Tas moments, kad [...]

 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
http://youtu.be/KN9hES5EFNs
Sasmējos par šīs dziesmas liriku un radās diskusijas tēma. Kādas situācijas,lietas jums nepatīk,kaitina?
19.02.2014 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Visvairāk kaitina tie brīži, kad nesadzirdi, ko kāds saka, pārjautā, tad nedzirdi atkal un pārjautā, un tad saproti, lai tas paliek kā ir, muļķīgi pasmaidi pasaki "Jā" vai kaut ko tamlīdzīgu un ceri, ka šoreiz ar to pietiks, lai izbeigtu neveiklo sarunu, no kuras tu neko neesi dzirdējis :D
19.02.2014 23:53 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
*tas brīdis, kad ieraugi uz ielas svešu cilvēku, bet liekas, ka esi ieraudzījis kādu paziņu, ilgi ilgi skaties virsū kamēr saproti, ka blenz uz pilnīgi svešu cilvēku


man vsp pa dzivi ir slikta redze, ta ka ta ir mana ikdiena :D

un vēl tie neveiklie momenti braukt liftā ar nepazīstamiem cilvēkiem, būt vienīgajam klientam veikalā, publiski šķaudīt, staipīt savu garo lietussargu līdzi, kurš mūždien aiz kkā vai kāda aizkjeras , runāt pa tel. ar draugiem, kad visi telpā pēkšņi apklust un liekas, ka klausās, negaidīti viesi, mazi bērni tramvajos.. nu tādā garā :p
20.02.2014 00:14 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Tas moments, kad pieceļos un aptveru, ka neesmu mājās. :(
20.02.2014 00:25 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
man vsp pa dzivi ir slikta redze, ta ka ta ir mana ikdiena


man gan redze ir laba, bet nu šis gadās baigi bieži. vnk nesaprotu, kā cilvēki var būt tik līdzīgi kādam. :D
20.02.2014 00:31 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
*Tas moments, kad kārtojot māju vienatnē, dziedu un goros līdzi kādai dziesmai un saprotu, cik stulbi tas no malas izskatās.

*Tas moments, kad braucot sabiedriskajā transportā ar austiņām ausīs, aiz ieraduma sāku skaļi dziedāt līdzi (Tā daru savā auto) un saprotu, ka visi uz mani blenž.

* Tas moments, kad uz ielas nolūzt papēdis un es nesaprotu, kā tagad nokļūt tur, kur man vajag un eju kā pingvīns.

* Tas moments, kad man no sveša numura zvana kāds, ko pazīstu un es mēģinu saprast, kurš tas ir.

*Tas moments, kad aizdomājos, bet jāizliekas, ka dzirdēju, ko man jautā.

* Tas moments, kad pamostos pie draudzenes pēc tusiņa un nesaprotu, ko lai tagad dara.

*Tas moments, kad pārklausos un tāpēc uzdodu stulbu jautājumu.

* Tas moments, kad pēc izgulēšanās pamostos trijos pēcpusdienā, bet pārdevējam vietējā veikalā pasaku "Labrīt!"
20.02.2014 06:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tas moments, kad nesaprati jautājumu, bet pārliecinoši atbildēji ar "jā", un tad sarunu biedrs pēkšņi saka: "kas - "jā"?"... :D

Tas moments, kad pagatavoji kafiju, bet izrādās piens ir beidzies...

Tas moments, kad gaidi zvanu, bet tieši todien telefons uzvedās kā beigts...
20.02.2014 07:40 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
-Kad zvana nepazīstams Nr. un otrā galā dzirdi čau, te es!!!!. Un man nav nejausmas, kas ir tas ES!!!!
-Kad veikalā exsis apstājas aiz tevis rindā pie kases- viņam groziņā Boržomi un kaut kāds kruts vīns, bet man pats lētākais ūdens un tamponi (par šo manas draudzenes joprojām smejas).
-Kad priekšnieks uzdod kaut kādu pārgudru jautājumu, bet es nevaru atbildēt, jo nemaz īsti nesaprotu to jautājumu (manām ausīm tas izklausās pēc svešvārdu savirknējuma) - gadās reti, bet ir bijis tā.
20.02.2014 09:11 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Tas, ka suns izdomā nokārtoties nevis zālienā, bet uz trotuāra, brīdī, kad garām iet cilvēki(un tev tas jāsavāc).
Tas, ka kaķis pa nakti ir sadīrājis tualetes papīra pēdējo rullīti.
Tas, ka brokastīm atstātais šķiņķa , vai siera gabaliņš no rīta ir mistiski pazudis, un vīrs muļķīgi smaida.
Tas, ka , ja tev steidzīgi ir jāpiezvana tieši tagad un šeit, tad tante mobilajā mīļi paziņo: Jūsu avansa derīguma termiņš ir beidzies, lūdzu papildiniet to.
Un viss augstāk minētais.
20.02.2014 09:17 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
tas,ka otra rita svarigs notikums,un tad nakti ik pa laikam skatos modinataja,vai neesmu aizgulejusies. rezultats-stress+neizgulesanas
20.02.2014 09:37 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Tas moments, ka viena eju pa ielu, atceros kaut ko smieklīgu, un lai cilvēki nedomātu, ka esmu jukusi un viena pilnā balsī smejos, zvanu kādam, lai patēlo, ka stāsta man kaut ko smieklīgu.

Tas moments, kad gaidi zvanu, bet tieši todien telefons uzvedās kā beigts...


Ooo
Šis man ir šodien, tikai gaidu sms.
20.02.2014 09:56 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Kad veikalā exsis apstājas aiz tevis rindā pie kases- viņam groziņā Boržomi un kaut kāds kruts vīns, bet man pats lētākais ūdens un tamponi (par šo manas draudzenes joprojām smejas).
:D
20.02.2014 10:01 |
 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
esmu nosmējusies, iedomājoties šīs situācijas. pati neko nevaru izdomāt,bet ir ļoti daudz no jūsu minētajām:D
20.02.2014 10:08 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
*tas moments, kad pati par kādu joku/atgadījumu esi līdz asarām nosmējusies, bet, kad atstāsti to joku/atgadījumu citam, viņam tas neliekas smieklīgi.
*tas moments, kad publiski notizlojies - paklūpi, kaut ko sagāz - un Tu pati skaļi pasmejies, bet apkārtējie paskatās kā uz neveiklu idiotu.
*tad moments, kad brauc ciemos pie opi, kuram labākā dāvana ever ir lielā šņabja pudele, ko viņš izmanto zāļu uzlējumiem, un Tu stāvi lielveikalā rindā ar lielāko un lētāko šņabja pudeli rokās un vari tikai nojaust ko apkārtējie par Tevi domā.
20.02.2014 10:24 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man diezgan līdzīgi, bet tomēr.

*Tas moments, kad suns sāk nokārtoties uz brauktuves un garām iet cilvēki, arī ar maziem bērniem un man nav līdzi maisiņa, lai suņa izkārnījumus savāktu un man ir jāiet prom.. :(

* Tas moments, kad darbā no rīta ejot garām visiem, saki "Labrīt" un neviens Tev neatbild, jo nedzird, tā kā ir iegrimuši darbos (un to redz daudzi, kas iet aiz muguras).

*Tas moments, kad nevari pāriet pāri ielai, kur ir intensīva satiksme un stāvi 5min un gaidi.

* Tas moments, kad atnākot mājās Tu sāc runāt ar savu kaķi: "Kā Tev iet, mīlulīt?", un pēc 5min Tu saproti, ka šo visu laiku esi turpinājusi runāt ar sevi skaļā balsī. "Tā, kur ir melnais krekliņš? Ā, re kur ir, ta ta tāā, kādas bikses tagad lai uzvelk?"

* Tas moments, kad stāsti par kādu ļoti smieklīgu atgadījumu, bet Tavam draugam tas neliekas smieklīgi / Tas moments, kad Tev pastāsta ko ne smieklīgu un Tu izdves tikai: "Ja?" vai arī truli pasmejies.

* Tas moments, kad kāds pasaka ko sliktu par Tava suņa vai kaķa sugu, vai mašīnas modeli un Tu pēkšņi saproti, ka Tev šis cilvēks vairs nepatīk.

* Tas moments, kad Tev drīzumā jāsākās MR un Tev visu laiku liekas, ka, nu, tagad sākās, un skraidi uz tualeti.
20.02.2014 10:35 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
No laikiem, kad vēl braucu ar atobusu:

Kad autobusā iemiedz un miegā norausties, atver acis un skaties vai kāds to pamanīja.
20.02.2014 10:35 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.01.2013
* Tas moments, kad man no sveša numura zvana kāds, ko pazīstu un es mēģinu saprast, kurš tas ir.


++++
man telefona nav saglabāts neviens numurs,bieži kad paziņas un draugi zvanot nestādās priekšā,bet izmanto frāzes,labdien,vai es runāju ar ar Lindu ?Sveicināti šeit jums zvana Jānis",mani dzen izmisumā,jo noteikt kas zvana draugs,vai kāda nopietna iestāde nav iespējams,atliek vien ar akmeņainu balsi atbildēt,un tad saprotot sākt stūlbi smieties.
20.02.2014 12:42 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man nesen bija - tas brīdis, kad uz autobusu skrien tā kā sprintu ar maratona distanci, un , apstājoties autobusā uz trepītēm, lai maksātu pa bileti, un saproti, ka no tik straujas apstāšanās vēmiens stāv kaklā un galva reibst tā, ka grūti nostāvēt.
Tas brīdis, kad, skrienot uz autobusu, kad tas gaida speciāli tevi, un iekāpjot iekšā, VISIEM tu esi kā teātris.
Tas brīdis, kad autobusā un pēdējā tukšā sēdvieta un neviens tajā , kā pa brīnumu, nesēžas, es apsēžos un tad saprotu, ka tas cilvēks nēēnormāli smird pēc čurām,kakām un vēl visādiem brīnumiem, bet celties kauns.
Tas brīdis, kad staigā pa veikalu un visulaiku domā, ka apsargs, kurš tur stāv noteikti domā,ka es kaut ko zogu.
Tas brīdis, kad 9:58 esi alfā un looooti vajag uz wc un izdomā neiet uz tām pie rimi, kas ir katastrofālas, bet stāvi kopā ar pārējiem cilvēkiem pie tā dzelža un kad apsargs tos atver nesies iekšā alfā un smejies pa sevi , ka tas noteikti izskatās tā it kā es nevaru nocieties neieiet veikalā.
20.02.2014 13:08 |
 
Reitings 131
Reģ: 26.04.2010
Tas moments, kas uz pilnīgi līdzena ceļa tā smuki paklūpi un notirinies! :D KĀPĒC?! Un tad domā vai kāds apamanīja Tav īpašo kāju mežģīšanu.
20.02.2014 13:16 |
 
Reitings 131
Reģ: 26.04.2010
Ok,tas moments,kad esi uzrakstījusi komentāru un tikai pēc tam pamani muļķīgas kļūdas! :D
20.02.2014 13:23 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013

Kad man piezvana no lmt un piedāvā jaunus tarifus



Kad kāds klauvē pie durvīm darbadienas vidū, bet tu skaidri zini, ka nevienu negaidi


Dejojot vienai pašai mājās.


Kad esi nopirkusi kurpes, kuras jau sen esi gribējusi nopirkt.


Tas brīdis, kad pēc darba nogurusi atvelcies mājās, kaķis ir savandījis visu māju, bet pusis no televīzora ekrāna pajautā, kas būs vakariņas


Un tu viņam atbildi
20.02.2014 13:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits