mana kompleksu vasara, iedzīta izmisumā :(

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Pasaulē ir arī lielākas problēmas un daudzām liksies pārspīlēti, bet varbūt, ka kāda mani sapratīs, spēs pateik, ieteikt ko tādu lai es justos labi!

Man mati līdz šim vienmēr bij gandrīz līdz dibenam, bet tagad dēļ sabojāšanas, sagaidīšu vasaru ar šādiem:

http://medium-haircut.com/cute-haircuts-for-medium-length-hair/cute-haircuts-for-medium-long-hair/

Man nepiestāv! tagad nāk vasara, gribās izlaistus un tie ir puņķi un asaras kad taisos pie spoguļa :( Mēģinu sevī izcelt visu citu skaisto, bet nekas neizdodas, viss atgriežas tikai pie matiem :(

Negribu ne pieaudzēt ne ko tamlīdzīgu, protams, ko gan man var ieteik - gaidi, kad izaugs! Bet man tas tā sāp! ;(

Plānoju iet kaut vai pie dārgākā friziera, ar cerību, ka uztaisīs tādu amerikāņu zvaigžņu brīnumu, ka izskatīšos labi un aizmirsīšu savu kompleksu! Bet tur jau man vēl sāks apgriezt kko, nu tad vispār nevarēšu vairs "dzīvot"...... :(


Pat nezinu... Izrunāju sāpi... Ja kāda sapratīs un ko ieteiks.... Tad liels paldies :(
15.05.2014 09:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Lancaster, nu, telpās laikam ar stilīgi apsietiem lakatiem ap galvu nevar izlīdzēties?
15.05.2014 16:24 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
varbūt ja iedziļinās sevī, tad nākas atzīt, ka toreiz biju skaista, tas bija skaistākais kas man bija!


tad uzskati, ka esi atbrīvojusies no traucēkļa, kurš novērš uzmanību no tava skaistuma. īstenībā tas ir diezgan skumji, ja skaistākais sievietē ir mati. sāc izkopt citu ķermeņa daļu skaistumu, un tad arī mati paaugsies (ne tikai laika ziņā, bet tiešām - ir pierādīts, ka cilvēkiem, kuri regulāri sporto, mati aug ātrāk).
15.05.2014 16:27 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.03.2013
SLIKTI JŪTIES, NEVIS SLIKTI IZSKATIES

Man pirms kāda nepilna pusotra gada bija ļoti, ļoti līdzīga sitācija. Sanāca sabojāt savus garos, smukos matus. Nu ok, zēngalviņa gluži man nebija, bet arī palika tādi pusgari (vai pat īsāki kā standarta pusgarie), man likās, ka nuuuu gaaaaalīgi neeeeeizskatās. Tāāāā pārdzīvoju, raudāju, sapirku kopšanas līdzekļus, pasūtīju vitamīnus, lai ātrāk ataug...
Tagad jau ir atguvušies, bet, zini, kad es paskatos savas pēdējā gada bildes, liekas, ka nu TIK briesmīgi jau nemaz nebija. Draudzenes, kam toreiz kratīju sirdi :D , vispār brīnījās, jo bija domājušas, ka man tas speciāli, jauns griezums.
Tā ka nepārdzīvo, Tu noteikti izskaties labāk kā Tev pašai šķiet! ;)
15.05.2014 16:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Viiriesiem patiik gari skaisti mati,tas noteikti,bet tas nav galvenais,kaapeec viirietis draudzeejas ar sievieti...
Vienmeer atceros sava viira staastu par vina bijuso sievu,kurai bija jaaskiras no matiem peec operaacijas-vins "savu cilveeku" miileeja veel vairaak...
Man Dievs nekad nav devis skaistus matus,bet man nekad nav bijusi probleema ar viiriesiem.
Es nojausu ka tev ir trauma,jo mati noteikti bija skaisti,bet varbuut uztver to mazliet vieglaak-tiesaam kaa te teica-gribeeji paeksperimenteet.Kaa var zinaat ,kaa izskataas labaak ,sliktaak,ja nekad nekas nav mainiits?Vienmeer atceries-mati ir tikai dala no sarma!
15.05.2014 16:31 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Kā tu zini, ka nepiestāv? Man arī reiz matus no vidukļa garuma nogrieza līdz pleciem. Frizētavā sēdēju, šausminājos, asaras acīs, bet izejot no frizētavas pamanīju vairāk ieinteresētu vīriešu skatienus kā parasti. :D Tad priecājos, ka pakulas nogrieztas, mati smuki, gludi, un tas vieglums, ātrāk žūst utt... :)
15.05.2014 16:39 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
nu, nu, mati jau nav galvenais. Galvenais ir kā Tu pati izskaties. Vai ej ar taisnu muguru, smaidi, esi sievišķīga, utt.
Paskaties kaut vai šos slavenību piemērus - dažādi mati, bet sievietes dievetes ar jebkādu griezumu!

Beyonce piemēram








vai tā pati Rihanna







Eva Longorija





Spīrsa jaunībā







sex simbols Megana Foksa vispār pat ar īsiem vai bez matiem seksīga un forša būtu! :D






Tā kā beidz pārdzīvot, bet priecājies par jauno frizūru! Neticu, ka mati bija vienīgais smukais Tevī! :)
15.05.2014 16:51 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Annie,

lakati man piestāv, bet slikti panesu karstumu, tāpēc birojā saules pusē es dabūšu siltuma triecienu. Bet ārpus biroja darba pienākumi man parasti jāpilda būvnieku aizsarģķiverē. Un pēc būvlaukuma bieži gadās tikties ar Pasūtītājiem miljonāriem, kas pievērš lielu nozīmi cilvēka izskatam (sakoptībai un etiķetei, ne birkām). Tapēc ļoti grūti nobalansēt ar izskatu. Karē bija pefekts risinājums...
15.05.2014 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Lasu un nesaprotu. Jauna frizūra nav nekas slikts. Tik tiešām, dažām nu galīgi nepiestāv mati līdz dibenam.. pašai vienreiz tādi bija un aizgāju pie friziera, nogriezu karē. Ja frizierim ir meistarīgas rokas, viņš izdarīs visu ko vien var darīt. es biju laimīga par savu karē :D
Bet protams, labāk ir pusgari, gan vieglāk, gan skaistāk izskatās :)
15.05.2014 17:00 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es kad vēru vaļā linku sagatavojos , ka būs kas trakāks:D normāla frizūra , kas vainas?
15.05.2014 17:00 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kā tie garie mati līdz dibenam nepatīk-liekas tādi -savā vaļā auguši. Tad jau labāk glīts īss matu griezums. Vajag iemācīties veidot matus vai arī aiziet pie normāla friziera,kas arī ar īsu matu griezumu tevi pataisīs par konfekti. Uzskatu,ka vainīgs ir frizieris,ka nepiemeklēja pareizo matu griezumu tavai sejai.
15.05.2014 17:00 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
paldies jums visām liels jo liels!!!
15.05.2014 17:02 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Ziniet, no vienas puses tas tā dīvaini izklausās, ka cilvēks TĀ pārdzīvo par matiem. Tāda sajūta,ka tie mati būtu pats galvenais ārējā veidolā un galvenais,kas dvēselei/garam liek justies spēcīgi. nav riktīgi visu dzīvi balstīt uz matiem un čīkstēt par nogrieztiem cm. Es katru gadu ataudzēju līdz pusmugurai un tad ,kad apnīk nogriežu tādu īsu karē. Protams,apkārtejie šausmās-ak dies,cik tev īsi mati. Bet nu ko tad es viņus tur audzēšu,līdz potītēm vai?! Man patīk justies "svaigai" ar jaunu matu griezumu. Man pacilātību dod friziera apmeklējums, nevis gadiem ilgā audzēšana. Es pat varētu zēngalviņu nogriezt un nezaudētu savu Es un nejustos ne par gramu mazāk sievišķīgāka.
15.05.2014 17:07 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Es kad vēru vaļā linku sagatavojos , ka būs kas trakāks normāla frizūra , kas vainas?


Es pat gribētu tādu frizūru (kā reiz esmu jaunas frizūras ideju meklējumos) :) Ok, krāsa nē, bet garums un griezums man patīk, šāds pat liekas daudz daudz labāks par matiem līdz viduklim.
15.05.2014 17:08 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Eksotika - kur tu rodi tādu spēku? ar ko tu aizvieto matus? (nezinu kā citādāk uzrakstīt)
15.05.2014 17:10 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
āda sajūta,ka tie mati būtu pats galvenais ārējā veidolā un galvenais


tā tu saki, kamēr tev pašai mati gari un smuki :D

es tiešām nebiju nekad dzīvē domājumi, ka par matiem raudāšu :D
15.05.2014 17:17 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
ak lancaster - sit pieci :D
es vēl ļoti ceru, ka pieraksts pie friziera tuvāko dienu laikā tiešām noņems manu negatīvo enerģiju
varbūt tikai krāsu jāpamaina... varbūt pietrūkst tik maz :))) mierinu sevi pagaidām:)
15.05.2014 17:19 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Pff-drosme,uzdrīkstēšanās,spontanitāte. :D Es nekad neplānoju iepriekš friziera apmeklējumus -es dzīvoju un tad kādu brīdi ir tāds kā "klikšķis"- vajag nogriezt/nokrāsot matus!!! Un nedēļas laikā atrodu frizieri ,dabonu to,ko man vajag un tad manī ir tāds spēks pēc friziera! Pacilātība,viegluma sajūta! Tie garie mati mani padara par tādu pļecku :D es zinu,ka citiem žēl mani mati un tās gaudojošās runas-tev bija tik skaisti,gari mati! Tak ejiet ieskrieties-tā mazgāšana,žāvēšana,ķemmēšana un mūžīgā aste vai aiz ausīm aizspraustie mati-nu garlaicīgi! Ar īsiem matiem jūtos dzīvīgāka!
15.05.2014 17:22 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Es ne ar ko neaizvietoju matus- es vispār nejūtu,ka man viņi būtu :D
15.05.2014 17:23 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Lancaster-ne, man kopjš oktobra vairs nav gari mati :D Nekad mūžā vairs tālāk par lāpstiņām neaudzēšu :D kad oktobrī nogriezu,nu asti točna nevarēju sataisīt! :D
15.05.2014 17:25 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
es raudāju vienreiz, kad man nogrieza čolku. :D un tad tikai atspraudu viņu un staigāju, gaidot kad ataugs! Bet tad viena man mīļa draudzenīte paņēma un iztaisnoja to manu čolku (es tad biju sīkā un man taisnotāja nebija), un es iemīlējos savā čolkā! Tā kā varbūt tiešām izdomā kādu foršu frizūru? :)
15.05.2014 17:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits