Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 295
Reģ: 26.08.2012
Domāju, ka vairums mājsaimnieces neizvēlas būt mājsaimnieces. Darba pieredze ir niecīga vai nekāda, 30 gados atrast labu darbu bez pieredzes nav viegli.
10.05.2014 22:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ne mūsu, ne citās kultūrās sieviete nav mājsaimniece! Ja ir, tas ir retums.

:O Kaut vai tie pashi araabi - gadu simtiem sievietei nav bijis atljauts pat no maajas iziet laukaa, kur nu veel straadaat. :D Itaalijaa - veel jo projaam lielaakaa dalja sievieshu straadaa max uz pusslodzi. Taapat Kanaadaa un US paziistu ljoti daudzas gjimenes, kuraas sieviete nestraadaa algotu darbu. Gan mana viira gjimenee, gan ex gjimenee neviena no sievieteem nekad nav straadaajusi pilnu slodzes darbu, maksimums pusslodzi, un nevis naudas deelj, bet taapeec, lai nebuutu garlaiciigi.
11.05.2014 00:33 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Piekrītu.
11.05.2014 08:32 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Darba pieredze ir niecīga vai nekāda, 30 gados atrast labu darbu bez pieredzes nav viegli.


+1 es jau to pašu saku, bet kurš tad klausās :D Šeit vairums domā ka viņas ar savu alberta diplomu un deju kursiem bez darba pieredzes, ja nu kas uz sitiena atradīs sevis cienīgu darbu :D
11.05.2014 09:08 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
:D :D :D ervin, Tu esi smieklīgs ! Labi, ka tādu, kā Tu nav daudz ( es ļoti ceru ). Tiešām nevar pieļaut iespēju, ka citām tas darbs nemaz nav vajadzīgs .... !?
11.05.2014 09:15 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tās, kuras nestrādā un sēž mājās droši vien dara to kādu iemeslu pēc un, ja viss apmierina, var jau tā dzīvot.

Man ir piedāvāts nestrādāt, rūpēties par mājokli, bet tas nav man, protams, nav jau tā, ka briesmīgi patīk strādāt un ko darīt gan jau arī atrastu, bet man ir svarīgi būt neatkarīgai no vīrieša. Kaut gan no otras puses-tāds mājas dzīves rāmums un miers man arī būtu par garlaicīgu.

Tomēr galvenais iemesls, kāpēc negribētu sēdēt mājās-man vajag zināt, ka, ja kaut kas notiks, apstākļi izvērtīsies tā, ka palikšu viena, mana dzīve tikai tāpēc vien kājām gaisā nesagriezīsies, dzīves apstākļi krasi nebūs jāmaina. Un tas man arī dod apziņu, ka tad, ja mani attiecībās kaut kas neapmierinās vai vēlēšos izbeigt tās, materiālā atkarība mani nespēs atturēt.

Tas gan nenozīmē, ka nemitīgi dzīvoju kaut kā slikta un briesmīga gaidās, bet man patīk sajūta, ka pati sevi spēju nodrošināt.
11.05.2014 09:44 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Anastasija, atceros to Tavu ierakstu par dienas ritmu. Reti kuram ir tāds darbs ar tik brīvu grafiku. Ja visi tā varētu strādāt un saņemt algu, tad gan jau gandrīz visas strādātu :D
11.05.2014 09:50 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Annie, varbūt :D

Bet esmu strādājusi arī valsts iestādē, kur ir noteiktas stundas jāpavada darba vietā. Tam jau nav lielas nozīmes, kāds darbs, es te vairāk domāju to, ka man ir svarīgi spēt pašai sevi nodrošināt.
11.05.2014 10:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
O Kaut vai tie pashi araabi - gadu simtiem sievietei nav bijis atljauts pat no maajas iziet laukaa, kur nu veel straadaat. Itaalijaa - veel jo projaam lielaakaa dalja sievieshu straadaa max uz pusslodzi. Taapat Kanaadaa un US paziistu ljoti daudzas gjimenes, kuraas sieviete nestraadaa algotu darbu. Gan mana viira gjimenee, gan ex gjimenee neviena no sievieteem nekad nav straadaajusi pilnu slodzes darbu, maksimums pusslodzi, un nevis naudas deelj, bet taapeec, lai nebuutu garlaiciigi.+
11.05.2014 14:05 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
O Kaut vai tie pashi araabi - gadu simtiem sievietei nav bijis atljauts pat no maajas iziet laukaa, kur nu veel straadaat.


Zinam, zinam ka mūsu meitenēm tuvs islāms un ļoti patīk valkāt parandžu no D$G kolekcijas :D Ļaunās komunistu šmaras Eiropā un pārējā pasaulē pirms nedaudz vairāk kā 100 gadiem ievazāja ļaunumu, kas saucās sieviešu vienlīdzība.
11.05.2014 16:02 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Nu takš, pat ASV visam sievietēm tā bija norma būt par mājsaimnieci vel tikai dažas desmitgades atpakaļ. Te pat arabus nav ko piesaukt.
11.05.2014 16:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kura vietā ir ta vienlīdzība? Algas sievietēm mazākas joprojām.Fiziski specigaki ir vieriši. Ir daudz profesiju kur nav it neviena sieviete. Tapat jadzemde joprojam ir sievietei, un ari mēnešreizes vīrietim nav. Tapat ka no sievietws tiek prasit lai labi izskats,. laba mate, mīļāka,draugs,mājsmainiece un vel ari perfekta darbiniece. Kamer veci jau ap 25 gadiem ar alusvēderiem staiga, un liela dala LV vīriesu ir ne īpaši kopti. Kada vienlīdziba?????????? Jūsu sapņos tikai varbūt:D :D :D
11.05.2014 16:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu takš, pat ASV visam sievietēm tā bija norma būt par mājsaimnieci vel tikai dažas desmitgades atpakaļ. Te pat arabus nav ko piesaukt.
11.05.2014 16:07 | nosūdzē
to jau teicu sākumā. bet tak nelasa , un nezin elementars lietas.
11.05.2014 16:09 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kubiete, nelasiju visu diskusiju, bet to daudzi nemaz nezina gan ir fakts. Vis negatīvak pret mājsaimnieces titulu izturas bij. PSRS satelītvalstīs, tas nav tikai mans viedoklis, to ir teikušas man pazīstamas sievietes, ka UK pret vārdu mājsaimniece nav piesaistīta liekedibas aura ka tas ir atpakaļ mājas.

Ar sieviešu vienlīdzību ir problēmas visur pasaule. Algas varbūt ir mazāka problēma, striktāk šis ir tas ka sabiedrība nav izstrādāts mehānisms kas finansiāli aizsargātu mātes mājsaimnieces. Sanāk ka augstāk tiek vērtēta strādāšana kāda cita laba, pelnīšana darba devējam, bet jaunas paaudzes audzināšana ir bezvertiga. Kāpēc tad B/D un privātajam auklītem un audzinātājām ir jāmaksā, bet kad miesiga māte dara to pasu darbu tad it ka klust neatalgojams darbs? Kaut gan māte savus bērnus pieskata daudz rūpīgāk ka B/D.

Un vēlreiz atkārtošu, ka vieglāk ir aiziet strādāt nekā palikt mājas ar bērniem!
11.05.2014 16:21 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Laboju automātiskās vārdnīcas kļūdu.

Algas varbūt ir mazāka problēma, sliktak ir tas ka sabiedrība nav izstrādāts mehānisms kas finansiāli aizsargātu mātes mājsaimnieces.
11.05.2014 16:23 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Kamer veci jau ap 25 gadiem ar alusvēderiem staiga, un liela dala LV vīriesu ir ne īpaši kopti./quote]
Domā ka Latvijas meitenes īpaši labākas staigā? Ļoti neestētiski ģērbjas, aptaukojušās. Sevis kopšana aprobežojas ar matu sakņu izbalināšanu un gēla nagiem. :D Protams ir otra galejība pārcepta solārijā caca. vienu vārd sakot. Ļoti maz meiteņu kas māk sevi parādīt... :D

Nu takš, pat ASV visam sievietēm tā bija norma būt par mājsaimnieci vel tikai dažas desmitgades atpakaļ.


Vēl jo projām ja nemaldos ASV norma līdz 20 gadiem aprecēties un bērnus radīt (tur nav izplatītas vienbērna ģimenes)
Bet kopš kura laika Latvijas meitenes tik ļoti sajūsminās par ģimenisku modeli? Bērnus negrib, reti kura grib bērnus līdz 30 gadiem... Līdz ar to Latvija izmirst es atļaušos teikt nu jau 70 gadus, jo uzskatu ka padomijā lielāko daļu iedzīvotāju pieaugumu veidoja imigrācija no austrumiem.
11.05.2014 16:29 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Kamer veci jau ap 25 gadiem ar alusvēderiem staiga, un liela dala LV vīriesu ir ne īpaši kopti.


Domā ka Latvijas meitenes īpaši labākas staigā? Ļoti neestētiski ģērbjas, aptaukojušās. Sevis kopšana aprobežojas ar matu sakņu izbalināšanu un gēla nagiem. Protams ir otra galejība pārcepta solārijā caca. vienu vārd sakot. Ļoti maz meiteņu kas māk sevi parādīt...

Nu takš, pat ASV visam sievietēm tā bija norma būt par mājsaimnieci vel tikai dažas desmitgades atpakaļ.


Vēl jo projām ja nemaldos ASV norma līdz 20 gadiem aprecēties un bērnus radīt (tur nav izplatītas vienbērna ģimenes)
Bet kopš kura laika Latvijas meitenes tik ļoti sajūsminās par ģimenisku modeli? Bērnus negrib, reti kura grib bērnus līdz 30 gadiem... Līdz ar to Latvija izmirst es atļaušos teikt nu jau 70 gadus, jo uzskatu ka padomijā lielāko daļu iedzīvotāju pieaugumu veidoja imigrācija no austrumiem.
11.05.2014 16:30 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
viņas ar savu alberta diplomu un deju kursiem bez darba pieredzes, ja nu kas uz sitiena atradīs sevis cienīgu darbu

Tikai un vienīgi gaterī. :D
11.05.2014 16:30 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Negrib bernus jo nav drošības sajūtas ne finansiāla plānā ne morāla, nav iespējams paļauties uz vīrieti kurš var izdomāt ka viņa trauslajai nervu sistēmai sieviete ar ar augušam matu saknēm, bez meikapa un treniņbikses ir daudz. Un ieborets, ka sieviete ar vīrieti ir līdzvērtīga tikai tad ja viņa ir kā vīrietis ar karjeru un kaut kādiem sasniegumiem. Bet neviena taču negrib būt mazāk vērtīga par vīrieti, pareizi? :)
11.05.2014 16:35 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Domā ka Latvijas meitenes īpaši labākas staigā? Ļoti neestētiski ģērbjas, aptaukojušās. Sevis kopšana aprobežojas ar matu sakņu izbalināšanu un gēla nagiem. Protams ir otra galejība pārcepta solārijā caca. vienu vārd sakot. Ļoti maz meiteņu kas māk sevi parādīt...


Nu un? Tiesības uz stabilu ģimeni ir tikai izsmalcināti ģērbtai slaidulei, solarija caca vai treniņterpu princese nepienakas uzticīgs krāns? Un nevajag muldēt, latvietes nav resnas!
11.05.2014 16:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits