Egoisms vai tomēr normāla parādība?

 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Sveikas meitenes.
Parasti gan forumus neapmeklēju un kopumā maz laika pavadu pie pc, bet nu ir tā, ka es jūs atradu, un pačukstēšu, ka citreiz "stalkoju" jūsu sarunas, pameklēju kādu sev interesējošu tēmu un tā.

Un kā jau bieži vien notiek, atbildes uz saviem jautajumiem ne vienmēr var atrast ierakstot googlē pareizos atslēgvārdus. Tā nu es izlēmu piereģistrēties un padalīties ar savu problēmu.. :)

Esmu kopā ar puisi, teiksim tā - pašā sākuma stadijā. Nu pirmie 3 mēnesīši mums. Taureņi vēderā ir. Viss super. Bet nu tomēr ne viss.
Iespējams, esmu sīkumaina un parāk bieži pievēršu uzmanību mazām lietām un maziem knifiņiem, bet kā jūs domājat, vai tas ir normāli, ka puisis aizmirst apsveikt 8.martā?
Ejot uz kino, katrs pats pērk sev biļeti?
Valentīndienas apsveikums tikai caur sms?

Citādā ziņā jūtos viņam svarīga un vērtīga. Bet šie sīkumi mani neliek mierā. Kā redzat, jau vairāko reizi meiģinu to laist gar acīm, bet saprotu, ka mani tas pamatīgi apspiež.
Varbūt tā ir pābaude no viņa puses? (kā gan savādāk uzzināsi, vai nauda nav vienīgais satikšanās iemesls?) Varbūt vienkārši nepatīk šāda veida pasākumi? Varbut pārāk liels egoisms? Ak, vārbūtību ir daudz, kā jūs domājat? Varbūt man nemaz nav vērts censties, ieguldīt sevi šādās attiecībās?
11.03.2014 20:27 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Kad sāku ar savu draugu satikties, viņš tajā brīdī nestrādāja. Taču visur man visu izmaksāja.


Nu tātad neapdomīgs bijis. Nevar taču zināt, vai ar meiteni kas sanāks. Un ja mēģina iepazīties ar vairākām un visām izmaksā, tātad izšķiež naudu. Neviena nav aizdomājusies, ka, ja vīrietis tērē viņai pārāk daudz naudas, viņš vienkārši ir vieglprātīgs?
11.03.2014 22:56 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Es domāju, ka viņš vienkārši neuzskata tādas lietas par svarīgām, un būtu muļķīgi šeit vainot vecumu. Rēķinies ar to, ka nekas nemainīsies.
Man 17 gados bija draugs, kuram arī bija 17. Nelika ne par ko maksāt, kad aizbraucu pie viņa, un pusi ceļa naudu iedeva, jo dzīvojām 200 km attālumā viens no otra. Pat vienā pasākumā, kur bija līdzi mana draudzene, mums abām vakariņas izmaksāja.
12.03.2014 10:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neviena nav aizdomājusies, ka, ja vīrietis tērē viņai pārāk daudz naudas, viņš vienkārši ir vieglprātīgs?

Nē, vienkārši ļoti grib to meiteni. Vieglprātība būtu savu sapņu meiteni palaist vējā un tad kost pirkstos :D
12.03.2014 10:29 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Nelasīju visus komentārus, bet atbildot uz tēmu ir tā, ka pieminētais 8.marts vai Valentīndiena- tas ir diezgan individuāli, jo ir cilvēki, kas šīs dienas nesvin un tāpēc uzskatu, ka ir diezgan normāli, ja nesveic, īpaši, ja esat kopā neilgu laiku un pirms tam šos svētkus kopā neesat pavadījuši. Ja vīrietis domā, ka šie svētki nav jāsvin, diezgan saprotami, ka nesveiks. Cita lieta, ja neapsveiktu dzimšanas dienā. Izmaksāšana arī ir diezgan individuāla lieta, bet drīzāk domāju, ka ne egoisms, bet tas, kā ir audzināts ģimenē, kādi cilvēki apkārt utt. Varbūt viņš pat neaizdomājas, ka vajadzētu izmaksāt un ir meitenes, kam tas nemaz nepatīk, tāpēc nepiedāvā.Manuprāt, galveno jau pati pateici, kas būtībā arī ir atbilde uz jautājumu, vai ir vērts attiecības turpināt un tajās sevi ieguldīt:
Citādā ziņā jūtos viņam svarīga un vērtīga
12.03.2014 10:42 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Piekrītu meitenēm, ka šeit nav jautājums par naudu, bet gan par uzmanību. Visticamāk, ka puisis vnk neaizdomājas par tik vienkāršām lietām. Ok, kino biļetes ir slidens jautājums, tur neviens nav teicis, kuram jāmaksā. Bet uz svētkiem kaut vienu tulpi par par 1EUR tak var atļauties! Galvenais jau ir žests.... un nav svarīgi, cik ilgi ir attiecības. Visu mūžu man paliks atmiņā gadījums, kad attiecību pašā sākumā abi ar vīru sēdējām pie manis dzīvoklī un skatījāmies filmu. Filmā varonis brokastoja pie galda un lēja no lielas krūzes glāzē apelsīnu sulu. Es vienkārši noteicu, ka sen neesmu sulu dzērusi un ka man garšo apelsīni (tur nebija nekāda zemteksta). Pēc vairākām stundām vīrs izgāja laukā uzpīpēt..... un atgiezās ar apelsīnu sulas paku! Es biju apstulbusi, prasu, priekš kam sulu nopircis. šis saka: nu kā, tu taču gribēji filmu skatoties! Es pat biju par to momentu aizmirsusi, bet viņš, redz, dzirdējis to un uzskata, ka man tas ir svarīgi.
Ja jau attiecību sākumā nav tādas uzmanības, tad rēķinies, ka arī turpmāk viņš aizmirsīs svētku dienas, uzmanības apliecinājumus vari no galvas izmest un ja arī svētkos apsveiks, tad tikai ķeksīša pēc.
12.03.2014 12:23 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Nē, vienkārši ļoti grib to meiteni. Vieglprātība būtu savu sapņu meiteni palaist vējā un tad kost pirkstos


Ja sievieti var noturēt ar naudu, tad labāk lai iet vien prom. :D
12.03.2014 13:21 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Nē, vienkārši ļoti grib to meiteni. Vieglprātība būtu savu sapņu meiteni palaist vējā un tad kost pirkstos



Ja sievieti var noturēt ar naudu, tad labāk lai iet vien prom.
+++
reizēm šķiet, ka sievietēm galvā tikai nauda, nauda, nauda un vīrietis ir kā bankomāts vajadzīgs ne dzīvs cilvēks. Arī vīrieši nav ne naudas koki, ne naudas mašīnas, īpaši agrā jaunībā.
Autores gadījumā, man šķiet, ka puisim nav bijušas prims tam nopietnas attiecības vai arī ģimenē trūcis piemēra, kā vīrietim jāizrāda uzmanība savai mīļotajai sievietei, kas mūsdienās, kad liela daļa dēlu aug ar vientuļām mammām, ir ļoti izplatīta parādība.
12.03.2014 13:31 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Vienkārši mani rindā, pie pašas kases palaida pa priekšu....


Es nezinu, kā dara jūsu vīrieši, bet VIENMĒR viņi palaiž mani pa priekšu, lai izvēlos, pēc tam izvēlas paši un samaksā - visur, kur kaut kas jāpērk pie kases.
12.03.2014 13:33 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Nu ir puiši un vīrieši, kursi necieš ne Valentīndienu, ne 8. martu. Es varu kādu pārsteigumu uzrīkot vai ko uzdāvināt jebkurā citā dienā un meitenei negaidot, bet diez vai tā būs enģelīšu diena vai 8. marts. Bet ja tev šādi sīkumi liekas aizdomīgi un tracina, tad varbūt tomēr meklē citu "romantiskāku" partneri?
12.03.2014 13:38 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Te meitenes saka, ka 3 mēneši nav nemaz tik daudz, lai kaut ko tādu no vīriešcilvēka gaidītu, bet man atkal liekas, ka tieši pats attiecību sākums, pirmais pusgads-gads, ir tas laiks, tā teikt - rozā briļļu un tauriņu periods, kad puisim pēc iespējas būtu jāaplido savu meiteni, vienalga - tās ir puķes, konfektes, restorāni vai vienkārši mīļi un jauki vārdi austiņā. Ja nekā no tā nav, tad, manuprāt, puisis jūsu attiecības neuztver pavisam nopietni un neuzskata, ka tas viss ir nepieciešams. Kad es ar savējo tikko sāku satikties viņš man izmaksāja VISU, pat ceļu, kad braucu ciemos pie viņa un uz mājām, kaut arī es apgalvoju, ka man pašai nauda ir, un uz visiem, kaut vismazākajiem, svētkiem, vai pat bez iemesla, regulāri dāvināja man kādu puķīti. Iespējams tāpēc, man ir tādi uzskati.
12.03.2014 13:43 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Nu bet tad tev nerodas sajūta, ka puisis tevi nopērk?
12.03.2014 14:00 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Nu bet tad tev nerodas sajūta, ka puisis tevi nopērk?


Kāpēc gan, aplidoja viņš mani visos iespējamajos veidos, šo minēju kā konkrētu piemēru.
Daudz ko izteica arī tas fakts, ka jau pirmajā tikšanās reizē iepazinos ar viņa draugiem, kas man daudz nozīmēja. Tātad, pusis nekautrējās par savu izvēli, un tiešām bija noskaņots uz kaut ko nopietnu.
Man ne vienu brīdi nebija pat iešāvusies prātā doma, ka viņš censtos mani nopirkt.

Piebildīšu, ka nu jau esam precējušies un gaidām savu pirmdzimto. :)
12.03.2014 14:04 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Keratīns - viss atkarīgs no situācijas un cilvēka. Zinu puišus, kuri visu mēra naudā, kuri izmaksās sievietei un apvainosies, ja sieviete maksās pati. Tad viņi paši sievieti uzskata par lietu, kuru var uzpirkt ar naudu. Zinu arī sievietes, kas izmaksāšanu uztver par vīrieša pienākumu, tātad pirmajā vietā liekot mantisko. Bet ja puisis neievēro svētkus un neredz, cik meitenei tie ir svarīgi, tad sorry, tur nav runa par naudu, bet par attieksmi. Runājot konkrēti par Valentīndienu - mans vīrietis man uzdāvināja vienu mazu sarkanu rozīti, bet es zinu, ka tā tiek dāvināta no sirds. Es viņam uzdāvināju inčīgu krūzīti un viņš katru rītu no tās dzer tēju. Tad mēs pazīstami bijām pusotru mēnesi. Es drīzāk būtu apvainojusies, ja uzdāvināts būtu ducis rožu tikai ķeksīša pēc.
12.03.2014 14:09 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Šitām, kam šķiet, ka viņas pērk, ir galviņā problēmiņa. Kāda runa var būt 20 gados ar līdzīga vecuma čali par pirkšanu.
Ja vecuma starpība uz pusi (pārspīlēju), tad var sākt kko domāt par pirkšanu. Pfff
12.03.2014 14:10 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja sievieti var noturēt ar naudu, tad labāk lai iet vien prom

Piekrītu, bet runa nebija par to, bet gan par vīrieša centību. Tikpat labi tā centība var izpausties savādāk - galvenais, ka tāda ir.
12.03.2014 14:12 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
reizēm šķiet, ka sievietēm galvā tikai nauda, nauda, nauda un vīrietis ir kā bankomāts vajadzīgs ne dzīvs cilvēks. Arī vīrieši nav ne naudas koki, ne naudas mašīnas, īpaši agrā jaunībā.



100% manas domas. Tas nav konkrēti autorei domāts, bet kopumā šeit lielākoties nākas dzirdēt nevis kāds viņš gudrs, cik ar viņu interesanti runāt vai kāds kulturāls, bet gan nauda, nauda, nauda: ko pirka, ko nepirka, kāds kretīns, ka lakstus nenes katru dienu, kās skopulis, ka neved uz restorāniem katru dienu utt.

Ja tas ir tik nenormāli svarīgi, tad pasaki tiešā tekstā - man vajag lakstus katru dienu, man vajag, lai tu maksātu par visu, lai būtu dāvanas katru otro dienu, jo citādi man nev jēgas ieguldīt sevi šādās attiecībās.

Es, protams, pārspīlēju, jo man šīs lietas liekas sīkumi, kuriem es pat uzmanību nepievēršu, jo es nevērtēju vīrieti pēc tā kad un cik lakstus viņš man atnesīs vai ar kādām dāvanām mēģinās nopirkt.
12.03.2014 14:14 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Nu teiksim tā, tēriņus līdz 50 EUR es parasti cenšos samaksāt pats un ja sieviete uzstāj, tad atļauju viņai atstāt dzeramnaudu. Ja virs, tad kaut kā automātiski sanāk, ka mēs dalamies.

Bet par svētkiem, man personīgais viedoklis ir, ka tā ir izlikšanās un izrādīšanās diena. Pieķeršanos un mīlestību vajag apliecināt regulāri, nevis 1 vai 2 dienas gadā kopā ar visu pārējo pasauli. :)
12.03.2014 14:19 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Bet egoisms no puiša puses tas viennozīmīgi nav, vienkārši savādāks skatījums uz lietām. Autorei ar puisi vajag vienkārši izrunāties.
12.03.2014 14:20 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Pieķeršanos un mīlestību vajag apliecināt regulāri, nevis 1 vai 2 dienas gadā kopā ar visu pārējo pasauli.

+++
12.03.2014 14:20 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
es teiktu ta, ka calis ir nabadzigs un neko atlauties nevar. skaties, ka pati vel prezisus nesac pirkt pa savu kabatas naudu!
12.03.2014 18:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits