Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Mazliet atkāpšos no tēmas, bet smieklīgi- atnāca tāda Smiley, iesāka tēmu un vairs nevienu vārdiņu nepateica, bet vārdu kaujas starp strādājošajām un nestrādājošajām nerimstas 30 lappušu garumā un izskatās, ka nerims vēl laiciņu, jo ir taču beidzot jārada skaidrība- kura ir foršāka un kurš drīkst uz kakla sēdēt un kurš ne. Gan jau, ka Smiley lasa šo visu, dzer tēju un saldi iesmej par sakurināto sieviešu publiku
nu bet vismaz ir interesanta tēma par ko runāties. Un lielākoties bez personīgiem lieliem uzbraucieniem:) Tak tiri jauki man liekas.:)
09.05.2014 19:13 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Valencia, es jau teicu - man tas IR varoņdarbs :) Un arī manam dzīvesbiedram ir, jo abiem nepatīk ne uzkopt, ne gatavot.
Un es turpināšu tās "visuvarošās" uzskatīt par kamieļiem, jo normāla sieviete neuzvedas kā vergs, kurai visu jāpaspēj un jāizdara - ja grib, lai dara, bet manās acīs tas ir nožēlojami. Jā, es arī varu skatīties no melns/balts skatpunkta :D
Vīrietim ir jānes mamuts, sieviete var mierīgi nestrādāt, ja ģimene to var atļauties.
09.05.2014 19:12 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete, tad jau jā. Maiņu darbs jau vispār ir elle, jo izjauc visu ritmu.
+

Tā arī ir, un brīvdienā ja neizgulēšos fiziski nepavilkšu slodzi darbā. Brīvdienā ari zvana , jautā un vispar jābūt rokai uz pulsa. Godīgi tad ir darbs, un daļēji po kas mājās.
09.05.2014 19:11 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
krista,


atkarībā, ko Tu tur dari. Var no rīta līdz vakaram savam priekam puķes stādīt un zemenes ravēt, var peļņai govis slaukt, laukus uzart, līku muguru peļņai zemeņu plantācijas nolasīt. Viss atkarīgs no tā, vai tā sev iztiku vismaz daļēji, kaut par trešdaļu vari nodrošināt.
09.05.2014 19:11 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mazliet atkāpšos no tēmas, bet smieklīgi- atnāca tāda Smiley, iesāka tēmu un vairs nevienu vārdiņu nepateica, bet vārdu kaujas starp strādājošajām un nestrādājošajām nerimstas 30 lappušu garumā un izskatās, ka nerims vēl laiciņu, jo ir taču beidzot jārada skaidrība- kura ir foršāka un kurš drīkst uz kakla sēdēt un kurš ne. :D :D Gan jau, ka Smiley lasa šo visu, dzer tēju un saldi iesmej par sakurināto sieviešu publiku :D
09.05.2014 19:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispār manejais bija komandējumā un tās 2 nedelas atpūtos. Jo sev tā ka vinam negatavoju un vel daudz kas atkrīt. Ēdu viena arī pilnīgi ko citu, veselīgāk un iznak pat daudz lētāk. Arī gatavošana ātrāka. Un ja ko panemu tad monetā nolieku savā vietā, man tas ir asinīs. Viņam citādāk, bet tapat mīlu ar viņa mīņusiem. Vispar vienai dzīvosana man iznak par 70% lētāka.
09.05.2014 19:09 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, tad jau jā. Maiņu darbs jau vispār ir elle, jo izjauc visu ritmu.
09.05.2014 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
delusion, es nevienā vietā neteicu, ka sievietes - mājsaimnieces ir pilnīgi atpalikušas, neinteliģentas. Es tikai teicu, ka man liekas smieklīgas tās, kuras neko vairāk par istabas uzkopšanu nevar izdarīt. Jo, ja vēlas, tad var paspēt atlicināt laiku gan sev, gan vīram, gan bērniem. Īstenībā jo mazāk laika, jo vairāk var izdarīt!
Un tas, ka tava mamma ir tikusi izsmelta un nodzīta, nenozīmē, ka visas tādas ir. Maniem vecākiem vienmēr ir bijis laiks sev, saviem hobijiem. Tāpēc nebāz visus vienā maisā un nesauc sievietes, kas spēj izdarīt vairāk par mājas uzkopšanu, par kamieļiem un vēl nez ko.

Strādāt algotu darbu ir vieglāk, nekā uzturēt kārtībā māju.


Strādājošas sievietes arī uztur māju kārtībā un nedzīvo cūku kūtī, tas tā starpcitu. Tas patiešām nav nekāds varoņdarbs. :D
09.05.2014 19:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
kubiete, kas tas par pilnas slodzes darbu, ka, to darot, nevar paspēt ne māju pievākt, ne ēst uztaisīt? Ja tas ir biroja darbs, tad domāju, ka visu var apvienot. Citādi jau iznāk pārspīlēšana


maiņu darbs, līdz 24.00, rēkīni cikos mājā un gulēt eju! Slodze ari papildus... ta ka..manejais ar rāva pa 9 stundām vai 12 ka bija pasūtijumi. :) Nav ofisa darbs, ir abiem pamatiga fiziskā slodze.
09.05.2014 19:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, bet tā tad vairs nav pilna slodze, tās jau ir virsstundas.
09.05.2014 19:04 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Valencia, un kas tie par glupiem uzskatiem, ka tikai strādājošās sievietes var būt pilnvērtīgas, inteliģentas, veselīgas un seksīgas? Te jau kā zirgi ar klapēm uz acīm - neredz, ka cilvēki ir dažādi un nav tikai melns vai balts. Mana māte visu mūžu ir strādājusi un vienlaikus darījusi sieviešu darbus - nodzīta, piekususi un, atļaušos teikt, atpalikusi no dzīves, jo nekam citam laika nav palicis.
Ja salīdzinu ar tā paša vecuma pazīstamajām mājsaimniecēm - viņas izskatās jaunākas, ir veselākas, dzīvespriecīgākas un daudz interesantākas sarunbiedres.

P.S. Ņemot vērā, cik ļoti man riebjas mājas uzkopšana, tas tiešām ir varoņdarbs. Tāpat kā ēst gatavošana un tamlīdzīga čakarēšanās. Strādāt algotu darbu ir vieglāk, nekā uzturēt kārtībā māju. Par bērnu esamību nemaz nerunājot.
09.05.2014 19:02 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
kubiete, kas tas par pilnas slodzes darbu, ka, to darot, nevar paspēt ne māju pievākt, ne ēst uztaisīt? Ja tas ir biroja darbs, tad domāju, ka visu var apvienot. Citādi jau iznāk pārspīlēšana. Protams, ja katru dienu cilā kastes vai krauk ķieģelus (un tamlīdzīgi), tad gan ticu, ka spēka vairs nav nekam.

Es arī strādāju pilnu slodzi, tomēr tik ļoti nogurusi neesmu, varbūt tāpēc brīnos..
Ne visas strādā valsts iestādēs ;) Protams, valsts iestādē 17.00, 17.30 vai 18.00 (kā nu kurā tas darba laiks beidzas) visi kā viens pieceļas un teš uz mājām, ka viss vakars vēl priekšā un var šmorēt un berzt, bet ir ļoti daudzi biroja darbi, kur ir jāstrādā daudz un ilgi, piemēram, konsultanti, juristi vai auditori
09.05.2014 19:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja kāda no jums, nestrādājošās, ir laimējusi loterijā, tikusi pie prāva mantojuma, esat bērna kopšanas atvaļinājumā, jau vakar sapelnījusi pietiekoši, lai priekšlaicīgi pensionētos un nu izkoptu luksus klases mājas tīrīšanu un pavārmākslu, goda vārds, man prieks par jums. Ja esat bezdarbnieču statusā, bet meklējat darbu -veiksmi! BET - te vēl neviena tāda nav pieteikusies, tā ka jautājums -' Kādēļ jūs domājat, ka dzīvojam uz cita rēķina?' ir absolūti lieks.

Es videeji ieguldu 40h nedeeljaa saimnieciibaa (dziivoju laukos), vasaras periodaa vairaak. Vari teikt ko gribi, bet uzskatu, ka nedziivoju ne uz viena cilveeka reekjina. Es savu iztiku esmu nopelniijusi.
09.05.2014 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Mari, nu te taču simtiem reižu tika atkārtots, ka jaunās māmiņas neskaitās, tā kā neuztver to personiski. Ja tavam dēlam būtu gadi 10, un tu vēl sēdētu mājās, gludinātu viņas bikses, vestu uz skolu un ietu pakaļ, tad būtu citādāk. :D
09.05.2014 18:56 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Paspēt var visu, bet vai gribas un reāli vajag?
09.05.2014 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Pag, a vīrietis kur? Pareizi, kam tos vīriešus vajag, lai sēž pie TV un gaida minetu ar kotletēm.


delusion, man ir lielisks tētis un vīrs mammai! Pietam strādīgs. Visu mūžu tāds ir bijis un vēl joprojām ir. Mamma nekad nav tikusi uzskatīta par kaut kādu kamieli utt. Kas tie vispār par glupiem uzskatiem?
09.05.2014 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Nezināju, ka sievietes, kas strādā un audzina bērnus, ir uzskatāmas par kamieļiem. Un ticiet man - viņas savos 40+ gados ir daudz veselīgākas un starojošākas, nekā liela daļa no tām, kas nonīkušas mājās un cēlušas sevi debesīs par nomazgātiem traukiem un noslaucītiem putekļiem.
Katrā ziņā es tikai vēlējos pateikt, ka man tas liekas normāli - strādāt un audzināt bērnus vienlaicīgi. Un nekad neesmu dzirdējusi nevienu žēlošanos. Mana mamma tiešām laikam ir super sieviete, sāku to arvien vairāk saprast, palasot šo diskusiju. Līdz šim man kaut kā tas bija licies tikai normāli..
09.05.2014 18:52 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Queen, es piesakos pie grupiņas - esmu bērna kopšanas atvaļinājumā.

Bet nu pēc komentāriem var saprast, ka arī ar zīdaini esmu slikta un kā tur peekaboo teica - atsaldēta, degradējusies idiote.
Bet tas nekas ! Es jūtos labi ! :D
09.05.2014 18:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Atkal 2 frontes :D

kubiete, kas tas par pilnas slodzes darbu, ka, to darot, nevar paspēt ne māju pievākt, ne ēst uztaisīt? Ja tas ir biroja darbs, tad domāju, ka visu var apvienot. Citādi jau iznāk pārspīlēšana. Protams, ja katru dienu cilā kastes vai krauk ķieģelus (un tamlīdzīgi), tad gan ticu, ka spēka vairs nav nekam.

Es arī strādāju pilnu slodzi, tomēr tik ļoti nogurusi neesmu, varbūt tāpēc brīnos..
09.05.2014 18:50 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
mana vīrieša mamma un vēl daudzas pazīstamas sievietes spēja izaudzināt vairākus bērnus, paralēli iegūt izglītību, strādāt, māju uzturēt kārtībā un visu ģimeni pabarot


Mana mamma arī... un tētis arī. Laikam es viena tāda, bet gatavoja, tīrīja, bērnus audzināja, strādāja un mācījās abi.
09.05.2014 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits