Kas notiek ar šo vīrieti?

 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Sveikas, šajā 6febr. rītā! Gribētu izklāstīt mazliet savu stāstu, lai dzirdētu, kādus viedokļus. Man ir 23.g., iepazinos ar 35g.vec. vīrieti. Jau no iepazīšanās brīža mums bija, saucamā dzirkstele. Ilgi nebija jāgaida līdz vīrietis mani atrada sociālajos tīklos. Viņš - absolūts darbaholiķis. Darbs saistīts arī ar ceļošanu uz citām pilsētām, pašlaik ne valstīm. Bet, dzīvojam vienā pilsētā. Skaidri zinu, ka visu savu brīvo laiku ziedo divām lietām darbam (pat lāgā neguļ) un atlikusī daļa - tikšanās ar draugiem, kādā atpūtas vietā, kur parasti dzer un ļoti daudz sarunājas. Ballēties, šā vārda nozīmē neballējās. Pēc visa tā, kas zināms, cik pazīstu viņu un kā intuīcija liek nojaust citas meitenes tur nav. Bet, protams, veselais saprāts vienmēr pieļauj iespējamību. Pēdējās attiecības, nezinu pirms cik ilga laika, taču ilga 5gadus. Tātad, trīs mēnešu laikā esam tikušies reizes.. uz divu roku pirkstiem var saskaitīt. Darba dēļ. Un to tiešām zinu. Mana problēma: Tiekamies reti un pēc lielām pauzēm, tādēļ ikrreiz pēc šāda sviesta gribu aizmirst par viņu, bet te pēkšņi, kāds pasākums, tiekamies un viņš visu savu uzmanību velta tikai man (lai gan no sākuma izvarījās, ka mūs kāds redz, pieļauju, ka vecuma dēļ, bet tagad arvien atklātāk izrādījis simpātijas) Ja sarakstamies, tad iniciators ir viņš. Bet sarakstamies reti. Kas mani mulsina ir tas, ka nesaprotu, ko viņš no manis grib. Es zinu, ka viņam ir stipras simpātijas pret mani, jūtu un redzu kā viņš lūkojas uz mani un kā uz citām sievietēm. Kad esam kopā ļoti daudz mani aplido, bet, ne parastie brunču mednieka gājieni. Vislielākais apjukums ir tas, ka bieži vien runājot, viņš piemin ļoti, ļoti sīkas detaļas, kas ir diezgan mazsvarīgas un, ko pat es neatceros, bet liek domāt, ka viņš uzmanīgi piefiksē visu ko saku par sevi, par citām lietām. Nu tiešam tīrākie sīkumi. Bieži vien ir izmetis frāzes runājot par nākotni, ne par, sapņu pilīm, ka nu tik būs. Bet parastas aktivitātes, ko varētu darīt kopā, līdz ar ko, galvā aizķērās, ka nākotnē it kā iezīmē manu līdzesamību, lai gan esmu piesardzīga un to visu uztveru vēsi. Par to kā jūtas nerunā, nezinu ar kādām štangām tas jāvelk ārā. Esmu jautājusi tieši, caur puķēm, kas notiek, bet tās atbildes tādas nekādas. Tikai vienreiz tiešam sacīja, ka pietrūkstu, ātri pemetinot, ka tikai mazliet, jo stipriem vīriešiem nevajadzētu ieciklēties uz kā pietrūkšanu. Zinu, ka, ja vairāk uzprasītos, tad rastu laiku man, bet es baidos. Nezinu, kā viņš raugās uz nākotni, ko viņš vēlas. Šobrīd šķiet, ka vecpuisis gan nepaliks, jo pavisam noteikti salaulāsies ar savu darbu. :D Es pat nezinu, ko gribu no jums, kādu pieredzes stāstu ar simlaritātēm, vai vienkārši viedokli, ko darītu manā vietā.. Nesaprotu, es esmu viņa laika kavēklis, vai arī viņš ko vēlas, bet mīlestība pret darbu ir lielāka? Atvainojiet, ka tik gari. Tās kas izlasīs, cepums jums no manis! :) Man ir milzīgas simpātijas pret viņu un ar katru dienu domāju arvien vairāk, katru reizi, kad izpalika mūsu plānotās tikšanās atkārtoju sev, ka nu viss, viss. Bet.. nav viss.
06.02.2014 10:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sany.. es jau nenorakstu vīriešus pēc 30.. bet vai Tu piekrīti tam, ka viņiem ir nedaudz komplicētāk ar pagātni? Ir bērns, kas nav pastāvīgi vienā ģimenē (ja ir bērns), iespējams, izjukusi laulība.. Tām visām krīzēm taču kaut kā jātiek pāri :)
Tas ir ļoti jauki, ka Tev ir stiprs vīrietis blakus, kas tiek ar to visu galā veiksmīgi un ir pratis samenedžēt lietas tā, lai apkārtējie neciestu ;)
Citiem tas, piemēram, sliktāk padodas :)
06.02.2014 12:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet visticamāk tās ir rētas no ''apdedzināšanās''. Tādas nav retums pēc izjukušām ilgstošām attiecībām.


cormeum, zini, bet ta visa "pagatne", tās kļūdas, aplauzieni, tas var būt arī pluss vīrietim. Tādā ziņā, ka savas kļūdas ir izanalizētas, un otrreiz tās vairs nepieļaus. Man ir vīrietis ar "pagatni", zini, tā velme cīnīties, lai no mūsu attiecībam nesanāktu tie paši grabekļi, kas "pagātnē", ir baigi redzama, un baigi pozitīva. Tas, protams, ir atkarīgs no konkrēta cilvēka, bet sava vīrietī es to redzu kā plusu.
06.02.2014 13:24 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
zeltagabalins - ja vien nedzīvojies ārpus Latvijas, tad mūsu vīrieši ir divas dažādas personas. Un, tik interesant dzirdēt, ka tev, vai vārds vārdā iegrozījušies dzīves notikumu šajā jomā kā man. Ja jūti besi, droši raksti! Es jau nu sapratīšu :D Bet, ja godīgi, veiksmi un, lai izdodas! Bet, kā jau tu un pārējās meitenes minēja, protams, attiecības būtu pārāk skaļi sacīts un ātri darīts.

cormeum - nav bijis precēts, arī bērnu nav. Un par pakaļskriešanu. Kā jau tiku sacījusi vīrietis man izrāda ļoti daudz uzmanības un pašā, pašā iepazīšanās sākumā bez mitas izrādīja interesi, bet, manuprāt, neizrādīju to no savas puses. Varbūt nepamanīju, ka uzvedos vēsāk. Taču, arī man ir sava pagātne, esmu ''apdedzinājusies'' un, pat, ja nebūtu, es neesmu tas tips, kas nemitīgi skries pakaļ. Varbūt mums abiem, tomēr ir, kādi kompleksi un, viņš vēlas, lai izrādu savu interesi biežāk, savukārt es vēlos, lai viņš izrāda.. Bet, pieaugušam vīrietim kompleksi? Viņš izskatās ļoti pašpārliecināts un, kā jau te kāda minēja, pavisam noteikti savu vērtību apzinās.
06.02.2014 14:00 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
pat ienāca prātā dziemas vārdi no Prāta Vētras-

Vēl ceļa galā gaisma blāva
Un viss, kas bijis, ir malā nolikts
Kā divi kalni pretī stāvam
Bet kādam taču jāsper pirmais solis...

Bet pa lielam piekrītu Nikas viedoklim. Tomēr mani uzreiz atgrūstu viņa vēlme,lai es "paskrienu pakaļ"...
06.02.2014 14:49 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Sāku lasīt, apnika, izlasīju beigas. Nedabūšu cepumus! :(
06.02.2014 14:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cormeum - man laikam ir trāpījies izņēmums, jo, manuprāt, viņš ir ļoti mācījies savām un sievietes kļūdām pagātnē un cenšas tagad tās nepieļaut. To esmu sapratusi pēc viņa stāstītā, kāda ir bijusi viņu kopdzīve. Sapratu, ka viņš agrāk nav bijis ne uz pusi tāds, kā tagad. Lai gan - viņa arī nav nekāda Dieva dāvana. Viņu kopīgais bērns jau kādu laiku dzīvo kopā ar mums.
Es saprotu, ka viņu attiecības ilgi gāja uz galu un viņam daudzas lietas bija piegriezušās. Vispār jau tāda starplaika gandrīz nebija. Sanāca tā, ka viņš bija tajās attiecībās ar ilgstošām pārdomām par šķiršanos un tad lēnām mēs uzsākām savas attiecības un vienlaicīgi viņš izšķīrās no tās sievietes. Nekādus tādus pagātnes rēgus neesmu redzējusi mūsu attiecības, ja vien tikai kā neliels aizvainojums par tās sievietes dažiem darbiem. Bet viņiem abiem tāds ir.
06.02.2014 15:13 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
La Petite Blonde - Paldies, ne tikai par viedokli, bet arī dziesmu. Biju jau piemirsusi par šo skaisto melodiju! :)
Dzīvosim - redzēsim, pačolēšu kā viņš uzvedas tālāk un, tad jau manīs kā viss sakārtosies. Bet, pašlaik nedomāju atmest visam ar roku.

pure heroine - haha. Tad jau nemaz tik ļoti tie cepumi neprasās
06.02.2014 15:21 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Madelyn-ņem par labu... :) Un lai viss izdodas.
06.02.2014 15:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
57 days, tur jau tā lieta, ka viss ir atkarīgs no paša cilvēka. Ir tipi, kas pārcenšas ar izvairīšanos no pagātnes kļūdām, t.i.. viņiem ir bezmaz paranoja, ka līdzīgs kaut kas varētu atkārtoties. Tās izpausmes var radīt diskomfortu 2. pusītei ar veselīgāku skatu uz dzīvi :)
Tāpāt arī svarīgi, cik ļoti otrs cilvēks ir gatavs atvērt sevi mīlestībai. Citi uz pagātnes fona turēsies no tās pa gabalu, uzaudzēs biezu ādu.. citi pāršķirs jaunu lapu :)

Madelyn, tieši tā.. pieaugušam cilvēkam kompleksu reizēm ir vairāk nekā dažam labam tīnim :) Manuprāt, ja otrs cilvēks izrāda to, ka ''savu vērtību apzinās'' tā.. jau ir sava veida kompleksu izpausme. Tos jau var maskēt dažādi.. citi noslēdzas.. citi taisās par pašpārliecinātiem, citi to sedz ar bravūrību, citi ar negācijām.. Kompleksi jau katram ir vairāk vai mazāk. Svarīgi, lai tie netraucētu dzīves kvalitāti :)

Sany, prieks, ka Tev ir sakarīgs vīrietis pie sāniem :) Tas, ka bērns pie jums dzīvo.. ir ne tā biežākā parādība (parasti jau pie mātes paliek). Kaut gan.. tas pat ir labāk, ja bērns nemētājās šurpu turpu un vairāk sarod ar vienu ''ģimene kultūru''. Cerams, jums viss izdosies :)
07.02.2014 12:28 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
cormeum - nebiju par to aizdomājusies. Būtībā raugoties uz savām iezīmēm, ar mani ir diezgan līdzīgi, jo es izmantoju augstas pašpārliecinātības masku, bieži vien. :) Nu ko, skatīsimies. Vakar pārskatot jūs viedokļus nolēmu, ka visus punktus uz 'i' vēl nelieku un centīšos šo personu vairāk iepazīt.
07.02.2014 18:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sacīja, ka vēlas, lai pacīnoties par viņu,

Lai viņš aiziet paārstēties. ;) Bet nopietni, kurš normāls vīrietis tā sievietei var pateikt?

Un pēc visa spriežot, viņam pret Tevi nav nekādu nopietno nolūku. Tīri sekss šad un tad.. Un vaina nav tajā, ka viņš ir aizņemts ar darbu vai tml. Vazā Tevi aiz deguna! un Tu gluži vienkārši neesi viņa sieviete.

Bet nu normāli tas nav, ja viņš grib, lai Tu par viņu cīnītos. :D Tas pierāda, ka viņam ir lieli kompleksi. Un, godīgi sakot, ja viņš ir tāds darbaholiķis, ko tad vēlies no viņa sagaidīt ikdienas dzīvē? Aizrautība ātri noplaks, jo ar viņu nebūs interesanta dzīve (vai nu viņš būs savos biznesa braucienos, vai tusēs ar draugiem), bet Tev laiku maz veltīs. Parasti šādiem vīriešiem ir super saderība ar pelēkajām pelēm, sievietēm, kas sēž mājās, dzemdē bērnus un darbojas četrās sienās.. Bet Tu vēl esi jauna... :)

Es Tevi saprotu, ka patīk vecāki vīrieši.. Man pašai tagad ir ļoti iepaticies 34 gadīgs. Nav nekāds biznesmenis, parasts, bet kāds šarms ir! :) uhh!:)
07.02.2014 23:55 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Sany, Tu man patīc :), jauki komentāri! :)
08.02.2014 12:55 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Viņš tomēr ir vīrietis, kam tūdaļ 40, Tu jauna, friša sieviete.. viņam vajadzētu Tev pakal skriet



Tieši tā. Vīrieši mūsdienas ir izlepuši. Kur palikusies agrākajos laikos piekoptās tradīcijas, ka puisis aplido meiteni, iekaro viņas uzmanību - pierāda sevi, lai tik tiešām iekarotu viņas sirdi! A tgd kaut kādi narcisi visapkārt - skrien man pakaļ, cīnies par mani. Pff... Tapēc jau daudzas izmisušas ka nevar jau normālus Vīriešus atrast. Pat pieauguši 30-gadnieki uzvedas kā tirliņi.

Es uzskatu, ka vīrietim jāsper pirmais solis, jāizrāda vairāk iniciatīvas un jāpiepūlās, lai iegūtu karoto meiteni - ja pat to nevar attiečību sakumā tad ko no viņa turmāk sagaidīt? A tie avrianti, ka meitenei jāiekaro, pakaļ jāskrien - fuj... Sievietei jāapzinās sava vērtība nevis jānāk klāt kā bezmaksas paraudziņam Douglas!
08.02.2014 14:31 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Jā, meitenes, tā nu ir! Kā minēju pati raudzījos ar izbrīnītām acīm, kad no vīrieša dzirdēju par to, ka man būtu jāpacīnās. Pirmo reiz, ko tādu dzirdēju no vīriešā. Lai nu kā, ''spēle'' ir visai interesanta. Un, pagaidām pati gribu paspēlēt pēc viņa stila. Kā satieku un šis klāt pie manis, tā flirtēju, bet nu izturos ar nelielu distanci, lai nesāktos ''skrējiens pakaļ viņam''. Tad redzēs. Arī es tagad eju ar augsti paceltu galvu, bet ne iedomīgi, man tomēr arī ir pašlepnums. Dodu viņam viņa brīvību, baudu savējo. Un paralēli ir interesanti, kad satiekamies un uzsākam flirta pilnas sarunas.
Un, Enija, ar prātu saprotu, ka ikdienas dzīvē varētu nebūt, ts spīdošākais. Iespējams. Taču, nespēj šobrīd no viņa atteikties. Sirds liek šo visu turpināt.
08.02.2014 18:47 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
http://www.cosmopolitan.com/sex-love/relationship-advice/college-dating-screwed-up



Izlasi šo rakstu. Lasīju tavu stāstu un vnk kā no šī raksta. Ļoti aktuāla mūšdienīga tendence - uzvar tas, kurš ir vienaldzīgāks. Iesaku par to aizdomāties - cik svarīgi ir teikt otram ko domā tā vietā, lai kjipa izliktos, ka - it's just for fun (ja tā pavisam nav). ;)
08.02.2014 18:56 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Atmetot visas emocijas, fakti ir: vīrietis trīs mēnešu laikā tiekas ar meiteni mazāk par 10 reizēm, viņiem ir sekss, sākotnēji vīrietis vēlējās slēpt sakaru ar šo meiteni. Izvairās no sarunām par attiecībām, izsakās, ka meitenei par viņu jāpacīnās. Laiku labprātāk pavada darbā un draugu pulkā (nav izslēgts, ka ir vēl citas tādas kā tu) nevis kopā ar meiteni.

Nav jābūt vīriešu ekspertam, lai pateiktu acīmredzamo- nav viņam nekādu jūtu vai plānu attiecībā uz tevi. Vīrietis atradis seksa partneri. Tās "jūtas", ko tu redzi, ir seksuāla iekāre un nekas vairāk. Ja tevi apmierina šāds statuss- būt kādam par seksa partneri bez attiecībām, tad turpini satikties. Ja ceri uz ko vairāk, tad runā un noskaidro. Bet diemžēl diez vai tur kaut kas sanāks, jo pēc tevis stāstītā izklausās, ka jūtas ir tikai tev.

Tu esi jauna un pilna Latvija ar vīriešiem, kas tevi mīlēs, dievinās un lolos. Jo tieši to tu esi pelnījusi. Mīli un cieni sevi, tad arī citi tā darīs!
08.02.2014 19:07 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Ella - noteikti izlasīšu! Pateicos :)

klarlack - tur jau tā lieta, ka gulējām, kādas reizes trīs. Jā, nesen šis piedāvāja doties pie viņa uz mājām. Bet es, pieklājīgi atteicos, jo galvā ''sēdēja'' domas, kāds asshole viņš, visticamāk, ir. . Tikāmies ceturtdien, pēc viena no pasākumiem pastaigājāmies, bija jau agrs rīts. Tā nu aizstaigājām līdz viņa mājai. Tā vietā, lai ietu gulēt (jā, protams, nenoliedzu, ka skūpstījāmies), taču līdz seksam nenonācām, jo uztaisījām kopā brokastis un kopā brokastojot iegrimām vairāku stundu ilgās sarunās. Līdz es sacīju, ka došos uz mājām. Sacīja, ka varu palikt pie viņa, uz ko es sacīju, ka man daudz darbu tai dienai, tā vietā, lai mētātos pa gultu. Puisis aizveda mājās un necentās 50x atkārtot savu piedāvājumu. Un, šis dienas tikāmies - visu laiku tika izrādīta par mani interese. Vakar arī saviem draugiem stāstījis par mani. Jā, iepriekš ļoti slēpās, bet vakar neslēpa savu interesi arī no citu acīm. Tā kā, šādi sīkumi liek man domāt dažādos virzienos, ja salīdzinu kā Bija, un kā mainā viņa attieksme attiecībā uz vienkāršām detaļām. :)
08.02.2014 19:46 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Paceļu man šobrīd aktuālu tēmu :)
Autore, vēlētos dzirdēt, kas jūsu attiecībās ir/nav mainījies, un vēl viedokļus/pieredzi - vai ir iespējams izveidot stabilas attiecības ar tādu vīrieti
06.03.2014 20:49 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Nelasiju visus komentārus līdz galam,bet Vai Tu pati zini ko vēlies no šī vīrieša?

Tikai tajā brīdī,kad Tu zināsi,ko gribi no viņa. Tu varēsi viņam iet virsū ar jautājumiem par to,ko viņs vēlas no Tevis!
Manuprāt,šajā gadijumā Tev jābut pārliecinātai par sevi uz 200%
06.03.2014 21:51 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Madelyn, pamanīju, ka veca tēma, bet es tev nosūtīju privātu vēstuli! varbūt ir cerība, ka tu tomēr te ieskaties vēl :)
06.03.2014 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!