Eirovīzija

 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Mans pirmais nopietnais topiks. :)


Kādas ir Jūsu domas par šo vakaru?
06.05.2014 22:12 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Tatjanas trešdiena, ja pārlasa manus ierakstus, manuprāt, var saprast, ka es neredzu galveno problēmu kleitā, bet mūsdienu Eiropas pārspīlētajā kultā pieņemt pilnībā visu, kā pašsaprotamu. Man neinteresē, ko divi vīrieši dara guļamistabā vai tas, ka Končita uzaudzē bārdu, bet fakts, ka Eiropa propogandē visu šo, bet pēc tam sūdzas un organizē visādus praidus, ka mēs viņus nesaprotam. Kā nesaprotam, ja pat vīrietis, kurš, būdams kā vīrietis, nevarēja neko sasniegt mūzikas industrijā, bet kļūstot par bārdainu transvestītu, uzvar Eirovīzijā? Vai mums, Latvijai ir vēl jēga grūst naudu Eirovīzijā, ja uzvar šādas vērtības, šādi šovi? Tad nākamgad uzreiz aizsūtam mūsu Jaraslovu un es Jums garantēju, ka vismaz finālā tiksim, vienalga, ka balss viņam nav, gejiem un Eiropas politiskajai elitei patiks.
11.05.2014 13:39 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Starp citu, par Verkas Serduchkas daliibu Eiroviizijaa arii bija tikpat skandaloza reakcija?
11.05.2014 13:41 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Vai mums, Latvijai ir vēl jēga grūst naudu Eirovīzijā, ja uzvar šādas vērtības, šādi šovi?

LV jau sen nav jeegas gruust naudu Eiroviizijaa. Bet ne taapeec, ka tur piedalaas geji, bet taapeec, ka Eirodziesmaas piedalaas cilveeki bez talanta.
Latvieshiem ir daudz forshu muuzikju, bet vinji neveelas piedaliities Eirodziesmaas, liidz ar to gadu no gada tiek izvirziiti kaut kaadi tirlinji, kas pat finaalaa neiekljuust. Taadeelj - jaa, jau sen esmu par to, lai LV nepiedalaas.
11.05.2014 13:43 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Tava stulbaa sejas izteiksme gan jau arii daudziem besii. Un? Vai taapeec tev nav tiesiibu kaut kur guut panaakumus? Ir, taapat kaa Konchitai!


To es neteicu ar domu, ka ir vai nav tiesību gūt panākumus. Es vnk pateicu, ka man besīja, ka viņa raudāja, viņas izbolītās acis un skatiens. Pateicu vienkārši tāpat.
11.05.2014 13:44 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Liene Kādā veidā tā bija propoganda? Nevienā vietāneredzēju, ka Končita teiktu - šādi vajadzētu izskatīties visiem, tas ir ideāls dzīvesveids, jūms arī jāpamēģina vai jebko tamlīdzīgu. Pēc tevis teiktā izklausās, ka ja divi vīrieši ietu pa ielu sadevušies rokās tā arī būtu propoganda. Tas ka tu un tev līdzīgi domājošo grib padarīt šos cilvēkus neredzamus, nenozīmē ka viņiem tādiem ir jābūt.
11.05.2014 13:48 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kā nesaprotam, ja pat vīrietis, kurš, būdams kā vīrietis, nevarēja neko sasniegt mūzikas industrijā, bet kļūstot par bārdainu transvestītu, uzvar Eirovīzijā?

+++++
Ļoti žēl, agrāk cilvēkus vērtēja pēc talanta, tagad pēc tā, cik skandalozi šis cilvēks apģērbsies, izskatīsies un uzvedīsies.
11.05.2014 13:48 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Smieklīgi, kā Eiropa tagad jūk prātā.. :D
Ģimenes vērtības ir jāieliek ĢIMENĒ, tāpat kā prasme pieņemt cilvēku un atšķirīgo tajos. Ja viens Eirovīzijas uznāciens te kādai spēj apdraudēt ilgi koptās ģimenes vērtības, tad man nav ko teikt. Tā ir mūsu pašu izkropļotā attieksme, kas nodara daudz vairāk ļaunuma. Tam visam piegāzt klāt pedofīliju vispār ir stulbuma augstākā pakāpe. Tepat cosmo simtiem diskusiju par savstarpējām attiecībām ne tajā labākajā gaismā - sišana, krāpšana, izmantošana, laulību šķiršana u.t.t. Daža laba te pati savā svētumā apmaldījusies.
Es skatos uz konkrēto uzvarētāju un neizzīžu no pirksta kkādus draudus, mistiskus uzbrukumus cilvēka seksualitātei u.t.t. es redzu cilvēka emocijas un dvēseli. Lielisku piemēru cilvēkam, kurš sev dzīvi noraksta kkādu sabiedrības kritēriju deļ kā mēs - sākot no liekā svara un beidzot ar nepareizā izmēra uzacīm. A te - mums čiksa ar bārdu uzkāpj uz skatuves, vienalga viņai, ko jūs te cepaties, vienā mierā - ar fantastiksu atdevi nodzied savu dziesmu un vēl pamanās uzvarēt. Katrs redz to, ko grib redzēt atbilstoši saviem apziņas plašumiem vai tieši otrādi - kompleksiem. Nevienam par sevi māksliniece balsot nespieda, tā bija Eiropa, kas izdarīja izvēli.
11.05.2014 13:49 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man patika tikai Islandes dziesma un arī Francijas (kas dabūja tikai 1 punktu!). Nīderlandes kantrī stiliņš ar bija ok, bet Zviedrijas dziesma man gan griezās ausīs... Austrijas dziesma nepatika, pat neievēroju tādu, bet.. varēja gan bez bārdas...
11.05.2014 13:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Starp citu, par Verkas Serduchkas daliibu Eiroviizijaa arii bija tikpat skandaloza reakcija?+


Un zini kāpēc nebija, sabiedrība ir tendēta uz ārišķībām un divkosību. Te bārda daudzus satracinaja. Malcis čalis... parāda sabiedrības patieso seju. Dubultomorāli un to ka vērtēpec izskata.:D Super
11.05.2014 13:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012


11.05.2014 13:54 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Noklausījos atkal to dziesmu - visīstākā viduvējība. Šovs arī nulle, bet kam vajadzīgs šovs, ja ir bārda?
Man arī drausmīgi likās, kā Končita visu laiku raudāja. Protams, ka šis cilvēks nevarēja palikt kā vīrietis, jo nevienam tādus memļekus nevajag.
11.05.2014 13:54 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Ha! Ekspertes! Jau izanalizējušas visu Končitas karjeru! :D un ja jūs vēl piedēvām apgalvojat, ka cilvēkam nav talanta, tad sorrī, bet no mūzikas jūs galīgi neko nejēdzat.
Es arī neesmu par bārdainām sievietēm uz katra stūra. Tomēr vairāk par to, man besī šitā nosodīšana, liekuļošana un sabiedrības problēmu novelšana uz kkādiem pāris indivīdiem, kurus paši klausītāji(!) ir izvirzījuši līdz starptauskajai skatuvei!
11.05.2014 13:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012


11.05.2014 13:56 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Cik "skaisti" foto, cik forši, ka mūsu sabiedrība ir tik solidāra, nabaga Končita par ļaunajiem komentāriem, lai dzīvo bārda un transvestīti! :D Patiess talants un pelnīta uzvara!
Urā!
Tikai neesiet tik kategoriskas, ka mēs pēc 10 gadiem šokēsimies, kas mums pret pedofilu uzstāšanos būs aizspriedumiem, jo ja kādreiz mums "Lordi" likās šokējoši, tad tagad Končita nešokē, bet tie, kas viņu aprunā, ir aizspriedumaini un ļauni cilvēki. Nākotnē Eirovīzijas šovam kādu nodurs uz skatuves un cosmo meitenes sajūsmā spiegs par iespaidīgo šovu :D
11.05.2014 14:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
s. Vārdu pedofilija pirmo reizi lietoja Krafts-Ebings 1886.gadā, šādu uzvedību saistot ar cilvēka garīgo vājumu. Kā skaidrots starptautiskajā psihiatrisko slimību klasifikatorā, pedofilija ir tieksme pēc seksuāla kontakta ar bērnu, kurš vēl nav sasniedzis pubertāti.

sākuma Lienīt iemācies ko īsti nozīmē vārds pedofīlija.
11.05.2014 14:03 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Ģimenes vērtības ir jāieliek ĢIMENĒ, tāpat kā prasme pieņemt cilvēku un atšķirīgo tajos. Ja viens Eirovīzijas uznāciens te kādai spēj apdraudēt ilgi koptās ģimenes vērtības, tad man nav ko teikt. Tā ir mūsu pašu izkropļotā attieksme, kas nodara daudz vairāk ļaunuma.


+++++

Protams, protams, labāk visu atšķirīgo iznīcināt, visus atšķirīgos pazemot un visu nosodīt - jo kā gan viņi uzdrošinās būt savādāki!!! Visiem ir jābūt vienādiem kā dažām svētajām komentētājam, jo citādi tas grauj vērtības.
Ja kaut kāda Končita spēj kādai sagraut vērtību sistēmu vai traumēt, tad...vienkārši tiešām nav ko teikt.
Man bija ģimenes vērtības vakar un šodien, kad Končita jau ir uzvarētāja...hmm...eu, manas vērtības joprojām ir vietā. Laikam esmu liels izņēmums uz visu sagruvušo ideālu un vērtību fona. Diez Končita zin, cik spēcīga ir viņas ietekme un kā viņa ir visiem visu sagrāvusi ar savu uzvaru?

Viens ir skaidrs, kad man būs bērni, es darīšu visu, lai viņi izaugtu ar atvērtu prātu, nevis ņemtos nozākāt un gāzt pretīgu žulti pār katru kurš izskatās vai uzvedas savādāk.
11.05.2014 14:09 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
sākuma Lienīt iemācies ko īsti nozīmē vārds pedofīlija.


Sākumā iemācies uzrunas formu ielikt komatos.
11.05.2014 14:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu ar visioem komatiem esi infantīla! taču tev ko skaidrot ir Sīzifa darbs vai ne? Vienīgais pretarguments ir komatu trūkums.:D :D :D
11.05.2014 14:15 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Es esmu šokā, cik daudzām šis dziesmu konkurss ieņem tik svarīgu lomu dzīvē, ka var dienām pērties par uzvarētājiem un zaudētājiem :D
Es noklausījos uzvarētāju - nekas īpašs. Es vispār nekad neesmu uzskatījusi, ka Eirovīzija ir talantu konkurss, kurā uzvar labākie un talantīgākie. Talantam un labai mūzikai ir citi konkursi.
Šis jau sen ir tikai par šovu.
Man, piemēram, ir vienalga, vai uzvar Končita, vai Pončita vai Toļiks. Kāda starpība????

Turklāt, palasot komentārus, man lielāku nepatiku rada nevis uzvarētājs, bet gan tas milzīgais naids, ar kādu daudzi pret viņu vēršas. Un ar ko viņš šo naidu izpelnījās? Ne viņš kādu slepkavojis, ne izvarojis, ne vēl ko. Viņš uzvarēja Eirovīzijā.
11.05.2014 14:17 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Cik jautra diskusija :D

Te atkal pierādās cosmo patiiesiba - ja Tu nedomā tāpat kā es, tātad esi slikts cilvēks.


Uzzināju, ka, ja nenosodu šo cilvēku, tātad man ir sagrautas vērtības :D Tomēr es nepiekrītu, jo uzskatu, ka uz mūsdienu fona man ir pat ļoti augstas vērtības.
11.05.2014 14:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits