Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dusmīgā diskusija!

 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Uhh, šodien braucu sabiedriskajā uz mājām un pēkšņi iekāpj bomzis. 50% pasažieru ir vīrieši, taču neviens, atkārtoju, NEVIENS pat neiepīkstējās, lai tā dzīves kļūda vācas ārā nākamajā pieturā. Protams braucam tālāk, smaka kolosāla un izrunāšanās no "kunga" vēl kolosālāka. Beigu beigās pieturā neizturēja vadītāja (SIEVIETE!!) un dzina viņu ārā. Bet vīrieši izliekas neko nemanām. Nu burvīgi tie mūsu bāleliņi, ko lai citu saka. Ko es ar šo gribēju panāk? Varbūt jums ir bijusi citāda pieredze šādos gadijumos un man te vienīgajai tik regulāri šādas situācijas paveras?
31.03.2014 20:23 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Šodien braucu ar tramvaju un iekāpa bomžveidīgo bariņš, nesmirdēja, bet viņi bija agresīvi un izkāpjot no tramvaja pieturā, kur kāpu es sākās kautiņš, viņi bija 5gb, diezgan bailīgi.
31.03.2014 20:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik es saprotu, ir cilvēki kuri vienkārši labāk izvēlas neiejaukties sādās situācijās jo nevar zināt kā tas var beigties. Vadītāja, vienalga vai vīrietis vai sieviete tomēr vada transporta līdzekli un arī viņai ir lielākas tiesības viņu izdzīt laukā. Personīgi gana daudz esmu braukusi sabiedriskajos transportos kur bomži ar iekāpj, vai kaut vai tie urlas kuri ir sadzērušies un tad citiem pasažieriem uzbāžas, nu ko, es vienkārši to ignorēju jo tā vienkārši ir drošāk, pietam, nav jau tā ka tev tas bomzis visu dienu jāpacieš, bet gan tik pāris minūtes vai mazliet vairāk.
31.03.2014 20:29 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Man ar šādās situācijās bail paliek, lai gan šodien tas bomzis, kas iekāpa bija zināms, jo regulāri pa manu galu apgrozās un nekad baigi agresīvs nav bijis, bet nu vienalga pretīgi.. Dīvainākais, ka esmu viņu redzējusi salīdzinoši normālā paskatā pat pērkam vietējā kafejnīcā pusdienas. Nu droši vien bija pabijis slimnīcā un tur kcik sakopts un tai dienā izmests ārā..
Bet par tiem vīriešiem gan šodien tā aizdomājos un liela dusma sanāca. Ja transportā ir vairāki vīrieši, tad nu baigi jau grūti vienu pietempušos lopu izmest ārā. Bet protams kuram gan gribas smērēt rokas.. :/
31.03.2014 20:30 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
Man arī ir gadījies,ka braucot ar sabiedrisko transportu, tajā iekāpj arī kāds bezpajumtnieks. Loģiski,ka nav patīkami, smaka ir neizturama un gribas iet tālāk no tā cilvēka vai pašai izkāpt,ja tālu jābrauc.

Bet nu es nekad neesmu teikusi un nevaru par citu cilvēku pateikt - dzīves kļūda! Manuprāt, tas ir nožēlojami tā teikt, tur pat vārds augstprātīgi nav īsti vietā. Ar šo es neattaisnoju tos cilvēkus,kuri ir bezpajumtnieki un negribu ieslīgt diskusijās par to,ka paši vainīgi u.t.t, jo daudzos gadījumos tiešām tā ir, bet daudzos arī tas ir citu apstākļu dēļ. Taču ne par to šoreiz... Manuprāt, tas ka kāds cilvēks ir nabadzīgs, netīrīgs, nepaēdis, nodzēries u.t.t, nedod tiesības citam cilvēkam par viņu teikt,ka viņš ir dzīves kļūda!
31.03.2014 20:32 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
lai tā dzīves kļūda vācas ārā nākamajā pieturā

Arī tas bomzis ir cilvēks un par dzīves kļūdu jau nu gan ir necienīgi kādu nosaukt.
31.03.2014 20:36 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Ah nu atvainojos, ja kādu aizskāru. Vnk dusmās skarbāk uzrakstiju, bet nu katrs arī domā kā grib. Runa arī nav par vnk nabadzīgajiem, bet par šitiem te, kas vnk tā nodzeras, kaujas, nolaižas līdz pēdējam pagrimumam un pēc tam slimnīcā viņus jāvāc un jāārstē. Kapēc??? Manuprāt tas ir ļoti netaisnīgi, ka šitādi te tiek glābti slimnīcās, kamēr citiem cilvēkiem, kuri cīnās par savu dzīvi netiek sniegta med. palīdzība!
31.03.2014 20:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ir ar bieži gadījies ka transportā iekāpj vecas tantes un onkulīši kas smird kā sprāgoņi gandrīz, un arī sievietes un vīrieši kam ir drausmīgas smaržas tā ka vemt gribās, viņus ar tad būtu jāmet laukā jo lūk citiem nav patīkami, domāju ka nē. Vienkārši vai nu paciet to, vai ar kāp laukā un gaidi nākamo transportu, neviens tevi nespiež tur uzturēties.
Bet jā, saukt cilvēku par dzīves kļūdu, nav pareizi.
31.03.2014 20:39 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Nu labi te jau tgd visas kā redzams aizsvilsies par šo manu vienu nepārdomāto vārdu salikumu, bet tomēr paliek jautājums aktuāls - vai kāda ir sastapusies ar situāciju, kad arī pasažieri vīrieši šādus te tipāžus izliek no transporta, ja traucē pārējiem?
31.03.2014 20:39 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Esmu redzējusi kā uz ielas sievietei vīrietis (acīmredzot pudeles brālis) ar kāju sita pa seju. Protams, apkārt stāvošie bāleliņi neko. Taisījos saukt policiju, bet "pārītis" iekāpa trolejbusā.
31.03.2014 20:42 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Miss joker, runa NAV par tantītēm un onkulīšiem, bet gan par bomžiem - alkoholiķiem. Un domāju gan, ka tomēr man nav jākāpj ārā, jo redz te viens ievēlās nodzēries un traucē visiem, tai skaitā man. Galu galā, ja atrodies sabiedrībā, tad arī ievēro normas, nevis man te vēl būs kkāda tirliņa dēļ jākāpj ārā un jāgaida nākamais transports, tikai tpc lai nebūtu jāpacieš prinča izgājieni un aromāts.
31.03.2014 20:43 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
Es tiešām neaizsvilos un netaisos arī kādu mācīt, arī izteicu savas domas!

Tā gan man nav gadījies, ka kāds izliktu šādu tipāžu ārā no transporta. Parasti jau visi raida tos skatienus,varbūt kād pasmejas vai skaļi ko izmet, bet nav gadījies tā, ka izmestu.
31.03.2014 20:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jā ir bijušas reizes kad vīrieši izdzen no transporta cilvēkus kuri vai nu ir piedzērušies vai traucē apkārtējiem pamatīgi, bet pa lielam ikdienā, man liekas ka neviens īpaši negribēs sagādāt sev problēmas un iejaukties. Un kāda velna pēc lai tas vīrietis ar iejauktos, bojātu sev dienu dēļ kaut kādiem bomžiem utt, it īpaši ja ir iespēja ka vel kautiņš var sākties vai kas tamlīdzīgs...
31.03.2014 20:45 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Pirms apmēram 2 gadiem, braucu sabiedriskajā,kurš bija pilns. Sēdēju,klausījos mūziku austiņās, tad pienāk manāmi iereibis vīrietis, ar diezgan briesmīgu smaku un kko runā,pirmajās sekundēs,kad vel nesapratu kāds viņš ir,izņēmu un klausos ko nu man saka,tad sapratu,ka nav jēgas. iebāzu austiņas atpakaļ un ignorēju, tad šis saaka bāzties tuvāk,teicu kko apmēram šādu- es atvainojos,jūs varētu paiet malā. Tad šis sāka ar rokām vicināties, nepagāja ne 5 sekundes,kad blakus vīrieši viņu novāca nost no manis un izmeta nākamajā pieturā.
31.03.2014 20:46 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Forši dzirdēt, ka tomēr ir situācijas, kur vīrieši rīkojas. Protams, ka nevienam jau negribas smērēt rokas un gūt vēl miesas bojājumus šitāda dēļ, bet nu no otras puses, ja ir viens riktīgi piedzēries bomzis un vairāki vīrieši transportā, tad kapēc gan nevarētu kaut mēģināt, jo viņš tak tpt kājās neturās un aizstāvēties nevar diži, bet nu protams šis ir diskutējams jautājums.
31.03.2014 20:52 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Esmu ievērojusi, ka pēdējos gados vīrietis ne iedos grūtniecei apsēsties, ne sievieti palaidīs pa priekšu, ne iesaistīsies, lai kādu aizstāvētu, ne palīdzēs risināt konfliktus. Nožēlojami.

Par sabiedrisko runājot, šodien čigāns bāzās virsū visiem rindā stāvošajiem, sievietēm vispār atklāti mācās virsū, stāv 4 vīrieši rindā - viens ielīdis savā telefonā, otrs mierīgi pīpē, trešais vienkārši truli stāv un skatās uz to čigānu, un ceturtais pagriezās ar muguru, lai nav jāredz.
31.03.2014 20:53 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
Cenšos izturēties neitrāli,kamēr nevienam virsū nebāžas un neaizskar. Tad gan nedrīksti palikt vienaldzīgs.
Bija gadījums,kad iekāpām ar draudzenēm, man rokās hotdogs, iekāpj kaut kādi krievu tautības pārstāvji, sāk diezgan skaļi apspriest visu ko.. draudzene dzirdēja,ka izteikušies arī par to,ja es daudz rīšot,tad resna cūķe būšot ( diemžēl vai ar laimi es nesapratu :D) diezgan nožēlojami!
31.03.2014 21:03 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Ir bijuši divi gadījumi, kad prasītos izmest, bet neviens - ne sievietes, ne vīrieši, ne sab.tr. vadītāji neko nav darījuši.
Manuprāt, LV tauta vispār ir ārkārtīgi pasīva šādās lietās... Ka tik neiejaukties, nav mana darīšana, pats vēl pa galvu dabūšu, lai paši tiek galā, kam uzmācas vai traucē...
Zinu gadījumu, kad piedzēries urlārijs jaunai meitenei sabiedriskajā uzsita aci, jo viņa šā tizlumiem nekoļījas... Neviens neko :(
31.03.2014 22:06 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Fighter, esmu pārliecināta, ka tieši tā pat kā Tu, arī pārējie sabiedriskā transporta pasažieri brauca uz kaut kādu savu mērķi un nevienam prātā nenāca iet ķēpāties ar kaut kādu bomzi, kurš smird pa gabalu. Piemēram, es noteikti neietu ķerties viņam klāt un nedod Dievs savākties ar to smaku, ja man galamērķi jāties ar kādu vai kaut kur jāiet. Tieši tik vienkārša atbilde. Ja man tā gadās es aizeju maximāli tālu no tāda bomža un stāvu kājās. Nenāks jau viņš vislaik pakaļ. A ja kādam ir gruti pacelt savu dirsu , lai nejustu smakoņu, tā jau vairs nav pārējo problēma.
31.03.2014 22:07 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
hahahahaha, nevis ''ja man galamērķī jāties ar kādu…. ''Bet Jātiekas!!!!! :D :D
31.03.2014 22:10 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Cilvēki ir ļoti vienaldzīgi. Man vienreiz troļukā viens gandrīz ar nazi iedūra, jau atvēzējās un gribēja durt, bet es fiksi ielīdu starp vīriešiem, šie padomāja ka vienkārši nobijos, no neredzēja viņam to nazi. Es biju tā sabijusies un nevienam vispār nekādu emociju. Cilvēks varētu gulēt zemē un raustīties visi ietu garām.
Un vienreiz man draudzene noģība rokās gaidot autobusu un tieši blakus stāvēja vīrietis ap 40 gadiem un vispār nekādu emociju, paskatijās un iekāpa autobusā.
31.03.2014 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits