Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

matu krāsas izņemšana

 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
sveikiņi

ir doma ņemt veco matu krāsu ārā un pāriet uz kko gaišāku, gribēju palūgt varbūt kaut kādu pieredzīti, kur gājāt un kā sanāca.. man ir melni, bet pāris šķipsnas jau ir balinātas, un krāsa tajās šķipsnās ir diezgan normāla.... gribas pārmaiņas uz pavasari... varbūt kādai ir laba frizierīte vai frizieris kuru varētu ieteikt...
09.03.2014 19:53 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
iesakiet varbūt kādu salōnu, kur bez liekiem jautājumiem un atrunām to izdarīs ;)
09.03.2014 20:45 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Sveika! Man arī pirms pusgada bija melni mati un izdomāju atpakaļ savu dabīgo (gaišo) toni. Arī vērsos šeit uz padomiem. Nu šodien arī es varu dalīties pieredzē :-)

Tātad es arī meklēju frizētavas, mana foršā frizierīte bija atvaļinājumā, tāpēc sadomāju un aizgāju uz Kolonna (Spicē). Tur uzreiz man bez kaut kādām atrunām (nu vajag sākt šķipsnās u.tt.) viņa uzreiz man pateica, ka tūlītējam efektam viņa var man ielikt krāsas noņēmēju. Es piekritu.
Process bija ilgstošs, mazliet kakls sāpēja jo bija jāatliecas uz izlietnes, kur viņa darīja visu procesu.
Nu kad process beidzās un matus izskaloja mani mati bija RAINBOW, haha! Sākumā sabijos, ka tādu viņa mani atstās! Saknes bija pilnīgi baltas, pārējie mati riži, matu gali brūni! Viņa man iekrāsoja dabīgi brūno toni. Tā es visu vasaru nostaigāju ar brūniem matiem, bet uz vasaras beigām man sāka parādīties riži mati. Rudenī man viņi bija pat tik riži, ka mamma neatpazina veikalā! Es sāku matus krāsot ar krāsojošiem šampūniem, uz dabīgo toni, lai nav jābojā daudz matus.
Gribēju vispār vasarā nokrāsot blondus, bet friziere Kolonnā pateica, ka nevajag līdz vasaras beigām, citādi mati izkritīs no tādas bojāšanas. Nu tagad jau ir nākamā gada marts, un es otrdien iešu beidzot krāsot blondus matus, jo rižiņie jau apnikuši. Ja godīgi man pat nevar saprast, kas par krāsu, vietām gaiši brūni, vietām riži, vietām tumši brūni, man pat draugs izteicās, ka nesaprotama dīvaina krāsa.
Veiksmi! Es gāju uz kolonnu un nenožēloju.
09.03.2014 21:01 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
upp
10.03.2014 08:37 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Es vakar veicu tieši matu krāsas noņemšanu pie savas frizierītes, pavadiju pie viņas veselas astoņas stundas, lai 3reizes ņemtu āra krāsu, tad krāsotu un vēl beigās tonētu (man bija ļoti specifiskas prasības), kā arī pa vidu likām maskas, lai mati nedaudz atjaunotos.. Samaksāju 70 eur, kur iekļāvās arī matu maska arī mājas lai turpinātu viņus barot.
Ja vajag, varu iedot viņas kontaktus, strāda gan viņa mājas, bet izmanto tikai un vienīgi profesionālos līdzekļus.
10.03.2014 09:27 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
~lellite~
un kaadi mati tev bija pirms tam, un cik gaishi sanaaca? ;)
10.03.2014 09:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits