Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ja nu...

 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Bieži vien cosmo ir kašķi, diskusijas un saspīlētas viedokļu apmaiņas. Kāda būtu reakcija, ja tā 2. persona, ar ko šeit strīdaties, apmainaties dažādiem vārdiem, viedokļiem, izrādās jūsu priekšniece, kolēģe vai pat draudzene? Pateiktu to viņai, ja uzzinātu? Turpinātu diskusiju dzīvē vai vnk paturētu pie sevis vai vsp izmantotu to?
04.04.2014 16:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Dziivajaa padiskuteet noteikti buutu pat jautraak. Taapeec pie sevis to nepatureetu. Ja nu vieniigi tas cilveeks buutu publiski zjeelojies par kaunuma luupu izmeeru vai kaut ko tikpat intiimu, tad gan laikam pakluseetu, lai neliktu otram cilveekam nosarkt kaa bietei.
04.04.2014 16:58 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
man gan nav sanācis te baigi kašķēties, bet jebkuru asāku viedokli es uztveru tikai kā viedokli, kaut kāda komentāra pēc es nepadomāju sliktu par komentāra autoru (ja vien netiek rakstīts kaut kā īpaši rupji vai, atvainojos, aprobežoti) Tāpat kā dzīvē ar tuviem cilvēkiem par kādu tēmu gadās izteikt vai uzklausīt kritiskāku viedokli, gadās, ka viedokļi atšķiras utt, tāpēc jau nesāku naidoties ar cilvēkiem, tāpēc varu atbildēt tā- nē manas domas nemainītu tas, ka cilvēks otrpus ekrānam būtu man kāds pazīstams cilvēks. Visticamāk, arī mana attieksme pret cilvēku nemainītos. Starp citu, ir gadījušās nelielas domstarpības viedokļos ar kādu cilvēku. Satiku vēlāk dzīvē- viss kārtībā, draudzīgi runājām, bet tas nenozīmē, ka par konkrētu tēmu mums nevarētu domas atšķirties.
04.04.2014 17:14 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Dziivajaa padiskuteet noteikti buutu pat jautraak. Taapeec pie sevis to nepatureetu. Ja nu vieniigi tas cilveeks buutu publiski zjeelojies par kaunuma luupu izmeeru vai kaut ko tikpat intiimu, tad gan laikam pakluseetu, lai neliktu otram cilveekam nosarkt kaa bietei.

++++
04.04.2014 17:21 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Domājams, ka priekšniecībai neuzbāztos dzīvē ar savu atklājumu, ka tā, lūk, biju es. Es jau kaut kad vienā diskusijā par šo tēmu rakstīju - tas, ka diskusijā atšķiras viedoklis, nenozīmē, ka dzīvē jābūt nāvīgākajiem ienaidniekiem, galu galā - dažās lietās viedokļi atšķiras arī ar draudzenēm vai savu vīrieti. Interneta ''burvībai'' piemīt tas niķis, ka rakstīto viegli izlasīt un interpretēt pa savam, visbiežāk - pēc noskaņojuma, tad arī aiziet lielie kašķi, nu, ja nerunājam par tīšām rupjībām un provokācijām. Tas, ko es rakstu, ir tas, ko es domāju un no sava viedokļa nekaunos, tā ka - problēmas tas nesagādātu, jautājums tikai - vai vajadzētu vilkt laukā no foruma un turpināt dzīvē.
04.04.2014 17:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits