Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kleitas ikdienā/pasākumam

 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Vai tās kleitas, ko velkat ikdienā, velkat arī uz pasākumiem vai vienkāršām pasēdēšanām?
Situācija ir tāda, ka es velku kleitas arī ikdienā, ir reizēm vaicājuši, ko es tāda sapucējusies, bet man vienkārši patīk būt sievišķīgai. Taču sāku aizdomāties, ka īsti uz pasēdēšanām vai pasākumiem (tiesa, tie nenotiek bieži) es īsti neatšķiršos no ikdienas, varbūt vienīgi augstpapēžu apavi un izteiksmīgāks meikaps.
Kā ir ar jums?
29.04.2014 14:37 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ikdienā staigāju pārsvarā kleitās,bet tās noteikti nav iziešanai.Uz klubiem,randiņiem, pastaigām, skolu tādas velku, priekš teātriem vai oficiāliem pasākumiem ir pavisam citas kleitas.
Man patīk labi izskatīties un kas svarīgi-man kleitās ir daudz ērtāk nekā biksēs.
29.04.2014 14:40 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Atkarīgs no pasēdēšanām un pasākumiem. Kleitas, ar kurām eju uz ballēm, ikdienā protams nevelku. Ir dažas kleitas, kuras ir tikai restorānam, teātrim, kādam koncertam. Ir kleitas, kuras varu uzvilkt uz darbu, bet pēc tam, piekombinējot citus aksesuārus, aiziet arī uz kādu teātri. Ir kleitas, kuras velku tikai ikdienā.

Pēc visiem stilistu kanoniem, drēbju funkcijām nevajadzētu dublēties - drēbes, kas ir izejamās, ir tikai izjemās, drēbes darbam ir tikai darbam un drēbes brīvajam laikam ir tikai brīvajam laikam.
29.04.2014 14:43 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Es Tevi ļoti labi saprotu, jo bieži vien dzirdu šo pašu jautājumu, bet esmu jau pieradusi. :D
Cilvēkiem vienkārši uz stulbi uzskati un - keitas tik uz svētkiem, kleitas uz svētkiem, kosmētika uz svētkiem, frizūra uz svētkiem, bet pārējā laikā esi nesmuka. :D
29.04.2014 14:43 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Esmu kleitu fane, esmu pat sākusi tās kolekcionēt un atsevišķu kleitu skapīti esmu iegādājusies, tāpēc, sākoties pavasarim, pārsvarā ikdienā velku kleitas. Man ir ofisa darbs, kas pieprasa zināmu lietišķumu, bet man nepatīk blūzes un žaketes, tāpēc kleita kopā ar papēžiem ir ideāls risinājums, bet, atbildot uz Tavu jautājumu, man ir divu veidu kleitas-ikdienai un izejamās. Izejamās atšķiras samērā krasi, turklāt esmu pamanījusi, ka nekas nav labāks un efektīvāks iziešanai par mazo, melno kokteiļkleitiņu (l)
29.04.2014 14:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nē, velku citas. man vispār ir maz universālu kleitu. darbam man ir divu veidu drēbes - smart casual ikdienas darbam, kur mani neviens klients neredz, tikai kolēģi un glaunākas lietišķā stila drēbes izbraucieniem pie klientiem, starp kurām ir arī dažas kleitas, noteikti augstpapēžu kurpes. ikdienā atļaujos staigāt arī džinsās un kedās, pucēties agri no rīta nav ne mazākās vēlmes.
pasākumu kleitām ir svinīgi materiāli, citi piegriezumi, uz klubu atkal cits materiāls un piegriezums utt. kurpes piekombinēju dažādām situācijām, man nav daudz kurpju.
29.04.2014 14:47 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ja nav slinkums, tad varbūt saliekat attēlus ar piemēriem: ikdienas un izejamās kleitas :)
29.04.2014 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ikdienā kleitas valkāju tikai vasarās un tās ir ļoti ikdienišķas. Uz teātri ar tādām neietu. Citos gadalaikos man ērtāk ir svārkos vai biksēs un augšā nevis kleitā. Man vispār kleita vairāk asocējas ar svētkiem un tad es arī velku vairāk kleitas uz svēkiem(lielākiem vai mazākiem).
Bet vispār, es ieteiktu neiespringt uz citu jautājumiem vai komentiem. Velc to, kas tev patīk un kad tev patīk. Ja gribas kleitu katru dienu, velc.
29.04.2014 14:48 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Man praktiski visas kleitas ir universālās - der gan darbam, gan svinīgākām reizēm, pamainu tikai apavus, aksesuārus, make-up, un viss mainās :)
29.04.2014 14:59 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
principā man ir tikai pāris izteikti greznas kleitas, ko var vilkt uz ballēm vai citiem saviesīgiem pasākumiem. pārējās lielākoties ir tādas, ko var vilkt ikdienā, lai gan nav pavisam parastas, bet, pimēram, piekombinējot aksesuārus/somu/apavus mierīgi varētu doties uz vakara pasākumu, ballīti, teātri vai vienalga kur.
man vispār nepatīk tādas izteikti svinīgas un pompozas kleitas, līdz ar to cenšos spiest uz aksesuāriem, ja nepieciešams kleitu padarīt svinīgu :)
29.04.2014 15:00 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ātri galvā pārskrēju pāri savam drēbju skapim un sapratu, ka uz doto brīdi man ir 3 kleitas, kuras noteikti ikdienā uz darbu nevilktu - domātas tiešām svinīgiem pasākumiem, varētu vēl savā jubilejā uzvilkt, kad gribas būt uzmanības centrā :D

Bet pārsvarā uz teātri, koncertiem dodos pa taisno no darba, tāpēc arī ierodos darba kleitā.
Kopumā jāpiekrīt Renē - galveno akcentu lieku uz aksesuāriem, kurpēm, make-up un frizūru.

Un vispār man svinīgie pasākumi ar īpašajām kleitām nav teātris, restorāna apmeklējums vai koncerts. Man tās trīs kleitas būtu uz kāzām un lielām oficiālām ballēm.
29.04.2014 15:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mani reti var sastapt vietās ar jebkādu dreskodu - varētu teikt, reizi trijos gados izlaidumā :D Kleitas ir visādas, bet laikam jau lielākā daļa ierakstās ikdienas kategorijā. Tiesa gan, tāpat bieži izskatos pārāk sapucējusies ekstra neformālajai darba videi.
29.04.2014 15:16 |
 
Reitings 69
Reģ: 21.11.2013
Es sen neesmu vilkusi ikdienā kleitas, tik kādu retu reizi. Bet šovasar labošos. Vienkāršākās ikdienai un ar labāku audumu un , kas dārgāk pirktas kādai iziešanas reizei. Nu piegriezums jau arī kleitai daudz ko nosaka, ja tāda brīvi krītoša, tad var vilkt gan-gan. Bet ja oficālāka piegriezuma, tad jau tik izejot uz kādu teātri vai citur.
29.04.2014 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)