Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diskriminaacija dziivojot aarzemees

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jautaajums taam, kuras dziivo aarzemees - vai esat saskaarushaas ar diskriminaaciju? Ja jaa, tad kaa taa izpaudaas un vai situaacija mainiijaas peec gadiem, leenaam pazaudeejot akcentu?
25.03.2014 18:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..,jo kaa mediciiniskais slimiibas nosaukums var tikt uzskatiits par aizvainojoshu..


Tieši tā un, kā gan nenosaukšana lietas īstajos vārdos atvieglos lietas būtību?... Tas, ka neļauj teikt, ka bērnam ir Dauna sindroms, nenozīme, ka šis sindroms viņam pēkšņi pazudīs.
27.03.2014 01:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Neon-Krista loti labi pateica-te arii ir taads nerakstiits likums,ka skali tu neuzsver otra cilveeka diagnozi,ir jaarunaa loti apdomiigi.Tev taisniiba-taa diagnoze nepazuud,bet ir jaabuut loti uzmaniigam citu klaatbuutnee,kaa tu izsakies -jaabuut loti profesionaalam!Tas laikam ieiet asiniis ,un beigaas arii maajaas tu pieker sevi,ka runaa loti uzmaniigi,centies paardomaat ko saki tomeer-nemeetaajies ar vaardiem,kuri vareetu otru cilveeku aizskart.
Man bija interesanta saruna ar vienu viirieti paaris gadus atpakal,kur ciemojaas pie mums no Latvijas.Vins teica,ka nekad nespeetu dziivot te un straadat,jo vinam buutu loti gruuti visu laiku piedomaat,kaa runaa,uzvedaas uttVins veel teica-ja justos slikti,tad to redzeetu visi darbaa.Es atbildeeju-ja juutas slikti,tad labaak darba neierasties(manaa noteikti),jo tas cilveeks ,kurs maksaa to lielo naudu negrib redzeet darbinieku neprofesionaalu-dusmiigu,beediigu,asaras aciis uttTad labaak "iezvaniit slimu",kaa mees te sakam un savest sevi kaartiibaa.
27.03.2014 01:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet medicīnas terminoloģijā nav nekā aizskaroša! Tas vienkārši ir fakta nosaukums, kāpēc to būtu jāapstrīd vai jāapvainojas?
Visas tās minoritātes un apbižotie cilvēciņi ir tik ļoti jūtīgi, ka dažreiz viņu jūtīgums sāk arī mani aizskart un tādā gadījumā es varu sacelt brēku par to, ka mani dziļi aizvaino tas, ka man aizliedz runāt tā kā es vēlos un tas ir manu tiesību apspiešana... Ja kāds pārāk uzmācīgi aizstāv savu viedokli, tad tas kļūst par traucēkli un ar to arī var tādā gadījumā cīnīties ar tādām pašām metodēm... Sanāk riņķa dancis! Tāpēc aizliegt kaut ko vajadzētu ar mēru, bez pārspīlējumiem, bet nez kāpēc mēra ASV un Kanādā tā pamaz...
27.03.2014 02:04 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
jā, mūsu cilvēkiem tajā pusē dzīvojot, humora izjūtai ir noteikti jābūt, lai neiekristu pilnīgā neizpratnē vai depresijā! tad jau visu var uztvert ar nedaudz devas smīniņu :)
bet tas ir ļoti grūti, iemācīties nekad un nekādos apstākļos neizrādīt savu patieso viedokli. var jau mainīt savu viedokli uz jauniem :)
27.03.2014 10:21 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Cukurvavere - ja tu gribi teikt angliski, tad Latvia. Vardu Lettonie lietosi, ja runasi franciski, bet ne ka dalu no teikuma anglu valoda.
27.03.2014 10:40 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
27.03.2014 17:19 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Meklējot dzīvokli saskāros- Vācijā. Runāju brīvi, bez īpaša akcenta, bet pase tak lv. Vienu dzīvokli neiedeva, jo ārzemniece, otru, jo ir bērns. Bet atradu beigās daudz labāku. Citādi neesmu saskārusies. Vienīgais, ievēroju, ka vāciešiem skauž, ja ārzemniekiem ir kas labāk.. Kaut vai, ja skolā ieskaiti labāk nokārtoju, par mani draudzene priecājas mazāk kā par vietējiem, uz sejas rakstīts pilnīgi :D bet esmu pa gadiem iemācījusies ignorēt un tādas lietas neņemt pie sirds.
27.03.2014 17:25 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Cukurvāvere, es saku - "Je viens de Lettonie". Anglju un franchu valodas mikslis tik elementaaros teikumos buutu pieljaujams vien dazhas nedeeljas, protams, ja vien cilveeks nav ar galvu sists pret kaut ko. Gads ir maksimaalais periods, lai apguutu jebkuru valodu vismaz B2 liimenii peec starptautiskaas skalas.
27.03.2014 18:52 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Veranda

Vienu dzīvokli neiedeva, jo ārzemniece,



skaidrā tekstā par šo informēja?
27.03.2014 18:59 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
ctn

jā, mākleris pateica, ka īpašniece negrib ārzemnieku, jo iepriekšējais esot arī bijis un atstājis baigo bardaku un parādus. pietam, mākleris gribēja to dzīvokli dot man, jo man bija stabili ienākumi utt.. bet tas viss bija humoristiski, jo dzīvoklis atradās rajonā, kur dzīvo pārsvarā ārzemnieki, un vācieši tādos dzīvot negrib. ja būtu bijis garastāvoklis uz kašķi, tad varētu bik patrobelēt viņus par šo lietu.
27.03.2014 20:13 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Dzívoju Azúras krastá- Francijá.
Diskrimináciju nejútu, vienígi Laviju jauc ar Lietuvu.
Táká krievu valodá sanak runát vairák,ja dodos árpus májas, varu teikt, ka attieksme ir loti laba.
Cienja ir jútama izteikti!
27.03.2014 20:47 |
 
Reitings 318
Reģ: 19.01.2010
Te, kur es mitinos, man nācās sastapties pie viena galda ar angļu meiteni, lieki piebilst kā viņas seja mainījās, kad pateicu,ka es esmu no Latvijas. Varbūt man tikai tā šķiet, bet es uzskatu,ka mūs tur īsti tiešām neviens necieš Anglijā, bet nu, tas jau kā visiem.. Tāpēc man patīk Amerika, nu, te ir tāds MIX, ka visiem pa lielam vienalga :) Un paši amerikāņi tik zīmējas ar eiropiešu asinīm 10 paaudzē :D Protams, ir arī nostūri, kur tāpat tas viss vēl pastāv.
28.03.2014 09:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits