Attiecību pauze.

 
Reitings 65
Reģ: 12.03.2012
Labvakar meitenes...
Divas dienas atpakaļ-tas ir no 5dienas jau sākot... esmu paņēmusi attiecību pauzi attiecībās ar savu otro pusīti...
sakravāju mantas visas un nolēmu divas nedēļas ar pusi padzīvot atsevišķi pie saviem vecākiem...lai izdomātu nākotni-vai es redzu kopā ar viņu vai nē.. un vai viņš to redz..
Un kāpēc paņēmām attiecību pauzi? Tāpēc ka vairāk ka pusgadu mūsu dzīve gāja kā rutīna..darbs,mājās, 3 dienas strīdamies,1 dienu viss ir kartiba un ta katru reizi un problemas netiek atrisinatas..un tas,ka mums nav pasiem nebija savs dzīvoklis. nedzivojam vieni-bet ar otras pusites vecakiem vel..
loti smaga bija prom aiziesana..loti smagi sastridejamies un viens otram sarunam daudz lieka..
ir pagajusas jau 2 dienas..un man pietrukst vina ik uz katra sola..
protams vins man raksta uz zvana.. stasta cik vinam ir smagi bez manis,ka es vinam pietrukstu..ka vins viss liekas tik tuks... ka be manis ir gruti..
mani tas priece protams...apzinaties ka vins to noverte,,
bet es velos,lai vins vairak doma un saprot to,ko pats velas..vai velas ar mani but kopa..vai redz ar mani nakotni..vai velas vispar but kopa...
ko jūs domajat par attiecibu pauzem..
esiet atklatas un godigas..
27.04.2014 23:46 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Nu ja tā ņem, to pauzi attiecībās teorētiski var iztulkot tā, ka tajā brīdī neesat kopā. Tātad tajā brīdī vīrietis var pīties arī ar citām sievietēm... jo jums taču pauze!
Tā iemesla dēļ šāds formulējums ir āaarkārtīgi muļķīgs. Un tāpēc tādu neatbalstu.

Var to nosaukt tā, ka maksimāli nedēļu viens no otra atpūšas, lai problēmai var pieiet ar svaigiem spēkiem un aukstu prātu, nevis turpināt karstumā runāt muļķības.
Tāpēc velti šo laiku pārdomām, kur ir problēma un kādi ir iespējamie risinājumi.

Un kā izpaužas tas, ka viņam jāņem vairāk vērā tavas vēlmes?
vai velas ar mani but kopa..vai redz ar mani nakotni..vai velas vispar but kopa...

Viņš ir devis pamatotu iemeslu to apšaubīt? Ja nē, tad nepārmet to viņam lieki, ka nevēlas būt ar Tevi kopā, jo varbūt nav izpildījis kādu vienu-divas Tavas iegribas. Tas nav rādītājs...
Ja lielākā problēma ir kopā dzīvošana ar viņa vecākiem vai mammai, iespējams, nepatīc, meklējiet savu vietiņu!!! Vai arī tas ir tas, pret ko vīrietis iebilst?..
28.04.2014 15:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits