Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Varbūt kāda var ko ieteikt, padalīties..

 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2009
Sveikas, meitenes!
Pēdējā laikā tāda sasāpējusi tēma uzradās, un, izstaigājot forumu īsti savu gadījumu neatradu, tāpēc rakstu par jaunu..
Lieta tāda. Esmu kopā ar puisi, sauksim viņu par Jāni, jau vairāk kā 4 gadus. Viss bija ļoti jauki. Līdz brīdim. Pirms pusotra gada sāku 'čatot' ar savu kursa biedru, sauksim viņu par Dāvi. Itkā nekas neparasts, jo man ir tīri daudz draugi- puiši, ar kuriem regulāri sazinos, un citi vakari paiet dažādu tēmu apcilāšanā, un tas ne reizi nav traucējis manām attiecībām ar Jāni.
Arī ar Dāvi, sākumā nekādu problēmu nebija. Protams, pa vidu vasara, un viss mierīgi, bet, atsākoties mācībām, atsākās čatiņš. Itkā nekāda vaina, bet mēs čatojām katru darbadienu, no rīta, līdz vēlam vakaram. Kaut gan kopā mācamies cauru dienu, īsti daudz nesarunājoties..
Lielākās problēmas sākās, nu jau, šajā gadā. Abi nonācām pie secinājuma, ka starp mums 'kaut kas' ir. Tāda kā pievilkšanās, vēlme vienam pēc otra. Pavadīt kopā laiku, čubināties, un tā tālāk.. Lieta tāda, ka mēs abi esam aizņemti, abiem ir ilgstošas attiecības, taču abi kaut ko vēlamies viens no otra.
Esmu mēģinājusi pārtraukt šīs 'attiecības', kuras tā pat nevar nosaukt, jo tas ir tīri tikai čats, taču vienmēr kaut kas notiekās.. viņš kaut ko pasaka, izdara, vai kā, un tas viss ir atpakaļ - vēlme turpināt, vēlme kaut ko sasniegt vienam ar otru. In the case, starp mums nav bijis nekas vairāk par apskāvienu, un buču uz vaiga dzimšanas dienā, kaut gan zinu, ka abiem gribās ko vairāk.

Īsumā - gribam, bet nevaram saņemties.. :D baidamies no lielām pārmaiņām, ko mūsu izveidotās attiecības var sagādāt.

Varbūt kāda var man ieteikt, kā rīkoties. Vai padalīties ar savu pieredzi. ??
Viena lieta ir, ja tikai viens ir attiecībās, un pēkšņi (vai arī ne tik pēkšņi) uzrodas tā sauktais mīļākais/-ā, bet pavisam cita lieta ir, ka abi esat attiecībās, bet kaut kāda 'ķīmija' un pievilkšanās ir izveidojusies, un tā ir pārāk stipra, lai tā vienkārši ņemtu un pārtrauktu..
Ceru, ka sapratāt manu domu un ne tik foršo situāciju.. :)
23.03.2014 19:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu atkarīgs no tā vai abiem jums tās domas par kaut ko kopīgu saskan...

Neesi tak precējusies, bērnu tev arī nav. Un, ja kopā nedzīvo ar to savu "Jāni", tad neredzu neko nosodošu tajā, ka ir uzradies kāds cits.

Es savulaik biju maita - lecu no vienām attiecībām otrajās tieši ar tādu domu - neesmu precēta, varu atļauties meklēt kādu citu. Dažreiz pat šīs vecās un jaunās attiecības pārklājās uz kādu brīdi. Jā, nesmuki, bet neuzskatīju to par lielu pārkāpumu. Tāpat nekas vairāk par skūpstiem nebija nevienās attiecībās...

Sarežģītāks šis viss kļūst tad, ja jau dzīvo kopā...
23.03.2014 19:40 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Esmu piedzīvojusi ko līdzīgu... Bet, pirms stāstu par sevi... Kādas tagad ir attiecības starp tevi un Jāni? Viņš kaut ko nojauš? Un kā jūties tu, attiecībā pret viņu?
23.03.2014 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Bāc,loģiski, ka tev tas Dāvis patīk, ja sarakstaties dienu un nakti. Te taču redzams, ka tev Jānis neinteresē, un tam Dāvim arī sava draudzene neinteresē. Nu nezinu, ja manējais draugs pēkšņi sāktu ļoti bieži čatot ar savu klasesbiedru/eni, un aizmirstu par mani, tad es sāktu runāt, kas par problēmu.
23.03.2014 19:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2009
ebbie
viņš saka, ka esmu mainījusies, pati arī manu, ka attiecības vairs nav tādas kā bija sākumā. taču, vismaz līdz šim, norakstīju viņa greizsirdību uz to, ka pēdējā laikā esmu sākusi vairāk atpūsties ar draudzenēm, pavadīt kopīgi vakarus, un citreiz apmeklēt kādu klubiņu.. Līdz šim neko tādu nedarīju, un, gandrīz visu laiku, sēdēju mājās.
Pati saprotu, ka itkā viss man ir, un sūdzēties nevajadzētu, bet, tomēr, reizēm šķiet, ka šajās attiecībās kaut kas pietrūkst. Bet tik drosmīga, lai izšķirtos, neesmu, jo nespēju viņu sāpināt.
un, un, un.. kopā nedzīvojam.
23.03.2014 19:54 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2009
Mr.Penguin
tur jau tā lieta, ka mēs neaizmirstam par savām otrām pusītēm, un arī tur mums viss notiek un turpinās.
23.03.2014 19:56 |
 
Reitings 381
Reģ: 07.07.2013
grūti kaut ko ieteikt, jo pašai nav bijusi tāda situācija. Varbūt pamēģini ar Dāvi pavadīt vairāk laika klātienē, nevis tikai čatojot no rīta līdz vakaram, jo man arī bieži ir bijis tā, ka čatojam ļoti ilgi, viss liekas ļoti skaisti, bet kad satikāmies, sapratām, ka tomēr nav tas klikšķis. Satiecies pāris reizes 'dzīvajā', un skaties, kā Tu ar viņu jūties, vai saskan, ko sirds saka :)
23.03.2014 20:00 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2009
Pūūce
esam satikušies, pavadījuši laiku kopā. Gan lielās kompānijās, mazās kompānijās, gan divi vien. Ir tas klikšķis, bet... gribēt jau nav kaitīgi, ne.. :)
Jebkurā gadījumā, paldies Tev! :)
23.03.2014 20:11 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Cilvēkam ir vēlme ne tikai domu līmenī iepazīt otru, bet arī fiziskā. Tāpēc ir ļoti grūta draudzība starp pretējo dzimumu. Jo vienmēr gribās uzzināt, kāds viņš būtu kad apskaus mani, kad būs pirmais skūpsts, pirmā nakts kopā..
Man bija viena situācija, viens puisis sāka tā kā koļīt mani, pagāja pāris randiņi, nekas vairāk par skūpstiem nebija, bet abi tad sapratām ka attiecības nav priekš mums, no tā laika esam ļoti labi draugi. Dažreiz ir tā interese kāds būtu gultā un tā, bet kad sākam runāt par to tad saprotam, ja tad nebija gribas pēc tā, tad kāpēc lai tagad būtu Tikai tīra interese un viss.
Es tavā vietā censtos varbūt pat kārtīgi izrunāties ar Dāvi, aci pret aci. Abiem izspriest, vai šis kaut kas ir vairāk kā interese? Vai jūs abi savu patreizējo partneru mīnusus redzat kā plusus viens otrā?
Padomā kārtīgi, vai tas nav tāds ieildzis mirkļa vājums, kad gribās izskriet, redzēt citus medību laukus. Kad esi izrunājusies ar Dāvi tad vari runāt ar Jāni, bet centies būt atklāta pret Jāni, neatstāj viņu neziņā, pastāsti kāpēc Dāvis tev šķiet labāks, vai tikai tāpēc ka pēc 4 gadu attiecībām nav tā sākuma posma, rozā briļļu efekta, kad pielipuši esat pie telefona, jo vienmēr ir interesanti sajust ko jaunu, bet arī ar ilglaicīgu partneru var sajust ko jaunu. :)
23.03.2014 20:33 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Ievish tev vēstule :)
23.03.2014 20:46 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
No manis arī vēstulīte! :)
23.03.2014 21:16 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2009
Meitenēm tapa atbildēts.
Paldies jums, par dalīšanos, par idejām un ieteikumiem. Novērtēju! :)
23.03.2014 21:32 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
ir skaidrs ka to savu jāni nemīli, neredzu jēgu attiecībām ja nav mīlestības.
un tu viņu vari sāpināt vēl vairāk ja iesi pa kreisi ar to dāvi, kas visticamāk arī tā būs. tad jau labāk uzreiz pamet jāni un miers.
un no kādām pārmaiņām jums bail? tu pat nedzīvo kopā ar to jāni, nevienam nekur nebūs jaizvācas, nebūs nekādas mantu vai bērnu dalīšanas, aizej un viss. sāc jaunu dzīvi.
24.03.2014 00:06 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Tikai atceries, ka čats ir čats, tu nezini, kāds viņš ir, būs attiecībās (ja jūs līdz tādām tiktu)
Varbūt viņš ir tavs īstais, bet varbūt vnk esi safaonujusies un dzīvo ilūzijās...
24.03.2014 00:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2009
peekaboo
pārmaiņas tādas, ka tomēr- ir četri gadi pavadīti attiecībās, un arī Dāvim ir aptuveni tāds pats laiks. Tas tomēr vairs nav maz. Un visu šo četru gadu laikā būvētās attiecības uzmest arī kaut kā.. ir bail. Visu sākt no jauna, ja nezini kā tas izvērtīsies.
Robīte
iespējams, ka Tev ir taisnība, un esmu tikai safanojusies.. kā būtu, ja būtu.
Paldies. :)
24.03.2014 18:50 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Domāju, ka tu esi safanojusies. Tu taču nezini kāds cilvēks viņš ir reālajā vidē attiecībās. Tas, ko raksta maz ko nozīmē. Rakstot var tādu cukuru liet, ka maz neliksies, bet reālajā situācijā-nebūs bijis tā vērts.
24.03.2014 18:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Bet jau tava doma vien pierāda, ka Jānis tev nav vajadzīgs. Šķiries, ļauj puisim izsāpēt un atrast meiteni, kam nebūs vajadzības diennaktīm sarakstīties ar citiem.
24.03.2014 19:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits