Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek ar šo vīrieti?

 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Sveikas, šajā 6febr. rītā! Gribētu izklāstīt mazliet savu stāstu, lai dzirdētu, kādus viedokļus. Man ir 23.g., iepazinos ar 35g.vec. vīrieti. Jau no iepazīšanās brīža mums bija, saucamā dzirkstele. Ilgi nebija jāgaida līdz vīrietis mani atrada sociālajos tīklos. Viņš - absolūts darbaholiķis. Darbs saistīts arī ar ceļošanu uz citām pilsētām, pašlaik ne valstīm. Bet, dzīvojam vienā pilsētā. Skaidri zinu, ka visu savu brīvo laiku ziedo divām lietām darbam (pat lāgā neguļ) un atlikusī daļa - tikšanās ar draugiem, kādā atpūtas vietā, kur parasti dzer un ļoti daudz sarunājas. Ballēties, šā vārda nozīmē neballējās. Pēc visa tā, kas zināms, cik pazīstu viņu un kā intuīcija liek nojaust citas meitenes tur nav. Bet, protams, veselais saprāts vienmēr pieļauj iespējamību. Pēdējās attiecības, nezinu pirms cik ilga laika, taču ilga 5gadus. Tātad, trīs mēnešu laikā esam tikušies reizes.. uz divu roku pirkstiem var saskaitīt. Darba dēļ. Un to tiešām zinu. Mana problēma: Tiekamies reti un pēc lielām pauzēm, tādēļ ikrreiz pēc šāda sviesta gribu aizmirst par viņu, bet te pēkšņi, kāds pasākums, tiekamies un viņš visu savu uzmanību velta tikai man (lai gan no sākuma izvarījās, ka mūs kāds redz, pieļauju, ka vecuma dēļ, bet tagad arvien atklātāk izrādījis simpātijas) Ja sarakstamies, tad iniciators ir viņš. Bet sarakstamies reti. Kas mani mulsina ir tas, ka nesaprotu, ko viņš no manis grib. Es zinu, ka viņam ir stipras simpātijas pret mani, jūtu un redzu kā viņš lūkojas uz mani un kā uz citām sievietēm. Kad esam kopā ļoti daudz mani aplido, bet, ne parastie brunču mednieka gājieni. Vislielākais apjukums ir tas, ka bieži vien runājot, viņš piemin ļoti, ļoti sīkas detaļas, kas ir diezgan mazsvarīgas un, ko pat es neatceros, bet liek domāt, ka viņš uzmanīgi piefiksē visu ko saku par sevi, par citām lietām. Nu tiešam tīrākie sīkumi. Bieži vien ir izmetis frāzes runājot par nākotni, ne par, sapņu pilīm, ka nu tik būs. Bet parastas aktivitātes, ko varētu darīt kopā, līdz ar ko, galvā aizķērās, ka nākotnē it kā iezīmē manu līdzesamību, lai gan esmu piesardzīga un to visu uztveru vēsi. Par to kā jūtas nerunā, nezinu ar kādām štangām tas jāvelk ārā. Esmu jautājusi tieši, caur puķēm, kas notiek, bet tās atbildes tādas nekādas. Tikai vienreiz tiešam sacīja, ka pietrūkstu, ātri pemetinot, ka tikai mazliet, jo stipriem vīriešiem nevajadzētu ieciklēties uz kā pietrūkšanu. Zinu, ka, ja vairāk uzprasītos, tad rastu laiku man, bet es baidos. Nezinu, kā viņš raugās uz nākotni, ko viņš vēlas. Šobrīd šķiet, ka vecpuisis gan nepaliks, jo pavisam noteikti salaulāsies ar savu darbu. :D Es pat nezinu, ko gribu no jums, kādu pieredzes stāstu ar simlaritātēm, vai vienkārši viedokli, ko darītu manā vietā.. Nesaprotu, es esmu viņa laika kavēklis, vai arī viņš ko vēlas, bet mīlestība pret darbu ir lielāka? Atvainojiet, ka tik gari. Tās kas izlasīs, cepums jums no manis! :) Man ir milzīgas simpātijas pret viņu un ar katru dienu domāju arvien vairāk, katru reizi, kad izpalika mūsu plānotās tikšanās atkārtoju sev, ka nu viss, viss. Bet.. nav viss.
06.02.2014 10:21 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
girls - jā, tā gan ir.. Protams, par darbu un to, cik daudz laika tas paņem, zināju 100-procentīgi, tomēr, kā te un vispār apkārt cilvēki ir sacījuši - ja būs liela vēlēšanās satikt cilvēku, tad, lai vai kā, bet radīsi brīvu laiku to izdarīt. Pie tam, kad ''atvēru'' acis un sāku domāt kārtīgāk ar prātu, tad ieraudzīju šo situāciju pilnā gaismā, skaidri apjaušot, ka, ja viņš vēlas, tad viņam ir daudz brīva laika.
Kad biju neziņā, tad pārlasīju mūsu sarakstes, lai saprastu, ko vairāk no tā cilvēka, un tas, ko pat īsti nebiju piefiksējusi, bet tagad pamanīju ir, ka vienā dienā viņš pat sacīja, ka nav laika un tā. Taču nākamajā- frāze 'es pats esmu sava brīvā laika menedžētājs'.
Tad tik atlika jautāt, nu, kur tad to brīvo laiku samenedžeja ? :) Tā lūk! Ļoti gribētu, lai arī tev tā nav rūgta pieredze, bet, ja situācija ir šada, tad labāk arī tu, novērtē, cik forša esi un puiši ir daudz. Nav jau vienīgais uz zemeslodes. :) Veiksmi!
08.03.2014 21:48 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Madelyn,tad tomēr bija vēl citas beibes.. Eh prāts jau man saka to pašu par manu vīrieti, ka pārāk aizdomīgi izklausās tas darbaholisms, retā komunikācija u.tml. Sirds vēl negrib pieņemt. Paldies, ka padalījies
08.03.2014 20:55 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Piekrītu Nikai. Meklē 25gadnieku, ar ko kopā būt, attīstīties, pieļaut kļūdas un no tām mācīties, puisi, kuram būs Tev laiks un galvenais - vēlme, ko viņš izrādīs. Citādi vnk tā arī dzīvosi - viļņveidīgi, te augšā, te lejā, te gribēsi viņu, te šķirsies utmldz. ;) Un to Tev nevajag!
08.03.2014 19:50 |
 
Reitings 26
Reģ: 08.03.2014
Jūs vēlaties saņemt kredītu vai finansējums, lai izkļūt no strupceļa, kas izraisa bankas, ko atgrūšanas pieteikuma datnes kredītu. Vēlaties, lai saņemtu kredītu vai finansējums attīstībai īstenojot savu projektu veikt jūsu darbības ēka savu māju nomas māju vai dzīvokli, pirkt māju, auto, brīvdienām utt ...... LENGAGNE GROUP ir ievērojams kapitāls var piešķirt: 100 € .... 1000 € ... 10000 € ... 900000€ visiem cilvēkiem, kas ir Finanšu vajadzību vai privātpersonām, kas vēlas saņemt aizdevumu īsākā laika posmā. . Attiecībā uz procentu likmi no 1,4% līdz 4%, atkarībā no summas, kas vajadzīga, lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums: [email protected]
08.03.2014 19:39 |
 
Reitings 26
Reģ: 08.03.2014
You want to receive a credit or financing to break the deadlock that causes banks, by the rejection of your application files credits. Want to receive a credit or financing for the development implementation of your projects undertake your activities Building your houses Rental House or Apartment, Purchase House, Cars, Holidays Etc. ...... LENGAGNE GROUP has considerable capital can grant: 100 € .... 100 € ... 10000 €... 900.000 € to all people being in the Financial need or individuals wishing to get a loan in the shortest period. . Regarding the interest rate is between 1.4% to 4% depending on the amount required For more information please contact us: [email protected]
08.03.2014 19:38 |
 
Reitings 26
Reģ: 08.03.2014
You want to receive a credit or financing to break the deadlock that causes banks, by the rejection of your application files credits. Want to receive a credit or financing for the development implementation of your projects undertake your activities Building your houses Rental House or Apartment, Purchase House, Cars, Holidays Etc. ...... LENGAGNE GROUP has considerable capital can grant: 100 € .... 100 € ... 10000 €... 900.000 € to all people being in the Financial need or individuals wishing to get a loan in the shortest period. . Regarding the interest rate is between 1.4% to 4% depending on the amount required For more information please contact us: [email protected]
08.03.2014 19:37 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Meitenes, centīšos šeit atbildēt īsi, jo atbildot uz mau5 vēstuli izvērtos traki garos ''palagos'' par visu, kas noticis :D Protams, ja ir interese, kādai, kas ir/ bija līdzīgā situācija, tad vēstulē varu uzrakstīt sīkāk, taču, rezumē:

Cepumi pienākas visiem komentāriem, jo būtībā vīrietis, iespējams, sākumā no manis vēlējās, ko vairāk, taču būtībā, kā personība kopumā attiecības nevēlas.
Nē, neko tiešu un konkrēti neprasīju. Tīri vienkārši, laika gaitā, kā sacīt jāsaka, kārtis atklājās visā spožumā.
Spilgtākais, ko atceros no komentāriem un, kas apstiprinājās:
- tiešām darbaholiķis, BET + grozās ap vairāk kā vienu meiteni (tāpēc nerod laiku man). Bet publiski, i nemanīsi, ka viņam vesela varza ar beibēm. Jo viņš izvairās, ko rādīt publiski.
- vīrietim ir milzu kompleksi, vai arī viņš tīko pēc lielas uzmanības, jo, ja zin, kādu kurai viņš patīk, cenšas to padarīt 'greizsirdīgu' atrodot, kādu citu ar ko paflirtēt. (tāpēc tika izteikta frāze, lai pacīnos par viņu :D )
- krāpis arī bijušo

Būtībā, kā jau minēju ir daudz un dažādu detaļu, kas radīja iespaidu, ka, iespējams, viņš vēlējās, ko vairāk. Arī pēdējie notikumi, vai sarunās izteiktais. Tomēr, es novērtēju sevi un saprotu, ka noteikti esmu pelnījusi, ko labāku. Negrasos, liegt sev ticēt, ka tur ārā ir tikpat simpātiski, bet daudz, daudz foršāki vīrieši! Jāteic, nevēlos, savu laiku veltīt tam, kam iespējams, nav garantijas, ka tas viss nevarētu iegrozīties vecās sliedēs. Jā, uzmanība no viņa vēl joprojām ir, bet manas domas ir kardināli mainījušās. Zinu, ka viņš to ir pamanījis, ka ar mani šis viss tik viegli gan nav. Un, tas labi. Labprāt, saglabātu vienkārši labas attiecības, jo komunikācija ar viņu ir ļoti jauka, tomēr skatīties uz viņu, skatos ar citām acīm. Esmu pateicīga par komentāriem un iegūto papildus pieredzi. :)

Jauku dienu visām! Un, P.S. tām, kuras domā, ka situācija ir gandrīz identiska manai, nespriediet, ka arī iznākums būs tas pats. Kā te rādās ar, kādu citu meiteni, mums situācija ir gandrīz vai vienāda (attiecībā uz vīrieti), bet izskatās, ka viņas iznākums būs pavisam cits. Taču, ja, kādai vēl kādi jautājumi, droši rakstam!
08.03.2014 19:37 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Madelyn, pamanīju, ka veca tēma, bet es tev nosūtīju privātu vēstuli! varbūt ir cerība, ka tu tomēr te ieskaties vēl :)
06.03.2014 23:29 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Nelasiju visus komentārus līdz galam,bet Vai Tu pati zini ko vēlies no šī vīrieša?

Tikai tajā brīdī,kad Tu zināsi,ko gribi no viņa. Tu varēsi viņam iet virsū ar jautājumiem par to,ko viņs vēlas no Tevis!
Manuprāt,šajā gadijumā Tev jābut pārliecinātai par sevi uz 200%
06.03.2014 21:51 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Paceļu man šobrīd aktuālu tēmu :)
Autore, vēlētos dzirdēt, kas jūsu attiecībās ir/nav mainījies, un vēl viedokļus/pieredzi - vai ir iespējams izveidot stabilas attiecības ar tādu vīrieti
06.03.2014 20:49 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Ella - noteikti izlasīšu! Pateicos :)

klarlack - tur jau tā lieta, ka gulējām, kādas reizes trīs. Jā, nesen šis piedāvāja doties pie viņa uz mājām. Bet es, pieklājīgi atteicos, jo galvā ''sēdēja'' domas, kāds asshole viņš, visticamāk, ir. . Tikāmies ceturtdien, pēc viena no pasākumiem pastaigājāmies, bija jau agrs rīts. Tā nu aizstaigājām līdz viņa mājai. Tā vietā, lai ietu gulēt (jā, protams, nenoliedzu, ka skūpstījāmies), taču līdz seksam nenonācām, jo uztaisījām kopā brokastis un kopā brokastojot iegrimām vairāku stundu ilgās sarunās. Līdz es sacīju, ka došos uz mājām. Sacīja, ka varu palikt pie viņa, uz ko es sacīju, ka man daudz darbu tai dienai, tā vietā, lai mētātos pa gultu. Puisis aizveda mājās un necentās 50x atkārtot savu piedāvājumu. Un, šis dienas tikāmies - visu laiku tika izrādīta par mani interese. Vakar arī saviem draugiem stāstījis par mani. Jā, iepriekš ļoti slēpās, bet vakar neslēpa savu interesi arī no citu acīm. Tā kā, šādi sīkumi liek man domāt dažādos virzienos, ja salīdzinu kā Bija, un kā mainā viņa attieksme attiecībā uz vienkāršām detaļām. :)
08.02.2014 19:46 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Atmetot visas emocijas, fakti ir: vīrietis trīs mēnešu laikā tiekas ar meiteni mazāk par 10 reizēm, viņiem ir sekss, sākotnēji vīrietis vēlējās slēpt sakaru ar šo meiteni. Izvairās no sarunām par attiecībām, izsakās, ka meitenei par viņu jāpacīnās. Laiku labprātāk pavada darbā un draugu pulkā (nav izslēgts, ka ir vēl citas tādas kā tu) nevis kopā ar meiteni.

Nav jābūt vīriešu ekspertam, lai pateiktu acīmredzamo- nav viņam nekādu jūtu vai plānu attiecībā uz tevi. Vīrietis atradis seksa partneri. Tās "jūtas", ko tu redzi, ir seksuāla iekāre un nekas vairāk. Ja tevi apmierina šāds statuss- būt kādam par seksa partneri bez attiecībām, tad turpini satikties. Ja ceri uz ko vairāk, tad runā un noskaidro. Bet diemžēl diez vai tur kaut kas sanāks, jo pēc tevis stāstītā izklausās, ka jūtas ir tikai tev.

Tu esi jauna un pilna Latvija ar vīriešiem, kas tevi mīlēs, dievinās un lolos. Jo tieši to tu esi pelnījusi. Mīli un cieni sevi, tad arī citi tā darīs!
08.02.2014 19:07 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
http://www.cosmopolitan.com/sex-love/relationship-advice/college-dating-screwed-up



Izlasi šo rakstu. Lasīju tavu stāstu un vnk kā no šī raksta. Ļoti aktuāla mūšdienīga tendence - uzvar tas, kurš ir vienaldzīgāks. Iesaku par to aizdomāties - cik svarīgi ir teikt otram ko domā tā vietā, lai kjipa izliktos, ka - it's just for fun (ja tā pavisam nav). ;)
08.02.2014 18:56 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Jā, meitenes, tā nu ir! Kā minēju pati raudzījos ar izbrīnītām acīm, kad no vīrieša dzirdēju par to, ka man būtu jāpacīnās. Pirmo reiz, ko tādu dzirdēju no vīriešā. Lai nu kā, ''spēle'' ir visai interesanta. Un, pagaidām pati gribu paspēlēt pēc viņa stila. Kā satieku un šis klāt pie manis, tā flirtēju, bet nu izturos ar nelielu distanci, lai nesāktos ''skrējiens pakaļ viņam''. Tad redzēs. Arī es tagad eju ar augsti paceltu galvu, bet ne iedomīgi, man tomēr arī ir pašlepnums. Dodu viņam viņa brīvību, baudu savējo. Un paralēli ir interesanti, kad satiekamies un uzsākam flirta pilnas sarunas.
Un, Enija, ar prātu saprotu, ka ikdienas dzīvē varētu nebūt, ts spīdošākais. Iespējams. Taču, nespēj šobrīd no viņa atteikties. Sirds liek šo visu turpināt.
08.02.2014 18:47 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Viņš tomēr ir vīrietis, kam tūdaļ 40, Tu jauna, friša sieviete.. viņam vajadzētu Tev pakal skriet



Tieši tā. Vīrieši mūsdienas ir izlepuši. Kur palikusies agrākajos laikos piekoptās tradīcijas, ka puisis aplido meiteni, iekaro viņas uzmanību - pierāda sevi, lai tik tiešām iekarotu viņas sirdi! A tgd kaut kādi narcisi visapkārt - skrien man pakaļ, cīnies par mani. Pff... Tapēc jau daudzas izmisušas ka nevar jau normālus Vīriešus atrast. Pat pieauguši 30-gadnieki uzvedas kā tirliņi.

Es uzskatu, ka vīrietim jāsper pirmais solis, jāizrāda vairāk iniciatīvas un jāpiepūlās, lai iegūtu karoto meiteni - ja pat to nevar attiečību sakumā tad ko no viņa turmāk sagaidīt? A tie avrianti, ka meitenei jāiekaro, pakaļ jāskrien - fuj... Sievietei jāapzinās sava vērtība nevis jānāk klāt kā bezmaksas paraudziņam Douglas!
08.02.2014 14:31 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Sany, Tu man patīc :), jauki komentāri! :)
08.02.2014 12:55 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sacīja, ka vēlas, lai pacīnoties par viņu,

Lai viņš aiziet paārstēties. ;) Bet nopietni, kurš normāls vīrietis tā sievietei var pateikt?

Un pēc visa spriežot, viņam pret Tevi nav nekādu nopietno nolūku. Tīri sekss šad un tad.. Un vaina nav tajā, ka viņš ir aizņemts ar darbu vai tml. Vazā Tevi aiz deguna! un Tu gluži vienkārši neesi viņa sieviete.

Bet nu normāli tas nav, ja viņš grib, lai Tu par viņu cīnītos. :D Tas pierāda, ka viņam ir lieli kompleksi. Un, godīgi sakot, ja viņš ir tāds darbaholiķis, ko tad vēlies no viņa sagaidīt ikdienas dzīvē? Aizrautība ātri noplaks, jo ar viņu nebūs interesanta dzīve (vai nu viņš būs savos biznesa braucienos, vai tusēs ar draugiem), bet Tev laiku maz veltīs. Parasti šādiem vīriešiem ir super saderība ar pelēkajām pelēm, sievietēm, kas sēž mājās, dzemdē bērnus un darbojas četrās sienās.. Bet Tu vēl esi jauna... :)

Es Tevi saprotu, ka patīk vecāki vīrieši.. Man pašai tagad ir ļoti iepaticies 34 gadīgs. Nav nekāds biznesmenis, parasts, bet kāds šarms ir! :) uhh!:)
07.02.2014 23:55 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
cormeum - nebiju par to aizdomājusies. Būtībā raugoties uz savām iezīmēm, ar mani ir diezgan līdzīgi, jo es izmantoju augstas pašpārliecinātības masku, bieži vien. :) Nu ko, skatīsimies. Vakar pārskatot jūs viedokļus nolēmu, ka visus punktus uz 'i' vēl nelieku un centīšos šo personu vairāk iepazīt.
07.02.2014 18:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
57 days, tur jau tā lieta, ka viss ir atkarīgs no paša cilvēka. Ir tipi, kas pārcenšas ar izvairīšanos no pagātnes kļūdām, t.i.. viņiem ir bezmaz paranoja, ka līdzīgs kaut kas varētu atkārtoties. Tās izpausmes var radīt diskomfortu 2. pusītei ar veselīgāku skatu uz dzīvi :)
Tāpāt arī svarīgi, cik ļoti otrs cilvēks ir gatavs atvērt sevi mīlestībai. Citi uz pagātnes fona turēsies no tās pa gabalu, uzaudzēs biezu ādu.. citi pāršķirs jaunu lapu :)

Madelyn, tieši tā.. pieaugušam cilvēkam kompleksu reizēm ir vairāk nekā dažam labam tīnim :) Manuprāt, ja otrs cilvēks izrāda to, ka ''savu vērtību apzinās'' tā.. jau ir sava veida kompleksu izpausme. Tos jau var maskēt dažādi.. citi noslēdzas.. citi taisās par pašpārliecinātiem, citi to sedz ar bravūrību, citi ar negācijām.. Kompleksi jau katram ir vairāk vai mazāk. Svarīgi, lai tie netraucētu dzīves kvalitāti :)

Sany, prieks, ka Tev ir sakarīgs vīrietis pie sāniem :) Tas, ka bērns pie jums dzīvo.. ir ne tā biežākā parādība (parasti jau pie mātes paliek). Kaut gan.. tas pat ir labāk, ja bērns nemētājās šurpu turpu un vairāk sarod ar vienu ''ģimene kultūru''. Cerams, jums viss izdosies :)
07.02.2014 12:28 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Madelyn-ņem par labu... :) Un lai viss izdodas.
06.02.2014 15:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!