Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mana kompleksu vasara, iedzīta izmisumā :(

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Pasaulē ir arī lielākas problēmas un daudzām liksies pārspīlēti, bet varbūt, ka kāda mani sapratīs, spēs pateik, ieteikt ko tādu lai es justos labi!

Man mati līdz šim vienmēr bij gandrīz līdz dibenam, bet tagad dēļ sabojāšanas, sagaidīšu vasaru ar šādiem:

http://medium-haircut.com/cute-haircuts-for-medium-length-hair/cute-haircuts-for-medium-long-hair/

Man nepiestāv! tagad nāk vasara, gribās izlaistus un tie ir puņķi un asaras kad taisos pie spoguļa :( Mēģinu sevī izcelt visu citu skaisto, bet nekas neizdodas, viss atgriežas tikai pie matiem :(

Negribu ne pieaudzēt ne ko tamlīdzīgu, protams, ko gan man var ieteik - gaidi, kad izaugs! Bet man tas tā sāp! ;(

Plānoju iet kaut vai pie dārgākā friziera, ar cerību, ka uztaisīs tādu amerikāņu zvaigžņu brīnumu, ka izskatīšos labi un aizmirsīšu savu kompleksu! Bet tur jau man vēl sāks apgriezt kko, nu tad vispār nevarēšu vairs "dzīvot"...... :(


Pat nezinu... Izrunāju sāpi... Ja kāda sapratīs un ko ieteiks.... Tad liels paldies :(
15.05.2014 09:35 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man arī vienreiz pēc maniem ieskatiem apgrieza par īsu un vēl šķipsnas ne tā izbalināja, kā gribēju - bet visi 100 komplimentus izteica :D

Arī - ieteiktu clip in, ja tik dikti gribas garos (sevišķi uz kādām ballītēm, pasākumiem, kur par sevi pārliecinātāk vēlies justies).
Bet ikdienā šādi mati ir gana skaisti + "parocīgi" kopšanā.

Izbaudi to, ka ir kaut kas citāds. Tas tiešām dzīvē visādas perspektīvas pamaina :D
16.05.2014 11:55 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
No visām meitenēm, ko esmu redzējusi, starp tām, kurām mati līdz dibenam, piestāv viņi tikai vienai. Viņai tāds ļoti savdabīgs stils. Atceros, reiz saskrējāmies svešā valstī, svešā pilsētā, bet jau no 30m attāluma, redzot viņu no muguras, momentā likās, vai tik tā nav viņa. Tomēr lielākā daļa tos garos neprot nēsāt un galu galā izskatās tiešām pēc zirga dibengala.
Tevi, autore, saprotu, jo tie garie jau pa vienu mēnesi arī neizaug. Ja tādi ir bijuši visu mūžu un pēkšņi vairs nav, loģiski ir grūti pierast, šoks un to skuķi, kas spogulī ar lielām, sarkani saraudātām acīm skatās pretī, vairs neatpazīt.
Bet kolīdz Tu atklāj visas iespējas, ko ar tiem matiem var izdarīt, cik viegli un ātri saveidot, izmazgāt, saķemmēt... Pats svarīgākais - pa mājām vairs nestaipās metru gari mati. Atceros, kā man mājinieki priecājās, kad nogriezu savu garo asti - uz pusi mazāk matu izlietnēs, paklājos, uz mēteļiem un zupās... :D
16.05.2014 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Es tāpat kā te viena meitene teica, centos izcelt visu pārējo, kas ir skaists, ja matu rota švaka. Toreiz smuki notievēju, sauļojos, var pabalināt zobus un vairāk lietot kosmētiku. :-) Un mati ataug!
16.05.2014 11:01 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
Es jau otru reiz aplaužos pie šitajiem "krutajiem" pašmāju slavenību frizieriem. Izdevu 120euro par tādu mēslu uz galvas. Tonisnekāds, griezumu nesaprata ko es vēlos. Kad viņu šitie iesmērētie toneri izmazgājās,palika tāsi paši kā irms tam. Toneris turējās mènesi. Vispār es prasiju izbalināt šķipsnas,viņš izbalinājja un iebāza to toneri. Un ja jūs mani redzētu tagad,jums vispār liktos ka mati sen nav fruzieri redzējuši.
Jau kārtējais man xplauziens pie "kruta" friziera.
Ja mana frizierìte nebūtu aizbraukusi prom no lv, nekad nemainītu viņu ne pret kācdiem šitajiem dārgajiem. Un neticēsiet, viņa man izbalināja šķipsiņas un 5min apgrieza tā ka es pus dienu smaidiju jo viņa saprata ko es gribu un precīzi nogrieza un vēl saveidoja un man mati tiešām izskatījās kà holovudas zvaigznei :)))un tas viss pa 16Ls !!!!!
16.05.2014 05:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja juuties slikti un tas tev bojaa omu, tad tik tieshaam pieaudzee. Izcelshos ar diezgan nepopulaaru viedokli, bet nu manupraat visaadi iisie griezumi ir jaatstaaj omiiteem, atskaitot gadiijumus ja gari mati vispaar nepiestaav.
16.05.2014 00:01 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Reiz aizgāju pie friziera un teicu, lai nogriež tādus, kādi pēc viņas ieskatiem man piestāvētu vislabāk. Protams, beigās aizgāju no friziera dusmīga, jo nogrieza īsus un vēl čolku. Rezultātā, pēc šādām neveiksmīgām reizēm es apmeklēju ļoti reti frizierus, jo aizvien vēl neesmu atradusi sev to piemērotāko matu griezumu.
Neizlasīju visus komentārus, varētu būt, ka kaut kur jau tas minēts, bet vari izmēģināt dažādus matu sakārtojumus, varbūt vari apsvērt domu nokrāsot matus, katrā ziņā to noteikti var atrisināt arī bez matu pieaudzēšanas, izbaudi laiku ar īsiem matiem, un priecājies kā viņi aug. :)
15.05.2014 23:58 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
derētu pasmaidīt, iedomājoties, ka varētu būt vispār dimbā - zēngalviņa
Mans variants! OK, jau iepriekš matus biju nogriezusi īsus, nu, "bob" stila frizūru. Tāpēc tas nav tik sāpīgi. Lai gan šī pašreizējā frizūra nebūt nav tāda, kāda man priekš sevis patiktu.
Stāsts tāds, ka pašai īsti nesanāca nokrāsot tādus, kā gribējās, aizgāju pie friziera. Katastrofa. Pirms tam mati bija veselīgi, forši (lai arī krāsoti), tas frizieris man viņus tā sabojāja, ka, tiklīdz man bija pāris cm atauguši, nočiepu savam vīrietim bārdas dzenamo mašīnīti un nodzinu uz ezīti. Jo pēc friziera apmeklējuma man matiem dažas šķipsnas bija pārbalinātas baltas (krāsa neturējās vairs klāt), mati drausmīgi lūza (pēc katras mazgāšanas reizes arvien vairāk tādu "pudurīšu", kur mati aplūzuši), vispār slapjumā kļuva tādi kā mazās gumijiņas, kas reizēm sliktākas kvalitātes mežģīņu veļai lien ārā (tiešām staipīgi, nesaturīgi..)
Tā nu kopš pagājušā gada rudens/ziemas staigāju ar zēngalviņu. :D
15.05.2014 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tak smuki mati, tagad tāds garums modē :)
Es saprotu, ka sāp mati :D Pati pagājušogad sev sadomāju un nogriezu, bet nu tas nav pasaules gals. :) Drīzāk palīdz meklēt prieku un labsajūtu sevī no citiem avotiem, ne matiem.
15.05.2014 18:33 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Vīriešiem patīk gari mati. Kad es nogriezu īsus, mani vecie pielūdzēji teica, ka nepatīk, ka meitenes griež nost skaistos matus un neviens vairs neskatījās uz manu pusi. Gari mati rulllē!


Tātad tas nav "tavs" vīrietis. Uzskatu, ka ja vīrietis tevi patiešām mīl, tu viņam patiksi jebkāda. Un mati jau vēl nav tas rādītājs, pēc kura sāks bēgt no meitenes :D

Izdabāt svešām vēlmēm nav tas labākais - man, piemēram, nebūtu nekāda jēga ģērbties/griezt matus tā, kā vēlas džeks, ja pati tā justos nekomfortabli. :)
15.05.2014 18:17 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Man jau shkjiet, ka tas vnk ir pieradums pie vecaa matu garuma un atkaartots friziera apmekleejums te nepaliidzees, jo tas, ko tev uztaisiis, atkal buus jaunums, kas tev jau atkal shkjitiis negliits, jo nebuusi pieradusi un apradusi pie shiem jaunumiem. Es arii esmu krenkjeejusies par jauno matu kraasu u.tml., bet peec paaris nedeeljaam sapratusi, ka ir skaisti.
15.05.2014 18:13 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.05.2014
Man pirms diviem mēnešiem friziere aizrāvās ar galu nogriešanu un nogrieza kādus 7 cm, baigi pārdzīvoju, nedēļu staigāju matus sasējusi astē, ko parasti nedaru :D
Tā kā, es Tevi ļoooti labu saprotu, tāda riebīga sajūta...

Varu tikai ieteikt kopt un saudzēt matus. Friziere ieteica palietot matiem parasto olīveļlu, pirms matu mazgāšanas galos iesmērēju eļļu un pāris stundas paturu, liekas, ka ir rezultāts!
15.05.2014 18:11 |
 
Reitings 264
Reģ: 28.01.2013
man ir tadi mati ka bilde 1.
loti erti.
15.05.2014 18:04 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Arī esmu raudājusi dēļ matiem :D
Bet nejau tas ka bija gari deva to skaistumu, gari mati, it īpaši tādi kas līdz dibenam, ir skaisti tikai tad ja ir veselīgi un kopti, ja tev nogrieza jo ir tik ļoti sabojāti, tad jau nebija nemaz tik skaisti kā tu iedomājies..
Audzē no jauna un beidz bojāt viņus.
15.05.2014 17:59 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.04.2014
Es saprotu, ka mati ir ļoti svarīga lieta (:D) cilvēka dzīvē. Bet ne jau tik svarīga!
15.05.2014 17:43 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
es raudāju vienreiz, kad man nogrieza čolku. :D un tad tikai atspraudu viņu un staigāju, gaidot kad ataugs! Bet tad viena man mīļa draudzenīte paņēma un iztaisnoja to manu čolku (es tad biju sīkā un man taisnotāja nebija), un es iemīlējos savā čolkā! Tā kā varbūt tiešām izdomā kādu foršu frizūru? :)
15.05.2014 17:26 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Lancaster-ne, man kopjš oktobra vairs nav gari mati :D Nekad mūžā vairs tālāk par lāpstiņām neaudzēšu :D kad oktobrī nogriezu,nu asti točna nevarēju sataisīt! :D
15.05.2014 17:25 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Es ne ar ko neaizvietoju matus- es vispār nejūtu,ka man viņi būtu :D
15.05.2014 17:23 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Pff-drosme,uzdrīkstēšanās,spontanitāte. :D Es nekad neplānoju iepriekš friziera apmeklējumus -es dzīvoju un tad kādu brīdi ir tāds kā "klikšķis"- vajag nogriezt/nokrāsot matus!!! Un nedēļas laikā atrodu frizieri ,dabonu to,ko man vajag un tad manī ir tāds spēks pēc friziera! Pacilātība,viegluma sajūta! Tie garie mati mani padara par tādu pļecku :D es zinu,ka citiem žēl mani mati un tās gaudojošās runas-tev bija tik skaisti,gari mati! Tak ejiet ieskrieties-tā mazgāšana,žāvēšana,ķemmēšana un mūžīgā aste vai aiz ausīm aizspraustie mati-nu garlaicīgi! Ar īsiem matiem jūtos dzīvīgāka!
15.05.2014 17:22 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
ak lancaster - sit pieci :D
es vēl ļoti ceru, ka pieraksts pie friziera tuvāko dienu laikā tiešām noņems manu negatīvo enerģiju
varbūt tikai krāsu jāpamaina... varbūt pietrūkst tik maz :))) mierinu sevi pagaidām:)
15.05.2014 17:19 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
āda sajūta,ka tie mati būtu pats galvenais ārējā veidolā un galvenais


tā tu saki, kamēr tev pašai mati gari un smuki :D

es tiešām nebiju nekad dzīvē domājumi, ka par matiem raudāšu :D
15.05.2014 17:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits