Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Patīk, ka autore pat nav uzturējusi šo diskusiju, bet jau sakrājušās 9 lapas :D
Autorei tā konkrēti izdevās aizskart:D Labi, ka vismaz atvainojās jau sākumā:D
08.05.2014 11:18 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
es savu dienu speeju aizpildiit ar fiziski un intelektuaali attiistoshiem hobijiem plusaa atpuutai.


Ar ko tad tu aizpildi savu dienu? :D Varbūt risini krustvārdu mīklas (intelektuaali attiistoshiem)
kādi tavi hobiji (šopings un vizīte pie manikīra) :D

Parazīti paliek parazīti jebkāda dzimuma! :D

ka vēlos paņemt pauzi. Jau labu laiku jūtu, ka pašreizējais darbs man nesniedz to piepildījumu, kādu vajadzētu.


Nez kādu piepildījumu tu gaidi :D Vecis gan tā nevarētu pateikt uzreiz viņu te nozākātu par sliņki un nolasītu lekciju par to ka jebkurš darbs labs :D
08.05.2014 11:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nez kādu piepildījumu tu gaidi Vecis gan tā nevarētu pateikt uzreiz viņu te nozākātu par sliņki un nolasītu lekciju par to ka jebkurš darbs labs


1) Tu neesi mans vīrs, tāpēc mani lēmumi uz Tevi vispār neattiecas.
2) mans vīrs var tā pateikt, vienmēr esmu viņu atbalstījusi, kad viņš ir vēlējies pārmaiņas un ir bijis sevis meklējumos. Tā būs arī turpmāk.
3) es labu laiku varētu iztikt arī viena, jo visu šo laiku, kamēr strādāju, esmu veidojusi uzkrājumus, tāpēc badā nemirtu.
08.05.2014 11:42 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Es vsp nesaprotu tos cilvēkus, kuri pilnībā neko nedara - ne strādā, mācās, ne bērnus audzina. Mājas šrubēšana neskaitās, to var jebkura ar vai bez darba, tas tik tāds attaisnojums - "nav jau tā, ka neko nedaru", bet reāli tak ir :D Kā var nebūt ambīcijas kaut ko sasniegt? Bez godkāres. Vienkārši dīkdienis tik sanāk. Ar tādiem cilvēkiem nav pa ceļam, neatkarīgi no dzimuma.
08.05.2014 11:50 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
shopaholike - a tu pamēģini, piemēram, uzlikt nikolaju un nedēļu tās mājas nešrubēt, ēst negatavot. Interesanti, cik ilgi tad tavs vīrietis tevi uzturēs? Kāda tad izskatīsies vide tev apkārt? Pamēģini ar pilnas slodzes darbu savās pāris brīvdienās padarīt nedēļas mājas darbus, tad redzēsim, cik tas ir viegli. Esi pat laipni gaidīta tagad izberst manas mājas grīdas un izravēt jau aizaugt paspējušās puķudobes. Ja vēl par maz, tad atļaušu arī tev manus logus nomazgāt....
08.05.2014 11:56 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
es nesaprotu, kāpēc Tevi satrauc tas, kā citi dzīvo savu dzīvi.
Tev vienmēr ir iespēja savu dzīvot pēc saviem priekšstatiem- strādāt un darīt pārējās, Tavuprāt, nozīmīgās lietas.
Pārējiem cilvēkiem arī ir iespēja izvēlēties, ko un kā viņi grib darīt.
08.05.2014 12:00 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Lollipop, Tu man atgādināji par logiem (aj , kā negribas tos mazgāt ), man tas aizņem 1,5 dienu .... :D :D
08.05.2014 12:00 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kada pec darba var pieteikties uz maniem logiem :D
08.05.2014 12:01 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Man puisis reiz teica, ka sievietei ir jābūt skaistai un pietiekami interesantai un gudrai, lai uzturētu sarunu. To var panākt ejot uz darbu, kurš sievietei ir saistošs, viņa to veic ar prieku, kas redzams viņas acīs un izturēšanās pret vīrieti un bērniem. Vai arī viņa var nestrādāt, bet ir jābūt hobijiem, interesēm, lai vīrietis pēc darba var ar viņu parunāt ne tikai par to kā viņa šodien nevarēja atberzt podu un ka jaunajā sērijā Hulio uzzināja, ka Marija viņu krāpj. Sievietei ir jāprot motivēt vīrietis, jārada patīkama gaisotne mājās, lai vīrietis gribētu pelnīt un būtu pārliecināts, ka viss, ko viņš dara, ir tā vērts. Protams, ja apstākļi spiež, mīloša sieviete atbalstīs un palīdzēs ģimenei ar finansēm. Bet labāk, lai sieviete dara, kas viņai patīk - vai tas ir darbs vai kas cits, jo tas, ka viņa piespiežot sevi nopelnīs kādu lieku eiriku, lai varētu nopirkt krutāku tosteri, neatsver vīrieša laimīgo skatienu uz savu laimīgo sievieti. Priecājos, ka neesmu satikusi tādus kā Ervīns, tas jau nozīmē, ka mana dzīve ir lieliska!:) :D
08.05.2014 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Es vsp nesaprotu tos cilvēkus, kuri pilnībā neko nedara - ne strādā, mācās, ne bērnus audzina.


Es esmu tāda. Un? Tu vispār zini kādēļ? Nē!

Kā var nebūt ambīcijas kaut ko sasniegt?


Vai šādiem cilvēkiem uz pieres tas ir rakstīts? Padomā ko runā. Tu nevari ielīst katram iekšā, lai uzzinātu kādēļ viņam šobrīd ir šāda situācija.
08.05.2014 12:06 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kā var nebūt ambīcijas kaut ko sasniegt?


Nu nez... Ieeju Rimi, Maksima, dajebkur, un tur pie kases sēž sievietes ap 50. Strādā suņa darbu par smieklīgu atalgojumu. Malači, ka lielais vairums ir laipnas, pozitīvas par spīti tam visam.

Dāmas visu mūžu strādājušas, a ko sasniegušas? Un vispār, paskatieties sev apkārt, nu kur ir mūsu radu, draugu, paziņu vidū tie milzu "sasniegumi"? Kur ir tās galvu reibinošās karjeras, tādas, ka vecumdienās būs ko mazbērniem palielīties?

Nu, ja diskusija ir par 20-gadniecēm, kas sēž mājās, blenž seriālus un neko vairāk no dzīves negrib, tad tā ir mazliet citāda diskusija. Tajā vecumā tā kā tiešām būtu prātīgāk domāt par izglītību, arī to, lai varētu sevi (un bērnus) vajadzības gadījumā nodrošināt ar savu darbu. Tas, ka vecis labi pelna šodien un ir sajūsmināts, ka mājas ir mājīgas un sieviete nenoskrējusies un laimīga, nenozīmē, ka nabaga vecis nevar aiziet bojā autoavārijā, piemēram.

Bet tā globālāk runājot - nu nav, tiešām nav tā, ka darbs vai bērni ir vienīgais veids, kā sevi "piepildīt". Kāpēc dāma ap 50 (bērni jau lieli) nevarētu, piemēram, dziedāt korī, dejot deju kolektīvā, tikties ar draudzenēm, lasīt grāmatas un aizrauties ar kulināriju un dārzkopību? Kas tur būtu tik šausminoši amorāls, pretīgs un parazītisks? Tas, ka viņa nesēž Rimi pie kases, nesēž biroja pie datora vai nemāca bērņeļiem skolā matemātiku?
08.05.2014 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Man puisis reiz teica, ka sievietei ir jābūt skaistai un pietiekami interesantai un gudrai, lai uzturētu sarunu. To var panākt ejot uz darbu, kurš sievietei ir saistošs, viņa to veic ar prieku, kas redzams viņas acīs un izturēšanās pret vīrieti un bērniem.


Tieši tā, darbs kas ir saistošs. Varbūt ir sievietes, kas to visu panāk esot mājsaimniece. Kādēļ mājās sēdēšana, visiem saistās ar seriāliem un grīdu tīrīšanām? Visas, kas strādā gudri runā, ka mājsaimneices - tās tak glupas. Ir pietiekami daudz, dažādu aktivitāšu, ko sievietes var darīt, lai attīstītu sevi un savu intelektu. Labāk laimīga mājsaimniece, nekā pārgurusi, sevi nobeigusi sieviete, kas strādā tikai lai nomaksātu rēķinus.
08.05.2014 12:13 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Es runāju par jauniem cilvēkiem, kuriem ir visas iespējas ne jau vecām tantēm.
08.05.2014 12:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vsp nesaprotu tos cilvēkus, kuri pilnībā neko nedara - ne strādā, mācās, ne bērnus audzina.
Es nesaprotu tos cilvēkus, kurus tas satrauc :D
Reāli.. tas man nedaudz asociejas ar sovietisku domāšanu: dzīvot lai, strādātu!

Manuprāt, nav nemaz tik slikti, ja vīrieti vienmēr sagaida mājās skaista un atpūtusies sieviete ar siltām vakariņām, spodru mājokli.. Manuprāt, saspirngušai sievietei ir grūtāk atslābināt vīrieti :)
Forši būt ir sievietei, kas neatnāks mājās nomocīta un pārgurusi, kuras prāts nebūs iekš darba problēmām.
08.05.2014 12:15 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
wee - man vispār logus mazgāt aizliegts, rokas nedrīkstot celt uz augšu. Es tāpat pa klusām fiksi ar birstīti paberžu pa vienam logam, tā lai neviens nepamana :D

57days - autorei jau bija viedoklis, ka ja tu nesēdi kaut Maximas kasē, tad tu esi parazīts, neskatoties, ko tu tajās mājās dari.

Man ir ambīcija izaudzināt savu bērnu par kārtīgu, godīgu un krietnu vīrieti. Un es zinu, ka tas būs smags darbs! Tas finālā būs manas mammas karjeras augstākais sasniegums!
08.05.2014 12:15 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
blank- nu un kādēļ, jo esi slima ar kaut ko?
08.05.2014 12:15 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es pastāvīgi nespētu būt mājsaimniece, bet pēdējā laikā saprotu, ka man ir nepieciešama pilnvērtīga atpūta mājās, sevis izzināšana, jaunas pieredzes apgūšana, kādu kursu apmeklējums, kuriem darba steigā nepietiek laika. Esmu "noskrējusies kā suns", jo strādāju intensīvi, kopš sevi atceros. Domāju, ka šī gada nogalē vismaz 2-3 mēnešus atpūtīšos no darba un sākšu darīt kaut ko pavisam citu, saglabājot sevi uzņēmuma valdē, bet pamatu nodošu citam cilvēkam-ar jaunu enerģiju un sparu.
Es nekādā gadījumā nenosodu pastāvīgas mājsaimnieces, bet šādu dzīves modeli man vienkārši nesaprast. Jā, sievietei jābūt starojošai, nenogurušai un dzīvespriecīgai, bet ja sieviete nestrādā visu dzīvi, man tas liecina par interešu trūkumu. Darbs taču nav klasisks savā izpratnē, sieviete var veidot biznesiņu no mājām, ja tas neinteresē, kaut grāmatas izdot, rotas izgatavot, vai tiešām nav nekāda sirdsdarba, ar kuru kaut reizi dzīvē papildināt ģimenes budžetu. Kaut vai strādāt labdarības organizācijā.
Par to, ka sieviete palikusi ar kredītiem un vīra parādiem. Nu, piedodiet. Ir jāspēj jau laicīgi saprast, ka nevienam mēs nevaram uzticēties 100%, vienmēr tie būs 99.99%. Mūsdienās daudzas sievietes uzskata, ka, piemēram, laulību līgums pirms kāzām ir necieņa, bet pēc tam pēc 20 gadiem paliek uz ielas un brīnās, kāpēc tā notika.
08.05.2014 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
blank- nu un kādēļ, jo esi slima ar kaut ko?


Es tak, neiešu Tev tagad stāstīt savas problēmas. Bet kopumā, nespried par citiem, ja nezini kaut vienu iemeslu, kādēļ šie cilvēki šobrīd ir šādā situācijā.

Protams, tas neattiecas uz cilvēkiem, kas ar mērķi meklē turīgus vīrus un tad nu tik sāks sēdēšanu mājās. Bet ir skarbi visus nomērīt pēc vienas mērauklas.
08.05.2014 12:20 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Okey pieņemsim ka sievietei jābūt sievišķigai, seksīgai u.tt un tāpēc nevar strādāt.
Bet spriežot pēc diskusijām cosmo seksa sadaļā liekas ka 90% ir tādas mietpilsones ka neko vairāk par vanilla sex zem segas vakarā pirms gulētiešanas nesagaidīt. :D Okey vanilla sex nav slikts bet ntos gadus pēc kārtas tā ir rutīna...
Labi okey varbūt var sēdēt mājās lai vecim būtu siltas pusdienas atnākot mājās, bet atkal savi 70% cosmo neko vairāk par makaronu uzvārīšanu neprot.
08.05.2014 12:23 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
cormeum - mani jau tas nesatrauc. Vnk brīnos, kur tā dīkdienība un bezmērķība rodas. Manu paziņu lokā nav tādi cilvēki, tpc pārsteidz.
08.05.2014 12:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits