Nesen plovu paēdu, bet ir arī skābeņu zupa ar grūbām vīriešiem.
Vēlāk ieēdīšu vēl plovu vai saldējumu. Darbā tik maz ēdu, ka brīvdienās palaižu bremzes vaļā.
Baudītāja,
Uz šķīvja ar rokām saplēšu romiešu salātu lapas, pa virsu uzleju mērci (esmu slinka un pērku uzreiz gatavu), tad ķiršu tomātus, saceptus vistas filejas gabaliņus, ceptus baltmaizes grauzdiņus un rīvētu cieto sieru. :)
Baudītāja, nav par ko. :) Pati taisu, vienkārši sagriežu baltmaizes šķēles mazos kubiņos un uz pannas apcepu, līdz paliek zeltaini brūni (bez eļļas, uz mazas uguns).
Baudītāja, es gatavoju pēc šīs receptes http://uwagatavo.wordpress.com/2013/05/07/cezara-salati/. Gan mērci, gan grauzdiņus gatavoju pati. Grauzdiņus gatavoju krāsnī ar nedaudz olīveļļu un beigās gataviem piespiedu vienu ķiploku - tas piedod ļoti labu aromātu. Neesmu pirkusi gatavās mērces, tāpēc nezinu, kā garšo ar tām, bet šī viennozīmīgi ir pūļu vērta - sanāk tieši tik pat labi kā restorānā :)