Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
ervin, te neviena droši vien nav Tava sieva vai draudzene, tāpēc atslābsti. Katrās attiecībās ir tāds modelis, kāds ir pieņemams abiem.
08.05.2014 12:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu līdzīgās diskusijās rakstījusi, ka neredzu korelāciju starp strādāšanu un interešu apjomu.

Vai tad sieviete, kas stundām ilgi nosēž birojā starp papīriem, vienmēr būs interesantāka par dāmu, kas dienas gaitā ne vien izmazgajusi grīdu, bet, piemēram, izsekojusi jaunumus pasaulē, palasījusi, piemēram, vēstures grāmatu, un nodevusies vairākiem papildu vaļaspriekiem?
08.05.2014 12:27 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Un tāpat tie ir tikai vaļasprieki, nekas vairāk :D bet nu ok, katram sava uztvere un skatījums.
08.05.2014 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Vai tad sieviete, kas stundām ilgi nosēž birojā starp papīriem, vienmēr būs interesantāka par dāmu, kas dienas gaitā ne vien izmazgajusi grīdu, bet, piemēram, izsekojusi jaunumus pasaulē, palasījusi, piemēram, vēstures grāmatu, un nodevusies vairākiem papildu vaļaspriekiem?


+
08.05.2014 12:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Būtu labi, ja katrs dzīvotu savu dzīvi un nejauktos cita dzīvē, t.sk. attiecību/ ģimenes modelī. Ja pāris ir apmierināts ar esošo situāciju, tad viss ir kārtībā. Ja kādam no malas tas neliekas pieņemami/ normāli, tā ir tikai konkrētā cilvēka problēma. Katrs veido savu dzīvi kā vēlas.
08.05.2014 12:33 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Vienmēr nebūs interesantāka, bet visbiežāk būs, jo strādājoša sieviete visbiežāk arī paspēj izmazgāt grīdu un palasīt grāmatu. Ir saplānots laiks un pietiek laika visam, bet es nesaku, ka tas ir sliktāk, es pati minēju, ka arī labprāt atpūstos, bet ilgākais 3 mēnešus. Es nesaprotu pastāvīgu bezdarbību.

Tik daudzas mājsaimnieces šeit raksta, ka tik daudz ko dara-bērnus audzina, vēsturiskas grāmatas lasa, kursus apmeklē un vēl simts lietas, bet reāli, uzmetot aci šim forumam, var pamanīt, ka vairums pastāvīgi raksta: " vārtos pa gultu visu dienu", "skatīšos seriālus visu dienu", utml " :D
08.05.2014 12:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manā paziņu lokā ir sievietes, kuras strādā un ārpus darba viņām nav nekādu interešu. Viņām ir galraicīgi! Viņas neskatās ziņas, jo tas nav interesanti, grāmatas viņām nepatīk lasīt, ar sportu nenodarbojas. Arī parunāt viņas var tikai par savu darbu.

Dažas labas nestrādajošas sievietes mazāk dīvānā bezmērķīgi pavada laiku nekā augstāk minētie piemēri. :D
Ne retumis sievietes, kas nestrādā, aizraujas ar labdarību.

Var nestrādāt un būt dīkdiene. Var nestrādāt un pavadīt laiku citādi, kas it kā nenes ienākumus, bet rada jaunus iespaidus. Ne retumis sievietes, kas nestrādā, aizraujas arī ar labdarību.
08.05.2014 12:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Manā paziņu lokā ir sievietes, kuras strādā un ārpus darba viņām nav nekādu interešu. Viņām ir galraicīgi!

Ja godīgi, atnākot no darba, man neko vairs negribas. Jūtos nogurusi.
08.05.2014 12:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
wee - man vispār logus mazgāt aizliegts, rokas nedrīkstot celt uz augšu. Es tāpat pa klusām fiksi ar birstīti paberžu pa vienam logam, tā lai neviens nepamana


man bail, kad saule iespīdēs :D :D , bet tad jau Tev forši kāds Tavā vietā nomazgās ... , bet es ar nebūtu pret ja kāds atnāktu un to izdarītu manā vietā ... :D :D
08.05.2014 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Kad strādāju, tad mājās es burtiski vilkos. Iegāju dušā, iegāzos gultā un viss. Biju pārgurusi, jo strādāju ar maziem bērniem. Protams, bija brīži, kad biju tikai es un kabinets, to laiku izbaudīju, bet es nevarētu teikt, ka man atlika laika kam citam, izņemot darbu. Jāraksta žurnāls, jākārto bērnu darbiņi, kabinets, atskaites, nemitīgi sapulces. Tam visam pa vidu studēju. Reizēm laiks pietrūka, lai pat uz tualeti aizietu. Un es darīju darbu, kas man sagādāja prieku, bet nu es biju izsmelta.
Esmu strādājusi arī birojā. Jā, labi, tad biju nosēdējusies tā, ka skriešus skrēju visur kur vien varēju - uz deju nodarbībā, kino, teātri utt... bet nu darba laiks vienalga daudz ko ierobežoja.

Varbūt mana iepriekšējā pieredze šobrīd neļauj, vnk tupēt mājas uz dīvāna, gribās daudz apgūt un paspēt. Un vienalga zinu, ka nebūšu mūžīgā mājas sēdētāja.
08.05.2014 12:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es biju interesantāka, kad studēju. Tagad, kad strādāju, pēc darba neko vairs negribas.

Drīzumā pēc darba lokācijas vietas maiņas situācija tikai pasliktināsies, jo nokļūšana darbā/mājās prasīs papildu 1 stundu (tāpēc ik dienu no savas dzīves zaudēšu 2 stundas, kas jāpavada ceļā).
08.05.2014 12:57 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
weee - manā vietā arī nevienam nav laika tos logus mazgāt, tāpēc pati vien pa logam čunčinu jau nedēļu, riebj skatīties. Pedante neesmu, bet nekārtību arī paciest nevaru. Vēl jo vairāk, kad tagad tas "Nedrīkst" saraksts ir garāks nekā "Drīkst" saraksts. Vot tgd tiešām liekas, ka sēžu kādam uz kakla....
08.05.2014 12:57 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Annie, kuru tas interesē ?:D
08.05.2014 12:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Sinepe, es jau zinu, ka Tev ļoti nepatīku. Vari pārstāt paust savu nepatiku, citādi jau sāk izskatīties smieklīgi. Kad pieaugsi, tad sapratīsi, ka cilvēkiem ir un jābūt atšķirīgiem viedokļiem.
08.05.2014 13:02 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Annie, nu nav jau tā, ka nepatīc. :D Vienkārši , nezinu! Nevienam taču neinteresē, kas tev būs drīzumā darbā.! Atvainojos, ja kaut kādā veidā aizskāru!
08.05.2014 13:05 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Piekrītu Lienei, strādājošs cilvēks bieži vien spēj labāk plānot savu laiku, man nav ģimenes un vīrieša, tomēr, ticu ka visā manā kustībā tas būtu iespējams, sports no rīta, darbs, vakarā kopīga pavadīšana ar ģimeni, tīrība, kārtība, ēst gatavošana :).
Un nekādi nespēju aizstāvēt māmiņas jaunās, labi neesmu viņu ādā, neesmu bijusi mamma, bet nevajag arī uzsvērt ka tas ir tik briesmīgi un grūti, ārzemēs tādi dekrēta atvaļinājumi kā Latvijā NAV, ne Vācijā, ne ASV, ASV vispār kā piedzemdē bērnu, tā dažas dienas atpūta un uz darbu, neviens par to daudz nepārdzīvo, un visi tur ir normāli, neviens nav izaudzis par muļķi un neprašu. Tādēļ, nespēju ar nagiem un zobiem apgalvot, ka būt par mammu 24/7 ir grūti, man priekšniece un vēl vienas nodaļas vadītāja, atklāti pasaka, ka bērniņa pieteikšanās ir atpūta, nav protams tik viegli, ir jāvelta laiks, bet tas nav TĀDS laiks, tās nav zobu sāpes, vai kas nepatīkams, vai nenormēts darbs kas bieži šādos amatos ir nenormāls vāveres ritenis...

Es nenosodīšu šeit šādus dzīves modeļus, kad sieviete nestrādā, vienalga vai ir māte, vai vienkārši brendu un skaistumkopšanas karaliene, katram ir savs dzīves modelis, un sava laime, un SVARĪGĀKAIS ir laime!!!
08.05.2014 13:06 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Kādam te steritipiskadomāšana,lai gan mannav ne vīrs ne bērni, esmu pateicīga savai mmamai,kura piedzimstot man pameta darbu, lai būtu kopā ar savu bērnu, nevis darbā iejūgusies, tākā par mīlestības trūkumu nevarēju sūdzēties :)

Mamma rūpējas par saimniecību un visiem mājas darbiem. Tā kā nav tikai kājas gaisā un tv iekšā...
Katra sieviete taču izvēlas savas priritātes,citas pavada kā full mum, citas nevar bez darba iztikt un strādā, citas idiāli balansē ar darbu un mājām :)
08.05.2014 13:06 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man cieņa ir pret sievieti mammīti, kas ne tikai audzina bēbīti, bet arī nodarbojas ar saviem hobijiem, sporto, apmeklē kultūras pasākumus, ir sociāli aktīva,unir vienkārši interesants cilvēks, un tādu sieviešu nav daudz...:) tas ir feini! Es domāju, ka tad tas laiks arī tiek veltīts sevis izzināšanai, sava ceļa rašanai, interešu izkopšanai, un vispār paveras daudz plašāks redzesloks :)
08.05.2014 13:10 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man vispār liekas, ka bērnam skolā jautājot, (kas mazākajās klasēs parasti tiek jautāts), par ko strādā Tavi vecāki, foršāk ir atbildēt, ka mamma, piemēram, ir friziere kaut vai, nekā teikt: "mana mamma nedara neko, visu dzīvi atpūšas, jo mums ir bagāts tētis" :D
08.05.2014 13:14 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Annie, kuru tas interesē ?



mani, lai gan mums ar Annie ir pavisam dažāds skatījums uz dzīvi, viņa ir forša un man patīk palasīt ko viņa raksta ! :)
08.05.2014 13:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits