mana kompleksu vasara, iedzīta izmisumā :(

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Pasaulē ir arī lielākas problēmas un daudzām liksies pārspīlēti, bet varbūt, ka kāda mani sapratīs, spēs pateik, ieteikt ko tādu lai es justos labi!

Man mati līdz šim vienmēr bij gandrīz līdz dibenam, bet tagad dēļ sabojāšanas, sagaidīšu vasaru ar šādiem:

http://medium-haircut.com/cute-haircuts-for-medium-length-hair/cute-haircuts-for-medium-long-hair/

Man nepiestāv! tagad nāk vasara, gribās izlaistus un tie ir puņķi un asaras kad taisos pie spoguļa :( Mēģinu sevī izcelt visu citu skaisto, bet nekas neizdodas, viss atgriežas tikai pie matiem :(

Negribu ne pieaudzēt ne ko tamlīdzīgu, protams, ko gan man var ieteik - gaidi, kad izaugs! Bet man tas tā sāp! ;(

Plānoju iet kaut vai pie dārgākā friziera, ar cerību, ka uztaisīs tādu amerikāņu zvaigžņu brīnumu, ka izskatīšos labi un aizmirsīšu savu kompleksu! Bet tur jau man vēl sāks apgriezt kko, nu tad vispār nevarēšu vairs "dzīvot"...... :(


Pat nezinu... Izrunāju sāpi... Ja kāda sapratīs un ko ieteiks.... Tad liels paldies :(
15.05.2014 09:35 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
vai arī var smuku kare nogriest


lūdzu, negriez karē, tas traumēs Tavu psihi vēl vairāk ....
15.05.2014 10:15 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
čupakabra tie ir ķemmēti mati :d domāju kko griezt..bet laikam pa vasaru audzēšu un uz rudeni beigtos nost
15.05.2014 10:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nedari neko! Audzē!
15.05.2014 10:18 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Ja tev bija tik gari un sabojāti, tad labāk, ka nogrieza.. friziere visticamāk nogrieza sabojātos.. un tik īsa tev bija nesabojāto matu daļa.. tā kā priecājies, ka tagad tev ir veselīgi mati un varēsi izaudzēt veselus un skaistus nevis pakulas. :D
15.05.2014 10:23 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
pieliec clip in un miers.
15.05.2014 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Saprotama sāpe.
Es jau esmu rakstījusi par savu gadījumu, kad pie frizieres, kura iepriekš vienmēr visu bija skaisti nogriezusi un saveidojusi tā, ka man patīk un piestāv, piekritu eksperimentam un attapos ar zēngalviņu(no gariem matiem)
Man pēc nedēļas sākās mācības universitātē. Es izskatījos pēc atbaidoša, neglīta puišeļa. Tāpēc, ir viegli teikt, ka mati ataugs, bet mati veido lielu daļu koptēla izskata un kamēr neataugs, tikmēr jāskatās uz briesmīgu spoguļattēlu.
Nevēlējos bojāt matus ar pieaudzēšanām, tāpēc cietos un ļoti laimīga bija diena, kad tie bija atauguši vismaz līdz pleciem.

Tā kā - saprotu tevi un vienīgais, ko varu ieteikt(ja nevēlies pieaudzēt), ir gaidīt, kamēr ataugs. Tev vismaz nav zēngalviņa.
15.05.2014 10:40 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Meitenes, tas smuki ar gariem matiem, nesmuki - ar īsiem, lielākoties ir jūsu galvās. Tieši otrādi - īsiem matiem ir daudz griezumu variantu un katrai sejas formai var atrast piemērotu, kamēr gari mati ir gari mati un ne katrai tie piestāv.
Un vispār - ceru, ka draudzenēm arī negaudies par nogrieztajiem matiem, kā to dari cosmo. Labāks efekts būtu, ja Tu savāktos un visiem braši stāstītu, ka nolēmi paeksperimentēt. Un kā jau iepriekš ieteikts - saskati pozitīvo: nāk vasara, pludmale, peldes - ar īsiem matiem ērtāk.
15.05.2014 10:56 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Meitenes, tas smuki ar gariem matiem, nesmuki - ar īsiem, lielākoties ir jūsu galvās.


Matu garums man nekad nav bijis sevis mīlēšanas un smukuma pamats, tomēr ne no viena vien vīrieša esmu dzirdējusi viedokli, ka sievietei jābūt ar gariem matiem. Tā nu arī liela daļa sieviešu pieturās pie šī uzskata.
15.05.2014 11:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, jā, vīriešiem jau labāk patīk tie garie mati. Mans vīrs nav izņēmums.

Interesanti, kā tad manī ieskatījās, jo man ne tad, ne tagad nav gari mati. Max līdz plecam.
15.05.2014 11:04 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Man bija līdzīga situācija,bija ļoti skaisti,gari mati iazuagusi,sadomāju mainīt krāsu un sabojāju ļoti,beigās frizieris man nogrieza īsākus kā tavā bildē un es arī nevarēju pārdzīvot,tad izdomāju nopirkt clip inn un nekāda vaina,visi saka,ka nevar redzēt atšķirību,puisi,kas ir draugi vispār aizmirsuši,ka man ir īsi :D
15.05.2014 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Jā, manā galvā pavisam noteikti ir smuki ir ar gariem matiem. Es, protams, runāju konkrēti par savu spoguļattēlu, esmu redzējusi ļoti foršus un draiskus pat pavisam īsus griezumus citām, kuri piesaista uzmanību un liekas simpātiski un sievišķīgi, bet noteikti ne man, jo es sevi vienkārši tā neredzu. Vismaz pagaidām. Patiesībā jau sieviete visvairāk staro un mirdz tad, kad tā pa īstam patīk pati sev. Un tad, kad viņa patīk pati sev, viņa daudz vairāk patīk arī apkārtējiem. Turklāt katram pārmaiņu pieņemšanas elastība ir dažāda, tur dažādi racionālie skaidrojumi ir ar vāju efektivitāti.
15.05.2014 11:15 |
 
Reitings 13
Reģ: 21.12.2012
Tici man - nevienam neinteresē tie Tavi mati un neviens neskatīsies un neteiks -pretīgi, man patika tavi garie mati! slikti izskaties! ..Tā nebūs, tāpēc par citiem nedomā. Tas, ko tev vajag - ir sajusties labi sevī iekšā un pieņemt šo matu pagaidu variantu, iemīlēt to. Vari nogriezt vēl īsākus, bet esošais garums nemaz nav īss. Esi pieradusi pie dibengaruma un NU SLIKTI JŪTIES, NEVIS SLIKTI IZSKATIES.
Cilvēkam vispār ir riebīgs paradums - ko par mani padomās citi, kad patiesībā tie citi ir pārņemti ar savām domām un savu dzīves skrējienu. Ir jau protams arī klaču suga, kaut kas līdzīgs kā tantītes pie daudzdzīvokļu mājām īsisna savu dienu apzelējot citus, bet tie ir galvā neņemami sīkumi.
15.05.2014 11:15 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Man ir vel īsāki nekā tev tagad, nogrieza man visus balinātos/bojātos galus, atstājot pašas dabīgi ataudzēto krāsu. Un zini, man ir vienalga, esmu tāpat simpātiska, lielākas rūpes veltu smukam/veselīgam augumam, labi zinot, ka mati ir mati,kas ataugs.
15.05.2014 11:32 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pasaules gals! Bildē redzamie mati arī ir gari! Tie nav īsi.
15.05.2014 11:34 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Nevēlos nekādi aizskart autori, bet kur var šādi cepties un pārdzīvot par matiem!
Es laikam esmu vienīgā, kas neuzskata, ka gari mati ir kas īpašs un visām draudzenēm/paziņām parasti iesaku īsos griezumus (līdz pleciem), nevis audzēt matus līdz dibenam.
Pašai man mati nav īsi, tāpēc nevaru sagaidīt beidzot doties pie friziera, lai tik griež īsākus.

Mans padoms - uztver jauno frizūru kā izaicinājumu, piedzīvojumu; Nesen lasīju citātu, ka jauns matu griezums palīdz "iziet" no savas vecās ādas, palūkoties uz sevi no cita skatu punkta. Varbūt tas pat ir labi!
15.05.2014 12:27 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
''Nevēlos nekādi aizskart autori, bet kur var šādi cepties un pārdzīvot par matiem!
Es laikam esmu vienīgā, kas neuzskata, ka gari mati ir kas īpašs un visām draudzenēm/paziņām parasti iesaku īsos griezumus (līdz pleciem), nevis audzēt matus līdz dibenam.
Pašai man mati nav īsi, tāpēc nevaru sagaidīt beidzot doties pie friziera, lai tik griež īsākus.

Mans padoms - uztver jauno frizūru kā izaicinājumu, piedzīvojumu; Nesen lasīju citātu, ka jauns matu griezums palīdz "iziet" no savas vecās ādas, palūkoties uz sevi no cita skatu punkta. Varbūt tas pat ir labi!''



Vīriešiem patīk gari mati. Kad es nogriezu īsus, mani vecie pielūdzēji teica, ka nepatīk, ka meitenes griež nost skaistos matus un neviens vairs neskatījās uz manu pusi. :D Gari mati rulllē!
15.05.2014 16:00 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Gribu redzēt bildi ar matiem, kas tev bija iepriekš!

Bet nepārdzīvo, īsi mati ir skaisti :)
15.05.2014 16:05 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Visus vīriešus nevar mest vienā maisā! Manējais tieši brīnās, kāpēc man tik ļoti patīk tie garie mati, viņam labāk patīkot īsāki griezumi. :D
15.05.2014 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 6213
Reģ: 01.04.2009
Manuprāt, gari mati labi izskatās tad, ja tie ir biezi. Es ar saviem plānajiem kaut kā arvien vairāk sliecos uz īsākiem griezumiem un vispār ar apbrīnu skatos uz sievietēm, kas māk uzturēt un forši ieveidot tos īsos matu griezumus :) Tie ir tikai mati, ataugs!
15.05.2014 16:19 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ujjj ka es saprotu autori, tikai man no ļoti smuka karē mati pārvērtās par briesmu stāstu nolūšanas rezultatā. Tagad staigāju ar tik nekoptu izskatu, ka kauns cilvēkiem rādīties, brīžiem paraudu. Spogulī reti kuru dienu varu paskatīties normāli. Arī biju domājusi par pieaudzēšanu kaut vai atpakaļ līdz karē griezumam, bet, manuprāt, neizskatīsies dabīgi... mati tieši priekšā vistrakāk nolūzuši. un man pat super frizieris nepalīdzēs, jo galīdu zēngalviņu negribu...

man darbā jāizskatās dārgi - es pēc alkoholiķes izskatos :D labi, ka drēbes un kosmētika vismaz kaut ko paglābj, bet mati tomēr ir svarīgākie sievietes tēlā.
15.05.2014 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits