10.04.2014. sarunas

 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Es taču varētu gulēt ilgi, jo uz darbu nav jāiet, bet nē, jau 6:30 biju augšā. Laikam darbdienu iekšējais modinātājs.

Turpināšu bumbulēt pa mājām, skatišos filmas u.c lietas. Ja neuzkāps temperatūra, izcepšu kēksu.

Kādi jums šodien plāni?/
10.04.2014 07:42 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Heisā hopsā! ;)

Šodien saulīte spīd & viss forši! Vakarā basketbols un ballīte 2in1. Būs forši - laba kompānija, klačas, vīniņš un tā. :)


wee, parādi vīram šo, es būtu gatava ierāmēt un nolikt mājās kaut kur redzamā vietā :D


Sieviešu īsvārdu atšifrējums

1. Lieliski
Vārds, ko sievietes izmanto strīda beigās, kad viņām ir taisnība un tev ir jāaizveras!
2. Piecas minūtes
Ja sievietei jāapģērbjas tad "piecas minūtes" nozīmē vismaz 30 minūtes. Piecas minūtes nozīmē piecas minūtes tikai tad, kad tev tās ir dotas, lai paskatītos sporta spēli, pirms palīdzēšanas mājas darbos.
3. Nekas
Šis vārds apzīmē klusumu, pirms vētras. Tas noteikti kaut ko nozīmē un tev būtu jāstaigā uz pirkstgaliem, jo strīds, kurš sākas ar vārdu "Nekas" vienmēr beidzas ar vārdu "Lieliski".
4. Uz priekšu!
Tā nav atļauja, tas ir izaicinājums. Nedari to!
5. Skaļa nopūta
Šis patiesībā ir vārds, nevis tikai skaņa. Šī nopūta nozīmē to, ka viņa domā, kāpēc tērē savu laiku, strīdoties ar tādu idiotu kā tu.
6. Labi!
Vārds "Labi" vai "Norunāts" ir visbīstamākais paziņojums, ko sieviete var izteikt vīrietim. Tas nozīmē, ka viņa vēl ilgi un kārtīgi domās, kā tu samaksāsi par savu kļūdu.
7. Paldies!
Ja sieviete tev saka "Paldies", neko nejautā! Vienkārši atbildi: "Lūdzu". Savukārt, ja sieviete saka "Liels paldies", nekādā gadījumā nesaki "Lūdzu", jo šis vārdu salikums nav nekas vairāk kā sarkasms un viņa noteikti tev nepasakās. Tā tu tikai vari viņu izprovocēt uz vārdu "Vienalga".
8. Vienalga
Šis vārds nozīmē "Ej dir..!"
9. Neuztraucies! Es tikšu galā!
Vēl viens draudīgs paziņojums, kurš nozīmē to, ka sieviete vīrietim kaut ko ir lūgusi izdarīt jau vairākas reizes un tagad to dara pati. Šis vārdu salikums novedīs pie rezultāta, kur vīrietis jautās: "Kas noticis?", bet sieviete atbildēs ar punktu Nr.3!
10.04.2014 10:34 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Gurri, nu tas nebija domāts tā ļoti uzbraucoši, vienkārši katru reizi, kad tu kaut ko ieraksti, tu par kaut ko gaudies, esi ar dzīvi neapmierināta un tamlīdzīgi. vajag nedaudz pozitīvāk pret dzīvi attiekties un viss nokārtosies.
10.04.2014 10:34 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ance, es ar prātu to visu apzinos, tikai manam vīrietim ir viens liels mīnuss viņš nekad , pats neatvainosies , ja es pateikšu, ka gribās , atvainosies ar sejas izteiksmi itkā es būtu viņu abižojusi.
Protams, ka var nenotikt, viņš vēl var atnākt mājās ar izteiksmi wtf!? un it kā nekas nebūtu noticis.
Vienkārši, man jau ir abidna, ka viņš visu nakti krāca un no rīta pat neiebrauca, ka ir mani aizvainojis.

Es izskatos pēc grinča :D :D

Bante, mans gods , mana darīšana, nu nenokaunināsi Tu mani , goda vārds finansiālās lietas mani šobrīd uztrauc vismazāk ...
10.04.2014 10:32 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Gurri, bet Tev arī bija tāds posms, kad Tu gandrīz visu laiku čīkstēji, cik viss slikti ;)
10.04.2014 10:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Njā, bet tas nav iemesls, lai katrreiz, kad meitene ieraksta, ka slikti jūtas, uzreiz ieknābt par kredītu slogu vai par krāpšanas iespējamību u.c. nepatīkamām lietām. Kāda vispār nozīme, kā kurš dzīvo? Katrs mācās no savām kļūdām. Ja cilvēki mācītos no citu kļūdām, būtu vieglāk, bet tā praktiski nenotiek.
10.04.2014 10:28 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Renē, par sevi noteikti NĒ, jo es nečīkstu, es labi ja 1x nedēļā šeit beztēmā ko ierakstu vispār!
10.04.2014 10:25 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bišķņ, vajag domāt ko saka un kam saka ...

Ja vien tas nav bijis "Es negribu ar tevi būt kopā, tu esi niecība. cita ir labāka par tevi" utt. tipa teksts, tad domāju, ka man vismaz daļēja taisnība ir gan.

Atceros, ka man ar bijušo bija vienreiz tāda situācija, kad viņš ātrumā/dusmās pateica: "Bāc, tu vispār domā pirms kaut ko dari?" un mēs nedēļu nesarunājāmies. Viņš reāli bija aizmirsis par ko es esmu sapūtusies, aizmirsis, ko pateicis, bet man likās, ka es ar viņu šķiršos, visu nakti kā tu nobimbājos... Nu, nedomā cilvēki reizēm, ko saka, tā dēļ jau nav vērts sev bojāt dienu, bet tev tas uzskats tāds interesants: "Man vajag, lai viņš pats saprot un pats atvainojas." Nu, tas var arī nenotikt. Pēc savas pieredzes iesaku, ka vieglāk ir tās visas lietas izrunāt un piedot uzreiz, jo ar laiku tas aizvainojums tikai pieaug.
10.04.2014 10:25 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Annie, paskatoties kā dzīvo šeit lielākā daļa meiteņu, nemaz nebrīnos par ātro kredītu jūgiem un krāpšanām.
weee, godu tev nedara tava attieksme, fakts ir tāds, ka tāpat tev visu nāksies maksāt. :D
10.04.2014 10:24 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Labrīt!
No rīta biju izbrīnīta, ka beidzot nelīst un spīd saulīte. Tā gribēju, lai šodien būtu skaista diena:) Nu tad beidzot esmu ielēkusi savos 24! Mīļais jau no paša rīta mani apsveica, biju neizsakāmi laimīga. Vakarā paredzēta tortīte un šampis! Kā man paveicies, ka piedzimu pavasarī, dievinu šo gadalaiku:)
LadyLee, sveiciens arī Tev dzimšanas dienā! Lai saulaina un pozitīvām emocijām piepildīta Tev šī diena!
10.04.2014 10:22 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bante, mēle vai pareizāk taustiņi būtu jāpievalda Tev un kas Tu tāda būtu, ka man ar Tevi būtu savi parādi jāpspriež!?
Laiks saliks visu pa vietām ....
jau 100 reizes dzīvē esmu dzirdējusi līdzīgas frāzes. Neuztraucies mums viss kārtībā būs arī pēc 10 gadiem , ko nevēlu arī Tev ;)
10.04.2014 10:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bante, Tu esi kāds soģis vai viedais, ka vienmēr par visiem zini labāk - kā kurš dzīvo vai kā jādzīvo?

Oi, es tomēr izcepu biezpiena plācenīšus sev, kamēr vīrs guļ. Un viņam ieliku cepties kēksu, jācer, ka sanāks. Tās receptes bez piena produktiem man ir kaut kas jauns..
10.04.2014 10:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
cilvēki nemāk novērtēt to kas viņiem ir, un katru dienu čīkst, čīkst, čīkst ka nekas nav labi, ka viss ir tik draņķīgi, tā vismaz liekas!

Gurri, tu to par sevi? :)
10.04.2014 10:19 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mari, viss būs labi. Ja gribēsiet, tad nokrāpsiet, ko Tu daudz. :)
10.04.2014 10:18 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ance, nu nav gluži tā kā saki , un esmu pārliecināta , ka hormoni te ņi pri čom. Bišķņ, vajag domāt ko saka un kam saka ... , bet ko nu vairs , izlietu ūdeni nesasmelsi
10.04.2014 10:17 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
wee, pievaldies. Palasi savus tekstus un izdari secinājumus, neesi nekāda īpašā, lai no tevis kaut vai pēc 10 gadiem neko nepiedzītu.
10.04.2014 10:17 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Bante, nu nav gan sācis krāpt vai mest acis kaut kur apkārt, joprojām ir mans perfektais vīrs. :D Bet no mušas ziloni mākam izpūst abi. Tur arī problēma.
10.04.2014 10:16 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bante, Tu esi slima !? :D tev mani parādi plēš kaut ko , kaut kur !? Un manu bērnu vispār nepiemini!
10.04.2014 10:14 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mari, tev taču ir perfekts vīrs, nu nesaki, ka viņš sācis tevi krāpt vai met acis uz citām? :)
10.04.2014 10:14 |
 
Reitings 150
Reģ: 05.06.2009
Sveicieni šajā saulainajā dieniņā! ;)

Man šodien īpaši pacilāts garastāvoklis, jau no paša rīta gan vīrs, gan bērni superīgi apsveica mani dzimumdienā. Ceru vakarā arī kādu lakstu saņemt! :)
Un pirms brīža vecākā maite piezvanīja man uz darbu un klausulē visa viņas klase draudzīgi mani apsveica... Vīīī... man ir tik superīgi bērni! :)
Ejot pusdienās, paceļam jāieiet un jāpaņem pasūtītā torte, būs mums šodien našķošanās! :)

Šodien jau vismaz reizes 5 esmu atbildējusi uz jautājumu - kā jūtiers, sasniedzot 30? - Manā gadījumā nekas nav mainījies, joprojām jūtos kā savos 18! :)
10.04.2014 10:13 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ai, tak wee nomierinies, tev vēl hormonu vētras uznāk noteikti. Tavs vīrs ir normāls vecis - apprecēja, bēbi uztaisīja, rūpējas par ģimeni, pieņem tevi ar visiem taviem putniem galvā (šis nav domāts kā uzbrauciens). Es arī ilgi šitam periodam gāju cauri - kā kaut ko nepareizi pasaka, tā spuras gaisā, krokodiļu asaras un nabaga vīrietis nesaprata nemaz, kas notiek. Ar laiku tas pāriet un uz visām "sīkajām" lietām un viedokļu nesakritībām sāc raudzīties no cita skatupunkta, jau ar "pirms bērna" acīm un tas ir tīri medicīniski izskaidrojams fakts.

Es vārtos pa gultu. Dabūju ņemt darbā slimības lapu un diemžēl piektdien netikšu uz semināru uz kuru tik ļoti gribēju tikt, nu, skumji.

Pēc "brīvlaišanas" esmu nedaudz pastaigājusi pa randiņiem un sapratusi, ka bāc, visi foršie vīrieši laikam strādā manā darbā un ir precēti, jo tie, ar kuriem es biju uz randiņiem, man gadīgi atstāja tādu neforšu sajūtu, pareizāk sakot - nekādu sajūtu neatstāja. Es labprātāk uzpīpēju vai kopīgi papusdienoju ar tiem darba vīriešiem, bez visādiem romantiskiem nolūkiem, un no tā gūstu gandarījumu, nevis sēžu mašīnā ar vīrieti, kuram acīs rakstīts, ka no manis viņš grib tikai vienu.

Vispār, man iet forši, esmu laimīga. :)
10.04.2014 10:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits