Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādu algu prasīt?

 
Reitings 49
Reģ: 15.08.2012
Biju uz darba pārrunām vienā uzņēmumā. Ofisa darbs, kurā jāraksta angļu val. visādas tehniskas atskaites, epasti, dokumenti.
Viss forši, bet sākās ierastais trādirīdis par algu. Neteica, kāda ir alga, jo man pirmajai jāpasaka, cik es gribētu saņemt.
Skaidrs, ka labāk paprasīt vairāk nekā mazāk, bet lieta tāda, ka man šādā jomā nav pieredzes un nav ne jausmas cik prasīt. Kādi ieteikumi?
11.02.2014 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Kāda izglītība? Darba apjoms? Darba laiks?
12.02.2014 17:13 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.11.2013
LV darba devēji vnk fascinē!
Nu kā var neteikt precīzu darba algu, kuru uzņēmums ir paredzējis vai var atļauties noteiktam amatam? Un vispār tai vajadzētu būt norādītai jau darba sludinājumā, kā tas ir pieņemts ārzemēs. Tā braukāšana taču maksā naudu, zvanīšana arī, vēl vairāk- ja Tu pretendē uz vairākām vakancēm, tad kā Tu vari salīdzināt, kura ir labāka???!!!!!
Šīs darba vietas ir brīvas, noteikti, dēļ tā, ka nevēlās maksāt normāli un meklē mulķīti, kura nosauks viszemāko summu.

Es arī biju uz vienu darba interviju, kad jautāju par algu, tad man atbildēja, ka šajā intervijas kārtā vēl nevēlas to atklāt! Man vnk nebija ko atbildēt.
Vrb darba algu atklāj pirmajā darba dienā, kad Tu esi atteicis citiem pretendentiem un aizgājis jau no iepriekšējā darba. :D
12.02.2014 17:33 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Prasi 2000 euro vismaz, lai maksā
12.02.2014 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es parasti uz šādu jautājumu uzdodu pretjautājumu. Cik Jums ir darbinieku un kāda ir viņu vidējā alga. Tas pietiekami pasaka. Bet,cik iepriekš, meklējot darbu, novēroju daudzi meklē muļķīšus,kas strādās par nelielu samaksu, maksimāli daudz.
12.02.2014 17:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits