Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieaudzis nags

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Sveikas, meitenes :)

Vēršos pie jums ar palīdzību, zinu, ir te meitenes, kas zinošas medicīnas jomā :)


Lieta tāda - man ir ieaudzis kājas nags, nu jau kādi 4 mēneši, pirms nedēļas dabūju nosūtījumu pie ķirurga, sapratu, ka kaut kas jādara lietas labā. Aizgāju uz pirmo vizīti, apskatīja, sasmērēja ar Višņevski, satina un viss.

Vakar atkal biju, atkal tas pats, it kā labāk paliek, nesāp tik ļoti, bet zinu - nags tāpt ieaudzis, nekas tādā ziņā nemainās ;)

Prasīju, vai negriezīs, jo cik zinu, ieaugušus nagus lielākoties var atrisināt tikai ar izgriešanu, bet viņa teica - ja darīsi visu kā līdz šim, varbūt nekas jāgriež nebūs. Pabrīnījos, jo ārste nevienu reizi pat nav kārtīgi paskatījusi tos nagus, tikai uzmetusi aci kā garāmejot ;)

Reāli sanāk tā, ka par katru vizīti samaksāju 5 eiro, dzeru Lincocin (kas arī nav lētas), lieku kompreses, un pēc idejas - ja nags ieaudzis, pats jau viņš neizaugs ārā, ja tā var teikt ;) Kopumā jau izdoti ap 30 eiro

Līdz ar to mazliet šaubos par šī ārsta kompetenci, bet, iespējams, ka kļūdos

Ceru, ka kāda varēs dot savu viedokli un redzējumu šajā situācijā :)
30.04.2014 16:48 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Domāju, ka jāiet pie ortopēda, nevis ķirurga. Nezinu, kāpēc ģimenes ārsti pie katra sīkuma sūta pie ķirurga, lai tik griež, es vienmēr teicu nē un gāju pie attiecīgā speciālista.
30.04.2014 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Donata - iespējams, ka ķirurgs nebija labākā izvēle, bet nu esmu gatava, ka ķirurgs griezīs, jo pati redzu - bez griešanas nekā, visus 4 mēnešus tā sāpēja, bija sastrutojis vēl, pats no sevis nekas tur nenotiks
30.04.2014 16:55 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Vispirms labāk aizej pie podologa, lai apskatās cik nopietni tas ir. Ja vajadzēs griezt ārā, tad aizsūtīs pie ķirurga, kas tieši vairāk specializējies šajās problēmās un izgriezīs Tev to nagu.
Pati esmu gājusi visam šim cauri.
30.04.2014 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Es jau arī teiktu, ka vispirms pie podologa vajadzētu.
30.04.2014 17:00 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ja ķirurgs saka, ka bez griešanas var iztikt, tad varbūt viņam ir taisnība. mūsdienās griež nost tikai smagākajos gadījumos. ortopēdijas klīnikās liek skavas un ko tik nedara, lai nagu iztaisnotu, var aiziet uz ārstniecisko pedikīru pie speciālista, uz konsultāciju.
30.04.2014 17:00 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Dīvaini ka tā. Nezinu par tām nagu taisnošanas skavām, bet mana daudzenei arī ieauga abu kāju īkšķa nagi. Ķirurgs izgrieza, pateica, lai vairs negriež ieapaļus stūrīšus un viss ok :)
30.04.2014 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits