Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eseja

 
Reitings 38
Reģ: 01.01.2013
Sveikas meitenes, lieta tāda,ka esmu skolas lietās ierakusies līdz ausīm :D Un šodien atcerējos,ka uz rītdienu vajag uzrakstīt eseju šausmas!Domāju,ka daudzām 12 klasi beidzot bija jāraksta essejas vēsture un ceru uz atsaucību ,ka kādai varbūt ir eseja par tēmu- Brīvība ir iespēja darīt visu to, kas citam nenodara ļaunumu. (“Cilvēka un pilsoņa tiesību deklarācija”, 4. pants, Francija, 1789. gads.)
Būšu pateicīga par jebkādu palīdzību! :)
05.05.2014 18:28 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Reiz, sensenos laikos.....
05.05.2014 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Vēl tikai pus septiņi. Paspēsi mierīgi uzrakstīt ;)
Diez vai kāda Tev atsūtīs, cosmo nav tik atsaucīgs un mīļš
05.05.2014 18:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)