Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības ar māsu

 
Reitings 67
Reģ: 17.01.2011
Sveikas!
Vēlos īsumā pastāstīt par mani un manu māsu, precīzāk par mūsu attiecībām, kas mani uztrauc.
Man ar māsu nekad nav bijušas tādas attiecības, kādas vēlētos. Viņa vienmēr bijusi tā, kas ir tā gudrākā, pareizākā, meitene no kuras vajadzētu ņemt piemēru. Nekad neesmu spējusi ar viņu tā no sirds parunāt, jo viņa vienmēr man bāzīs acīs to, ko daru nepareizi, viņa mani nevēlas saprast. Muļķīgi, bet saviem draugiem spēju uzticēties vairāk nekā pašas māsai. Vēlētos kaut būtu otrādi.
Pirms nedēļas smagi šķīros ar draugu. Vēlējos kaut man blakus ir tiešām tuvi cilvēki, īpaši blakus māsu. Uzrakstīju viņai, kas par lietu un lai viņa atbrauc. Viņa atbrauca. Blakus bija, mierināja, taču jau tad paspēja izteikt dzēlīgas piezīmes par to, ka jau zināja, ka mums tā notiks. Darīju nepareizi to un to. Tajā brīdī man tas nebija svarīgi, jo man ļoti sāpēja šķiršanās.
Nu jau pagājusi nedēļa, taču māsa man nav ne zvanījusi, ne uzrakstījusi kaut vienu sms kā jūtos, viņa neizrāda nekādu interesi par mani. Labi zin cik ļoti mīlēju šo cilvēku, zin, ka ļoti nākas pārdzīvot. Zin, ka bez miega zālēm nespēju ieiet gulēt. Saprotu, ka viņa ir aizņemta ar mācībām, bet vai tiešām nevar uzrakstīt kaut vienu sms?
Tā vien šķiet, ka neesmu viņai svarīga.
Laikam jau tieši tas šobrīd sāp visvairāk.

Kādas ir jūsu attiecības ar māsu? Un kā jums liekas, kādēļ viņa ir tik vienaldzīga?
16.04.2014 15:03 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Man ar māsu ir ideālas attiecības. Jā, tiešām nebaidos teikt vārdu - ideālas. Ja vajag palīdzību, jebkādu atbalstu, plecu uz kura izraudāties - viņa vienmēr man būs blakus. Ja ne fiziski, tad noteikti uzzvanīs, atsūtīs sms. Nekad neaizmirst man pajautāt, kā jūtos, vai viss kārtībā. Vienmēr ir teikusi, ka varu ar viņas palīdzību un atbalstu rēķināties! :)))
16.04.2014 15:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nav māsu, nav problēmu :D

Ja jums nav tuvas attiecības, tad ir diez gan grūti tur ko mainīt. Sevišķi, ja viņai ir labi tā, kā ir.
16.04.2014 15:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir ļoti labas attiecības ar māsu, nemaz nespētu iedomāties savu dzīvi bez viņas, varbūt tādēļ man tik ļoti akūti nav nepieciešamas citas draudzenes jo ir māsa, okey, visu nepārrunājam, bet lielā mērā gan, turklāt ja kādai grūti vienmēr taču var parunāties, vienmēr var būt blakus, sastādīt kompāniju, aiziet kaut kur. Ar atbalstu 100% varu rēķināties.
Varbūt tas tāpēc, ka visu bērnību esam bijušas divas, nebija citu draugu apkārt, tāpat nestrīdamies, protams pūka šad tad uznāk, kuram neuznāk, bet lielā mērā nē. Ja kāds aizskar manu māsu, tad es UZSKATU, ka aizskarta arī esmu ES!

Man žēl, ka Tev ir tādas attiecības, bet pajautā pati sev, VAI TU vienmēr esi bijusi blakus viņas dzīves problēmās? Un kādēļ pati nevari piezvanīt, vajag taču TEV, zvani!
16.04.2014 15:11 |
 
Reitings 67
Reģ: 17.01.2011
Gurri, es nevēlos zvanīt, jo zinu, ka viņai nav interese. Negribu uzbāzties. Viņa zin, kas par lietu un ja vēlētos man palīdzēt, uzrakstītu man, bet nekā!
Viņa man par savām problēmām neko nesaka, tas viss tiek stāstīts mammai un tikai no viņas ko uzzinu.
16.04.2014 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Ja nav tuvas attiecības, tad ko tu gaidi?!
16.04.2014 15:18 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Varbūt Tu esi mammas " mīļākais bērns " un māsai par to ir škrobe :D?
16.04.2014 15:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, tad samierinies, ka Tev māsa ir tikai formāli.

Man reiz bija ļoti labas attiecības ar māsīcu (augām kā māsas), bet pusaudžu vecumā atsvešinājāmies, pēc tam bija tikai formāla tikšanās radu lokā, bet tagad tikai pieklājības sms svētkos. Sākumā man bija ļoti skumiji, es raudāju, jautāju, kāpēc, arrī zvanīju vienmēr pirmā, bet tad sapratu, ka, ja otrs nevēlas, tad neko te iesākt nevar. Un, ja godīgi, pašlaik man ir vienalga, esmu sapratusi, ka man nav vietas viņas dzivē, tāpēc jāļauj viņai dzīvot tā, kā viņa vēlas.
16.04.2014 15:21 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man tavs "ieiet gulēt" izsita no sliedēm. :D
Man ar māsu ir labas attiecības, taču tēmas par attiecībām utt. neaiztiekam.
16.04.2014 15:22 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
Varbuut vajadzeetu ar vinju kaadreiz taa kaartiigi izrunaaties ;)

Vajag sadraudzeeties, taa tomeer ir tava maasa, es daudzko atdotu, lai vareetu atguut savu maasu, bet vinjas vairs nav...

Uzrakst Tu vinjai, izraadi savu veelmi tikties, ja jau atbrauca, tad jau tomeer nav taa, ka vinjai gluzji vienalga... Jo vairaak pati ar vinju kontakteesies, jo vairaak vinja sapratiis, ka Tev ir vajadziiga...
16.04.2014 15:25 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Tu saki, ka jums nekad nav bijušas tuvas attiecības. Un tagad, kad tev ir tik grūti, tu gaidi, kad viņa tevi žēlos.. Jo, kad tev bija labi, tad arī attiecības ar māsu tik ļoti neuztrauca. Droši vien pati ne vienmēr esi bijusi viņai blakus. Ar to es gribu pateikt, ka jūs pašas esat vainīgas pie tā.
Novēlu jums uzlabot savas attiecības, tas tāpat kā ar draugiem, atcerieties viena par otru arī ikdienā. Asinsradniecība vēl negarantē 100% uzticēšanos. "Sildiet" savas attiecības :)
16.04.2014 15:25 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
lasot autores tekstu vienubrīd likās, ka to raksta mana māsa (respektīvi, es esmu tā vecākā).

mums attiecības noteikti nav ideālas, taču es apzinos savas kļūdas un lēnām mainu situāciju uz citu pusi.
domāju, ka jums abām vajadzētu sarunāt randiņu, pavadīt foršu laiku divatā un viņas piezīmes vienkārši laist gar ausīm (es gribētu, lai mana māsa tā dara, kad es viņu zāģēju). attiecības neuzlabosies, ja par problēmām runāsi cosmo, nevis ar sev tuvo cilvēku. jāstrādā abām.
16.04.2014 15:26 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Hmm... man ir piecas māsas... un kā lai saka... protams, es viņas mīlu un dārgas man ir.. Bet reizēm šķiet, jo tālāk pa gabalu, jo labāk... Nekad neesmu varējusi ciest, ja man kāda no viņām kaut ko pārmet, māca dzīvot utt... Nezinu, vnk nepanesu kritiku no viņu puses.... un tas pamatīgi bojā attiecības... Tāpēc arī pārsvarā mēģinu viņas pārāk neiesaistīt savā dzīvē... negribu lai mani apspriež un pārrunā manu dzīvi utt.... vnk nezinu kāpēc... Bet man uzreiz iekšā ir tāds velniņš, kurš tādos brīžos grib brēkt pretī - a pati... paskaties uz sevīm.. uz savu dzīvi utt...

Bet nu ja protams, kādai atgadās kādi sirdsdēsti, ķibeles vienmēr viena otru atbalstīsim cik varēsim... Protams ļoti bieži uzskati atšķirās un ir dažādas domas par šādām tādām lietām, bet nedomāju ka kādreiz varētu būt tā, ka paliksim aukstas viena pret otru un nebūs tā ka neliksimies ne zinis.... jo tad jau tas ir skumji.... lai vai kā, jo es zinu, ja kādreiz būs nepieciešamība, es varēšu ikvienai no viņām izkratīt sirdi utt... un galu galā radiniekus jau neizvēlas...

P.S. žēl dzirdēt par Tavu šķiršanos, ceru ka sirdsāpes drīz būs aiz muguras un ar smaidu sejā spēsi iekarot pasauli :)
16.04.2014 15:32 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Man ir māsa, protams, ka mēs plēšamies, kasamies un citreiz dusmojamies, vina man tada kas kar katru sūdu uzpūšās.. tas tracina..bet taada vina man ir un neko darit.. bet tik un taa mes esam kaa labakas draudzenes, vienmer runajam par visu ;) un viena bez otras nevaram :)

Tavaa gadijumaa ieteiktu varbut uzrakstit vestuli kaa tu redzi un kaa juuties jusu maasu attiecibaas.. un tad lai vina izlasa pardomaa.. un varbut kautko tas mainis.. jo iespejams, ka vina visu uztver pinigi savadak nekaa tu :)
16.04.2014 16:33 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nav māsu, nav problēmu


+ :D
16.04.2014 16:36 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Man šādi ir ar brāli.. skumji, bet tāpēc visu dzīvi esmu uzskatījusi, ka es esmu vienīgais bērns, jo es nezināju kā tas ir, kad ir 'īsts' brālis. Es pat savu labāko draudzeni tagad uzskatu par māsu un tā arī viņu saucu. Nevienam nevaru uzticēties kā viņai. :)
16.04.2014 17:04 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Man šķiet, ka tu ņem to pārāk personīgi.

Es attieksmes ziņā esmu kā tava māsa. Mana māsa ir vecāka, līdz ar to bērnībā bija daudz konfliktu, bet, kad pieaugām un viņa pārcēlās dzīvot citur, attiecības uzlabojās. Mums kopā ir jautri utt., bet nevarētu teikt, ka es baigi viņai uzticētos vai meklētu iespējas sakontaktēties pirmā. Vienkārši nejūtu tādu vajadzību, bet tas nenozīmē, ka viņa man nepatīk vai tml.
16.04.2014 17:06 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Nespētu pārdzīvot tādu māsas attieksmi, jo man tas nav saprotams.. man māsa ļoti daudz nozīmē un esam labākās draudzenes. Sazvanāmies regulāri.

Varbūt Tev vajadzētu izrunāties ar māsu? Pastāstīt kā jūties?
16.04.2014 17:07 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man nav māsas, bet ir jaunāks brālis. Visi saka, ka esam dvīņi ar 6 gadu starpību, viens par otru stāvam un krītam. Brālis arī ir mans labākais draugs, kas nekad neliegs padomu, mierinās grūtā brīdī un vienmēr būs blakus. Regulāri sazvanāmies un satiekamies, vismaz reizi nedēļā. Nevieni svētki netiek svinēti bez viņa un viņš vienmēr uzzina visus jaunumus pirmais. Nebaidamies arī viens otram stāstīt par savām attiecībām, dalāmies padomos. Tāpēc autores situācija ir sveša.
16.04.2014 17:17 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Lollipop - pateici perfekti kā ir man ar savu brāli - arī pat gadu starpība sakrīt :)
16.04.2014 17:22 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
Tava māsa noteikti tevi apskauž;] un kad tev kkas nojiet greizi viņa priecājās.
16.04.2014 17:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits