāt naudu par šādu lietu.

Piektkārt, kāda sakarā jautājums - kas būšot, ja neviens nepieviena neies par modeli frizēties, maikīrēties utt.??? Es tā kā līdz šim izteicos tikai par to, vai man šķiet racionāli maksāt naudu par to, ka Tevi izmanto par, teiksim tā, resursu, uz kuru mācīties strādāt. Nevis vispār par piekrišanu iet par modeli.
15.05.2014 22:51 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
_komedija_, tu tā raksti itkā tev skaustu. :D
15.05.2014 23:00 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
šitādu kapeiku pisekļu dēļ
Zini, to var pavērst otrādi.
A kāpēc meitenii, kura, nemākot taisīt nagus un meklējot sev dzīvo izejmateriālu mācībām, negribas izdot naudu, lai pati pirms eksāmeniem iemācītos strādāt, un tāpēc par to viņa no savām modelēm prasa naudu - kāpēc viņu par kapeiku p***** nesauc, ko?

Ja jau tās kapeikas. Tad kāpēc uzskati, ka tās ir kapeikas cilvēkam, kas piektistu atļaut uz sevis trennēties taisīt manikīru / lakot nagus vai ko nu vēl, savukārt meitenei, kurai šī prakse vajadzīga, lai iemācītos strādāt (un tā nav skolas obligātā prakse, bet gan - viņas pašas iniciatīva, jo, acīmredzot, viņa nedomā, ka bez šīs praktizēšanās gana labi to visu mācēs.. vārdu sakot, viņa vēl to nemāk) - viņai tās gan vairs nav kapeikas, ko?

Jocīgi pēc Tavas loģikas sanāk.
15.05.2014 23:02 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Ha, ha, man jau likās, ka uzvilksies par vārdu mīļā :)
Jā, tas ir normāli prasīt naudu par šo, arī frizētavās mācekles naudu paprasa.
doma tāda, ka jā, nevienmēr mācekles uzliek labi, bet tāpēc ir jātrenējas uz kāda un jāpaprasa simboliska naudiņa par materiālu, tāpēc jau prasa tik maz, ka nav profiņš.
Gribēju teikt, ka tas, ka aiziesi uz skolu par modeli, nesamaksāsi ne centa un tur būs pasniedzēja, nenozīmē, ka tas ir garants, ka uzliks labāk kā mājās.Tev vienkārši žēl 5euro, tāpēc Tu domā, ka mājās liks 5x sliktāk kā skolā, jo nav tak arī pasniedzējas klāt.un Tu domā, ka skolā meitenēm ir sanitārā gr.?

Ja māk pareizi noņemt, tad nekas grūts tas nav.
Var redzēt, ka par gēllakām neko nezini, ja stāsti par šķībām nolakošanām.Nevajag likt lampā, ja redz, ka šķībi, piedevām, ja tiek uz ādas viegli ar puseri notīra, nav jāmeklē lakas noņēmējs.

Gribu redzēt, kā Tu neietu, ja Tevi aicinātu par modeli un dotu par to vēl naudu, haa, haa, nesmidini luudzu.
15.05.2014 23:07 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Zaptes burka
jo , ja viņa sakops rokas 10 cilvēkiem, tad tās vairs nebua kapeikas, bet jau 50e.Daudz iztereta materiala
15.05.2014 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Andra, tev PM
15.05.2014 23:11 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Eju gulēt.Ielūkošos te rīt - varbūt.

Labu visām nakti un lai sapņos centi un gēli nerādās!
15.05.2014 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Zaptesburka, bet kur tu esi rāvusi, ka viņai eksāmenam jāgatavojas? Varbūt tak sen jau dabūjusi papīru un tagad grib iestrādāt roku, pirms sākt strādāt salonā? Varbūt nejūtas vēl īsti droša!!!!1
15.05.2014 23:12 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tev vienkārši žēl 5euro
Ne gluži. Man nav žēl izdot naudu par lietam, ko uzskatu par kvalitatīvām. Un, domā ko gribi, bet es neizvēlos vienmēr lētākos variantus.
Bet, piemēram, pielipināt 5 eiro pie autobusa loga un atstāt, lai aizbrauc, man būtu gan žēl. Tāpat samaksāt to naudu par kaut ko, kas neizrādītos tā vērts.

tāpēc Tu domā, ka mājās liks 5x sliktāk kā skolā
Es nedomāju, ka tā būs. Es domāju, ka nav nekādu garantu, ka tā nebūs.

Tu domā, ka skolā meitenēm ir sanitārā gr.?
Pieklājīgā skolā - jā, noteikti ir.

Var redzēt, ka par gēllakām neko nezini, ja stāsti par šķībām nolakošanām.
Nezinu, tas tiesa, bet zinu tādu foršu lapu - sudzibas.lv, kur ir gana daudz negatīvu atsauksmju.

Gribu redzēt, kā Tu neietu, ja Tevi aicinātu par modeli un dotu par to vēl naudu, haa, haa, nesmidini luudzu
Piedāvā, tad redzēsi. Jo es neietu.
15.05.2014 23:13 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Cukurvāvere, autore rakstīja, ka kursi ejot uz beigām. Tas neizklausās pēc "diploms jau kabatā".
15.05.2014 23:14 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Pagājšgad viena meitene meklēja modeles nagiem. Visu taisīja par velti.
15.05.2014 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits