Vai es esmu sajukusi prātā, vai pasaulē tā vienkārši tagad notiek?

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Sveika, cosmo meitenes!

Vakar uzzināju, ka manai jaunākajai māsai, kurai tikko palika (pirms dažām dienām) 17 gadi, tātad, proti - nepilngadīga. Ir draugs manā vecumā (22 gadi) .

Es prātā vai jūku, cenšos māsai iestāstīt džeki šajā vecumā nav normāli, ja viņi kaut ko dāvina visu laiku, viņi vēlās arī pretī un tas ir sekss!!!

Viņa nesaprot, iespītējās. Tipisks auns pēc horoskopa. Un saka, ka bez viņa nevar, ka viņš viņai ir īstais bla ,bla, bla.. (nošauties var) . Muļķības!!!
Stulbenei tikai pavasaris un putni galvā.

Un to džeku es zinu, mēs vienā skolā kādreiz mācījāmies, bija no tiem mūžīgajiem dzērājiem, tusētājiem. Zinu viņu kompāniju. Nav viņš nekāds bumbulītis.

Vecākiem es šo arī apskaidroju, viņi mani nesaprot.
Nē, es NEESMU greizsirdīga, man viņš vienmēr ir izsaucis sevī nelabumu.

Un tagad tas cirka klauns, cik dzirdēju vēlās iepazīties ar maniem vecākiem. Nu lai tik iepazīstas. Iepazīs arī manas ēnas puses.

Un vispār : Vai tad mūsdienās tā notiek, ka nepilngadīgie ar pilngadīgajiem tiekās, ir pāri? Tas jūsuprāt ir normāli? Man nē! Es laikam vienkārši esmu palikusi nemoderna.
11.04.2014 18:49 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
ka tik viņš pats tevi nav pavedinājis pirms pāris gadiem un atstājis pie sasistas siles
11.04.2014 19:20 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Nav mani viņš pametis. Man ar viņu nav bijis nekas tāds, es vnk biju vērotaja no malas, kas notiek skolā.
11.04.2014 19:22 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Pāris gadus atpakaļ arī mana, tolaik nepilngadīgā māsa, satikās ar gadus 5 gadus vecāku čali. No sabiedrībā pieņemtās *sliktās* bohēmistu kompānijas. Meitene gana pieaugusi, lai aprastu ,kā STS un bēbi nesastrādāt.
Viss bija pat ļoti ok par spīti visam, ko viņš sastrādāja kopā ar draudziņiem. Un man patiešām prieks, ka māsai bija šādas attiecības, daudz ko iemācījās.
11.04.2014 19:23 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Žēl Tavas māsas, lielā un apzinīgā! Kas Tev par tiesībām jaukties viņas izvēlē? Māsa?? Nu un?? Viņa ir atsevišķs indivīds ar saviem lēmumiem un patīk/nepatīk. Cieni to!
11.04.2014 19:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu bet kapec tik traks naids? Patika, bet tevi neievēroja? Godigi jau tu nepastastisi, bet tāds naids tapat vien nav.
11.04.2014 19:23 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
BeyGOOD, stulbi darītu. Tāda runāšana aiz muguras māsu tikai saniknotu.
Lieņūzens,ja vēlies izrunāties,uztraucies - runā ar viņu normālā tonī!!! Viņa sāks uzticēties,būs labākas attiecības un rezultātā pēc kāda laika,iespējams, uzklausīs arī tavus padomus.

Bet ja tu kladzināsi viņas džekam,ka nu vot būs slikti,vien parādīs to cik esi stulba. Abi pasmiesies par tevi un viss. :D
11.04.2014 19:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bet ja tu kladzināsi viņas džekam,ka nu vot būs slikti,vien parādīs to cik esi stulba. Abi pasmiesies par tevi un viss.
+
11.04.2014 19:25 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
expedition,
labak šeit nebūtu komentējusi, bet gan tā teikt sēdējusi pie ratiem un klusējusi.

Kubiete,
nē viņš man nav paticis nekad. Nu tizlenis riktīgs, dzērājs,pļēgurs, degradējies cilvēks. Kuram nav interešu nekādu, kā tikai piektdienas vakarā maukt uz klubu tusēt.
11.04.2014 19:27 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Vispār, ja godīgi, izklausāš pēc leiliska puiša! Zvana tēvam, lai palūgtu atļauju par meitenes palikšanu, grib iepazīties ar vecākiem, dāvina ziedus. Pat pārāk labs mūsdienām. Kur ir problēma? Tā, ka pusaudžu gados vēl nevarēja atrast sevi un nezināja kā pareizi uzvesties?
11.04.2014 19:29 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Bet varbūt tieši māsai vajag to tīņu gadu aplauzienu? Tas nav domāts par bēbi vai STS, bet gan to, ka viss nav tik baltiem diegiem šūts kā to pasniedz. Ja tiešām viņam interesēs tie piektdienas vakari tikai, tad gan jau, ka nebūs tik liela muļķe un pamanīs to.
11.04.2014 19:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Lieņūzens nu galvenais lai nedabu STS un bebi. Citu neko tu nevari šobrid izdarit. Vēlāk gan jau uz tava pleca raudās. Un ta ari ir pieredze, un navadziga pieredze. Lai kamer jauna tusēē:)
11.04.2014 19:31 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Es nezinu, kāpēc, bet cilvēki bieži iedomājas, ka ir kontrolē pār saviem ģimenes biedriem(māsa, brālis u.tml), jo viņus mīl un grib pasargāt, kas nav viens un tas pats. Vajag atcerēties, ka māsa, kuru tu ļoti mīli un mēģini aizsargāt, ir pati spriest spējīga.
Ļauj viņai pieļaut pašai savas kļūdas. Cilvēki visvairāk mācās tieši no savām ne no svešām kļūdām :)
Tas, ko es iesaku darīt tev, ir parunāt ļoti draudzīgi un uzmanīgi ar māsu. Pateikt, ka uztraucies un vēli viņai laimi, ka nevēlies viņai traucēt veidot savu dzīvi.
Vari padalīties ar kādām saviem vai draudzeņu attiecību stāstiem.
Tas arī viss.
Nekādus draudus, nekādus aizliegumus,nekādas klusās sarunas ar džeku, tas darbosies tieši pretēji, ja meitene ir samīlējusies- tas viss ir nevajadzīgs risks zaudēt māsu.
11.04.2014 19:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
vajadziga pieredze jomajo:D
11.04.2014 19:31 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Sveika, cosmo meitenes!

Vakar uzzināju, ka manai jaunākajai māsai, kurai tikko palika (pirms dažām dienām) 17 gadi, tātad, proti - nepilngadīga. Ir draugs manā vecumā (22 gadi) .

Es prātā vai jūku, cenšos māsai iestāstīt džeki šajā vecumā nav normāli, ja viņi kaut ko dāvina visu laiku, viņi vēlās arī pretī un tas ir sekss!!!

Viņa nesaprot, iespītējās. Tipisks auns pēc horoskopa. Un saka, ka bez viņa nevar, ka viņš viņai ir īstais bla ,bla, bla.. (nošauties var) . Muļķības!!!
Stulbenei tikai pavasaris un putni galvā.

Un to džeku es zinu, mēs vienā skolā kādreiz mācījāmies, bija no tiem mūžīgajiem dzērājiem, tusētājiem. Zinu viņu kompāniju. Nav viņš nekāds bumbulītis.

Vecākiem es šo arī apskaidroju, viņi mani nesaprot.
Nē, es NEESMU greizsirdīga, man viņš vienmēr ir izsaucis sevī nelabumu.

Un tagad tas cirka klauns, cik dzirdēju vēlās iepazīties ar maniem vecākiem. Nu lai tik iepazīstas. Iepazīs arī manas ēnas puses.

Un vispār : Vai tad mūsdienās tā notiek, ka nepilngadīgie ar pilngadīgajiem tiekās, ir pāri? Tas jūsuprāt ir normāli? Man nē! Es laikam vienkārši esmu palikusi nemoderna.


uzdāvini viņai veselu kasti ar durex un prāts būs mierīgs!
11.04.2014 19:34 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es uzskatu, ka tas ir normāli ... atļauj taču meitenei mīlēt pa īstam ... pati aplauzīsies un izlems kas ir kas ....
11.04.2014 19:37 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Izklausies pēc nevainīgas svētās mūķenes.
Tak ļauj viņai dzīvot, nav vairs nekāds bēbis. Nu, būs viņai aplauziens dzīvē...labi vien ir, ja pati nav spējīga domāt sakarīgi un saprast kas ir kas, tad dzīve izmācīs.
11.04.2014 19:38 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Vispār, ja godīgi, izklausāš pēc leiliska puiša! Zvana tēvam, lai palūgtu atļauju par meitenes palikšanu, grib iepazīties ar vecākiem, dāvina ziedus. Pat pārāk labs mūsdienām.



Šim te piekrītu par visiem 100%.

Es savukārt vienmēr esmu bijusi mājās sēdētāja, pat tajā trakajā vecumā. Ar mani problēmas vecākiem nebija. Biju ļoti apzinīga.


Man jau liekas, ka tagad tavā vietā vārās tava skaudība, un tu pārdzīvo, ka palidi garām to savu trako vecumu, mājās sēžot. Tā teikt nožēlo. Un tagad tev neliek mieru tas, ka māsa savā vecumā jau ir gana pieaugusi un izbauda pusaudža gadus uz pilnu klapi.!
Norij to krupi, pati vainīga, ka neizbaudīji savus pusaudža gadus kā pienākas.
11.04.2014 19:39 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Paklau, drugdealerin
es šeit komentārus par ,,manis raksturošanu'' neprasīju. Ne? Tad kāda čorta pēc Tu šeit kaut kādu stulbu komentāru par mani iemet??
11.04.2014 19:47 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Dažas te tiešam nesaprot par ko māsa uztraucas. Par to, ka būs jāauklējas bērnam ar bērnu. Ziniet izsargāšanās ziņā šādā vecumā dzērumā var pat piemirsties. Un par to, ka tēvam zvana un prasa atļauju nakti kopā ar tavu māsu ir kronis visam. Nevaru iedomāties, ka vecāki tik viegli atdod savu meitu dzērājam. Grūta situācija, dažreiz ir vajadzīgs aplauziens, lai smadzenes noriktētos, bet cerams, ka tas nebūs sts vai bēbis.
11.04.2014 20:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un par to, ka tēvam zvana un prasa atļauju nakti kopā ar tavu māsu ir kronis visam. Nevaru iedomāties, ka vecāki tik viegli atdod savu meitu dzērājam.
Ne tu zini to puisi, ne vecakus. Pievaldi mēli labak. Un skaties uz saviem vecakiem ka tevi audzinaja.
11.04.2014 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits